Név:
E-mail:
Férfi NB II. Közép A
 Józsefvárosi  
 Bp. Honvéd U23.  
2018/01/18 20:45
Fiú Junior
 PVSK-Panthers  
 Körmendi Törpö.  
2018/01/18 17:30
Fiú Junior
 BLF KK  
 ELITE Basket T.  
2018/01/18 18:15
Fiú Kadett, Regionális
 MEAFC/B  
 Tiszaújvárosi  
2018/01/18 15:30
Fiú Kadett, Regionális
 OSE Lions/A  
 Ifjú Sólymok/A.  
2018/01/18 16:30
Fiú Kadett, Regionális
 ELITE Basket T.  
 Vasas Akadémia.  
2018/01/18 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Vásárhelyi Kos.  
 Szentesi KK  
2018/01/18 17:15
Fiú Kadett, Regionális
 Százhalombatta.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/01/18 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 Monok SE  
 Dunaújvárosi  
2018/01/18 18:45
Leány Junior
 DVTK Akadémia  
 PEAC - Kosárla.  
2018/01/18 16:00
Leány Junior, Regionális
 Monori SE  
 Ceglédi EKK  
2018/01/18 19:30
Leány Kadett, Kelet
 BEAC -Újbuda K.  
 MTK Budapest  
2018/01/18 16:15
Kenguru Kupa
 Tamási KSE  
 Gyakorlós Csib.  
2018/01/18 14:30
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/B  
 Tamási KSE  
2018/01/18 16:00
Kenguru Kupa
 Gyakorlós Csib.  
 Pécsi VSK/B  
2018/01/18 17:30
Leány Kadett - 2015/2016
 



    Végeredmény       Leány Kadett     
Bajnok: Csata DSE (Angyal Barbara, Boros Dorka, Boros Júlia, Dénes Enikő, Foitl Emília, Horváth Fruzsina, Jambrik Barbara, Karagits Kira, Lelik Réka, Madár Eszter, Madár Kata, Majsa Judit, Munteán Lili, Pálinkás Enikő, Rózsa Kata, Sütő Brigitta Jenni, Zemlényi Dóra)

2. Vasas Akadémia "A"
3. Soproni Darazsak Akadémia "A"

4. Kosárlabda Akadémia Pécs, 5. Kecskeméti KA, 6. BEAC-Újbuda KA "A", 7. Szolnoki Sportcentrum, 8. DVTK-ÉLKSK, 9. Szegedi KE, 10. Atomerőmű KSC Szekszárd, 11. Dávid Kornél KA, 12. Török Flóris - Törekvés SE "A", 13. Széchenyi KA, 14. BEAC-MAFC Újbuda KA, 15. Nyíregyházi Kosársuli, 16. Debreceni KA - DSI "A", 17. Zala Volán TE, 18. Pécsi VSK, 19. Zsíros Akadémia Kőbánya, 20. Kiss Lenke KS

Selejtező   
Alapszakasz - Kelet   Alapszakasz - Nyugat   
Rájátszás - Felsőház   Rájátszás - Alsóház, Kelet   Rájátszás - Alsóház, Nyugat   
Keresztjáték   
"B" Döntő   
Döntő   

      
Játékengedélyek letöltése





      "A" csoport - Leány Kadett      
"A" csoport - Budapest, Gabányi László Sportcsarnok
  Csata DSE - DVTK-ÉLKSK2016.05.12 - 13:00csütörtök85 - 50
  Kosárlabda Akadémia Pécs - BEAC -Újbuda KA/A2016.05.12 - 15:00csütörtök55 - 49
  BEAC -Újbuda KA/A - Csata DSE2016.05.13 - 09:00péntek53 - 84
  Kosárlabda Akadémia Pécs - DVTK-ÉLKSK2016.05.13 - 11:00péntek74 - 64
  DVTK-ÉLKSK - BEAC -Újbuda KA/A2016.05.13 - 17:00péntek44 - 55
  Csata DSE - Kosárlabda Akadémia Pécs2016.05.13 - 19:00péntek117 - 30

     "A" csoport - Leány Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Csata DSE302861331532.15046
2.Kosárlabda Akadémia Pécs21159230-710.69135
3.BEAC -Újbuda KA/A12157183-260.85794
4.DVTK-ÉLKSK03158214-560.73833



      "B" csoport - Leány Kadett      
"B" csoport - Budapest, Gabányi László Sportcsarnok
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Szolnoki Sportcentrum2016.05.12 - 09:00csütörtök66 - 48
  Vasas Akadémia/A - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia2016.05.12 - 11:00csütörtök88 - 36
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia2016.05.12 - 17:30csütörtök64 - 60
  Szolnoki Sportcentrum - Vasas Akadémia/A2016.05.12 - 19:30csütörtök48 - 104
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia - Szolnoki Sportcentrum2016.05.13 - 13:00péntek74 - 60
  Vasas Akadémia/A - Soproni Darazsak Akadémia/A2016.05.13 - 15:00péntek87 - 55

     "B" csoport - Leány Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/A302791391402.00726
2.Soproni Darazsak Akadémia/A21185195-100.94875
3.Kecskeméti Kosárlabda Akadémia12170212-420.80194
4.Szolnoki Sportcentrum03156244-880.63933



      Keresztjáték - Leány Kadett      
Keresztjáték - Budapest, Gabányi László Sportcsarnok
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia - DVTK-ÉLKSK2016.05.14 - 10:00szombat76 - 50
  BEAC -Újbuda KA/A - Szolnoki Sportcentrum2016.05.14 - 12:00szombat77 - 62
  Vasas Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs2016.05.14 - 14:00szombat91 - 42
  Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia/A2016.05.14 - 16:00szombat75 - 58

      Helyosztók - Leány Kadett      
Helyosztók - Budapest, Gabányi László Sportcsarnok
  DVTK-ÉLKSK - Szolnoki Sportcentrum2016.05.15 - 09:00vasárnap52 - 59
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia - BEAC -Újbuda KA/A2016.05.15 - 11:00vasárnap74 - 68
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Soproni Darazsak Akadémia/A2016.05.15 - 13:00vasárnap49 - 74
  Vasas Akadémia/A - Csata DSE2016.05.15 - 15:00vasárnap54 - 81

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok