Név:
E-mail:
Leány Junior - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      Kiemelt - "A" csoport - Leány Junior      
Kiemelt - "A" csoport -
  Szolnoki MÁV SE - DVTK AkadémiaKovács Csaba - Mile Gábor2017.09.30 - 15:30szombat48 - 71
  KSC Szekszárd - Vasas Akadémia/APéter Csaba - Szabó Gábor2017.10.01 - 11:00vasárnap69 - 56
  Kecskeméti KC - BEAC-Újbuda KA/ASimon Tamás - Hegedűs Csaba2017.10.01 - 18:00vasárnap84 - 46
  Szolnoki MÁV SE - Vasas Akadémia/AFehérvári Gergely - Szőcs Béla2017.10.07 - 11:00szombat42 - 79
  BEAC-Újbuda KA/A - KSC SzekszárdPohánka Balázs - Bózsó Gábor2017.10.07 - 12:00szombat62 - 50
  Kecskeméti KC - DVTK AkadémiaFekete Csaba - Kiss Máté László2017.10.07 - 17:00szombat94 - 68
  Kecskeméti KC - Szolnoki MÁV SETóth Mihály - Papp Attila2017.10.13 - 17:30péntek85 - 54
  BEAC-Újbuda KA/A - Vasas Akadémia/APohánka Balázs - Szőts Dávid2017.10.14 - 13:30szombat41 - 126
  Vasas Akadémia/A - Kecskeméti KCNagy István - Gruber Nikolett2017.10.18 - 18:00szerda72 - 55
  Szolnoki MÁV SE - KSC SzekszárdFarkas Ádám - Szpiró Balázs2017.10.20 - 15:30péntek2 - 0
  DVTK Akadémia - BEAC-Újbuda KA/AMészáros Balázs dr. - Takács Zoltán2017.10.21 - 18:00szombat72 - 76
  KSC Szekszárd - Kecskeméti KCDomokos Lörinc - Péter Csaba2017.10.25 - 15:30szerda0 - 2
  Vasas Akadémia/A - DVTK AkadémiaPohánka Balázs - Gruber Nikolett2017.10.28 - 17:00szombat59 - 44
  KSC Szekszárd - Szolnoki MÁV SEDomokos Bence - Péter Csaba2017.11.07 - 16:30kedd0 - 2
  BEAC-Újbuda KA/A - Szolnoki MÁV SEPohánka Balázs - Tahin András2017.11.08 - 17:00szerda64 - 35
  DVTK Akadémia - Szolnoki MÁV SEDomán István - Marton Péter2017.11.10 - 16:30péntek74 - 39
  Vasas Akadémia/A - KSC SzekszárdSimon Kristóf - Gruber Nikolett2017.11.11 - 17:00szombat2 - 0
  BEAC-Újbuda KA/A - Kecskeméti KCBognár Domokos - Rózsavölgyi Alexandra2017.11.12 - 11:00vasárnap44 - 49
  DVTK Akadémia - Kecskeméti KCMészáros Balázs dr. - Lónáth László2017.11.17 - 16:30péntek85 - 65
  Vasas Akadémia/A - Szolnoki MÁV SEMakay Dániel - Horváth Kinga2017.11.19 - 11:00vasárnap60 - 35
  KSC Szekszárd - DVTK AkadémiaMaár Gábor - Domokos Lörinc2017.11.24 - 17:00péntek0 - 20
  Vasas Akadémia/A - BEAC-Újbuda KA/AVarga Fanni Erzsébet - Horváth Kinga2017.11.25 - 14:30szombat75 - 40
  Szolnoki MÁV SE - Kecskeméti KCDrenyovszki Dániel - Zahorán Kitti Mária2017.11.30 - 19:00csütörtök43 - 74
  BEAC-Újbuda KA/A - DVTK AkadémiaRózsavölgyi Alexandra - Horváth Kinga2017.12.03 - 13:00vasárnap51 - 67
  Kecskeméti KC - Vasas Akadémia/AArató Balázs - Baukó Ferenc2017.12.03 - 17:00vasárnap59 - 86
  Kecskeméti KC - KSC SzekszárdArató Balázs - Tóth Mihály2017.12.06 - 16:30szerda20 - 0
  DVTK Akadémia - Vasas Akadémia/ADomán István - Marton Péter2017.12.07 - 16:00csütörtök58 - 45
  Szolnoki MÁV SE - BEAC-Újbuda KA/AFehérvári Gergely - Szpiró Balázs2017.12.09 - 18:00szombat64 - 57
  DVTK Akadémia - KSC SzekszárdLengyel Ádám - Lónáth László2017.12.14 - 14:00csütörtök20 - 0
  KSC Szekszárd - BEAC-Újbuda KA/AMaár Gábor - Domokos Lörinc2017.12.16 - 14:00szombat0 - 20

     Kiemelt - "A" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/A826604432171.489818
2.Kecskeméti KC73569498711.142617
3.DVTK Akadémia73543477661.138417
4.BEAC-Újbuda KA/A46483622-1390.776514
5.Szolnoki MÁV SE37364564-2000.645413
6.KSC Szekszárd19119134-150.88813



      Kiemelt - "B" csoport - Leány Junior      
Kiemelt - "B" csoport -
  Soproni Darazsak Akadémia - Széchenyi KAHernicz Balázs - Buzai Patrik2017.09.27 - 17:30szerda0 - 2
  Bajai NKK - PEAC - Kosárlabda Akadémia PécsCsallóközi Gábor - Goldring Gergő2017.10.01 - 17:00vasárnap0 - 2
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Soproni Darazsak AkadémiaFleischmann Krisztián - Korhetz Szilárd2017.10.04 - 15:30szerda2 - 0
  Dávid Kornél KA - Csata DSEPécsi Zsolt - Szőcs Péter2017.10.04 - 16:00szerda58 - 80
  Csata DSE - Bajai NKK Kapros Roland - Pohánka Balázs2017.10.07 - 14:30szombat0 - 2
  Széchenyi KA - Dávid Kornél KAKéri István - Kaposi Renátó2017.10.07 - 18:30szombat77 - 69
  Dávid Kornél KA - PEAC - Kosárlabda Akadémia PécsBorsos Miklós - Koller István2017.10.14 - 12:00szombat80 - 68
  Csata DSE - Széchenyi KAMóricz Krisztián - Forintos József2017.10.14 - 14:30szombat100 - 53
  Bajai NKK - Soproni Darazsak AkadémiaCsallóközi Gábor - Szőke Bence2017.10.14 - 17:00szombat50 - 64
  Bajai NKK - Dávid Kornél KAGoldring Gergő - Szőke Bence2017.10.20 - 18:00péntek52 - 69
  Széchenyi KA - PEAC - Kosárlabda Akadémia PécsKaposi Renátó - Magyari Viktor2017.10.21 - 13:30szombat73 - 67
  Csata DSE - Soproni Darazsak AkadémiaJankovics Viktor - Bózsó Gábor2017.10.21 - 17:00szombat80 - 54
  Soproni Darazsak Akadémia - Bajai NKK Rokob Krisztián - Wischy Péter2017.10.25 - 15:00szerda77 - 48
  Széchenyi KA - Bajai NKK Kéri István - Kaposi Renátó2017.10.26 - 14:30csütörtök94 - 58
  Dávid Kornél KA - Soproni Darazsak AkadémiaKocsis József - Tóth Bence2017.10.28 - 13:00szombat68 - 57
  Csata DSE - PEAC - Kosárlabda Akadémia PécsBognár Domokos - Horváth Kinga2017.10.29 - 17:00vasárnap76 - 68
  Csata DSE - Dávid Kornél KABognár Domokos - Jankovics Viktor2017.11.08 - 19:00szerda127 - 44
  Széchenyi KA - Soproni Darazsak AkadémiaKéri István - Kaposi Renátó2017.11.10 - 11:30péntek62 - 51
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Bajai NKK Fleischmann Krisztián - Szalóki Bence2017.11.11 - 14:00szombat2 - 0
  Dávid Kornél KA - Széchenyi KASzőcs Péter - Béndek Gábor2017.11.15 - 18:00szerda85 - 82
  Bajai NKK - Csata DSECsallóközi Gábor - Goldring Gergő2017.11.17 - 18:00péntek0 - 20
  Széchenyi KA - Csata DSE2017.11.25 - 11:00szombat50 - 80
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Dávid Kornél KA2017.11.26 - 14:00vasárnap97 - 72
  Soproni Darazsak Akadémia - Csata DSEHernicz Balázs - Rokob Krisztián2017.11.29 - 16:00szerda35 - 58
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Széchenyi KAFleischmann Krisztián - Szalóki Bence2017.12.02 - 14:00szombat73 - 68
  Dávid Kornél KA - Bajai NKK Pécsi Zsolt - Molnár Tamás2017.12.02 - 16:30szombat20 - 0
  Soproni Darazsak Akadémia - PEAC - Kosárlabda Akadémia PécsRokob Krisztián - Buzai Patrik2017.12.06 - 16:00szerda77 - 76
  Bajai NKK - Széchenyi KASzőke Bence - Goldring Gergő2017.12.09 - 12:00szombat0 - 20
  Soproni Darazsak Akadémia - Dávid Kornél KAHernicz Balázs - Buzai Patrik2017.12.09 - 13:00szombat2 - 0
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Csata DSEPéter Csaba - Farkas Péter Gábor2017.12.09 - 14:00szombat76 - 97

     Kiemelt - "B" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Csata DSE918164783381.707118
2.Széchenyi KA64644632121.019016
3.PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs55531543-120.977915
4.Dávid Kornél KA55547642-950.852014
5.Soproni Darazsak Akadémia46417446-290.935012
6.Bajai NKK 19297511-2140.58128



      Regionális - Nyugati csoport - Leány Junior      
Regionális - Nyugati csoport -
  PINKK Pécsi 424 - Szombathelyi SIDanka Péter - Szalóki Bence2017.09.30 - 12:00szombat73 - 71
  Gyakorló DSE - Zalaegerszegi KTEDross Bálint - Mérei Áron2017.09.30 - 16:00szombat53 - 75
  Zalaegerszegi KTE - PINKK Pécsi 424Szabó Tibor - Lovas Dávid2017.10.06 - 15:00péntek0 - 2
  PINKK Pécsi 424 - Gyakorló DSEGelencsér György - Danka Péter2017.10.15 - 11:30vasárnap52 - 50
  Zalaegerszegi KTE - Szombathelyi SIHorváth Alajos - Kaszás Gyula2017.10.20 - 15:00péntek74 - 56
  Szombathelyi SI - Gyakorló DSEMagyari Tibor - Bognár Tamás2017.10.27 - 16:00péntek49 - 62
  Zalaegerszegi KTE - Gyakorló DSESzalai Zsolt - Kaszás Gyula2017.11.10 - 15:30péntek68 - 45
  Szombathelyi SI - PINKK Pécsi 424Forrai Sámuel - Polyák Máté2017.11.10 - 16:00péntek69 - 58
  Gyakorló DSE - PINKK Pécsi 424Söjtöry Tamás - Mérei Áron2017.11.18 - 17:00szombat66 - 47
  PINKK Pécsi 424 - Zalaegerszegi KTE2017.11.19 - 10:00vasárnap53 - 84
  Szombathelyi SI - Zalaegerszegi KTEPolyák Máté - Nagy Zoltán2017.12.01 - 16:00péntek61 - 65
  Gyakorló DSE - Szombathelyi SIKoncsek Balázs - Frank Bianka2017.12.08 - 17:00péntek90 - 95

     Regionális - Nyugati csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.PINKK Pécsi 42433285340-550.83829
2.Zalaegerszegi KTE51366270961.35569
3.Gyakorló DSE24366386-200.94828
4.Szombathelyi SI24401422-210.95028



      Regionális - Keleti csoport - Leány Junior      
Regionális - Keleti csoport -
  Nyíregyházi Kosársuli - Szolnoki SportcentrumMakrai Márton - Molnár Péter Zoltán2017.10.01 - 17:00vasárnap95 - 31
  Szolnoki Sportcentrum - Ceglédi EKKDrenyovszki Dániel - Szőcs Béla2017.10.06 - 19:00péntek57 - 62
  Monori SE - Nyíregyházi KosársuliLázár Zs. György - Mészáros Anna2017.10.07 - 11:00szombat56 - 65
  Monori SE - Szolnoki SportcentrumSzájer József - Szundy Gábor2017.10.12 - 19:30csütörtök67 - 44
  Nyíregyházi Kosársuli - Debreceni KAKáré Gergő - Zalai Ákos2017.10.15 - 18:00vasárnap84 - 42
  Monori SE - Debreceni KAGyurka Tamás - Magda János2017.10.21 - 11:00szombat49 - 46
  Ceglédi EKK - Nyíregyházi KosársuliGyurka Tamás - Magda János2017.10.21 - 15:00szombat67 - 90
  Ceglédi EKK - Monori SESzundy Gábor - Sersovszky Gergely2017.10.26 - 18:30csütörtök39 - 43
  Debreceni KA - Szolnoki SportcentrumFülöp Ádám - Nemes Gábor2017.10.29 - 13:30vasárnap87 - 42
  Szolnoki Sportcentrum - Nyíregyházi KosársuliFehérvári Gergely - Szőcs Béla2017.11.02 - 12:30csütörtök2 - 0
  Debreceni KA - Ceglédi EKKFülöp Ádám - Szűcs Balázs2017.11.05 - 16:00vasárnap82 - 50
  Ceglédi EKK - Debreceni KAMészáros Anna - Magda János2017.11.11 - 14:00szombat56 - 71
  Nyíregyházi Kosársuli - Monori SETóth Kitti - Káré Gergő2017.11.17 - 18:00péntek62 - 45
  Ceglédi EKK - Szolnoki SportcentrumKruk Melinda - Bognár Domokos2017.11.17 - 18:30péntek67 - 31
  Szolnoki Sportcentrum - Monori SEPál-Szabó Dávid - Szpiró Balázs2017.11.23 - 19:30csütörtök31 - 66
  Debreceni KA - Nyíregyházi KosársuliFülöp Ádám - Szűcs Balázs2017.11.26 - 14:00vasárnap62 - 58
  Nyíregyházi Kosársuli - Ceglédi EKKTóth Kitti - Molnár Péter Zoltán2017.12.03 - 15:00vasárnap83 - 49
  Monori SE - Ceglédi EKKGyőrfy Ruben - Nagy-Pál Petra2017.12.07 - 19:30csütörtök74 - 56
  Szolnoki Sportcentrum - Debreceni KARideg László2017.12.09 - 16:00szombat51 - 80
  Debreceni KA - Monori SEHegedűs Imre - Kokas Sándor2017.12.13 - 19:30szerda63 - 45

     Regionális - Keleti csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Debreceni KA62533435981.225314
2.Monori SE53445406391.096113
3.Nyíregyházi Kosársuli625373541831.516913
4.Ceglédi EKK26446531-850.839910
5.Szolnoki Sportcentrum17289524-2350.55159



      Regionális - Közép "A" csoport - Leány Junior      
Regionális - Közép "A" csoport -
  Török Flóris - Törekvés SE - Százhalombattai KSEBódis László - Pál Roland2017.09.30 - 12:00szombat80 - 33
  Kiss Lenke KS - BEAC-Újbuda KA/BMóricz Krisztián - Gaál Norbert2017.10.01 - 09:30vasárnap55 - 62
  Török Flóris - Törekvés SE - BEAC-Újbuda KA/BMatics Sándor - Forintos József2017.10.06 - 19:30péntek71 - 52
  Százhalombattai KSE - Kiss Lenke KSGyőrfy Ruben - Krékity Kornél2017.10.07 - 10:00szombat51 - 57
  BEAC-Újbuda KA/B - Százhalombattai KSEBognár Domokos - Pál Roland2017.10.13 - 17:10péntek51 - 36
  Kiss Lenke KS - Török Flóris - Törekvés SERózsavölgyi Alexandra - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.10.14 - 11:00szombat62 - 96
  BEAC-Újbuda KA/B - Kiss Lenke KSBognár Domokos - Bujtor Péter2017.10.20 - 17:10péntek80 - 48
  Százhalombattai KSE - Török Flóris - Törekvés SESzundy Gábor - Sersovszky Gergely2017.10.21 - 10:00szombat49 - 99
  BEAC-Újbuda KA/B - Török Flóris - Törekvés SECsoma Viktor - Komlódi Benedek2017.11.10 - 17:10péntek54 - 56
  Kiss Lenke KS - Százhalombattai KSESteier Krisztián - Sebestyén Richárd2017.11.11 - 09:30szombat88 - 62
  Török Flóris - Törekvés SE - Kiss Lenke KSGruber Nikolett - Szőts Dávid2017.11.17 - 19:15péntek68 - 38
  Százhalombattai KSE - BEAC-Újbuda KA/BKruk Melinda - Gyurka Tamás2017.11.18 - 10:00szombat40 - 50

     Regionális - Közép "A" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Török Flóris - Törekvés SE604702881821.631912
2.BEAC-Újbuda KA/B42349306431.140510
3.Kiss Lenke KS24348419-710.83058
4.Százhalombattai KSE06271425-1540.63766



      Regionális - Közép "B" csoport - Leány Junior      
Regionális - Közép "B" csoport -
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Vasas Akadémia/BNagy Viktor - Szirt Lajos2017.09.30 - 15:00szombat48 - 66
  MTK Budapest - Pénzügyőr SEMakay Dániel - Horváth Kinga2017.09.30 - 16:00szombat78 - 52
  Pénzügyőr SE - Zsíros Akadémia KőbányaNémeth Patrik - Antoni Márk2017.10.11 - 17:50szerda69 - 59
  Vasas Akadémia/B - Pénzügyőr SEMóricz Krisztián - Jankovics Viktor2017.10.13 - 19:40péntek69 - 54
  Zsíros Akadémia Kőbánya - MTK BudapestHorváth Kinga - Rózsavölgyi Alexandra2017.10.14 - 16:00szombat55 - 73
  Pénzügyőr SE - MTK BudapestGruber Nikolett - Szőts Dávid2017.10.21 - 11:00szombat47 - 69
  Vasas Akadémia/B - Zsíros Akadémia KőbányaGaál Norbert - Korompai Zsolt2017.10.21 - 13:00szombat84 - 54
  MTK Budapest - Vasas Akadémia/BPohánka Balázs - Gere Kálmán2017.10.28 - 15:00szombat52 - 65
  Vasas Akadémia/B - MTK BudapestCsoma Viktor - Komlódi Benedek2017.11.11 - 11:00szombat55 - 49
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Pénzügyőr SERózsavölgyi Alexandra - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.11.11 - 16:00szombat67 - 74
  Pénzügyőr SE - Vasas Akadémia/BRózsavölgyi Alexandra - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.11.19 - 10:00vasárnap70 - 75
  MTK Budapest - Zsíros Akadémia KőbányaGruber Nikolett - Horváth Kinga2017.11.19 - 16:00vasárnap73 - 65

     Regionális - Közép "B" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/B60414327871.266112
2.MTK Budapest42394339551.162210
3.Pénzügyőr SE24366417-510.87778
4.Zsíros Akadémia Kőbánya06348439-910.79276



      Regionális - Közép csoport, felsőházi rájátszás - Leány Junior      
Regionális - Közép csoport, felsőházi rájátszás -
  BEAC-Újbuda KA/B - MTK BudapestSteiner Máté - Szőts Dávid2017.11.24 - 18:40péntek58 - 66
  Török Flóris - Törekvés SE - Pénzügyőr SEKapros Roland - Horváth Kinga2017.11.24 - 19:30péntek78 - 57
  Török Flóris - Törekvés SE - MTK BudapestMajor Ádám - Szőts Dávid2017.12.01 - 19:30péntek77 - 53
  Pénzügyőr SE - BEAC-Újbuda KA/BSzokolainé Váradi Csilla - Lukács Rezső2017.12.03 - 16:00vasárnap62 - 69
  Pénzügyőr SE - Török Flóris - Törekvés SEHorváth Kinga - Németh Fanni2017.12.08 - 17:45péntek66 - 79
  MTK Budapest - BEAC-Újbuda KA/BPohánka Balázs - Lukács Rezső2017.12.09 - 11:00szombat78 - 38
  MTK Budapest - Török Flóris - Törekvés SEMagyar Zoltán - Bujtor Péter2017.12.13 - 17:40szerda87 - 65
  BEAC-Újbuda KA/B - Pénzügyőr SEJankovics Viktor - Horváth Kinga2017.12.15 - 17:10péntek72 - 75

      Regionális - Közép csoport, alsóházi rájátszás - Leány Junior      
Regionális - Közép csoport, alsóházi rájátszás -
  Százhalombattai KSE - Vasas Akadémia/BSentényi Barna - Lázár Zs. György2017.11.23 - 17:30csütörtök28 - 89
  Kiss Lenke KS - Zsíros Akadémia KőbányaMatics Sándor - Steiner Máté2017.11.23 - 17:30csütörtök68 - 66
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Kiss Lenke KSGaál Norbert - Bujtor Péter2017.11.27 - 18:45hétfő78 - 74
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Százhalombattai KSERózsavölgyi Alexandra - Horváth Kinga2017.12.04 - 19:00hétfő82 - 50
  Kiss Lenke KS - Vasas Akadémia/BVarga Fanni Erzsébet - Bózsó Gábor2017.12.09 - 10:00szombat51 - 107
  Vasas Akadémia/B - Százhalombattai KSERózsavölgyi Alexandra - Horváth Kinga2017.12.10 - 11:00vasárnap101 - 46
  Százhalombattai KSE - Zsíros Akadémia KőbányaNémeth Patrik - Győrfy Ruben2017.12.14 - 17:30csütörtök53 - 70
  Vasas Akadémia/B - Kiss Lenke KSSteier Krisztián - Paulus Bence Máté2017.12.16 - 09:00szombat87 - 42

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok