Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 Sopron KC-Spor.  
 Falco KC U23  
2017/10/18 19:30
Férfi NB II. Kelet
 DEAC  
 Békéscsaba  
2017/10/18 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 Zuglói Sasok  
2017/10/18 19:15
Leány egyetemi Kelet
 Miskolci Egyet.  
 Debreceni Egye.  
2017/10/18 19:15
Fiú Junior, Kelet
 Nyíregyházi Sp.  
 Szolnoki Sport.  
2017/10/18 17:30
Fiú Junior, Nyugat
 Kosárlabda Aka.  
 Soproni Sporti.  
2017/10/18 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Szerencs VSE  
 Tiszaújvárosi  
2017/10/18 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 PVSK-Panthers  
2017/10/18 16:30
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Sp.  
 MEAFC/A  
2017/10/18 17:00
Fiú Kadett, Nyugat
 AKMÉ Körmendi  
 Szombathelyi S.  
2017/10/18 15:30
Fiú Kadett, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 Budapesti Honv.  
2017/10/18 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 OSE Lions/A  
 Soproni Tigris.  
2017/10/18 18:30
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti KC  
2017/10/18 18:00
Leány Junior - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Kiemelt - "A" csoport - Leány Junior      
Kiemelt - "A" csoport -
  Szolnoki MÁV SE - DVTK Akadémia2017.09.30 - 15:30szombat48 - 71
  KSC Szekszárd - Vasas Akadémia/A2017.10.01 - 11:00vasárnap69 - 56
  Kecskeméti KC - BEAC-Újbuda KA/ASimon Tamás - Hegedűs Csaba2017.10.01 - 18:00vasárnap84 - 46
  Szolnoki MÁV SE - Vasas Akadémia/A2017.10.07 - 11:00szombat42 - 79
  BEAC-Újbuda KA/A - KSC SzekszárdPohánka Balázs - Bózsó Gábor2017.10.07 - 12:00szombat62 - 50
  Kecskeméti KC - DVTK AkadémiaFekete Csaba - Kiss Máté László2017.10.07 - 17:00szombat94 - 68
  Kecskeméti KC - Szolnoki MÁV SE2017.10.13 - 17:30péntek85 - 54
  BEAC-Újbuda KA/A - Vasas Akadémia/APohánka Balázs - Szőts Dávid2017.10.14 - 13:30szombat41 - 126
  Vasas Akadémia/A - Kecskeméti KC2017.10.18 - 18:00szerda 
  Szolnoki MÁV SE - KSC Szekszárd2017.10.20 - 15:30péntek 
  DVTK Akadémia - BEAC-Újbuda KA/A2017.10.21 - 18:00szombat 
  KSC Szekszárd - Kecskeméti KC2017.10.25 - 16:30szerda 
  BEAC-Újbuda KA/A - Szolnoki MÁV SE2017.10.28 - 11:00szombat 
  Vasas Akadémia/A - DVTK Akadémia2017.10.28 - 17:00szombat 
  KSC Szekszárd - Szolnoki MÁV SE2017.11.07 - 16:30kedd 
  DVTK Akadémia - Szolnoki MÁV SE2017.11.10 - 16:30péntek 
  Vasas Akadémia/A - KSC Szekszárd2017.11.11 - 17:00szombat 
  BEAC-Újbuda KA/A - Kecskeméti KC2017.11.12 - 16:00vasárnap 
  DVTK Akadémia - Kecskeméti KC2017.11.16 - 16:30csütörtök 
  KSC Szekszárd - BEAC-Újbuda KA/A2017.11.17 - 16:30péntek 
  Vasas Akadémia/A - Szolnoki MÁV SE2017.11.19 - 11:00vasárnap 
  Vasas Akadémia/A - BEAC-Újbuda KA/A2017.11.25 - 14:30szombat 
  KSC Szekszárd - DVTK Akadémia2017.11.25 - 15:30szombat 
  Szolnoki MÁV SE - Kecskeméti KC2017.11.30 - 19:00csütörtök 
  BEAC-Újbuda KA/A - DVTK Akadémia2017.12.02 - 16:00szombat 
  Kecskeméti KC - Vasas Akadémia/A2017.12.03 - 17:00vasárnap 
  Kecskeméti KC - KSC Szekszárd2017.12.06 - 16:30szerda 
  DVTK Akadémia - Vasas Akadémia/A2017.12.07 - 16:00csütörtök 
  Szolnoki MÁV SE - BEAC-Újbuda KA/A2017.12.09 - 18:00szombat 
  DVTK Akadémia - KSC Szekszárd2017.12.14 - 16:00csütörtök 

     Kiemelt - "A" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Kecskeméti KC30263168951.56556
2.Vasas Akadémia/A212611521091.71715
3.KSC Szekszárd1111911811.00853
4.DVTK Akadémia11139142-30.97893
5.BEAC-Újbuda KA/A12149260-1110.57314
6.Szolnoki MÁV SE03144235-910.61283



      Kiemelt - "B" csoport - Leány Junior      
Kiemelt - "B" csoport -
  Soproni Darazsak Akadémia - Széchenyi KA2017.09.27 - 17:30szerda93 - 86
  Bajai NKK - PEAC - Kosárlabda Akadémia PécsCsallóközi Gábor - Goldring Gergő2017.10.01 - 17:00vasárnap57 - 78
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Soproni Darazsak AkadémiaFleischmann Krisztián - Korhetz Szilárd2017.10.04 - 15:30szerda69 - 53
  Dávid Kornél KA - Csata DSE2017.10.04 - 16:00szerda58 - 80
  Csata DSE - Bajai NKK Kapros Roland - Pohánka Balázs2017.10.07 - 14:30szombat119 - 40
  Széchenyi KA - Dávid Kornél KA2017.10.07 - 18:30szombat77 - 69
  Dávid Kornél KA - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2017.10.14 - 12:00szombat80 - 68
  Csata DSE - Széchenyi KAMóricz Krisztián - Forintos József2017.10.14 - 14:30szombat100 - 53
  Bajai NKK - Soproni Darazsak Akadémia2017.10.14 - 17:00szombat50 - 64
  Bajai NKK - Dávid Kornél KA2017.10.20 - 18:00péntek 
  Széchenyi KA - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2017.10.21 - 13:30szombat 
  Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia2017.10.21 - 17:00szombat 
  Soproni Darazsak Akadémia - Bajai NKK 2017.10.25 - 15:00szerda 
  Széchenyi KA - Bajai NKK 2017.10.26 - 14:30csütörtök 
  Dávid Kornél KA - Soproni Darazsak Akadémia2017.10.28 - 13:00szombat 
  Csata DSE - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2017.10.29 - 17:00vasárnap 
  Csata DSE - Dávid Kornél KA2017.11.08 - 19:00szerda 
  Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia2017.11.10 - 11:30péntek 
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Bajai NKK 2017.11.11 - 14:00szombat 
  Dávid Kornél KA - Széchenyi KA2017.11.15 - 16:00szerda 
  Bajai NKK - Csata DSE2017.11.17 - 18:00péntek 
  Széchenyi KA - Csata DSE2017.11.25 - 11:00szombat 
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Dávid Kornél KA2017.11.26 - 14:00vasárnap 
  Soproni Darazsak Akadémia - Csata DSE2017.11.29 - 17:00szerda 
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Széchenyi KA2017.12.02 - 14:00szombat 
  Dávid Kornél KA - Bajai NKK 2017.12.02 - 16:00szombat 
  Soproni Darazsak Akadémia - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2017.12.06 - 16:00szerda 
  Bajai NKK - Széchenyi KA2017.12.09 - 12:00szombat 
  Soproni Darazsak Akadémia - Dávid Kornél KA2017.12.09 - 13:00szombat 
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Csata DSE2017.12.09 - 14:00szombat 

     Kiemelt - "B" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Csata DSE302991511481.98016
2.PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs21215190251.13165
3.Soproni Darazsak Akadémia2121020551.02445
4.Széchenyi KA12216262-460.82444
5.Dávid Kornél KA12207225-180.92004
6.Bajai NKK 03147261-1140.56323



      Regionális - Nyugati csoport - Leány Junior      
Regionális - Nyugati csoport -
  PINKK Pécsi 424 - Szombathelyi SI2017.09.30 - 12:00szombat73 - 71
  Gyakorló DSE - Zalaegerszegi KTE2017.09.30 - 16:00szombat53 - 75
  Zalaegerszegi KTE - PINKK Pécsi 4242017.10.06 - 15:00péntek71 - 55
  Pécsi VSK - Gyakorló DSEFöldvári Tamás - Fleischmann Krisztián2017.10.07 - 10:00szombat64 - 56
  Szombathelyi SI - Pécsi VSK2017.10.13 - 16:00péntek50 - 84
  PINKK Pécsi 424 - Gyakorló DSEGelencsér György - Danka Péter2017.10.15 - 11:30vasárnap52 - 50
  Pécsi VSK - PINKK Pécsi 4242017.10.19 - 17:15csütörtök 
  Zalaegerszegi KTE - Szombathelyi SI2017.10.20 - 15:00péntek 
  Zalaegerszegi KTE - Pécsi VSK2017.10.24 - 15:00kedd 
  Szombathelyi SI - Gyakorló DSE2017.10.27 - 16:00péntek 
  Zalaegerszegi KTE - Gyakorló DSE2017.11.10 - 15:30péntek 
  Szombathelyi SI - PINKK Pécsi 4242017.11.10 - 16:00péntek 
  Gyakorló DSE - Pécsi VSK2017.11.17 - 17:30péntek 
  Gyakorló DSE - PINKK Pécsi 4242017.11.18 - 17:00szombat 
  PINKK Pécsi 424 - Zalaegerszegi KTE2017.11.19 - 10:00vasárnap 
  Pécsi VSK - Szombathelyi SI2017.11.24 - 15:00péntek 
  PINKK Pécsi 424 - Pécsi VSK2017.11.30 - 17:15csütörtök 
  Szombathelyi SI - Zalaegerszegi KTE2017.12.01 - 16:00péntek 
  Pécsi VSK - Zalaegerszegi KTE2017.12.08 - 16:30péntek 
  Gyakorló DSE - Szombathelyi SI2017.12.08 - 17:00péntek 

     Regionális - Nyugati csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Pécsi VSK20148106421.39624
2.Zalaegerszegi KTE20146108381.35194
3.PINKK Pécsi 42421180192-120.93755
4.Gyakorló DSE03159191-320.83253
5.Szombathelyi SI02121157-360.77072



      Regionális - Keleti csoport - Leány Junior      
Regionális - Keleti csoport -
  Szeged KE - Monori SEVarga Zoltán - Bartucz Csaba László2017.09.30 - 16:00szombat54 - 69
  Nyíregyházi Kosársuli - Szolnoki SportcentrumMakrai Márton - Molnár Péter Zoltán2017.10.01 - 17:00vasárnap95 - 31
  Szolnoki Sportcentrum - Ceglédi EKK2017.10.06 - 19:00péntek57 - 62
  Monori SE - Nyíregyházi KosársuliLázár Zs. György - Mészáros Anna2017.10.07 - 11:00szombat56 - 65
  Szeged KE - Ceglédi EKK2017.10.12 - 15:45csütörtök63 - 38
  Monori SE - Szolnoki Sportcentrum2017.10.12 - 19:30csütörtök67 - 44
  Nyíregyházi Kosársuli - Debreceni KA2017.10.15 - 18:00vasárnap84 - 42
  Szeged KE - Szolnoki Sportcentrum2017.10.21 - 10:45szombat 
  Monori SE - Debreceni KA2017.10.21 - 11:00szombat 
  Ceglédi EKK - Nyíregyházi Kosársuli2017.10.21 - 15:00szombat 
  Ceglédi EKK - Monori SE2017.10.26 - 18:30csütörtök 
  Debreceni KA - Szolnoki Sportcentrum2017.10.29 - 13:30vasárnap 
  Szeged KE - Nyíregyházi Kosársuli2017.10.29 - 15:00vasárnap 
  Szeged KE - Debreceni KA2017.11.02 - 15:00csütörtök 
  Debreceni KA - Ceglédi EKK2017.11.05 - 16:00vasárnap 
  Monori SE - Szeged KE2017.11.11 - 11:00szombat 
  Ceglédi EKK - Debreceni KA2017.11.11 - 16:00szombat 
  Szolnoki Sportcentrum - Nyíregyházi Kosársuli2017.11.12 - 16:00vasárnap 
  Ceglédi EKK - Szolnoki Sportcentrum2017.11.17 - 18:30péntek 
  Debreceni KA - Szeged KE2017.11.18 - 13:00szombat 
  Nyíregyházi Kosársuli - Monori SE2017.11.18 - 13:30szombat 
  Szolnoki Sportcentrum - Monori SE2017.11.23 - 19:30csütörtök 
  Ceglédi EKK - Szeged KE2017.11.25 - 14:00szombat 
  Debreceni KA - Nyíregyházi Kosársuli2017.11.26 - 17:00vasárnap 
  Debreceni KA - Monori SE2017.12.02 - 13:00szombat 
  Szolnoki Sportcentrum - Szeged KE2017.12.03 - 12:30vasárnap 
  Nyíregyházi Kosársuli - Ceglédi EKK2017.12.03 - 15:00vasárnap 
  Monori SE - Ceglédi EKK2017.12.07 - 19:30csütörtök 
  Szolnoki Sportcentrum - Debreceni KA2017.12.09 - 16:00szombat 
  Nyíregyházi Kosársuli - Szeged KE2017.12.10 - 15:00vasárnap 

     Regionális - Keleti csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Nyíregyházi Kosársuli302441291151.89156
2.Monori SE21192163291.17795
3.Szeged KE11117107101.09353
4.Ceglédi EKK11100120-200.83333
5.Debreceni KA014284-420.50001
6.Szolnoki Sportcentrum03132224-920.58933



      Regionális - Közép "A" csoport - Leány Junior      
Regionális - Közép "A" csoport -
  Török Flóris - Törekvés SE - Százhalombattai KSE2017.09.30 - 12:00szombat80 - 33
  Kiss Lenke KS - BEAC-Újbuda KA/BMóricz Krisztián - Gaál Norbert2017.10.01 - 09:30vasárnap55 - 62
  Török Flóris - Törekvés SE - BEAC-Újbuda KA/BMatics Sándor - Forintos József2017.10.06 - 19:30péntek71 - 52
  Százhalombattai KSE - Kiss Lenke KSGyőrfy Ruben - Krékity Kornél2017.10.07 - 10:00szombat51 - 57
  BEAC-Újbuda KA/B - Százhalombattai KSEBognár Domokos - Pál Roland2017.10.13 - 17:10péntek51 - 36
  Kiss Lenke KS - Török Flóris - Törekvés SERózsavölgyi Alexandra - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.10.14 - 11:00szombat62 - 96
  BEAC-Újbuda KA/B - Kiss Lenke KS2017.10.20 - 17:10péntek 
  Százhalombattai KSE - Török Flóris - Törekvés SE2017.10.21 - 10:00szombat 
  BEAC-Újbuda KA/B - Török Flóris - Törekvés SE2017.11.10 - 17:10péntek 
  Kiss Lenke KS - Százhalombattai KSE2017.11.11 - 11:00szombat 
  Százhalombattai KSE - BEAC-Újbuda KA/B2017.11.18 - 10:00szombat 
  Török Flóris - Törekvés SE - Kiss Lenke KS2017.11.18 - 10:00szombat 

     Regionális - Közép "A" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Török Flóris - Törekvés SE302471471001.68036
2.BEAC-Újbuda KA/B2116516231.01855
3.Kiss Lenke KS12174209-350.83254
4.Százhalombattai KSE03120188-680.63833



      Regionális - Közép "B" csoport - Leány Junior      
Regionális - Közép "B" csoport -
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Vasas Akadémia/BNagy Viktor - Bognár Domokos2017.09.30 - 15:00szombat48 - 66
  MTK Budapest - Pénzügyőr SEMakay Dániel - Horváth Kinga2017.09.30 - 16:00szombat78 - 52
  Pénzügyőr SE - Zsíros Akadémia Kőbánya2017.10.11 - 17:50szerda69 - 59
  Vasas Akadémia/B - Pénzügyőr SEMóricz Krisztián - Jankovics Viktor2017.10.13 - 19:40péntek69 - 54
  Zsíros Akadémia Kőbánya - MTK BudapestHorváth Kinga - Rózsavölgyi Alexandra2017.10.14 - 16:00szombat55 - 73
  Pénzügyőr SE - MTK Budapest2017.10.21 - 11:00szombat 
  Vasas Akadémia/B - Zsíros Akadémia Kőbánya2017.10.21 - 13:00szombat 
  MTK Budapest - Vasas Akadémia/B2017.10.28 - 09:30szombat 
  Vasas Akadémia/B - MTK Budapest2017.11.11 - 11:00szombat 
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Pénzügyőr SE2017.11.11 - 16:00szombat 
  Pénzügyőr SE - Vasas Akadémia/B2017.11.19 - 11:00vasárnap 
  MTK Budapest - Zsíros Akadémia Kőbánya2017.11.19 - 16:00vasárnap 

     Regionális - Közép "B" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.MTK Budapest20151107441.41124
2.Vasas Akadémia/B20135102331.32354
3.Pénzügyőr SE12175206-310.84954
4.Zsíros Akadémia Kőbánya03162208-460.77883



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok