Név:
E-mail:
Hepp Kupa, Férfi
 BKG-Veresegyhá.  
 Monor  
2017/09/24 15:00
Hepp Kupa, Férfi
 Kandó FSC  
 Bp. Honvéd U23.  
2017/09/24 16:00
Hepp Kupa, Férfi
 BKG-VMG DSE  
 KKS  
2017/09/24 16:00
Hepp Kupa, Férfi
 Zuglói Sasok  
 Közgáz SC és  
2017/09/24 18:00
Hepp Kupa, Férfi
 GEAC-SZIE  
 Budaörsi DSE  
2017/09/24 18:30
Hepp Kupa, Férfi
 Darazsak Oldbo.  
 Gödi SE  
2017/09/24 19:00
Hepp Kupa, Férfi
 Dunaújváros  
 BLF KK  
2017/09/24 19:30
Hepp Kupa, Férfi
 MAFC OB  
 Dunaharaszti  
2017/09/24 19:45
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 NYKK-Eötvös/B  
2017/09/24 10:30
Fiú Serdülő
 Salgótarjáni  
 Lehel Kosársul.  
2017/09/24 12:30
Fiú Serdülő
 NYKK-Eötvös/B  
 Salgótarjáni  
2017/09/24 14:30
Leány Serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Leány Serdülő      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Vasas Akadémia  6  0  507  354  153  1.432  15  (69)    3  
2.  KSC Szekszárd  6  0  609  328  281  1.857  15  (68)    3  
3.  Soproni Darazsak Akadémia/A  6  0  494  271  223  1.823  15  (68)    3  
4.  Csata DSE  6  0  751  203  548  3.7  15  (67)    3  
5.  BEAC - Újbuda KA/A  3  3  334  423  -89  0.79  12  (78)    3  
6.  Török Flóris - Törekvés SE/A  3  3  392  467  -75  0.839  12  (77)    3  
7.  DVTK-ÉLKSK  3  3  363  391  -28  0.928  12  (76)    3  
8.  Bajai NKK/A  4  2  488  353  135  1.382  12  (67)    2  
9.  Szolnoki Sportcentrum  6  0  584  270  314  2.163  12  (50)    0  
10.  Széchenyi KA  3  3  427  406  21  1.052  11  (70)    2  
Teljes tabella






      "A" csoport - Leány Serdülő      
"A" csoport - Vasas Pasaréti Sportcentrum
(1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
  Vasas Akadémia - Kosárlabda Akadémia PécsGaál Norbert - Horváth Kinga2016.11.12 - 10:30szombat127 - 68
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Bajai NKK/AGaál Norbert - Horváth Kinga2016.11.12 - 12:30szombat78 - 81
  Bajai NKK/A - Vasas AkadémiaNagy István - Bognár Domokos2016.11.12 - 16:30szombat56 - 73

      "B" csoport - Leány Serdülő      
"B" csoport - Csata utcai Általános Iskola
(1135 Budapest Csata utca 20.)
  Csata DSE - Debreceni KA - DSIGruber Nikolett - Csoma Viktor2016.11.12 - 11:00szombat148 - 20
  Debreceni KA - DSI - Török Flóris - Törekvés SE/ABózsó Gábor - Csoma Viktor2016.11.12 - 14:00szombat54 - 74
  Török Flóris - Törekvés SE/A - Csata DSEGruber Nikolett - Horváth Kinga2016.11.12 - 16:00szombat49 - 108

      "C" csoport - Leány Serdülő      
"C" csoport - Földes Ferenc Gimnázium
(3525 Miskolc Hősök tere 7.)
  Szeged KE - DVTK-ÉLKSKBene Szilárd - Marton Péter2016.11.12 - 11:00szombat28 - 73
  KSC Szekszárd - Szeged KEVaszi Ádám - Molnár Krisztián2016.11.12 - 14:00szombat110 - 38
  DVTK-ÉLKSK - KSC SzekszárdBene Szilárd - Marton Péter2016.11.12 - 17:00szombat63 - 81

      "D" csoport - Leány Serdülő      
"D" csoport - Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.)
  Kanizsa DKK - BEAC - Újbuda KA/ALovas Péter - Szabó Tibor2016.11.12 - 11:00szombat49 - 82
  BEAC - Újbuda KA/A - Soproni Darazsak Akadémia/ALovas Péter - Szabó Tibor2016.11.12 - 14:00szombat48 - 75
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Kanizsa DKKLovas Péter - Szabó Tibor2016.11.12 - 17:00szombat85 - 41

      "E" csoport - Leány Serdülő      
"E" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Szolnoki Sportcentrum - DVTK-ÉLKSK ÓSMile Gábor - Czakó Martin2016.11.13 - 11:00vasárnap114 - 27
  DVTK-ÉLKSK ÓS - Török Flóris-Törekvés SE/BKovács Csaba - Gyenge Gábor2016.11.13 - 14:00vasárnap52 - 78
  Török Flóris-Törekvés SE/B - Szolnoki SportcentrumKapusi Gábor - Fenyvesi Zénó2016.11.13 - 17:00vasárnap53 - 85

      "F" csoport - Leány Serdülő      
"F" csoport - Arena Savaria Munkacsarnoka
(9700 Szombathely Sugár út 18.)
  Soproni Darazsak Akadémia/C - Szombathelyi SIHernicz Balázs - Rudasits Ákos2016.11.12 - 12:00szombat58 - 68
  Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia/CKovács Zoltán Sop - Rudasits Ákos2016.11.12 - 14:00szombat108 - 20
  Szombathelyi SI - Széchenyi KAHernicz Balázs - Kovács Zoltán Sop2016.11.12 - 16:00szombat49 - 71

      "G" csoport - Leány Serdülő      
"G" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  DVTK-ÉLKSK MT - Kecskeméti KA/ALónáth László - Takács Zoltán2016.11.12 - 11:00szombat43 - 71
  Kecskeméti KA/A - MTK BudapestTakács Zoltán - Stefán Attila2016.11.12 - 14:00szombat44 - 63
  MTK Budapest - DVTK-ÉLKSK MTLónáth László - Stefán Attila2016.11.12 - 17:00szombat114 - 35

      "H" csoport - Leány Serdülő      
"H" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Nyíregyházi Kosársuli - DVTK-ÉLKSK MCHegedűs Imre - Fülöp Ádám2016.11.12 - 10:00szombat93 - 51
  DVTK-ÉLKSK MC - MVSI VadmacskákMolnár Péter Zoltán - Tóth Kitti2016.11.12 - 12:00szombat51 - 67
  MVSI Vadmacskák - Nyíregyházi KosársuliHegedűs Imre - Fülöp Ádám2016.11.12 - 14:00szombat36 - 92

      "I" csoport - Leány Serdülő      
"I" csoport - Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
(1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Kiss Lenke KSSteiner Máté - Szilágyi Tamás2016.11.12 - 11:00szombat61 - 96
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Soproni Darazsak Akadémia/BHevér Ferenc - Havas Gábor2016.11.12 - 13:00szombat122 - 27
  Kiss Lenke KS - Zsíros Akadémia KőbányaHevér Ferenc - Havas Gábor2016.11.12 - 15:00szombat31 - 115

      "J" csoport - Leány Serdülő      
"J" csoport - Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
(7629 Pécs Dobó István utca 93.)
  Gyakorló DSE - Pécsi VSK/AFleischmann Krisztián - Székely Bernadett2016.11.12 - 08:45szombat40 - 60
  Százhalombattai KSE - Gyakorló DSEFleischmann Krisztián - Székely Bernadett2016.11.12 - 10:30szombat53 - 56
  Pécsi VSK/A - Százhalombattai KSEFleischmann Krisztián - Székely Bernadett2016.11.12 - 12:15szombat101 - 29

      "K" csoport - Leány Serdülő      
"K" csoport - Ostoros Károly csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 16. )
  Zalaegerszegi KTE - Pécsi VSK/BSzalai Zsolt - Benedek Zoltán2016.11.12 - 11:00szombat79 - 51
  Pécsi VSK/B - Bajai NKK/BSzalai Zsolt - Benedek Zoltán2016.11.12 - 14:00szombat55 - 66
  Bajai NKK/B - Zalaegerszegi KTESzalai Zsolt - Benedek Zoltán2016.11.12 - 17:00szombat49 - 86

      "L" csoport - Leány Serdülő      
"L" csoport - Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
(2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
  Radobasket - KKSCzupi Márton - Marossy Gergely2016.11.12 - 10:00szombat61 - 70
  KKS - Dávid Kornél KAMarossy Gergely - Antoni Márk2016.11.12 - 12:00szombat15 - 83
  Dávid Kornél KA - RadobasketCzupi Márton - Antoni Márk2016.11.12 - 14:00szombat103 - 37

      "M" csoport - Leány Serdülő      
"M" csoport - Karinthy Frigyes ÁMK
(1046 Budapest Hajló utca 2-8.)
  CEKK - Újpest-MTBognár Domokos - Havas Gábor2016.11.13 - 10:00vasárnap51 - 36
  Újpest-MT - DVTK-ÉLKSK MBBognár Domokos - Német Tamás2016.11.13 - 12:00vasárnap8 - 118
  DVTK-ÉLKSK MB - CEKKHavas Gábor - Német Tamás2016.11.13 - 14:00vasárnap89 - 15

      "N" csoport - Leány Serdülő      
"N" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  Mágusok Egyesület - Pécsi VSK/CDross Bálint - Farkas Roland2016.11.13 - 10:00vasárnap37 - 66
  Pécsi VSK/C - PAFCSchreck Katalin - Farkas Roland2016.11.13 - 12:00vasárnap46 - 43
  PAFC - Mágusok EgyesületSchreck Katalin - Farkas Roland2016.11.13 - 14:00vasárnap57 - 28

      "O" csoport - Leány Serdülő      
"O" csoport - Molnár Miklós Sportcsarnok
(5650 Mezőberény Luther tér 1.)
  Mezőberényi KK - Félegyházi TSITóth Tamás - Szikora Zsóka2016.11.12 - 10:00szombat74 - 32
  Kecskeméti KA/B - Békési SZSKTóth Tamás - Drenyovszki Dániel2016.11.12 - 11:45szombat84 - 16
  Félegyházi TSI - Békési SZSKSzikora Zsóka - Drenyovszki Dániel2016.11.12 - 14:00szombat57 - 26
  Mezőberényi KK - Kecskeméti KA/BSzikora Zsóka - Tóth Tamás2016.11.12 - 15:45szombat65 - 60

      "P" csoport - Leány Serdülő      
"P" csoport - Grosics Gyula Általános Iskola
(1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
  BEAC-Farkasrét Újbuda KA - SZPA-HSEHartai Tamás - Simon Kristóf2016.11.13 - 10:00vasárnap87 - 89
  BEAC - Újbuda KA/B - Tatabányai KCHartai Tamás - Simon Kristóf2016.11.13 - 12:00vasárnap45 - 31
  BEAC-Farkasrét Újbuda KA - Tatabányai KCSzirt Lajos - Szilágyi Tamás2016.11.13 - 14:00vasárnap67 - 73
  SZPA-HSE - BEAC - Újbuda KA/BSzirt Lajos - Szilágyi Tamás2016.11.13 - 16:00vasárnap0 - 2

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok