Név:
E-mail:
Leány serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Leány serdülő      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Vasas Akadémia  4  0  307  230  77  1.335  10  (30)    2  
2.  Csata DSE  4  0  495  134  361  3.694  10  (29)    2  
3.  KSC Szekszárd  4  0  418  227  191  1.841  10  (29)    2  
4.  Soproni Darazsak Akadémia/A  4  0  334  182  152  1.835  10  (29)    2  
5.  BEAC - Újbuda KA/A  2  2  204  299  -95  0.682  8  (34)    2  
6.  Török Flóris - Törekvés SE/A  2  2  269  305  -36  0.882  8  (33)    2  
7.  DVTK-ÉLKSK  2  2  227  282  -55  0.805  8  (33)    2  
8.  Bajai NKK/A  3  1  351  202  149  1.738  8  (26)    1  
9.  Kanizsa DKK  4  0  384  175  209  2.194  8  (23)    0  
10.  Debreceni KA - DSI  4  0  322  154  168  2.091  8  (23)    0  
Teljes tabella






      "A" csoport - Leány serdülő      
"A" csoport - Budapest, Csata Csarnok
  Csata DSE - BEAC - Újbuda KA/A2016.10.29 - 11:00szombat124 - 29
  BEAC - Újbuda KA/A - Széchenyi KA2016.10.29 - 13:00szombat65 - 53
  Széchenyi KA - Csata DSE2016.10.29 - 15:00szombat45 - 129

      "B" csoport - Leány serdülő      
"B" csoport - Pécs, Gandhi Sportcsarnok
  Bajai NKK/A - Pécsi VSK/A2016.10.29 - 13:00szombat73 - 50
  KSC Szekszárd - Bajai NKK/A2016.10.29 - 15:00szombat90 - 51
  Pécsi VSK/A - KSC Szekszárd2016.10.29 - 17:00szombat55 - 120

      "C" csoport - Leány serdülő      
"C" csoport - Budapest, Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Török Flóris - Törekvés SE/A2016.10.29 - 10:00szombat75 - 80
  Török Flóris - Törekvés SE/A - Soproni Darazsak Akadémia/A2016.10.29 - 12:00szombat44 - 65
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.10.29 - 14:00szombat90 - 40

      "D" csoport - Leány serdülő      
"D" csoport - Miskolc, Városi Szabadidőközpont
  Nyíregyházi Kosársuli - DVTK-ÉLKSK2016.10.29 - 10:30szombat38 - 65
  Vasas Akadémia - Nyíregyházi Kosársuli2016.10.29 - 12:30szombat87 - 54
  DVTK-ÉLKSK - Vasas Akadémia2016.10.29 - 15:30szombat64 - 81

      "E" csoport - Leány serdülő      
"E" csoport - Piliscsaba, Paduai Szent Antal Iskola Tornaterme
  PAFC - Dávid Kornél KA2016.10.29 - 10:00szombat32 - 85
  Dávid Kornél KA - Kosárlabda Akadémia Pécs2016.10.29 - 13:00szombat52 - 91
  Kosárlabda Akadémia Pécs - PAFC2016.10.29 - 15:00szombat98 - 44

      "F" csoport - Leány serdülő      
"F" csoport - Nagykanizsa, Cserháti Sándor Szakképző Iskola Sportcsarnoka
  Kanizsa DKK - Gyakorló DSE2016.10.29 - 11:00szombat71 - 54
  Gyakorló DSE - Pécsi VSK/C2016.10.29 - 14:00szombat62 - 28
  Pécsi VSK/C - Kanizsa DKK2016.10.29 - 17:00szombat21 - 124

      "G" csoport - Leány serdülő      
"G" csoport - Zalaegerszeg, Ostoros Csarnok
  Zalaegerszegi KTE - Soproni Darazsak Akadémia/B2016.10.30 - 11:00vasárnap79 - 48
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Szombathelyi SI2016.10.30 - 14:00vasárnap54 - 59
  Szombathelyi SI - Zalaegerszegi KTE2016.10.30 - 17:00vasárnap35 - 61

      "H" csoport - Leány serdülő      
"H" csoport - Mezőberény, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Tornacsarnoka
  Mezőberényi KK - MVSI Vadmacskák2016.10.29 - 11:00szombat40 - 52
  MVSI Vadmacskák - Szolnoki Sportcentrum2016.10.29 - 13:00szombat49 - 94
  Szolnoki Sportcentrum - Mezőberényi KK2016.10.29 - 15:00szombat87 - 50

      "I" csoport - Leány serdülő      
"I" csoport - Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium
  Debreceni KA - DSI - DVTK-ÉLKSK MB2016.10.30 - 09:00vasárnap66 - 45
  DVTK-ÉLKSK MB - Kecskeméti KA/A2016.10.30 - 11:00vasárnap50 - 75
  Kecskeméti KA/A - Debreceni KA - DSI2016.10.30 - 13:00vasárnap43 - 72

      "J" csoport - Leány serdülő      
"J" csoport - Szeged, Etelka sori Csarnok
  Szeged KE - Kecskeméti KA/B2016.10.29 - 09:30szombat105 - 42
  Kecskeméti KA/B - Bajai NKK/B2016.10.29 - 11:30szombat54 - 94
  Bajai NKK/B - Szeged KE2016.10.29 - 13:30szombat41 - 98

      "K" csoport - Leány serdülő      
"K" csoport - Budapest, Károlyi István Ált. Isk.
  Kiss Lenke KS - BEAC-Farkasrét Újbuda KA2016.10.29 - 11:00szombat84 - 63
  BEAC-Farkasrét Újbuda KA - MTK Budapest2016.10.29 - 14:00szombat26 - 111
  MTK Budapest - Kiss Lenke KS2016.10.29 - 17:00szombat116 - 38

      "L" csoport - Leány serdülő      
"L" csoport - Budapest, Török Flóris Ált. Isk.
  Török Flóris-Törekvés SE/B - Százhalombattai KSE2016.10.29 - 11:00szombat58 - 53
  Százhalombattai KSE - Radobasket2016.10.29 - 13:00szombat74 - 66
  Radobasket - Török Flóris-Törekvés SE/B2016.10.29 - 15:00szombat87 - 63

      "M" csoport - Leány serdülő      
"M" csoport - Ózd, Széchenyi István Katolikus Gimn. és Szakgimn.
  Félegyházi TSI - DVTK-ÉLKSK ÓS2016.10.29 - 11:00szombat49 - 64
  KKS - Félegyházi TSI2016.10.29 - 13:00szombat69 - 28
  DVTK-ÉLKSK ÓS - KKS2016.10.29 - 15:00szombat60 - 56

      "N" csoport - Leány serdülő      
"N" csoport - Tatabánya, Éltes Iskola
  Tatabányai KC - Mágusok Egyesület2016.10.29 - 11:00szombat66 - 40
  Mágusok Egyesület - Pécsi VSK/B2016.10.29 - 12:45szombat23 - 116
  Pécsi VSK/B - Tatabányai KC2016.10.29 - 14:30szombat93 - 38

      "O" csoport - Leány serdülő      
"O" csoport - Mezőcsát, Egressy Béni Ált. Isk.
  DVTK-ÉLKSK MT - Békési SZSK2016.10.29 - 10:30szombat64 - 36
  DVTK-ÉLKSK MC - CEKK2016.10.29 - 12:30szombat83 - 21
  Békési SZSK - CEKK2016.10.29 - 15:30szombat70 - 39
  DVTK-ÉLKSK MT - DVTK-ÉLKSK MC2016.10.29 - 17:30szombat50 - 70

      "P" csoport - Leány serdülő      
"P" csoport - Budapest, Karinthy Frigyes Ált. Isk.
  SZPA-HSE - Újpest-MT2016.10.29 - 09:00szombat0 - 2
  BEAC - Újbuda KA/B - Soproni Darazsak Akadémia/C2016.10.29 - 11:00szombat30 - 67
  BEAC - Újbuda KA/B - SZPA-HSE2016.10.29 - 13:00szombat2 - 0
  Újpest-MT - Soproni Darazsak Akadémia/C2016.10.29 - 15:00szombat28 - 62

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok