Név:
E-mail:
Leány Serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Leány Serdülő      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Vasas Akadémia  8  0  682  470  212  1.451  20  (123)    4  
2.  KSC Szekszárd  8  0  787  456  331  1.726  20  (121)    4  
3.  Csata DSE  8  0  1025  264  761  3.883  20  (120)    4  
4.  Soproni Darazsak Akadémia/A  8  0  635  387  248  1.641  20  (119)    4  
5.  Török Flóris - Törekvés SE/A  4  4  514  602  -88  0.854  16  (137)    4  
6.  BEAC - Újbuda KA/A  4  4  459  554  -95  0.829  16  (137)    4  
7.  DVTK-ÉLKSK  4  4  478  526  -48  0.909  16  (136)    4  
8.  Bajai NKK/A  5  3  579  504  75  1.149  16  (125)    3  
9.  Debreceni KA - DSI  6  2  577  427  150  1.351  15  (108)    1  
10.  MTK Budapest  6  2  734  350  384  2.097  15  (107)    1  
Teljes tabella






      "A" csoport - Leány Serdülő      
"A" csoport - Földes Ferenc Gimnázium
(3525 Miskolc Hősök tere 7.)
  Szolnoki Sportcentrum - DVTK-ÉLKSKMészáros Balázs - Domán István2016.12.10 - 11:30szombat47 - 50
  Vasas Akadémia - Szolnoki SportcentrumDomán István - Bene Szilárd2016.12.10 - 14:30szombat87 - 51
  DVTK-ÉLKSK - Vasas AkadémiaMészáros Balázs - Bene Szilárd2016.12.10 - 17:30szombat65 - 88

      "B" csoport - Leány Serdülő      
"B" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya - BEAC - Újbuda KA/ASzőke Gábor - Rózsavölgyi Alexandra2016.12.10 - 10:00szombat47 - 56
  BEAC - Újbuda KA/A - KSC SzekszárdSzőke Gábor - Rózsavölgyi Alexandra2016.12.10 - 12:00szombat69 - 84
  KSC Szekszárd - Zsíros Akadémia KőbányaOláh Márk - Hartai Tamás2016.12.10 - 14:00szombat94 - 59

      "C" csoport - Leány Serdülő      
"C" csoport - Török Flóris Általános Iskola
(1237 Budapest Dinnyehegyi köz 2.)
  Széchenyi KA - Török Flóris - Törekvés SE/APohánka Balázs - Szőts Dávid2016.12.10 - 11:00szombat64 - 66
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Széchenyi KAVarga Fanni Erzsébet - Nagy István2016.12.10 - 13:30szombat70 - 60
  Török Flóris - Törekvés SE/A - Soproni Darazsak Akadémia/AVarga Fanni Erzsébet - Nagy István2016.12.10 - 16:00szombat56 - 71

      "D" csoport - Leány Serdülő      
"D" csoport - Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
(6500 Baja Oltványi utca 14.)
  Kanizsa DKK - Bajai NKK/AJárai Márta - Pálkerti Tamás2016.12.10 - 11:00szombat46 - 67
  Csata DSE - Kanizsa DKKCsallóközi Gábor - Pálkerti Tamás2016.12.10 - 14:00szombat169 - 37
  Bajai NKK/A - Csata DSECsallóközi Gábor - Járai Márta2016.12.10 - 16:00szombat24 - 105

      "E" csoport - Leány Serdülő      
"E" csoport - Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
(1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
  Radobasket - Kiss Lenke KSHavas Gábor - Steiner Máté2016.12.11 - 10:00vasárnap77 - 85
  Pécsi VSK/A - RadobasketHavas Gábor - Steiner Máté2016.12.11 - 12:00vasárnap107 - 21
  Kiss Lenke KS - Pécsi VSK/AMakay Dániel - Jankovics Viktor2016.12.11 - 14:00vasárnap49 - 100

      "F" csoport - Leány Serdülő      
"F" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Pécsi VSK/CSzalóki Bence - Székely Bernadett2016.12.10 - 09:00szombat129 - 31
  Pécsi VSK/C - Bajai NKK/BFleischmann Krisztián - Székely Bernadett2016.12.10 - 11:00szombat50 - 126
  Bajai NKK/B - Kosárlabda Akadémia PécsFleischmann Krisztián - Székely Bernadett2016.12.10 - 13:00szombat45 - 103

      "G" csoport - Leány Serdülő      
"G" csoport - Rendezvények Háza
(3561 Felsőzsolca Sport utca 1.)
  BEAC - Újbuda KA/B - MVSI VadmacskákLónáth László - Takács Zoltán2016.12.11 - 11:00vasárnap41 - 80
  Debreceni KA - DSI - BEAC - Újbuda KA/BTakács Zoltán - Marton Péter2016.12.11 - 13:15vasárnap107 - 22
  MVSI Vadmacskák - Debreceni KA - DSIVaszi Ádám - Lónáth László2016.12.11 - 15:30vasárnap29 - 74

      "H" csoport - Leány Serdülő      
"H" csoport - Török Flóris Általános Iskola
(1237 Budapest Dinnyehegyi köz 2.)
  KKS - Török Flóris-Törekvés SE/BSzirt Lajos - Szőts Dávid2016.12.11 - 10:00vasárnap19 - 75
  MTK Budapest - KKSSzirt Lajos - Szőts Dávid2016.12.11 - 12:00vasárnap111 - 31
  Török Flóris-Törekvés SE/B - MTK BudapestHevér Ferenc - Adjudani Pezsman2016.12.11 - 14:00vasárnap41 - 99

      "I" csoport - Leány Serdülő      
"I" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3508 Miskolc Egyetem út 5. )
  DVTK-ÉLKSK MB - Mezőberényi KKTakács Zoltán - Sörlei Attila2016.12.10 - 11:00szombat61 - 41
  Mezőberényi KK - Nyíregyházi KosársuliTakács Zoltán - Marton Péter2016.12.10 - 13:30szombat62 - 81
  Nyíregyházi Kosársuli - DVTK-ÉLKSK MBSörlei Attila - Marton Péter2016.12.10 - 16:00szombat65 - 70

      "J" csoport - Leány Serdülő      
"J" csoport - Bolyai János Gimnázium
(6000 Kecskemét Irinyi utca 49.)
  Százhalombattai KSE - Kecskeméti KA/AArató Balázs - Tóth Mihály2016.12.10 - 11:00szombat58 - 71
  Szeged KE - Százhalombattai KSEArató Balázs - Jurászik László2016.12.10 - 14:00szombat98 - 36
  Kecskeméti KA/A - Szeged KETóth Mihály - Jurászik László2016.12.10 - 17:00szombat51 - 42

      "K" csoport - Leány Serdülő      
"K" csoport - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  Zalaegerszegi KTE - Soproni Darazsak Akadémia/CHorváth Alajos - Németh Fanni2016.12.10 - 11:00szombat94 - 26
  Soproni Darazsak Akadémia/C - Gyakorló DSEHorváth Alajos - Szalai Zsolt2016.12.10 - 13:00szombat56 - 55
  Gyakorló DSE - Zalaegerszegi KTESzalai Zsolt - Németh Fanni2016.12.10 - 15:00szombat10 - 112

      "L" csoport - Leány Serdülő      
"L" csoport - Alba Regia Sportcsarnok
(8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
  Dávid Kornél KA - Soproni Darazsak Akadémia/BRácz István - Ecet Zsolt2016.12.10 - 11:00szombat88 - 37
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Szombathelyi SIRácz István - Ecet Zsolt2016.12.10 - 13:00szombat30 - 71
  Szombathelyi SI - Dávid Kornél KAPécsi Zsolt - Szőcs Péter2016.12.10 - 15:00szombat32 - 71

      "M" csoport - Leány Serdülő      
"M" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Békési SZSK - CEKKPapy Zsolt - Schneider Bertold Antal2016.12.10 - 10:00szombat27 - 47
  CEKK - DVTK-ÉLKSK MCPapy Zsolt - Schneider Bertold Antal2016.12.10 - 12:00szombat49 - 46
  DVTK-ÉLKSK MC - Békési SZSKPapy Zsolt - Schneider Bertold Antal2016.12.10 - 14:00szombat57 - 19

      "N" csoport - Leány Serdülő      
"N" csoport - GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
(6000 Kecskemét Izsáki út 10. )
  Kecskeméti KA/B - Félegyházi TSIVelkey István - Romhányi Mária2016.12.10 - 10:00szombat2 - 0
  Félegyházi TSI - DVTK-ÉLKSK MTKiss Máté László - Romhányi Mária2016.12.10 - 13:00szombat0 - 2
  DVTK-ÉLKSK MT - Kecskeméti KA/BVelkey István - Kiss Máté László2016.12.10 - 16:00szombat43 - 73

      "O" csoport - Leány Serdülő      
"O" csoport - Grosics Gyula Általános Iskola
(1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
  PAFC - BEAC-Farkasrét Újbuda KAGyőrki Imre - Szőke Attila2016.12.10 - 11:00szombat51 - 58
  DVTK-ÉLKSK ÓS - SZPA-HSEBujtor Péter - Koncsag Csaba2016.12.10 - 13:00szombat41 - 45
  DVTK-ÉLKSK ÓS - PAFCSzirt Lajos - Simon Kristóf2016.12.10 - 15:00szombat52 - 46
  BEAC-Farkasrét Újbuda KA - SZPA-HSESzirt Lajos - Simon Kristóf2016.12.10 - 17:00szombat89 - 76

      "P" csoport - Leány Serdülő      
"P" csoport - Éltes Mátyás Általános Iskola
(2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
  Tatabányai KC - Újpest-MTRácz Ákos - Krisztián-Világos Tünde2016.12.10 - 10:00szombat2 - 0
  Pécsi VSK/B - Mágusok EgyesületKrisztián-Világos Tünde - Rácz Ákos2016.12.10 - 11:45szombat99 - 36
  Újpest-MT - Mágusok EgyesületVarga Dániel - Dokmanovic Milivoj2016.12.10 - 13:30szombat0 - 2
  Tatabányai KC - Pécsi VSK/BDokmanovic Milivoj - Varga Dániel2016.12.10 - 15:15szombat27 - 88

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok