Név:
E-mail:
Hepp Kupa, Férfi
 BKG-Veresegyhá.  
 Monor  
2017/09/24 15:00
Hepp Kupa, Férfi
 Kandó FSC  
 Bp. Honvéd U23.  
2017/09/24 16:00
Hepp Kupa, Férfi
 BKG-VMG DSE  
 KKS  
2017/09/24 16:00
Hepp Kupa, Férfi
 Zuglói Sasok  
 Közgáz SC és  
2017/09/24 18:00
Hepp Kupa, Férfi
 GEAC-SZIE  
 Budaörsi DSE  
2017/09/24 18:30
Hepp Kupa, Férfi
 Darazsak Oldbo.  
 Gödi SE  
2017/09/24 19:00
Hepp Kupa, Férfi
 Dunaújváros  
 BLF KK  
2017/09/24 19:30
Hepp Kupa, Férfi
 MAFC OB  
 Dunaharaszti  
2017/09/24 19:45
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 NYKK-Eötvös/B  
2017/09/24 10:30
Fiú Serdülő
 Salgótarjáni  
 Lehel Kosársul.  
2017/09/24 12:30
Fiú Serdülő
 NYKK-Eötvös/B  
 Salgótarjáni  
2017/09/24 14:30
Leány Serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Felsőház - "A" csoport - Leány Serdülő      
Felsőház - "A" csoport - Török Flóris Általános Iskola
(1237 Budapest Dinnyehegyi köz 2.)
  Vasas Akadémia - Török Flóris - Törekvés SE/ANémeth Patrik - Jankovics Viktor2017.01.28 - 11:00szombat104 - 53
  Soproni Darazsak Akadémia/A - DVTK-ÉLKSKNémeth Patrik - Jankovics Viktor2017.01.28 - 12:45szombat96 - 45
  DVTK-ÉLKSK - Vasas AkadémiaHorváth Kinga - Sebestyén Richárd2017.01.28 - 17:00szombat36 - 115
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Török Flóris - Törekvés SE/AHorváth Kinga - Sebestyén Richárd2017.01.28 - 18:45szombat66 - 54
  Török Flóris - Törekvés SE/A - DVTK-ÉLKSKBognár Domokos - Gaál Norbert2017.01.29 - 09:30vasárnap84 - 46
  Vasas Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia/ABognár Domokos - Gaál Norbert2017.01.29 - 11:15vasárnap88 - 54

     Felsőház - "A" csoport - Leány Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia303071431642.14696
2.Soproni Darazsak Akadémia/A21216187291.15515
3.Török Flóris - Törekvés SE/A12191216-250.88434
4.DVTK-ÉLKSK03127295-1680.43053



      Felsőház - "B" csoport - Leány Serdülő      
Felsőház - "B" csoport - Garay János Gimnázium
(7100 Szekszárd Szent István tér 7-9.)
  KSC Szekszárd - BEAC - Újbuda KA/ADomokos Lörinc - Bálind Attila2017.01.28 - 11:00szombat76 - 36
  Csata DSE - Bajai NKK/ABálind Attila - Keresztes Tamás2017.01.28 - 12:45szombat103 - 19
  Bajai NKK/A - KSC SzekszárdDomokos Lörinc - Bálind Attila2017.01.28 - 17:00szombat59 - 81
  Csata DSE - BEAC - Újbuda KA/ARutkai Péter - Lenger Levente2017.01.28 - 18:45szombat116 - 26
  BEAC - Újbuda KA/A - Bajai NKK/ADomokos Lörinc - Bálind Attila2017.01.29 - 09:30vasárnap76 - 79
  KSC Szekszárd - Csata DSEBálind Attila - Heisz Domonkos2017.01.29 - 11:15vasárnap61 - 79

     Felsőház - "B" csoport - Leány Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Csata DSE302981061922.81136
2.KSC Szekszárd21218174441.25295
3.Bajai NKK/A12157260-1030.60384
4.BEAC - Újbuda KA/A03138271-1330.50923



      Alsóház - "A" csoport - Leány Serdülő      
Alsóház - "A" csoport - Földes Ferenc Gimnázium
(3525 Miskolc Hősök tere 7.)
  Zalaegerszegi KTE - DVTK-ÉLKSK MBKáré Gergő - Tóth Kitti2017.01.28 - 11:00szombat32 - 75
  Debreceni KA - DSI - Szeged KELengyel Ádám - Marton Péter2017.01.28 - 12:45szombat54 - 34
  DVTK-ÉLKSK MB - Debreceni KA - DSITóth Kitti - Káré Gergő2017.01.28 - 17:00szombat64 - 40
  Zalaegerszegi KTE - Szeged KEVaszi Ádám - Marton Péter2017.01.28 - 18:45szombat59 - 31
  Szeged KE - DVTK-ÉLKSK MBKáré Gergő - Marton Péter2017.01.29 - 09:30vasárnap32 - 89
  Debreceni KA - DSI - Zalaegerszegi KTEMészáros Balázs - Marton Péter2017.01.29 - 11:15vasárnap66 - 55

     Alsóház - "A" csoport - Leány Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.DVTK-ÉLKSK MB302281041242.19236
2.Debreceni KA - DSI2116015371.04585
3.Zalaegerszegi KTE12146172-260.84884
4.Szeged KE0397202-1050.48023



      Alsóház - "B" csoport - Leány Serdülő      
Alsóház - "B" csoport - Bolyai János Gimnázium
(6000 Kecskemét Irinyi utca 49.)
  Pécsi VSK/A - Kanizsa DKKTóth Mihály - Maráz András2017.01.28 - 11:00szombat48 - 79
  Szolnoki Sportcentrum - Kecskeméti KA/ACsallóközi Gábor - Goldring Gergő2017.01.28 - 12:45szombat71 - 40
  Kecskeméti KA/A - Pécsi VSK/ACsallóközi Gábor - Goldring Gergő2017.01.28 - 17:00szombat45 - 50
  Szolnoki Sportcentrum - Kanizsa DKKSimon Tamás - Csallóközi Gábor2017.01.28 - 18:45szombat57 - 59
  Kanizsa DKK - Kecskeméti KA/ACsallóközi Gábor - Goldring Gergő2017.01.29 - 09:30vasárnap56 - 54
  Pécsi VSK/A - Szolnoki SportcentrumArató Balázs - Kiss Máté László2017.01.29 - 11:15vasárnap70 - 66

     Alsóház - "B" csoport - Leány Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Kanizsa DKK30194159351.22016
2.Pécsi VSK/A21168190-220.88425
3.Szolnoki Sportcentrum12194169251.14794
4.Kecskeméti KA/A03139177-380.78533



      Alsóház - "C" csoport - Leány Serdülő      
Alsóház - "C" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  MTK Budapest - Nyíregyházi KosársuliHegedűs Imre - Kokas Sándor2017.01.28 - 11:00szombat61 - 66
  Zsíros Akadémia Kőbánya - MVSI VadmacskákMakrai Márton - Molnár Péter Zoltán2017.01.28 - 12:45szombat78 - 49
  MVSI Vadmacskák - MTK BudapestMakrai Márton - Horányi András2017.01.28 - 17:00szombat54 - 82
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Nyíregyházi KosársuliHegedűs Imre - Kokas Sándor2017.01.28 - 18:45szombat58 - 64
  Nyíregyházi Kosársuli - MVSI VadmacskákHegedűs Imre - Kokas Sándor2017.01.29 - 09:30vasárnap74 - 44
  MTK Budapest - Zsíros Akadémia KőbányaZalai Ákos - Makrai Márton2017.01.29 - 11:15vasárnap66 - 55

     Alsóház - "C" csoport - Leány Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Nyíregyházi Kosársuli30204163411.25156
2.MTK Budapest21209175341.19435
3.Zsíros Akadémia Kőbánya12191179121.06704
4.MVSI Vadmacskák03147234-870.62823



      Alsóház - "D" csoport - Leány Serdülő      
Alsóház - "D" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Dávid Kornél KAPéter Csaba - Ács Dezső2017.01.28 - 11:00szombat69 - 47
  Széchenyi KA - Kiss Lenke KSFleischmann Krisztián - Szalóki Bence2017.01.28 - 12:45szombat118 - 45
  Kiss Lenke KS - Kosárlabda Akadémia PécsPéter Csaba - Ács Dezső2017.01.28 - 17:00szombat58 - 110
  Széchenyi KA - Dávid Kornél KAFleischmann Krisztián - Szalóki Bence2017.01.28 - 18:45szombat49 - 54
  Dávid Kornél KA - Kiss Lenke KSFleischmann Krisztián - Szalóki Bence2017.01.29 - 09:30vasárnap68 - 35
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Széchenyi KAFarkas Péter Gábor - Ács Dezső2017.01.29 - 11:15vasárnap80 - 87

     Alsóház - "D" csoport - Leány Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Kosárlabda Akadémia Pécs21259192671.34905
2.Széchenyi KA21254179751.41905
3.Dávid Kornél KA21169153161.10465
4.Kiss Lenke KS03138296-1580.46623



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok