Név:
E-mail:
Leány Serdülő - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Leány Serdülő      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Csata DSE  8  0  648  260  388  2.492  20  (129)    4  
2.  Zsíros Akadémia Kőbánya  7  1  678  419  259  1.618  19  (130)    4  
3.  Soproni Darazsak Akadémia/A  7  1  633  472  161  1.341  19  (123)    4  
4.  Kosárlabda Akadémia Pécs/A  6  2  547  600  -53  0.912  18  (131)    4  
5.  MVSI Vadmacskák/A  5  3  526  487  39  1.08  17  (131)    4  
6.  Széchenyi KA  4  4  665  619  46  1.074  16  (132)    4  
7.  Pécsi VSK/A  4  4  556  547  9  1.016  16  (129)    4  
8.  Kanizsa DKK  6  2  644  487  157  1.322  16  (116)    2  
9.  Vasas Akadémia  3  5  509  395  114  1.289  15  (138)    4  
10.  DVTK Akadémia/A  5  3  700  364  336  1.923  15  (117)    2  
Teljes tabella






      "A" csoport - Leány Serdülő      
"A" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2017.12.09 - 12:00szombat100 - 36
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Csata DSE2017.12.09 - 14:00szombat30 - 100
  Csata DSE - Zsíros Akadémia Kőbánya2017.12.09 - 16:00szombat65 - 60

      "B" csoport - Leány Serdülő      
"B" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Kanizsa DKK - Soproni Darazsak Akadémia/A2017.12.09 - 11:00szombat69 - 85
  Vasas Akadémia - Kanizsa DKK2017.12.09 - 14:00szombat78 - 80
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Vasas Akadémia2017.12.09 - 17:00szombat58 - 54

      "C" csoport - Leány Serdülő      
"C" csoport - Zrínyi Ilona Gimnázium
(3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
  Debreceni KA/A - MVSI Vadmacskák/A2017.12.09 - 11:00szombat41 - 73
  DVTK Akadémia/A - Debreceni KA/A2017.12.09 - 14:00szombat93 - 52
  MVSI Vadmacskák/A - DVTK Akadémia/A2017.12.09 - 17:00szombat71 - 65

      "D" csoport - Leány Serdülő      
"D" csoport - Egyetemi csarnok
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  Széchenyi KA - Török Flóris-Törekvés SE/A2017.12.09 - 11:00szombat72 - 77
  Török Flóris-Törekvés SE/A - Pécsi VSK/A2017.12.09 - 14:00szombat64 - 87
  Pécsi VSK/A - Széchenyi KA2017.12.09 - 17:00szombat65 - 104

      "E" csoport - Leány Serdülő      
"E" csoport - Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
(7100 Szekszárd Rákóczi utca 1.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - KSC Szekszárd2017.12.09 - 10:00szombat31 - 117
  Atomerőmű SE - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2017.12.09 - 12:00szombat81 - 56
  KSC Szekszárd - Atomerőmű SE2017.12.09 - 14:00szombat108 - 31

      "F" csoport - Leány Serdülő      
"F" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  BKGDSE - Nyíregyházi KosársuliGergely Csaba - Horányi András2017.12.09 - 11:00szombat25 - 115
  Karcagi SE - BKGDSEGergely Csaba - Káré Gergő2017.12.09 - 13:00szombat89 - 93
  Nyíregyházi Kosársuli - Karcagi SEKáré Gergő - Horányi András2017.12.09 - 15:00szombat104 - 34

      "G" csoport - Leány Serdülő      
"G" csoport - Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
(1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Kiss Lenke KS2017.12.09 - 11:00szombat23 - 151
  MTK Budapest - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.12.09 - 14:00szombat74 - 48
  Kiss Lenke KS - MTK Budapest2017.12.09 - 17:00szombat141 - 43

      "H" csoport - Leány Serdülő      
"H" csoport - Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
(6500 Baja Oltványi utca 14.)
  CEKK - Bajai NKK2017.12.09 - 11:00szombat0 - 2
  Kecskeméti KA/A - CEKK2017.12.09 - 14:00szombat2 - 0
  Bajai NKK - Kecskeméti KA/A2017.12.09 - 17:00szombat70 - 30

      "I" csoport - Leány Serdülő      
"I" csoport - Széchenyi körút-i Általános Iskola
(5000 Szolnok Széchenyi körút 10.)
  Szeged KE/A - Szolnoki Sportcentrum2017.12.10 - 11:00vasárnap65 - 74
  DVTK Akadémia/B - Szeged KE/A2017.12.10 - 14:00vasárnap59 - 54
  Szolnoki Sportcentrum - DVTK Akadémia/B2017.12.10 - 16:15vasárnap81 - 71

      "J" csoport - Leány Serdülő      
"J" csoport - Grosics Gyula Általános Iskola
(1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
  BEAC - Újbuda KA/A - Pécsi VSK/B2017.12.09 - 11:00szombat132 - 30
  Pécsi VSK/B - Gyakorló DSE2017.12.09 - 13:00szombat37 - 74
  Gyakorló DSE - BEAC - Újbuda KA/A2017.12.09 - 15:00szombat51 - 121

      "K" csoport - Leány Serdülő      
"K" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  Mágusok Egyesület - Zalaegerszegi KTE2017.12.09 - 10:00szombat41 - 62
  Zalaegerszegi KTE - Dávid Kornél KA/A2017.12.09 - 12:00szombat24 - 109
  Dávid Kornél KA/A - Mágusok Egyesület2017.12.09 - 14:00szombat116 - 17

      "L" csoport - Leány Serdülő      
"L" csoport - 1-es számú Általános Iskola
(2040 Budaörs, Hársfa u. 29.)
  Radobasket - DVTK-ÉLKSK T2017.12.10 - 11:00vasárnap55 - 83
  MVSI Vadmacskák/B - DVTK-ÉLKSK Ó2017.12.10 - 12:45vasárnap38 - 65
  Radobasket - MVSI Vadmacskák/B2017.12.10 - 14:30vasárnap62 - 59
  DVTK-ÉLKSK T - DVTK-ÉLKSK Ó2017.12.10 - 16:15vasárnap92 - 74

      "M" csoport - Leány Serdülő      
"M" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  BEAC - Újbuda KA/B - DVTK-ÉLKSK M2017.12.09 - 10:30szombat76 - 53
  DVTK-ÉLKSK Z - KKS2017.12.09 - 12:30szombat68 - 26
  DVTK-ÉLKSK M - KKS2017.12.09 - 14:30szombat49 - 52
  BEAC - Újbuda KA/B - DVTK-ÉLKSK Z2017.12.09 - 16:30szombat49 - 76

      "N" csoport - Leány Serdülő      
"N" csoport - Magyarszéki Sportcsarnok
(7396 Magyarszék Kossuth utca 44.)
  Komló Sport KK - Pécsi VSK/C2017.12.10 - 10:00vasárnap64 - 42
  Pécsi VSK/C - Dávid Kornél KA/B2017.12.10 - 12:00vasárnap29 - 76
  Dávid Kornél KA/B - Komló Sport KK2017.12.10 - 14:00vasárnap63 - 61

      "O" csoport  - Leány Serdülő      
"O" csoport - Constantinum Sportcentrum
(6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
  Kecskeméti KA/B - Félegyházi TSI2017.12.09 - 10:00szombat95 - 20
  Félegyházi TSI - Gödöllői SK2017.12.09 - 12:00szombat11 - 111
  Gödöllői SK - Kecskeméti KA/B2017.12.09 - 14:00szombat73 - 69

      "P" csoport - Leány Serdülő      
"P" csoport - Klauzál Gábor Általános Iskola
(6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
  Szentesi KK - Dunaújvárosi Vadkutyák2017.12.09 - 14:30szombat47 - 67
  Dunaújvárosi Vadkutyák - Szeged KE/B2017.12.09 - 16:30szombat49 - 140
  Szeged KE/B - Szentesi KK2017.12.09 - 18:30szombat115 - 37

      "Q" csoport - Leány Serdülő      
"Q" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Török Flóris-Törekvés SE/B - Tapolcai Oroszlánok2017.12.09 - 11:00szombat72 - 66
  Tatabányai KC - Török Flóris-Törekvés SE/B2017.12.09 - 13:00szombat44 - 76
  Tapolcai Oroszlánok - Tatabányai KC2017.12.09 - 15:00szombat83 - 58

      "R" csoport - Leány Serdülő      
"R" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
  Pénzügyőr SE - Dunaújvárosi Szitakötők2017.12.09 - 10:00szombat0 - 2
  MTE 1904 - Pénzügyőr SE2017.12.09 - 12:00szombat2 - 0
  Dunaújvárosi Szitakötők - MTE 19042017.12.09 - 14:00szombat1 - 1

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok