Név:
E-mail:
Leány Junior - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Kiemelt - A csoport - Leány Junior      
Kiemelt - A csoport -
  Csata DSE - Zsíros Akadémia Kőbánya2014.10.04 - 17:00szombat87 - 49
  Soproni Darazsak Akadémia - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2014.10.05 - 15:30vasárnap79 - 61
  Soproni Darazsak Akadémia - Csata DSE2014.10.11 - 11:30szombat68 - 50
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Zsíros Akadémia Kőbánya2014.10.11 - 14:00szombat93 - 58
  Csata DSE - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2014.10.18 - 16:00szombat76 - 62
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Soproni Darazsak Akadémia2014.10.24 - 12:00péntek85 - 69
  Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia2014.10.24 - 17:30péntek91 - 81
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Soproni Darazsak Akadémia2014.11.08 - 11:00szombat73 - 53
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Csata DSE2014.11.08 - 17:00szombat45 - 93
  Zsíros Akadémia Kőbánya - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2014.11.15 - 16:00szombat82 - 79
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Csata DSE2014.11.21 - 18:30péntek66 - 81
  Soproni Darazsak Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya2014.11.22 - 15:30szombat102 - 49

     Kiemelt - A csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Zsíros Akadémia Kőbánya24368523-1550.70368
2.PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2443442951.01178
3.Soproni Darazsak Akadémia33452409431.10519
4.Csata DSE514783711071.288411



      Kiemelt - B csoport - Leány Junior      
Kiemelt - B csoport -
  Széchenyi KA - Vasas Akadémia2014.10.03 - 16:30péntek71 - 67
  Atomerőmű KSC Szekszárd - MTK Budapest2014.10.04 - 12:00szombat34 - 71
  MTK Budapest - Széchenyi KA2014.10.10 - 18:15péntek52 - 57
  Atomerőmű KSC Szekszárd - Vasas Akadémia2014.10.11 - 11:00szombat36 - 90
  Atomerőmű KSC Szekszárd - Széchenyi KA2014.10.18 - 15:00szombat52 - 58
  Vasas Akadémia - MTK Budapest2014.10.25 - 15:30szombat48 - 55
  MTK Budapest - Atomerőmű KSC Szekszárd2014.11.04 - 17:45kedd72 - 45
  Vasas Akadémia - Széchenyi KA2014.11.09 - 11:00vasárnap70 - 26
  Széchenyi KA - MTK Budapest2014.11.14 - 16:00péntek81 - 57
  Vasas Akadémia - Atomerőmű KSC Szekszárd2014.11.15 - 15:30szombat103 - 47
  Széchenyi KA - Atomerőmű KSC Szekszárd2014.11.21 - 16:00péntek89 - 43
  MTK Budapest - Vasas Akadémia2014.11.25 - 17:45kedd54 - 68

     Kiemelt - B csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Atomerőmű KSC Szekszárd06257483-2260.53216
2.MTK Budapest33361333281.08419
3.Vasas Akadémia424462891571.543310
4.Széchenyi KA51382341411.120211



      Regionális - Nyugat csoport  - Leány Junior      
Regionális - Nyugat csoport -
  Kanizsai Vadmacskák SE - Zala Volán TE2014.09.30 - 17:00kedd73 - 43
  SMAFC - NYME - Szombathelyi SI2014.10.04 - 15:00szombat80 - 55
  Kanizsai Vadmacskák SE - SMAFC - NYME2014.10.10 - 18:30péntek66 - 62
  Zala Volán TE - SMAFC - NYME2014.10.18 - 12:00szombat54 - 88
  Szombathelyi SI - Kanizsai Vadmacskák SE2014.10.19 - 10:00vasárnap48 - 69
  Zala Volán TE - Szombathelyi SI2014.10.22 - 15:30szerda 
  Zala Volán TE - Kanizsai Vadmacskák SE2014.11.06 - 15:30csütörtök41 - 77
  Szombathelyi SI - SMAFC - NYME2014.11.07 - 16:00péntek53 - 71
  SMAFC - NYME - Kanizsai Vadmacskák SE2014.11.13 - 18:00csütörtök61 - 46
  Szombathelyi SI - Zala Volán TE2014.11.14 - 16:00péntek57 - 44
  Kanizsai Vadmacskák SE - Szombathelyi SI2014.11.18 - 17:00kedd74 - 73
  SMAFC - NYME - Zala Volán TE2014.11.20 - 18:00csütörtök82 - 49

     Regionális - Nyugat csoport  - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Zala Volán TE05231377-1460.61275
2.Szombathelyi SI14286338-520.84626
3.Kanizsai Vadmacskák SE51405328771.234811
4.SMAFC - NYME514443231211.374611



      Regionális - Dél csoport - Leány Junior      
Regionális - Dél csoport -
  Kecskeméti KC - PINKK-Komló Sport2014.10.08 - 19:00szerda123 - 24
  Szeged KE - Pécsi VSK 2014.10.18 - 11:30szombat131 - 20
  Szeged KE - Kecskeméti KC2014.10.22 - 15:00szerda51 - 84
  Pécsi VSK - Kecskeméti KC2014.10.28 - 18:00kedd43 - 88
  PINKK-Komló Sport - Pécsi VSK 2014.11.02 - 15:00vasárnap68 - 56
  Kecskeméti KC - Szeged KE2014.11.02 - 17:30vasárnap74 - 68
  Szeged KE - PINKK-Komló Sport2014.11.05 - 16:00szerda90 - 39
  Kecskeméti KC - Pécsi VSK 2014.11.05 - 19:15szerda102 - 54
  Pécsi VSK - Szeged KE2014.11.09 - 14:00vasárnap58 - 63
  PINKK-Komló Sport - Kecskeméti KC2014.11.10 - 16:00hétfő49 - 85
  PINKK-Komló Sport - Szeged KE2014.11.14 - 14:30péntek47 - 56
  Pécsi VSK - PINKK-Komló Sport2014.11.21 - 17:45péntek76 - 86

     Regionális - Dél csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Pécsi VSK 06307538-2310.57066
2.PINKK-Komló Sport24313486-1730.64408
3.Szeged KE424593221371.425510
4.Kecskeméti KC605562892671.923912



      Regionális - Keleti csoport - Leány Junior      
Regionális - Keleti csoport -
  Szolnoki MÁV SE - DVTK-ÉLKSK2014.10.10 - 18:30péntek76 - 49
  Ceglédi EKK - Szolnoki MÁV SE2014.10.15 - 18:00szerda40 - 82
  DVTK-ÉLKSK - Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI2014.10.17 - 19:00péntek46 - 61
  Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI - Szolnoki MÁV SE2014.10.22 - 18:00szerda70 - 64
  DVTK-ÉLKSK - Szolnoki MÁV SE2014.10.24 - 15:30péntek52 - 77
  DVTK-ÉLKSK - Ceglédi EKK2014.10.30 - 15:30csütörtök89 - 35
  Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI - Ceglédi EKK2014.11.04 - 18:00kedd91 - 41
  Ceglédi EKK - DVTK-ÉLKSK2014.11.09 - 14:30vasárnap46 - 83
  Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI - DVTK-ÉLKSK2014.11.11 - 18:00kedd65 - 54
  Szolnoki MÁV SE - Ceglédi EKK2014.11.13 - 17:45csütörtök82 - 40
  Ceglédi EKK - Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI2014.11.21 - 17:00péntek57 - 73
  Szolnoki MÁV SE - Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI2014.11.27 - 18:00csütörtök46 - 55

     Regionális - Keleti csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Ceglédi EKK06259500-2410.51806
2.DVTK-ÉLKSK24373360131.03618
3.Szolnoki MÁV SE424273061211.395410
4.Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI604153081071.347412



      Regionális - Közép csoport - Leány Junior      
Regionális - Közép csoport -
  Kiss Lenke KS-BLF KK - Török Flóris - Törekvés SE2014.10.01 - 17:00szerda46 - 49
  Dávid Kornél KA - BEAC-MAFC Újbuda KA2014.10.01 - 17:30szerda70 - 33
  Török Flóris - Törekvés SE - KKS2014.10.04 - 18:00szombat91 - 34
  Dávid Kornél KA - Kiss Lenke KS-BLF KK2014.10.05 - 11:00vasárnap86 - 57
  BEAC -Újbuda KA - KKS2014.10.08 - 16:30szerda104 - 46
  BEAC-MAFC Újbuda KA - BEAC -Újbuda KA 2014.10.09 - 16:30csütörtök43 - 75
  Török Flóris - Törekvés SE - BEAC -Újbuda KA 2014.10.10 - 19:00péntek37 - 63
  Kiss Lenke KS-BLF KK - BEAC-MAFC Újbuda KA2014.10.12 - 11:00vasárnap60 - 42
  KKS - Kiss Lenke KS-BLF KK2014.10.19 - 11:00szombat38 - 70
  BEAC -Újbuda KA - Dávid Kornél KA2014.10.20 - 18:20hétfő71 - 68
  BEAC -Újbuda KA - Kiss Lenke KS-BLF KK2014.10.22 - 16:30szerda63 - 59
  BEAC-MAFC Újbuda KA - KKS2014.10.22 - 16:30szerda80 - 36
  Török Flóris - Törekvés SE - Dávid Kornél KA2014.10.22 - 18:00szerda50 - 78
  BEAC-MAFC Újbuda KA - Török Flóris - Törekvés SE2014.10.30 - 16:30csütörtök36 - 65
  BEAC-MAFC Újbuda KA - Dávid Kornél KA2014.11.05 - 16:30szerda52 - 95
  KKS - BEAC -Újbuda KA 2014.11.06 - 18:30csütörtök53 - 91
  Török Flóris - Törekvés SE - Kiss Lenke KS-BLF KK2014.11.07 - 19:00péntek70 - 43
  KKS - Török Flóris - Törekvés SE2014.11.08 - 16:00szombat33 - 75
  KKS - Dávid Kornél KA2014.11.09 - 17:30vasárnap42 - 71
  Kiss Lenke KS-BLF KK - Dávid Kornél KA2014.11.11 - 16:30kedd57 - 75
  BEAC -Újbuda KA - BEAC-MAFC Újbuda KA2014.11.13 - 16:30csütörtök84 - 49
  BEAC-MAFC Újbuda KA - Kiss Lenke KS-BLF KK2014.11.15 - 09:20szombat52 - 71
  BEAC -Újbuda KA - Török Flóris - Törekvés SE2014.11.15 - 11:00szombat72 - 59
  Dávid Kornél KA - KKS2014.11.15 - 14:00szombat81 - 42
  Kiss Lenke KS-BLF KK - KKS2014.11.19 - 17:00szerda83 - 43
  Török Flóris - Törekvés SE - BEAC-MAFC Újbuda KA2014.11.19 - 18:00szerda81 - 35
  Kiss Lenke KS-BLF KK - BEAC -Újbuda KA 2014.11.22 - 13:00szombat54 - 97
  Dávid Kornél KA - Török Flóris - Törekvés SE2014.11.22 - 15:30szombat64 - 44
  Dávid Kornél KA - BEAC -Újbuda KA 2014.11.26 - 17:30szerda50 - 60
  KKS - BEAC-MAFC Újbuda KA2014.11.27 - 19:00csütörtök48 - 33

     Regionális - Közép csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.BEAC -Újbuda KA 1007805182621.505820
2.Dávid Kornél KA827385082301.452818
3.Török Flóris - Törekvés SE646215041171.232116
4.Kiss Lenke KS-BLF KK46600615-150.975614
5.BEAC-MAFC Újbuda KA19455685-2300.664211
6.KKS19415779-3640.532711



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok