Férfi NB I. A csoport - 2016/2017
Atomerőmű SE - Naturtex-SZTE-Szedeák 79-72 (21-18, 14-21, 16-14, 28-19)

Dátum: 2016.12.03. szombat, 18:00Játékvezetők: Benczur Tamás, Pozsonyi László, Praksch Péter Ellenőr: Várhalmi Zsolt
 Csarnok: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok

Gediminas Petrauskas az ASE edzője: Gratulálok a játékosoknak, 40 percen át keményen küzdöttek. Gratulálok az ellenfélnek is, mert mindkét csapat nagyot harcolt, nagyon akarta a sikert. Néhány szituációban kockáztattunk, ezek után az ellenfél volt eredményes, más csatákat pedig megnyertünk, akkor mi dobtunk kosarat. Köszönöm a szurkolók támogatását, sokat jelentett a végjátékban. Nem dobtuk jól a hármasokat, de a mai meccsnek nem is ez, hanem a védekezés volt a kulcsa.

Nikola Lazic a Szeged edzője: Gratulálok az ellenfélnek a győzelemhez, igazi harcos, jó mérkőzés volt a mai. 35 percig jól játszottunk, vezettünk is, ám a végén nem koncentráltunk megfelelően, és a Paks ránk kényszerítette az akaratát, nem tudtunk alkalmazkodni a precíz védekezésükhöz. Fontos meccset nyert meg a Paks.