Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 DEAC II.  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/04/22 16:30
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 Szolnoki Olaj  
2018/04/22 18:00
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 BKG DSE  
2018/04/22 19:45
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 MAFC-Csepel  
2018/04/22 17:45
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 SZPA-Cserpes T.  
2018/04/22 18:00
Férfi NB II. Közép B
 GEAC-SZIE  
 Malév SC  
2018/04/22 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Kanizsa KK  
 Pápai KC  
2018/04/22 13:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentendrei KS.  
 Újpest-MT/B  
2018/04/22 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Gyulai SI  
 Szentesi KK  
2018/04/22 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA  
 PVSK - Panther.  
2018/04/22 10:30
Fiú Kadett, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Siófoki Kosárs.  
2018/04/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Marcali VSZSE  
2018/04/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alisca Sólymok.  
 Atomerőmű SE  
2018/04/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kanizsa KK  
 Kozármisleny S.  
2018/04/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Újpest-MT/B  
 Keresztúri SE  
2018/04/22 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kaposvári KK  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/04/22 12:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 OSE Lions/A  
2018/04/22 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 PVSK-Panthers/.  
 Dunaújvárosi  
2018/04/22 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödi SE  
 BKGDSE  
2018/04/22 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alba Fehérvár/.  
 Ifjú Sólymok/A.  
2018/04/22 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ajka  
2018/04/22 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Török Flóris  
 Vasas Akadémia.  
2018/04/22 11:45
Leány Serdülő, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Gyöngyösi SI  
2018/04/22 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 Debreceni KA/B  
2018/04/22 12:00
Leány Serdülő, Regionális
 Gyöngyösi SI  
 DVTK-ÉLKSK M  
2018/04/22 14:00
Kenguru Kupa
 Mórás Cápák  
 Téti Tigrisek  
2018/04/22 10:00
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Lackneros Dara.  
2018/04/22 11:00
Kenguru Kupa
 Villámló Kovác.  
 Mórás Cápák  
2018/04/22 11:15
Kenguru Kupa
 Lackneros Dara.  
 Győri KC Lovag.  
2018/04/22 12:15
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Villámló Kovác.  
2018/04/22 12:30
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Feketés Darazs.  
2018/04/22 13:30
Leány Serdülő - 2015/2016
 



    Végeredmény       Leány Serdülő     
Bajnok: Csata DSE (Angyal Barbara, Boros Júlia, Dénes Anna, Farkas Fanni, Földi Anna, Glavinics Anna, Horváth Fruzsina, Madár Eszter, Majsa Judit, Moharos Veronika, Nánási Anikó, Pánczél Ilona, Rakita Lili, Steier Viktória, Tóth Fruzsina)

2. Vasas Akadémia "A"
3. Török Flóris - Törekvés SE "A"

4. Kecskeméti KA "A", 5. Atomerőmű KSC Szekszárd, 6. BEAC-Újbuda KA "A", 7. Soproni Darazsak Akadémia "A", 8. DVTK-ÉLKSK, 9. Széchenyi KA "A", 10. Dávid Kornél KA, 11. Nyíregyházi Kosársuli "A", 12. Zala Volán TE, 13. CEKK, 14. MTK Budapest, 15. Szolnoki Sportcentrum, 16. Kanizsa DKK, 17. Pécsi VSK "A", 18. Debreceni KA-DSI, 19. Zsíros Akadémia Kőbánya, 20. Soproni Darazsak Akadémia "B"

Alapszakasz I.   Alapszakasz II.   Alapszakasz III.   Alapszakasz IV.   
Selejtező   
Főtábla I.   Főtábla II.   Főtábla III.   
"B" Döntő   
Döntő   

      
Játékengedélyek letöltése





      "A" csoport - Leány Serdülő      
"A" csoport - Miskolc, Generali Aréna
  Csata DSE - Török Flóris - Törekvés SE/A2016.05.26 - 13:00csütörtök94 - 41
  Atomerőmű KSC Szekszárd - BEAC -Újbuda KA/A2016.05.26 - 15:00csütörtök60 - 68
  BEAC -Újbuda KA/A - Csata DSE2016.05.27 - 09:00péntek34 - 70
  Atomerőmű KSC Szekszárd - Török Flóris - Törekvés SE/A2016.05.27 - 11:00péntek59 - 69
  Török Flóris - Törekvés SE/A - BEAC -Újbuda KA/A2016.05.27 - 17:00péntek60 - 50
  Csata DSE - Atomerőmű KSC Szekszárd2016.05.27 - 19:00péntek105 - 43

     "A" csoport - Leány Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Csata DSE302691181512.27976
2.Török Flóris - Törekvés SE/A21170203-330.83745
3.BEAC -Újbuda KA/A12152190-380.80004
4.Atomerőmű KSC Szekszárd03162242-800.66943



      "B" csoport - Leány Serdülő      
"B" csoport - Miskolc, Generali Aréna
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Kecskeméti KA/A2016.05.26 - 09:00csütörtök50 - 60
  Vasas Akadémia/A - DVTK-ÉLKSK2016.05.26 - 11:00csütörtök90 - 48
  Soproni Darazsak Akadémia/A - DVTK-ÉLKSK2016.05.26 - 17:30csütörtök81 - 42
  Kecskeméti KA/A - Vasas Akadémia/A2016.05.26 - 19:30csütörtök37 - 67
  DVTK-ÉLKSK - Kecskeméti KA/A2016.05.27 - 13:00péntek48 - 61
  Vasas Akadémia/A - Soproni Darazsak Akadémia/A2016.05.27 - 15:00péntek93 - 43

     "B" csoport - Leány Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/A302501281221.95316
2.Kecskeméti KA/A21158165-70.95765
3.Soproni Darazsak Akadémia/A12174195-210.89234
4.DVTK-ÉLKSK03138232-940.59483



      Keresztjáték - Leány Serdülő      
Keresztjáték - Miskolc, Generali Aréna
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Atomerőmű KSC Szekszárd2016.05.28 - 10:00szombat48 - 69
  BEAC -Újbuda KA/A - DVTK-ÉLKSK2016.05.28 - 12:00szombat64 - 56
  Vasas Akadémia/A - Török Flóris - Törekvés SE/A2016.05.28 - 14:00szombat103 - 37
  Csata DSE - Kecskeméti KA/A2016.05.28 - 16:00szombat58 - 51

      Helyosztók - Leány Serdülő      
Helyosztók - Miskolc, Generali Aréna
  Soproni Darazsak Akadémia/A - DVTK-ÉLKSK2016.05.29 - 09:00vasárnap77 - 51
  Atomerőmű KSC Szekszárd - BEAC -Újbuda KA/A2016.05.29 - 11:00vasárnap55 - 51
  Török Flóris - Törekvés SE/A - Kecskeméti KA/A2016.05.29 - 13:00vasárnap46 - 38
  Vasas Akadémia/A - Csata DSE2016.05.29 - 15:00vasárnap61 - 66

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok