Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, 1-8.
 Körmend  
 Falco  
2017/05/27 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Bp. Honvéd  
 PVSK - Kronosz  
2017/05/27 16:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Békési SzSK  
 Nagykőrös  
2017/05/27 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 MAFC  
 SMAFC  
2017/05/27 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 MAFC BME  
2017/05/27 18:00
Am. Női NB I. 1-8.
 ELTE-BEAC Újbu.  
 TFSE  
2017/05/27 16:00
Am. Női NB I. 17-20.
 Szolnok  
 Szombathely  
2017/05/27 15:00
Am. Női NB I. 17-20.
 NKE SE  
 Tata  
2017/05/27 18:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/05/27 10:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Soproni Sporti.  
2017/05/27 12:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Szolnoki Sport.  
2017/05/27 12:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC/A  
2017/05/27 14:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Pityke KSE  
2017/05/27 14:00
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Rak.  
 Dávid Kornél  
2017/05/27 16:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Egri KOK VSI  
2017/05/27 16:00
Fiú serdülő reg.
 Győri KC 03  
 Félegyházi TSI.  
2017/05/27 12:45
Fiú serdülő reg.
 Félegyházi TSI.  
 Atomerőmű SE  
2017/05/27 17:00
Fiú serdülő reg.
 Győri KC 03  
 PCSLE PAFC  
2017/05/27 18:45
Leány kadett
 Szolnoki Sport.  
 Dávid Kornél  
2017/05/27 12:00
Leány kadett
 Török Flóris  
 Nyíregyházi Ko.  
2017/05/27 14:00
Leány kadett
 KSC Szekszárd  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/05/27 16:00
Leány kadett Reg.
 Monori SE  
 Bajai NKK  
2017/05/27 11:00
Leány kadett Reg.
 Zalaegerszegi  
 MTK Budapest  
2017/05/27 12:45
Leány kadett Reg.
 MTK Budapest  
 Monori SE  
2017/05/27 17:00
Leány kadett Reg.
 Zalaegerszegi  
 Bajai NKK  
2017/05/27 18:45
Leány serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Leány serdülő      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Vasas Akadémia  6  0  507  354  153  1.432  15  (69)    3  
2.  KSC Szekszárd  6  0  609  328  281  1.857  15  (68)    3  
3.  Soproni Darazsak Akadémia/A  6  0  494  271  223  1.823  15  (68)    3  
4.  Csata DSE  6  0  751  203  548  3.7  15  (67)    3  
5.  BEAC - Újbuda KA/A  3  3  334  423  -89  0.79  12  (78)    3  
6.  Török Flóris - Törekvés SE/A  3  3  392  467  -75  0.839  12  (77)    3  
7.  DVTK-ÉLKSK  3  3  363  391  -28  0.928  12  (76)    3  
8.  Bajai NKK/A  4  2  488  353  135  1.382  12  (67)    2  
9.  Szolnoki Sportcentrum  6  0  584  270  314  2.163  12  (50)    0  
10.  Széchenyi KA  3  3  427  406  21  1.052  11  (70)    2  
Teljes tabella






      "A" csoport - Leány serdülő      
"A" csoport - Budapest, Pasaréti Sportcentrum
  Vasas Akadémia - Kosárlabda Akadémia Pécs2016.11.12 - 10:30szombat127 - 68
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Bajai NKK/A2016.11.12 - 12:30szombat78 - 81
  Bajai NKK/A - Vasas Akadémia2016.11.12 - 16:30szombat56 - 73

      "B" csoport - Leány serdülő      
"B" csoport - Budapest, Csata Csarnok
  Csata DSE - Debreceni KA - DSI2016.11.12 - 11:00szombat148 - 20
  Debreceni KA - DSI - Török Flóris - Törekvés SE/A2016.11.12 - 14:00szombat54 - 74
  Török Flóris - Törekvés SE/A - Csata DSE2016.11.12 - 16:00szombat49 - 108

      "C" csoport - Leány serdülő      
"C" csoport - Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
  Szeged KE - DVTK-ÉLKSK2016.11.12 - 11:00szombat28 - 73
  KSC Szekszárd - Szeged KE2016.11.12 - 14:00szombat110 - 38
  DVTK-ÉLKSK - KSC Szekszárd2016.11.12 - 17:00szombat63 - 81

      "D" csoport - Leány serdülő      
"D" csoport - Nagykanizsa, Cserháti Sándor Szakképző Iskola Sportcsarnoka
  Kanizsa DKK - BEAC - Újbuda KA/A2016.11.12 - 11:00szombat49 - 82
  BEAC - Újbuda KA/A - Soproni Darazsak Akadémia/A2016.11.12 - 14:00szombat48 - 75
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Kanizsa DKK2016.11.12 - 17:00szombat85 - 41

      "E" csoport - Leány serdülő      
"E" csoport - Szolnok, Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
  Szolnoki Sportcentrum - DVTK-ÉLKSK ÓS2016.11.13 - 11:00vasárnap114 - 27
  DVTK-ÉLKSK ÓS - Török Flóris-Törekvés SE/B2016.11.13 - 14:00vasárnap52 - 78
  Török Flóris-Törekvés SE/B - Szolnoki Sportcentrum2016.11.13 - 17:00vasárnap53 - 85

      "F" csoport - Leány serdülő      
"F" csoport - Szombathely, Arena Savaria Kiscsarnok
  Soproni Darazsak Akadémia/C - Szombathelyi SI2016.11.12 - 12:00szombat58 - 68
  Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia/C2016.11.12 - 14:00szombat108 - 20
  Szombathelyi SI - Széchenyi KA2016.11.12 - 16:00szombat49 - 71

      "G" csoport - Leány serdülő      
"G" csoport - Mezőcsát, Egressy Béni Ált. Isk.
  DVTK-ÉLKSK MT - Kecskeméti KA/A2016.11.12 - 11:00szombat43 - 71
  Kecskeméti KA/A - MTK Budapest2016.11.12 - 14:00szombat44 - 63
  MTK Budapest - DVTK-ÉLKSK MT2016.11.12 - 17:00szombat114 - 35

      "H" csoport - Leány serdülő      
"H" csoport - Nyíregyháza, Nyíregyházi Kosársuli Edzésközpont
  Nyíregyházi Kosársuli - DVTK-ÉLKSK MC2016.11.12 - 10:00szombat93 - 51
  DVTK-ÉLKSK MC - MVSI Vadmacskák2016.11.12 - 12:00szombat51 - 67
  MVSI Vadmacskák - Nyíregyházi Kosársuli2016.11.12 - 14:00szombat36 - 92

      "I" csoport - Leány serdülő      
"I" csoport - Budapest, Károlyi István Ált. Isk.
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Kiss Lenke KS2016.11.12 - 11:00szombat61 - 96
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Soproni Darazsak Akadémia/B2016.11.12 - 13:00szombat122 - 27
  Kiss Lenke KS - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.11.12 - 15:00szombat31 - 115

      "J" csoport - Leány serdülő      
"J" csoport - Pécs, Gandhi Sportcsarnok
  Gyakorló DSE - Pécsi VSK/A2016.11.12 - 08:45szombat40 - 60
  Százhalombattai KSE - Gyakorló DSE2016.11.12 - 10:30szombat53 - 56
  Pécsi VSK/A - Százhalombattai KSE2016.11.12 - 12:15szombat101 - 29

      "K" csoport - Leány serdülő      
"K" csoport - Zalaegerszeg, Ostoros Csarnok
  Zalaegerszegi KTE - Pécsi VSK/B2016.11.12 - 11:00szombat79 - 51
  Pécsi VSK/B - Bajai NKK/B2016.11.12 - 14:00szombat55 - 66
  Bajai NKK/B - Zalaegerszegi KTE2016.11.12 - 17:00szombat49 - 86

      "L" csoport - Leány serdülő      
"L" csoport - Budaörs, Herman Ottó Ált. Isk.
  Radobasket - KKS2016.11.12 - 10:00szombat61 - 70
  KKS - Dávid Kornél KA2016.11.12 - 12:00szombat15 - 83
  Dávid Kornél KA - Radobasket2016.11.12 - 14:00szombat103 - 37

      "M" csoport - Leány serdülő      
"M" csoport - Budapest, Karinthy Frigyes Ált. Isk.
  CEKK - Újpest-MT2016.11.13 - 10:00vasárnap51 - 36
  Újpest-MT - DVTK-ÉLKSK MB2016.11.13 - 12:00vasárnap8 - 118
  DVTK-ÉLKSK MB - CEKK2016.11.13 - 14:00vasárnap89 - 15

      "N" csoport - Leány serdülő      
"N" csoport - Kaposvár, Nagyboldogasszony Iskolaközpont
  Mágusok Egyesület - Pécsi VSK/C2016.11.13 - 10:00vasárnap37 - 66
  Pécsi VSK/C - PAFC2016.11.13 - 12:00vasárnap46 - 43
  PAFC - Mágusok Egyesület2016.11.13 - 14:00vasárnap57 - 28

      "O" csoport - Leány serdülő      
"O" csoport - Mezőberény, Molnár Miklós Sportcsarnok
  Mezőberényi KK - Félegyházi TSI2016.11.12 - 10:00szombat74 - 32
  Kecskeméti KA/B - Békési SZSK2016.11.12 - 11:45szombat84 - 16
  Félegyházi TSI - Békési SZSK2016.11.12 - 14:00szombat57 - 26
  Mezőberényi KK - Kecskeméti KA/B2016.11.12 - 15:45szombat65 - 60

      "P" csoport - Leány serdülő      
"P" csoport - Budapest, Újbudai Grosics Gyula Sport Ált. Isk.
  BEAC-Farkasrét Újbuda KA - SZPA-HSE2016.11.13 - 10:00vasárnap87 - 89
  BEAC - Újbuda KA/B - Tatabányai KC2016.11.13 - 12:00vasárnap45 - 31
  BEAC-Farkasrét Újbuda KA - Tatabányai KC2016.11.13 - 14:00vasárnap67 - 73
  SZPA-HSE - BEAC - Újbuda KA/B2016.11.13 - 16:00vasárnap0 - 2

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok