Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 BKGDSE  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dombóvár  
 Ricsilla Sport  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Marcali  
 Siófok  
2017/11/18 19:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Zuglói Sasok  
2017/11/18 18:30
Fiú Junior, Regionális
 BLF KK  
 Bikák KK  
2017/11/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/C  
 Gödöll?i SK  
2017/11/18 12:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentendrei KS.  
 Budafoki KK  
2017/11/18 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/A  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/18 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Gyulai SI  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/18 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Százhalombatta.  
2017/11/18 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Tatai SE  
 Ajka  
2017/11/18 90:0
Fiú Kadett, Regionális
 Treff 07  
 BKGDSE  
2017/11/18 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Keresztúri SE  
 Gödi SE  
2017/11/18 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budafoki KK  
 BLF KK  
2017/11/18 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alisca Sólymok.  
 Kanizsa KK  
2017/11/18 11:30
Fiú Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Atomerőmű SE  
2017/11/18 14:00
Leány Junior
 Százhalombatta.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2017/11/18 10:00
Leány Junior
 Gyakorló DSE  
 PINKK Pécsi 42.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/B  
 Komló Sport KK.  
2017/11/18 90:0
Leány Serdülő
 BEAC - Újbuda  
 Török Flóris  
2017/11/18 90:0
Leány Serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2017/11/18 93:0
Leány Serdülő
 Dávid Kornél  
 BEAC -Újbuda /.  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Dávid Kornél  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Tatabányai KC  
 KKS  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Karcagi SE  
2017/11/18 10:30
Leány Serdülő
 MVSI Vadmacská.  
 Debreceni KA/A  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Széchenyi KA  
 Kanizsa DKK  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Bajai NKK  
 KSC Szekszárd  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Komló Sport KK.  
 Dunaújvárosi  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK T  
 BEAC - Újbuda  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Szeged KE / A  
 Török Flóris  
2017/11/18 11:30
Leány Serdülő
 Pénzügy?r SE  
 Tatabányai KC  
2017/11/18 11:45
Leány Serdülő
 Soproni Darazs.  
 Dávid Kornél  
2017/11/18 12:00
Leány Serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke KS  
2017/11/18 12:00
Leány Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Nyíregyházi Ko.  
2017/11/18 12:30
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 Szolnoki Sport.  
2017/11/18 12:30
Leány Serdülő
 KSC Szekszárd  
 Zalaegerszegi  
2017/11/18 13:00
Leány Serdülő
 Dunaújvárosi  
 Pécsi VSK/B  
2017/11/18 13:00
Leány Serdülő
 MTK Budapest  
 Szeged KE / A  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 Török Flóris  
 DVTK-ÉLKSK T  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 KKS  
 Pénzügy?r SE  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Soproni Darazs.  
 Széchenyi KA  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 Soproni Darazs.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Mágusok Egyesü.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Karcagi SE  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2017/11/18 14:30
Leány Serdülő
 Zalaegerszegi  
 Bajai NKK  
2017/11/18 15:00
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/C  
 Dunaújvárosi  
2017/11/18 15:00
Leány Serdülő
 Debreceni KA/A  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 16:00
Leány Serdülő
 Nyíregyházi Ko.  
 Csata DSE  
2017/11/18 16:30
Leány Serdülő
 Kanizsa DKK  
 Soproni Darazs.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Dunaújvárosi  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Csata DSE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/18 18:30
Leány Serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/C  
2017/11/18 19:00
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Dózsa  
 Szeged KE - Hó.  
2017/11/18 83:0
Kenguru Kupa
 BLF Bolhák  
 Kaszás Tornyok.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Budapest Csepe.  
 KLKS Törpék  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Prohászkás Csi.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Kapuvári Macsk.  
 Mórás Cápák  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Salgótarjáni  
 Beszterce KK  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Gep.  
 Szeged KE - Ti.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 DKKA Gepárdok  
 Újvárosi Szele.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 KASI/B  
 KASI/A  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Gyakorlós Csib.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 MVSI Kossuth  
 MEAFC Kossuth  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 Zalakarosi Fók.  
 Ricsilla - Ege.  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 FTSI József A..  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 FTSI Constanti.  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2017/11/18 94:5
Kenguru Kupa
 Bajai Bácska F.  
 Pityke KSE  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 DDKA Vadmacská.  
 DKKA Vezérek  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA D.  
 NYKK Eötvös  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 KLKS Benk?  
 BLF Bolhák  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 KLKS Törpék  
 VUA Törpék  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Győri KC Lovag.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Mórás Cápák  
 Feketés Darazs.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Újvárosi Szele.  
 FAK Balatoni P.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK ÓB  
 Mátra UKK Gyön.  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 Kisújszállás  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Karoli.  
 Vásárhelyi Vil.  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/B  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 PVSK Panthers/.  
 Bonyhádi KSE  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Sportiskolás T.  
 Ricsilla - Zal.  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 FTSI Dózsa Gy..  
 FTSI József A..  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/B  
 Miklósi Kékrók.  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 Fürge Gyíkok  
 MVSI Kossuth  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Hó.  
 Békéscsabai KK.  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Bajai Bácska F.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Vezérek  
 Marcali Szürke.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 Hajdúböszörmén.  
 ACS Wildcats B.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 Kaszás Tornyok.  
 KLKS Benk?  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Ziccer Pumák  
 Budapest Csepe.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Prohászkás Csi.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Kapuvári Macsk.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 FAK Balatoni P.  
 DKKA Gepárdok  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Kisújszállás  
 Vásárhelyi Gep.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Vil.  
 SZEDEÁK Ezüstr.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Dózsa Gy..  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 KASI/A  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Grosics Vizslá.  
 Budaörsi DSE  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 MP Sport Timis.  
 Szeged KE Rózs.  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Fürge Gyíkok  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Sportiskolás S.  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Pityke KSE  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 DDKA Vadmacská.  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok H.  
 Kéksárga Zsirá.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 VUA Törpék  
 Ziccer Pumák  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 Nádor Tigrisek.  
 Győri KC Kengu.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 Tulipános Móku.  
 Lackneros Dara.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 DKKA Ördögök  
2017/11/18 13:00
Kenguru Kupa
 Gödi SE  
 BLF Kenguruk  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Alsóvá.  
 MP Sport Timis.  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 KASI/C  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Körmendi Törpö.  
2017/11/18 13:45
Kenguru Kupa
 CEKK  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 13:45
Kenguru Kupa
 MTK Budapest  
 Zuglói Sasok H.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 SZSE Párducok  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 Villámló Kovác.  
 Nádor Tigrisek.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 Mez?örsi Orosz.  
 Mosonmagyaróvá.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Tiszaújvárosi  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Kenguruk  
 Atomerőmű SE  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ördögök  
 Velencei Vadka.  
2017/11/18 14:15
Kenguru Kupa
 Budapest Blaze.  
 Gödi SE  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Szeged KE Rózs.  
 SZEDEÁK Alsóvá.  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Sportiskolás S.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 FTSI Platán Is.  
 Kecskeméti KC  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Monok SE  
 KSC Szekszárd  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Kozármisleny S.  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Kéksárga Zsirá.  
 MTK Budapest  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 SZPA-HSE  
 SZSE Párducok  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 Győri KC Kengu.  
 Villámló Kovác.  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Csigák  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Csibésze.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/18 15:30
Kenguru Kupa
 Velencei Vadka.  
 DKKA Ugrómókus.  
2017/11/18 15:30
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 SZPA-HSE  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 DKKA Csigák  
 DKKA Kenguruk  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 KSC Szekszárd  
 PVSK-Panthers/.  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 KASI/C  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC Csibésze.  
2017/11/18 17:00
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Monok SE  
2017/11/18 18:00
Kenguru Kupa
 PAFC Mennydörg.  
 JKC/A  
2017/11/18 18:30
Leány Junior - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése




      Piros csoport - Leány Junior      
Piros csoport -
  BEAC-Csata Újbuda KA - Széchenyi KA2017.01.07 - 15:00szombat86 - 47
  Vasas Akadémia - Kecskeméti KC2017.01.10 - 16:45kedd79 - 53
  Soproni Darazsak Akadémia - BEAC-Csata Újbuda KA2017.01.11 - 15:00szerda47 - 61
  Széchenyi KA - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2017.01.13 - 12:00péntek79 - 48
  Aluinvent DVTK - Vasas Akadémia2017.01.14 - 13:00szombat47 - 67
  Soproni Darazsak Akadémia - Kecskeméti KC2017.01.18 - 15:00szerda72 - 63
  BEAC-Csata Újbuda KA - Százhalombattai KSE2017.01.19 - 17:30csütörtök69 - 41
  Aluinvent DVTK - Széchenyi KA2017.01.21 - 14:45szombat90 - 66
  Százhalombattai KSE - BEAC-Csata Újbuda KA2017.01.21 - 18:00szombat56 - 61
  Széchenyi KA - Kecskeméti KC2017.01.25 - 17:30szerda67 - 84
  Vasas Akadémia - BEAC-Csata Újbuda KA2017.01.25 - 18:15szerda78 - 76
  Soproni Darazsak Akadémia - Aluinvent DVTK2017.01.27 - 15:00péntek80 - 50
  Százhalombattai KSE - Kecskeméti KC2017.01.29 - 17:00vasárnap57 - 51
  Százhalombattai KSE - Aluinvent DVTK2017.01.31 - 17:00kedd68 - 60
  Vasas Akadémia - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2017.02.08 - 18:15szerda99 - 52
  Széchenyi KA - BEAC-Csata Újbuda KA2017.02.09 - 14:30csütörtök75 - 83
  Kecskeméti KC - Vasas Akadémia2017.02.11 - 15:00szombat0 - 20
  Soproni Darazsak Akadémia - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2017.02.11 - 16:00szombat80 - 58
  Kecskeméti KC - Soproni Darazsak Akadémia2017.02.14 - 17:30kedd70 - 57
  Vasas Akadémia - Aluinvent DVTK2017.02.15 - 18:15szerda94 - 55
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Széchenyi KA2017.02.15 - 18:30szerda100 - 45
  Kecskeméti KC - Százhalombattai KSE2017.02.15 - 19:00szerda92 - 62
  BEAC-Csata Újbuda KA - Soproni Darazsak Akadémia2017.02.16 - 17:30csütörtök64 - 40
  Széchenyi KA - Aluinvent DVTK2017.02.18 - 17:00szombat79 - 70
  Százhalombattai KSE - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2017.02.19 - 13:00vasárnap47 - 62
  Aluinvent DVTK - Százhalombattai KSE2017.02.21 - 16:00kedd64 - 52
  Kecskeméti KC - Széchenyi KA2017.02.21 - 17:30kedd100 - 63
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Soproni Darazsak Akadémia2017.02.22 - 18:30szerda78 - 47
  BEAC-Csata Újbuda KA - Vasas Akadémia2017.02.23 - 17:30csütörtök63 - 67
  Aluinvent DVTK - Soproni Darazsak Akadémia2017.02.25 - 13:30szombat53 - 66
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Százhalombattai KSEKorhetz Szilárd - Téczely Roland2017.02.25 - 14:00szombat76 - 46
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Vasas Akadémia2017.02.26 - 14:00vasárnap43 - 104

     Piros csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia14010807093711.523328
2.BEAC-Csata Újbuda KA11310287782501.321325
3.PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs77916937-210.977621
4.Soproni Darazsak Akadémia7786386121.002321
5.Aluinvent DVTK59860975-1150.882119
6.Százhalombattai KSE59774871-970.888619
7.Kecskeméti KC59843922-790.914319
8.Széchenyi KA2128621173-3110.734916



      Fehér csoport - Leány Junior      
Fehér csoport -
  BEAC-Újbuda KA/B - Ceglédi EKK2017.01.10 - 17:20kedd67 - 66
  Ceglédi EKK - KSC Szekszárd2017.01.20 - 18:00péntek52 - 96
  Kiss Lenke KS - BEAC-Újbuda KA/B2017.01.21 - 10:40szombat67 - 70
  BEAC-Újbuda KA/B - KSC Szekszárd2017.01.29 - 11:00vasárnap34 - 102
  Kiss Lenke KS - Ceglédi EKK2017.02.03 - 17:30péntek60 - 62
  Ceglédi EKK - BEAC-Újbuda KA/B2017.02.10 - 17:30péntek77 - 62
  KSC Szekszárd - Kiss Lenke KS2017.02.11 - 16:00szombat104 - 58
  Kiss Lenke KS - KSC Szekszárd2017.02.16 - 17:30csütörtök66 - 85
  BEAC-Újbuda KA/B - Kiss Lenke KS2017.02.17 - 17:20péntek49 - 52
  KSC Szekszárd - Ceglédi EKK2017.02.20 - 18:00hétfő98 - 55
  KSC Szekszárd - BEAC-Újbuda KA/B2017.02.25 - 11:00szombat80 - 36
  Ceglédi EKK - Kiss Lenke KS2017.03.02 - 17:00csütörtök95 - 59

     Fehér csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.KSC Szekszárd605653012641.877112
2.Ceglédi EKK33407442-350.92089
3.BEAC-Újbuda KA/B24318444-1260.71628
4.Kiss Lenke KS15362465-1030.77857



      Zöld csoport - Leány Junior      
Zöld csoport -
  Pécsi VSK - Zalaegerszegi KTE2017.01.08 - 12:15vasárnap70 - 77
  Zalaegerszegi KTE - Szolnoki MÁV SE2017.01.20 - 13:30péntek60 - 59
  Szolnoki MÁV SE - Debreceni KA - DEAC2017.01.24 - 17:30kedd74 - 55
  Pécsi VSK - Szolnoki MÁV SE2017.02.08 - 15:15szerda52 - 61
  Zalaegerszegi KTE - Pécsi VSK 2017.02.09 - 14:30csütörtök75 - 58
  Debreceni KA - DEAC - Szolnoki MÁV SE2017.02.11 - 16:00szombat74 - 60
  Pécsi VSK - Debreceni KA - DEAC2017.02.15 - 15:15szerda50 - 73
  Zalaegerszegi KTE - Debreceni KA - DEAC2017.02.20 - 14:30hétfő69 - 50
  Debreceni KA - DEAC - Zalaegerszegi KTE2017.02.21 - 14:30kedd55 - 62
  Szolnoki MÁV SE - Zalaegerszegi KTE2017.02.25 - 11:00szombat64 - 69
  Debreceni KA - DEAC - Pécsi VSK 2017.02.25 - 14:00szombat68 - 47
  Szolnoki MÁV SE - Pécsi VSK 2017.02.26 - 11:00vasárnap56 - 49

     Zöld csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Zalaegerszegi KTE60412356561.157312
2.Szolnoki MÁV SE33374359151.04189
3.Debreceni KA - DEAC33375362131.03599
4.Pécsi VSK 06326410-840.79516



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok