Név:
E-mail:
 Soproni Darazs.  
 Nevskaya Sport.  
2017/11/21 :
Férfi NB II. Közép A
 Budaörsi DSE  
 FSzSE  
2017/11/21 20:30
Leány egyetemi Nyugat
 SZKA Egyetemi  
 BME-MAFC  
2017/11/21 17:45
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/21 16:30
Fiú Junior, Regionális
 F?zf?i AK  
 Pápai KC  
2017/11/21 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Soproni Tigris.  
 VUKE - Veszpré.  
2017/11/21 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Egri VSI KOK  
 MEAFC/A  
2017/11/21 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kaposvári KK  
 Atomerőmű SE  
2017/11/21 19:10
Leány Junior - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Kiemelt - "A" csoport - Leány Junior      
Kiemelt - "A" csoport -
  Szolnoki MÁV SE - DVTK Akadémia2017.09.30 - 15:30szombat48 - 71
  KSC Szekszárd - Vasas Akadémia/A2017.10.01 - 11:00vasárnap69 - 56
  Kecskeméti KC - BEAC-Újbuda KA/ASimon Tamás - Hegedűs Csaba2017.10.01 - 18:00vasárnap84 - 46
  Szolnoki MÁV SE - Vasas Akadémia/A2017.10.07 - 11:00szombat42 - 79
  BEAC-Újbuda KA/A - KSC SzekszárdPohánka Balázs - Bózsó Gábor2017.10.07 - 12:00szombat62 - 50
  Kecskeméti KC - DVTK AkadémiaFekete Csaba - Kiss Máté László2017.10.07 - 17:00szombat94 - 68
  Kecskeméti KC - Szolnoki MÁV SE2017.10.13 - 17:30péntek85 - 54
  BEAC-Újbuda KA/A - Vasas Akadémia/APohánka Balázs - Szőts Dávid2017.10.14 - 13:30szombat41 - 126
  Vasas Akadémia/A - Kecskeméti KC2017.10.18 - 18:00szerda72 - 55
  Szolnoki MÁV SE - KSC Szekszárd2017.10.20 - 15:30péntek56 - 58
  DVTK Akadémia - BEAC-Újbuda KA/A2017.10.21 - 18:00szombat72 - 76
  KSC Szekszárd - Kecskeméti KC2017.10.25 - 15:30szerda76 - 58
  Vasas Akadémia/A - DVTK Akadémia2017.10.28 - 17:00szombat59 - 44
  KSC Szekszárd - Szolnoki MÁV SE2017.11.07 - 16:30kedd42 - 26
  BEAC-Újbuda KA/A - Szolnoki MÁV SE2017.11.08 - 17:00szerda64 - 35
  DVTK Akadémia - Szolnoki MÁV SE2017.11.10 - 16:30péntek74 - 39
  Vasas Akadémia/A - KSC Szekszárd2017.11.11 - 17:00szombat87 - 39
  BEAC-Újbuda KA/A - Kecskeméti KC2017.11.12 - 11:00vasárnap44 - 49
  DVTK Akadémia - Kecskeméti KC2017.11.17 - 16:30péntek85 - 65
  Vasas Akadémia/A - Szolnoki MÁV SEMakay Dániel - Horváth Kinga2017.11.19 - 11:00vasárnap60 - 35
  KSC Szekszárd - DVTK Akadémia2017.11.24 - 17:00péntek 
  Vasas Akadémia/A - BEAC-Újbuda KA/A2017.11.25 - 14:30szombat 
  Szolnoki MÁV SE - Kecskeméti KC2017.11.30 - 19:00csütörtök 
  BEAC-Újbuda KA/A - DVTK Akadémia2017.12.02 - 16:00szombat 
  Kecskeméti KC - Vasas Akadémia/A2017.12.03 - 17:00vasárnap 
  Kecskeméti KC - KSC Szekszárd2017.12.06 - 16:30szerda 
  DVTK Akadémia - Vasas Akadémia/A2017.12.07 - 16:00csütörtök 
  Szolnoki MÁV SE - BEAC-Újbuda KA/A2017.12.09 - 18:00szombat 
  DVTK Akadémia - KSC Szekszárd2017.12.14 - 16:00csütörtök 
  KSC Szekszárd - BEAC-Újbuda KA/A2017.12.16 - 14:00szombat 

     Kiemelt - "A" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/A615393252141.658513
2.KSC Szekszárd42334345-110.968110
3.Kecskeméti KC43490445451.101111
4.BEAC-Újbuda KA/A33333416-830.80059
5.DVTK Akadémia33414381331.08669
6.Szolnoki MÁV SE08335533-1980.62858



      Kiemelt - "B" csoport - Leány Junior      
Kiemelt - "B" csoport -
  Soproni Darazsak Akadémia - Széchenyi KA2017.09.27 - 17:30szerda93 - 86
  Bajai NKK - PEAC - Kosárlabda Akadémia PécsCsallóközi Gábor - Goldring Gergő2017.10.01 - 17:00vasárnap57 - 78
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Soproni Darazsak AkadémiaFleischmann Krisztián - Korhetz Szilárd2017.10.04 - 15:30szerda69 - 53
  Dávid Kornél KA - Csata DSE2017.10.04 - 16:00szerda58 - 80
  Csata DSE - Bajai NKK Kapros Roland - Pohánka Balázs2017.10.07 - 14:30szombat119 - 40
  Széchenyi KA - Dávid Kornél KA2017.10.07 - 18:30szombat77 - 69
  Dávid Kornél KA - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2017.10.14 - 12:00szombat80 - 68
  Csata DSE - Széchenyi KAMóricz Krisztián - Forintos József2017.10.14 - 14:30szombat100 - 53
  Bajai NKK - Soproni Darazsak Akadémia2017.10.14 - 17:00szombat50 - 64
  Bajai NKK - Dávid Kornél KA2017.10.20 - 18:00péntek52 - 69
  Széchenyi KA - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2017.10.21 - 13:30szombat73 - 67
  Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia2017.10.21 - 17:00szombat80 - 54
  Soproni Darazsak Akadémia - Bajai NKK 2017.10.25 - 15:00szerda77 - 48
  Széchenyi KA - Bajai NKK 2017.10.26 - 14:30csütörtök94 - 58
  Dávid Kornél KA - Soproni Darazsak Akadémia2017.10.28 - 13:00szombat68 - 57
  Csata DSE - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2017.10.29 - 17:00vasárnap76 - 68
  Csata DSE - Dávid Kornél KA2017.11.08 - 19:00szerda127 - 44
  Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia2017.11.10 - 11:30péntek62 - 51
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Bajai NKK 2017.11.11 - 14:00szombat97 - 53
  Dávid Kornél KA - Széchenyi KA2017.11.15 - 18:00szerda85 - 82
  Bajai NKK - Csata DSE2017.11.17 - 18:00péntek38 - 118
  Széchenyi KA - Csata DSE2017.11.25 - 11:00szombat 
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Dávid Kornél KA2017.11.26 - 14:00vasárnap 
  Soproni Darazsak Akadémia - Csata DSE2017.11.29 - 16:00szerda 
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Széchenyi KA2017.12.02 - 14:00szombat 
  Dávid Kornél KA - Bajai NKK 2017.12.02 - 16:30szombat 
  Soproni Darazsak Akadémia - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2017.12.06 - 16:00szerda 
  Bajai NKK - Széchenyi KA2017.12.09 - 12:00szombat 
  Soproni Darazsak Akadémia - Dávid Kornél KA2017.12.09 - 13:00szombat 
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Csata DSE2017.12.09 - 14:00szombat 

     Kiemelt - "B" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Csata DSE707003553451.971814
2.Széchenyi KA4352752341.007611
3.Dávid Kornél KA43473543-700.871111
4.PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs33447392551.14039
5.Soproni Darazsak Akadémia34449463-140.969810
6.Bajai NKK 08396716-3200.55318



      Regionális - Nyugati csoport - Leány Junior      
Regionális - Nyugati csoport -
  PINKK Pécsi 424 - Szombathelyi SI2017.09.30 - 12:00szombat73 - 71
  Gyakorló DSE - Zalaegerszegi KTE2017.09.30 - 16:00szombat53 - 75
  Zalaegerszegi KTE - PINKK Pécsi 4242017.10.06 - 15:00péntek71 - 55
  Pécsi VSK - Gyakorló DSEFöldvári Tamás - Fleischmann Krisztián2017.10.07 - 10:00szombat64 - 56
  Szombathelyi SI - Pécsi VSK2017.10.13 - 16:00péntek50 - 84
  PINKK Pécsi 424 - Gyakorló DSEGelencsér György - Danka Péter2017.10.15 - 11:30vasárnap52 - 50
  Pécsi VSK - PINKK Pécsi 424Földvári Tamás - Danka Péter2017.10.19 - 17:15csütörtök85 - 47
  Zalaegerszegi KTE - Szombathelyi SI2017.10.20 - 15:00péntek74 - 56
  Zalaegerszegi KTE - Pécsi VSK2017.10.24 - 15:00kedd79 - 74
  Szombathelyi SI - Gyakorló DSE2017.10.27 - 16:00péntek49 - 62
  Zalaegerszegi KTE - Gyakorló DSE2017.11.10 - 15:30péntek68 - 45
  Szombathelyi SI - PINKK Pécsi 4242017.11.10 - 16:00péntek69 - 58
  Gyakorló DSE - Pécsi VSK2017.11.17 - 17:30péntek78 - 74
  Gyakorló DSE - PINKK Pécsi 4242017.11.18 - 17:00szombat 
  PINKK Pécsi 424 - Zalaegerszegi KTE2017.11.19 - 10:00vasárnap53 - 84
  Pécsi VSK - Szombathelyi SI2017.11.24 - 15:00péntek 
  PINKK Pécsi 424 - Pécsi VSK2017.11.30 - 17:15csütörtök 
  Szombathelyi SI - Zalaegerszegi KTE2017.12.01 - 16:00péntek 
  Pécsi VSK - Zalaegerszegi KTE2017.12.08 - 16:30péntek 
  Gyakorló DSE - Szombathelyi SI2017.12.08 - 17:00péntek 

     Regionális - Nyugati csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Zalaegerszegi KTE604513361151.342312
2.Pécsi VSK32381310711.22908
3.PINKK Pécsi 42424338430-920.78608
4.Gyakorló DSE24344382-380.90058
5.Szombathelyi SI14295351-560.84056



      Regionális - Keleti csoport - Leány Junior      
Regionális - Keleti csoport -
  Szeged KE - Monori SEVarga Zoltán - Bartucz Csaba László2017.09.30 - 16:00szombat54 - 69
  Nyíregyházi Kosársuli - Szolnoki SportcentrumMakrai Márton - Molnár Péter Zoltán2017.10.01 - 17:00vasárnap95 - 31
  Szolnoki Sportcentrum - Ceglédi EKK2017.10.06 - 19:00péntek57 - 62
  Monori SE - Nyíregyházi KosársuliLázár Zs. György - Mészáros Anna2017.10.07 - 11:00szombat56 - 65
  Szeged KE - Ceglédi EKK2017.10.12 - 15:45csütörtök63 - 38
  Monori SE - Szolnoki Sportcentrum2017.10.12 - 19:30csütörtök67 - 44
  Nyíregyházi Kosársuli - Debreceni KA2017.10.15 - 18:00vasárnap84 - 42
  Szeged KE - Szolnoki Sportcentrum2017.10.21 - 10:45szombat81 - 33
  Monori SE - Debreceni KA2017.10.21 - 11:00szombat49 - 46
  Ceglédi EKK - Nyíregyházi Kosársuli2017.10.21 - 15:00szombat67 - 90
  Ceglédi EKK - Monori SE2017.10.26 - 18:30csütörtök39 - 43
  Debreceni KA - Szolnoki Sportcentrum2017.10.29 - 13:30vasárnap87 - 42
  Szeged KE - Nyíregyházi Kosársuli2017.10.29 - 15:00vasárnap62 - 89
  Szolnoki Sportcentrum - Nyíregyházi Kosársuli2017.11.02 - 12:30csütörtök38 - 82
  Szeged KE - Debreceni KA2017.11.02 - 15:00csütörtök52 - 74
  Debreceni KA - Ceglédi EKK2017.11.05 - 16:00vasárnap82 - 50
  Monori SE - Szeged KE2017.11.11 - 11:00szombat42 - 36
  Ceglédi EKK - Debreceni KA2017.11.11 - 14:00szombat56 - 71
  Nyíregyházi Kosársuli - Monori SE2017.11.17 - 18:00péntek62 - 45
  Ceglédi EKK - Szolnoki Sportcentrum2017.11.17 - 18:30péntek67 - 31
  Debreceni KA - Szeged KE2017.11.18 - 13:00szombat97 - 32
  Szolnoki Sportcentrum - Monori SE2017.11.23 - 19:30csütörtök 
  Ceglédi EKK - Szeged KE2017.11.25 - 14:00szombat 
  Debreceni KA - Nyíregyházi Kosársuli2017.11.26 - 14:00vasárnap 
  Szolnoki Sportcentrum - Szeged KE2017.11.28 - 17:30kedd 
  Debreceni KA - Monori SE2017.12.02 - 13:00szombat 
  Nyíregyházi Kosársuli - Ceglédi EKK2017.12.03 - 15:00vasárnap 
  Monori SE - Ceglédi EKK2017.12.07 - 19:30csütörtök 
  Szolnoki Sportcentrum - Debreceni KA2017.12.09 - 16:00szombat 
  Nyíregyházi Kosársuli - Szeged KE2017.12.10 - 15:00vasárnap 

     Regionális - Keleti csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Nyíregyházi Kosársuli705673412261.662814
2.Monori SE52371346251.072312
3.Debreceni KA524993651341.367112
4.Szeged KE25380442-620.85979
5.Ceglédi EKK25379437-580.86739
6.Szolnoki Sportcentrum07276541-2650.51027



      Regionális - Közép "A" csoport - Leány Junior      
Regionális - Közép "A" csoport -
  Török Flóris - Törekvés SE - Százhalombattai KSE2017.09.30 - 12:00szombat80 - 33
  Kiss Lenke KS - BEAC-Újbuda KA/BMóricz Krisztián - Gaál Norbert2017.10.01 - 09:30vasárnap55 - 62
  Török Flóris - Törekvés SE - BEAC-Újbuda KA/BMatics Sándor - Forintos József2017.10.06 - 19:30péntek71 - 52
  Százhalombattai KSE - Kiss Lenke KSGyőrfy Ruben - Krékity Kornél2017.10.07 - 10:00szombat51 - 57
  BEAC-Újbuda KA/B - Százhalombattai KSEBognár Domokos - Pál Roland2017.10.13 - 17:10péntek51 - 36
  Kiss Lenke KS - Török Flóris - Törekvés SERózsavölgyi Alexandra - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.10.14 - 11:00szombat62 - 96
  BEAC-Újbuda KA/B - Kiss Lenke KS2017.10.20 - 17:10péntek80 - 48
  Százhalombattai KSE - Török Flóris - Törekvés SE2017.10.21 - 10:00szombat49 - 99
  BEAC-Újbuda KA/B - Török Flóris - Törekvés SE2017.11.10 - 17:10péntek54 - 56
  Kiss Lenke KS - Százhalombattai KSE2017.11.11 - 09:30szombat88 - 62
  Török Flóris - Törekvés SE - Kiss Lenke KSGruber Nikolett - Szőts Dávid2017.11.17 - 19:15péntek68 - 38
  Százhalombattai KSE - BEAC-Újbuda KA/B2017.11.18 - 10:00szombat40 - 50

     Regionális - Közép "A" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Török Flóris - Törekvés SE604702881821.631912
2.BEAC-Újbuda KA/B42349306431.140510
3.Kiss Lenke KS24348419-710.83058
4.Százhalombattai KSE06271425-1540.63766



      Regionális - Közép "B" csoport - Leány Junior      
Regionális - Közép "B" csoport -
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Vasas Akadémia/BNagy Viktor - Bognár Domokos2017.09.30 - 15:00szombat48 - 66
  MTK Budapest - Pénzügyőr SEMakay Dániel - Horváth Kinga2017.09.30 - 16:00szombat78 - 52
  Pénzügyőr SE - Zsíros Akadémia Kőbánya2017.10.11 - 17:50szerda69 - 59
  Vasas Akadémia/B - Pénzügyőr SEMóricz Krisztián - Jankovics Viktor2017.10.13 - 19:40péntek69 - 54
  Zsíros Akadémia Kőbánya - MTK BudapestHorváth Kinga - Rózsavölgyi Alexandra2017.10.14 - 16:00szombat55 - 73
  Pénzügyőr SE - MTK Budapest2017.10.21 - 11:00szombat47 - 69
  Vasas Akadémia/B - Zsíros Akadémia Kőbánya2017.10.21 - 13:00szombat84 - 54
  MTK Budapest - Vasas Akadémia/B2017.10.28 - 15:00szombat52 - 65
  Vasas Akadémia/B - MTK Budapest2017.11.11 - 11:00szombat55 - 49
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Pénzügyőr SE2017.11.11 - 16:00szombat67 - 74
  Pénzügyőr SE - Vasas Akadémia/BRózsavölgyi Alexandra - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.11.19 - 10:00vasárnap76 - 75
  MTK Budapest - Zsíros Akadémia KőbányaVarga Fanni Erzsébet - Gruber Nikolett2017.11.19 - 16:00vasárnap73 - 65

     Regionális - Közép "B" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/B51414333811.243211
2.MTK Budapest42394339551.162210
3.Pénzügyőr SE33372417-450.89219
4.Zsíros Akadémia Kőbánya06348439-910.79276



      Regionális - Közép csoport, felsőházi rájátszás - Leány Junior      
Regionális - Közép csoport, felsőházi rájátszás -
  BEAC-Újbuda KA/B - MTK Budapest2017.11.24 - 18:40péntek 
  Török Flóris - Törekvés SE - Pénzügyőr SE2017.11.24 - 19:30péntek 
  Pénzügyőr SE - BEAC-Újbuda KA/B2017.12.01 - 17:45péntek 
  Török Flóris - Törekvés SE - MTK Budapest2017.12.01 - 19:15péntek 
  Pénzügyőr SE - Török Flóris - Törekvés SE2017.12.08 - 17:45péntek 
  MTK Budapest - BEAC-Újbuda KA/B2017.12.09 - 11:00szombat 
  MTK Budapest - Török Flóris - Törekvés SE2017.12.13 - 16:15szerda 
  BEAC-Újbuda KA/B - Pénzügyőr SE2017.12.15 - 17:10péntek 

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok