Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 SMAFC  
 Sopron KC-Spor.  
2017/11/22 19:30
Férfi NB II. Kelet
 Ceglédi KE  
 BKGDSE  
2017/11/22 20:30
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 MAFC-Csepel  
2017/11/22 19:15
Hepp Kupa, Férfi
 NYIKSE  
 Vasas  
2017/11/22 19:00
Fiú Junior, Kelet
 Kaszások Akadé.  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/11/22 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ké.  
 MEAFC/B  
2017/11/22 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Gyulai SI  
2017/11/22 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Tiszaújvárosi  
 Egri VSI KOK  
2017/11/22 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Szerencs VSE  
 MEAFC/A  
2017/11/22 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alba Fehérvár/.  
 Szombathelyi S.  
2017/11/22 16:00
Leány Serdülő - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Leány Serdülő      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Csata DSE  6  0  483  170  313  2.841  15  (69)    3  
2.  Zsíros Akadémia Kőbánya  6  0  518  318  200  1.629  15  (69)    3  
3.  Kosárlabda Akadémia Pécs/A  6  0  481  400  81  1.203  15  (69)    3  
4.  Soproni Darazsak Akadémia/A  5  1  490  349  141  1.404  14  (68)    3  
5.  Vasas Akadémia  3  3  377  257  120  1.467  12  (78)    3  
6.  MVSI Vadmacskák/A  3  3  382  381  1  1.003  12  (78)    3  
7.  Pécsi VSK/A  3  3  404  379  25  1.066  12  (76)    3  
8.  Széchenyi KA  3  3  489  477  12  1.025  12  (76)    3  
9.  Kanizsa DKK  5  1  495  324  171  1.528  12  (60)    1  
10.  DVTK Akadémia/A  4  2  542  241  301  2.249  11  (64)    1  
Teljes tabella






      "A" csoport - Leány Serdülő      
"A" csoport - Vasas Pasaréti Sportcentrum
(1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
  Vasas Akadémia - Nyíregyházi KosársuliSimon Kristóf - Gruber Nikolett2017.11.18 - 12:30szombat63 - 27
  Nyíregyházi Kosársuli - Csata DSERózsavölgyi Alexandra - Horváth Kinga2017.11.18 - 16:30szombat24 - 88
  Csata DSE - Vasas AkadémiaRózsavölgyi Alexandra - Horváth Kinga2017.11.18 - 18:30szombat60 - 27

      "B" csoport - Leány Serdülő      
"B" csoport - Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
(4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.)
  MVSI Vadmacskák/A - Debreceni KA/A2017.11.18 - 11:00szombat67 - 55
  Zsíros Akadémia Kőbánya - MVSI Vadmacskák/A2017.11.18 - 14:00szombat86 - 58
  Debreceni KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya2017.11.18 - 16:00szombat60 - 95

      "C" csoport - Leány Serdülő      
"C" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Pécsi VSK/A - Gyakorló DSE2017.11.19 - 10:00vasárnap92 - 47
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Pécsi VSK/A2017.11.19 - 12:00vasárnap77 - 63
  Gyakorló DSE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2017.11.19 - 14:00vasárnap60 - 99

      "D" csoport - Leány Serdülő      
"D" csoport - Móra Ferenc Általános Iskola
(8749 Zalakaros Liget utca 28.)
  Széchenyi KA - Kanizsa DKK2017.11.18 - 11:00szombat73 - 85
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Széchenyi KA2017.11.18 - 14:00szombat63 - 67
  Kanizsa DKK - Soproni Darazsak Akadémia/A2017.11.18 - 17:00szombat68 - 91

      "E" csoport - Leány Serdülő      
"E" csoport - Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
(6500 Baja Oltványi utca 14.)
  Bajai NKK - KSC Szekszárd2017.11.18 - 11:00szombat45 - 106
  KSC Szekszárd - Zalaegerszegi KTE2017.11.18 - 13:00szombat78 - 30
  Zalaegerszegi KTE - Bajai NKK2017.11.18 - 15:00szombat31 - 58

      "F" csoport - Leány Serdülő      
"F" csoport - Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
(7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
  Atomerőmű SE - Gödöllői SK2017.11.19 - 11:00vasárnap50 - 35
  Gödöllői SK - DVTK Akadémia/A2017.11.19 - 13:00vasárnap22 - 118
  DVTK Akadémia/A - Atomerőmű SE2017.11.19 - 15:00vasárnap81 - 30

      "G" csoport - Leány Serdülő      
"G" csoport - MTK Kosárlabda Csarnok
(1122 Budapest Acsády Ignác utca 3.)
  Török Flóris-Törekvés SE/A - MTK BudapestBózsó Gábor - Adjudani Pezsman2017.11.18 - 09:30szombat86 - 35
  Szeged KE/A - Török Flóris-Törekvés SE/ABózsó Gábor - Adjudani Pezsman2017.11.18 - 11:30szombat44 - 89
  MTK Budapest - Szeged KE/ATahin András - Lukács Rezső2017.11.18 - 13:30szombat54 - 53

      "H" csoport - Leány Serdülő      
"H" csoport - Karcag Városi Sportcsarnok
(5300 Karcag Kálvin utca 6.)
  Szolnoki Sportcentrum - Karcagi SE2017.11.18 - 10:30szombat102 - 51
  DVTK-ÉLKSK Ó - Szolnoki Sportcentrum2017.11.18 - 12:30szombat47 - 119
  Karcagi SE - DVTK-ÉLKSK Ó2017.11.18 - 14:30szombat89 - 75

      "I" csoport - Leány Serdülő      
"I" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  BKGDSE - Kecskeméti KA/A2017.11.19 - 10:00vasárnap53 - 83
  DVTK Akadémia/B - BKGDSE2017.11.19 - 12:00vasárnap79 - 44
  Kecskeméti KA/A - DVTK Akadémia/B2017.11.19 - 14:00vasárnap72 - 59

      "J" csoport - Leány Serdülő      
"J" csoport - BEAC Sporttelep
(1117 Budapest Bogdánfy Ödön utca 10.)
  Dávid Kornél KA/A - BEAC - Újbuda KA/A2017.11.18 - 10:00szombat78 - 72
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Dávid Kornél KA/A2017.11.18 - 12:00szombat55 - 104
  BEAC - Újbuda KA/A - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.11.18 - 14:00szombat83 - 42

      "K" csoport - Leány Serdülő      
"K" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  Mágusok Egyesület - Dávid Kornél KA/B2017.11.18 - 10:00szombat83 - 34
  Dávid Kornél KA/B - Kiss Lenke KS2017.11.18 - 12:00szombat13 - 165
  Kiss Lenke KS - Mágusok Egyesület2017.11.18 - 14:00szombat141 - 43

      "L" csoport - Leány Serdülő      
"L" csoport - Klauzál Gábor Általános Iskola
(6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
  CEKK - Szentesi KKHorgos Péter - Utasi Balázs2017.11.19 - 09:45vasárnap120 - 16
  Szeged KE/B - Félegyházi TSICzékmán Csaba - Horgos Péter2017.11.19 - 11:45vasárnap114 - 15
  Szentesi KK - Félegyházi TSICzékmán Csaba - Utasi Balázs2017.11.19 - 13:45vasárnap79 - 40
  CEKK - Szeged KE/BUtasi Balázs - Horgos Péter2017.11.19 - 15:45vasárnap94 - 46

      "M" csoport - Leány Serdülő      
"M" csoport - Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
(7629 Pécs Dobó István utca 93.)
  Pécsi VSK/B - Komló Sport KK2017.11.18 - 09:00szombat86 - 40
  Komló Sport KK - Dunaújvárosi Szitakötők2017.11.18 - 11:00szombat134 - 2
  Dunaújvárosi Szitakötők - Pécsi VSK/B2017.11.18 - 13:00szombat4 - 128

      "N" csoport - Leány Serdülő      
"N" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  DVTK-ÉLKSK M - MVSI Vadmacskák/B2017.11.19 - 08:30vasárnap35 - 65
  DVTK-ÉLKSK Z - Kecskeméti KA/B2017.11.19 - 10:30vasárnap90 - 71
  DVTK-ÉLKSK M - Kecskeméti KA/B2017.11.19 - 12:30vasárnap92 - 75
  MVSI Vadmacskák/B - DVTK-ÉLKSK Z2017.11.19 - 14:30vasárnap59 - 81

      "O" csoport - Leány Serdülő      
"O" csoport - Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
(7629 Pécs Dobó István utca 93.)
  Pécsi VSK/C - Dunaújvárosi Vadkutyák2017.11.18 - 15:00szombat75 - 48
  Dunaújvárosi Vadkutyák - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2017.11.18 - 17:00szombat12 - 149
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Pécsi VSK/C2017.11.18 - 19:00szombat143 - 13

      "P" csoport - Leány Serdülő      
"P" csoport - Török Flóris Általános Iskola
(1237 Budapest Dinnyehegyi köz 2.)
  BEAC - Újbuda KA/B - Török Flóris-Törekvés SE/B2017.11.18 - 09:00szombat85 - 45
  DVTK-ÉLKSK T - BEAC - Újbuda KA/B2017.11.18 - 11:00szombat48 - 52
  Török Flóris-Törekvés SE/B - DVTK-ÉLKSK T2017.11.18 - 13:30szombat45 - 77

      "Q" csoport - Leány Serdülő      
"Q" csoport - Csermák József Rendezvénycsarnok
(8300 Tapolca Alkotmány utca 7.)
  MTE 1904 - Tapolcai Oroszlánok2017.11.19 - 10:00vasárnap0 - 2
  Radobasket - MTE 19042017.11.19 - 12:00vasárnap2 - 0
  Tapolcai Oroszlánok - Radobasket2017.11.19 - 14:00vasárnap54 - 71

      "R" csoport - Leány Serdülő      
"R" csoport - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
(1172 Budapest Akácvirág utca 49.)
  Tatabányai KC - KKSSzokolainé Váradi Csilla - Szabó István2017.11.18 - 10:00szombat35 - 54
  Pénzügyőr SE - Tatabányai KCSzokolainé Váradi Csilla - Szabó István2017.11.18 - 11:45szombat42 - 51
  KKS - Pénzügyőr SEHartai Tamás - Szilágyi Tamás2017.11.18 - 13:30szombat64 - 39

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok