Férfi NB I. A - 2017/2018
MAFC - JP Auto - JKSE 73-72 (23-13, 22-19, 20-24, 8-16)

Dátum: 2018.03.24. szombat, 18:00Játékvezetők: Farkas Gábor, Pozsonyi László, Balogh Gyula Ellenőr: Valovics István
 Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok

Garai Péter: Ismét jól kezdtük a találkozót, nagyon jól működött a csapatjáték, amelynek köszönhetően sikerült jelentős előnyre szert tenni. A második félidőben a Jászberény védekezése agresszívabbá vált, ennek is köszönhetően lelassultunk támadásban. Fontos győzelmet arattunk az egyik riválisunk ellen. Megpróbálunk Szegeden is meglepetést okozni az alapszakasz utolsó találkozóján.

Nikola Lazics: Jól kezdett a MAFC, ellenfelünk rengeteg leindításos pontot ért el rossz védekezésünknek köszönhetően, támadásban is tompák voltunk az első húsz perc során. A szünet után szigorítottunk védekezésben, kevesebb helyet hagyva ezzel ellenfelünknek. Nyerni szerettünk volna, ez azonban nem sikerült és az eredmények tükrében az alsóházi rájátszásban még kétszer találkozunk ellenfelünkkel, amely ma megérdemelten győzött le bennünket.