Női NB I. A - 2017/2018
PINKK-Pécsi 424 - ZTE Női Kosárlabda Klub 55-72 (16-9, 16-12, 15-24, 8-27)

Dátum: 2018.01.13. szombat, 18:00Játékvezetők: Fodor Attila, Kovács Nimród, Vida Béla Ellenőr: Farkas János
 Csarnok: Kozármislenyi Sportcsarnok

Jens Tillman: Jól kezdtünk, és az első félidőben kifejezetten jól is védekeztünk. A másodikban körülményesek és puhák lettünk, a Zalaegerszeg tíz támadólepattanót is vissza tudott szedni, és sok volt az eladott labdánk is.

Gáspár Dávid: Hosszú volt a szünet a decemberi utolsó mérkőzésünk óta, ez látszott is az első félidő ritmusán. A lányok azonban átlépték saját árnyékukat a nyolc közé jutás szempontjából is kiemelten fontos mérkőzésen.

Teljes eseménylista
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-