Férfi NB I. B Zöld - 2017/2018
Alba Fehérvár - Óbudai Kaszások 89-95 (31-18, 19-14, 21-30, 18-33)

Dátum: 2017.09.27. szerda, 18:00Játékvezetők: Vida József, Csabai-Kaskötő Brigitta, Bátovszky Zsolt Ellenőr: Hartyáni Zsolt
 Csarnok: Alba Regia Sportcsarnok

Peresztegi Nagy Ákos: "Az első félidőben nagyon jó sebességgel, jó ritmusban játszottunk és ezzel megleptük ellenfelünket. A 3. negyed közepétől saját fegyverünkkel megfordította a mérkőzést az ellenfél. Fiatal csapatunk fejben elfáradt és rossz döntéseinknek köszönhetően elvesztettük a mérkőzést. Tanulni jöttünk ebbe a bajnokságba, remélhetőleg a mai meccsből tanulunk."

Nagy Bálint: "Nagyon belealudtunk a mérkőzésbe. Nem tudtunk mit kezdeni az Alba gyors játékával. 20 eladott labda hatására 18-as hátrányba kerültünk, ráadásul a 3. negyedre már 20-ra, de utána egy hatalmas sikerrel megfordítottuk az eredményt. Gratulálunk az Albának a dinamikus játékhoz, sok sikert a továbbiakban.