Név:
E-mail:
Leány Serdülő - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Leány Serdülő      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Csata DSE  4  0  335  119  216  2.815  10  (30)    2  
2.  Zsíros Akadémia Kőbánya  4  0  337  200  137  1.685  10  (30)    2  
3.  Kosárlabda Akadémia Pécs/A  4  0  305  277  28  1.101  10  (30)    2  
4.  Soproni Darazsak Akadémia/A  4  0  336  214  122  1.57  10  (29)    2  
5.  Vasas Akadémia  2  2  287  170  117  1.688  8  (34)    2  
6.  MVSI Vadmacskák/A  2  2  257  240  17  1.071  8  (34)    2  
7.  PVSK Nemzeti Akadémia/A  2  2  249  255  -6  0.976  8  (34)    2  
8.  Széchenyi KA  2  2  349  329  20  1.061  8  (33)    2  
9.  Nyíregyházi Kosársuli  4  0  412  101  311  4.079  8  (25)    0  
10.  Debreceni KA/A  4  0  446  49  397  9.102  8  (24)    0  
Teljes tabella






      "A" csoport - Leány Serdülő      
"A" csoport - Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
(7629 Pécs Dobó István utca 93.)
  BEAC - Újbuda KA/A - PVSK Nemzeti Akadémia/AFleischmann Krisztián - Korhetz Szilárd2017.10.28 - 11:00szombat74 - 75
  Soproni Darazsak Akadémia/A - BEAC - Újbuda KA/AFleischmann Krisztián - Szalóki Bence2017.10.28 - 13:30szombat67 - 47
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - Soproni Darazsak Akadémia/ASzalóki Bence - Korhetz Szilárd2017.10.28 - 16:00szombat48 - 63

      "B" csoport - Leány Serdülő      
"B" csoport - Csata utcai Általános Iskola
(1135 Budapest Csata utca 20.)
  Csata DSE - Szolnoki SportcentrumGruber Nikolett - Jankovics Viktor2017.10.28 - 10:00szombat133 - 19
  Szolnoki Sportcentrum - MVSI Vadmacskák/ARózsavölgyi Alexandra - Steiner Máté2017.10.28 - 12:00szombat40 - 90
  MVSI Vadmacskák/A - Csata DSERózsavölgyi Alexandra - Steiner Máté2017.10.28 - 14:00szombat41 - 80

      "C" csoport - Leány Serdülő      
"C" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Kecskeméti KA/AHorváth Kinga - Tóth Richárd2017.10.29 - 10:00vasárnap123 - 23
  Kecskeméti KA/A - Vasas AkadémiaHorváth Kinga - Bujtor Péter2017.10.29 - 12:00vasárnap14 - 132
  Vasas Akadémia - Zsíros Akadémia KőbányaRózsavölgyi Alexandra - Bujtor Péter2017.10.29 - 14:00vasárnap56 - 68

      "D" csoport - Leány Serdülő      
"D" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Kiss Lenke KS2017.10.28 - 11:00szombat83 - 76
  Kiss Lenke KS - Széchenyi KA2017.10.28 - 13:30szombat71 - 101
  Széchenyi KA - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2017.10.28 - 16:00szombat77 - 79

      "E" csoport - Leány Serdülő      
"E" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Debreceni KA/A - DVTK-ÉLKSK TFülöp Ádám - Szűcs Balázs2017.10.28 - 10:30szombat112 - 18
  DVTK-ÉLKSK T - BKGDSEFülöp Ádám - Nemes Gábor2017.10.28 - 12:30szombat55 - 56
  BKGDSE - Debreceni KA/ASzűcs Balázs - Nemes Gábor2017.10.28 - 14:30szombat16 - 144

      "F" csoport - Leány Serdülő      
"F" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Nyíregyházi Kosársuli - DVTK-ÉLKSK ÓMakrai Márton - Káré Gergő2017.10.28 - 11:00szombat109 - 33
  DVTK-ÉLKSK Ó - CEKKKáré Gergő - Nyíri Péter2017.10.28 - 14:00szombat76 - 68
  CEKK - Nyíregyházi KosársuliMakrai Márton - Nyíri Péter2017.10.28 - 17:00szombat23 - 88

      "G" csoport - Leány Serdülő      
"G" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Gyakorló DSEKoncsek Balázs - Fülöp Zsombor Ferenc2017.10.28 - 10:00szombat87 - 102
  Zalaegerszegi KTE - Kosárlabda Akadémia Pécs/BFarkas Roland - Koncsek Balázs2017.10.28 - 12:00szombat82 - 65
  Gyakorló DSE - Zalaegerszegi KTEFarkas Roland - Fülöp Zsombor Ferenc2017.10.28 - 14:00szombat84 - 73

      "H" csoport - Leány Serdülő      
"H" csoport - Garay János Gimnázium
(7100 Szekszárd Szent István tér 7-9.)
  BEAC - Újbuda KA/B - KSC SzekszárdBálind Attila - Horváth László Tibor2017.10.28 - 11:00szombat38 - 149
  Szeged KE/A - BEAC - Újbuda KA/BDomokos Lörinc - Propszt Amanda2017.10.28 - 13:00szombat75 - 41
  KSC Szekszárd - Szeged KE/APropszt Amanda - Sterczer Péter2017.10.28 - 15:00szombat130 - 23

      "I" csoport - Leány Serdülő      
"I" csoport - MTK Kosárlabda Csarnok
(1122 Budapest Acsády Ignác utca 3.)
  MTK Budapest - RadobasketKozma Balázs - Bózsó Gábor2017.10.28 - 09:00szombat101 - 38
  Radobasket - DVTK Akadémia/AKozma Balázs - Horváth Kinga2017.10.28 - 11:00szombat23 - 147
  DVTK Akadémia/A - MTK BudapestBózsó Gábor - Horváth Kinga2017.10.28 - 13:00szombat94 - 33

      "J" csoport - Leány Serdülő      
"J" csoport - MKOSZ Sportcentrum
(Székesfehérvár, Ligetsor)
  Dávid Kornél KA/A - Bajai NKKBorsos Miklós - Horváth Andreász2017.10.28 - 11:00szombat87 - 50
  Bajai NKK - Kanizsa DKKBorsos Miklós - Horváth Andreász2017.10.28 - 13:15szombat43 - 129
  Kanizsa DKK - Dávid Kornél KA/AKocsis József - Tóth Bence2017.10.28 - 16:15szombat102 - 87

      "K" csoport - Leány Serdülő      
"K" csoport - Török Flóris Általános Iskola
(1237 Budapest Dinnyehegyi köz 2.)
  Szeged KE/B - Török Flóris-Törekvés SE/ALászló Zsolt - Forintos József2017.10.28 - 11:00szombat24 - 151
  Atomerőmű SE - Szeged KE/BForintos József - Paulus Bence Máté2017.10.28 - 13:00szombat118 - 29
  Török Flóris-Törekvés SE/A - Atomerőmű SELászló Zsolt - Paulus Bence Máté2017.10.28 - 15:00szombat133 - 48

      "L" csoport - Leány Serdülő      
"L" csoport - Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
(7300 Komló Eszperantó tér 1.)
  Komló Sport KK - PVSK Nemzeti Akadémia/C2017.10.28 - 12:00szombat66 - 42
  PVSK Nemzeti Akadémia/C - Mágusok Egyesület2017.10.28 - 14:00szombat32 - 78
  Mágusok Egyesület - Komló Sport KK2017.10.28 - 16:00szombat79 - 46

      "M" csoport - Leány Serdülő      
"M" csoport - Vasvári Pál Általános Iskola
(2400 Dunaújváros Petőfi liget 1-2)
  Dunaújvárosi Szitakötők - Dávid Kornél KA/BSzőcs Péter - Fekete Csilla2017.10.28 - 10:00szombat0 - 2
  Dávid Kornél KA/B - MTE 1904Szőcs Péter - Fekete Csilla2017.10.28 - 12:00szombat2 - 0
  MTE 1904 - Dunaújvárosi SzitakötőkSzőcs Péter - Fekete Csilla2017.10.28 - 14:00szombat 

      "N" csoport - Leány Serdülő      
"N" csoport - Földes Ferenc Gimnázium
(3525 Miskolc Hősök tere 7.)
  MVSI Vadmacskák/B - DVTK-ÉLKSK ZJobbágy István - Hegedűs Norbert2017.10.29 - 10:00vasárnap65 - 55
  DVTK Akadémia/B - Pénzügyőr SEDomán István - Hegedűs Norbert2017.10.29 - 12:00vasárnap139 - 16
  DVTK-ÉLKSK Z - Pénzügyőr SEDomán István - Bene Szilárd2017.10.29 - 14:30vasárnap115 - 21
  MVSI Vadmacskák/B - DVTK Akadémia/BBene Szilárd - Jobbágy István2017.10.29 - 16:30vasárnap29 - 91

      "O" csoport - Leány Serdülő      
"O" csoport - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
(1172 Budapest Akácvirág utca 49.)
  Török Flóris-Törekvés SE/B - KKSMagyar Zoltán - Bozóki Domonkos2017.10.28 - 09:00szombat42 - 51
  DVTK-ÉLKSK M - Gödöllői SKMagyar Zoltán - Bozóki Domonkos2017.10.28 - 10:45szombat23 - 51
  Török Flóris-Törekvés SE/B - DVTK-ÉLKSK MSzabó István - Benkő Glóra2017.10.28 - 12:30szombat55 - 71
  KKS - Gödöllői SKSzabó István - Benkő Glóra2017.10.28 - 14:15szombat43 - 56

      "P" csoport - Leány Serdülő      
"P" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Tatabányai KCHernicz Balázs - Herczeg Ágoston2017.10.28 - 11:00szombat119 - 21
  Tatabányai KC - Tapolcai OroszlánokHernicz Balázs - Kovács Zoltán Sop2017.10.28 - 13:00szombat29 - 91
  Tapolcai Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/BHerczeg Ágoston - Kovács Zoltán Sop2017.10.28 - 15:00szombat20 - 98

      "Q" csoport - Leány Serdülő      
"Q" csoport - KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
(6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
  Félegyházi TSI - Szentesi KKBaukó Ferenc - Hegedűs Csaba2017.10.28 - 10:00szombat33 - 63
  Szentesi KK - Karcagi SEHegedűs Csaba - Maráz András2017.10.28 - 12:00szombat14 - 104
  Karcagi SE - Félegyházi TSIBaukó Ferenc - Maráz András2017.10.28 - 14:00szombat89 - 22

      "R" csoport - Leány Serdülő      
"R" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
  Dunaújvárosi Vadkutyák - Kecskeméti KA/BKrékity Kornél - Jurászik László2017.10.28 - 10:00szombat0 - 2
  Kecskeméti KA/B - PVSK Nemzeti Akadémia/BKrékity Kornél - Kovács Róbert2017.10.28 - 12:00szombat52 - 115
  PVSK Nemzeti Akadémia/B - Dunaújvárosi VadkutyákJurászik László - Kovács Róbert2017.10.28 - 14:00szombat2 - 0

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok