Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 DEAC II.  
 Szentesi KK  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 PRIMA SE II.  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Gödi SE  
 Újpest-MT  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/18 15:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC Martos  
 TFSE  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Budafok  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Százhalombatta.  
2018/02/18 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Darazsak Oldbo.  
 Közgáz SC és  
2018/02/18 19:30
NB I. B Zöld, F U20
 Zsíros Akadémi.  
 EKE Eger KOK  
2018/02/18 20:45
Fiú Junior, Regionális
 BKGDSE  
 Újpest-MT/C  
2018/02/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Újpest-MT/A  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Szombathelyi S.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szerencs VSE  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Paksi Harcosok.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő
 Soproni Sporti.  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti Kos.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Ké.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Bajai Bácska F.  
 Dávid Kornél  
2018/02/18 11:45
Fiú Serdülő, Regionális
 Tapolcai Szikl.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Megyeri Tigris.  
 BKGDSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Marcali VSZSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szentesi KK  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 PAFC Basket  
2018/02/18 11:30
Fiú Serdülő, Regionális
 BKGDSE  
 Monori SE  
2018/02/18 11:40
Fiú Serdülő, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 PVSK-Panthers/.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Siófoki Kosárs.  
 Tamási Dámok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Félegyházi TSI.  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 TFSE  
 BKG-VMG DSE  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Gyulai SI  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Monori SE  
 Megyeri Tigris.  
2018/02/18 13:20
Fiú Serdülő, Regionális
 Gödi SE  
 MAFC/B  
2018/02/18 13:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Tamási Dámok  
2018/02/18 14:00
Fiú Serdülő, Regionális
 FKE  
 TFSE  
2018/02/18 14:45
Fiú Serdülő, Regionális
 SZEDEÁK/C  
 Gyulai SI  
2018/02/18 15:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Marcali VSZSE  
 Siófoki Kosárs.  
2018/02/18 16:00
Fiú Serdülő, Regionális
 BKG-VMG DSE  
 FKE  
2018/02/18 16:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 SZEDEÁK/C  
2018/02/18 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 90:0
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 KKS  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 Gyöngyösi SI  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK Akadémia/.  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/18 10:30
Leány Serdülő, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Gyöngyösi SI  
2018/02/18 12:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/18 12:30
Leány Serdülő, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 Debreceni KA/B  
2018/02/18 14:00
Leány Serdülő, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 DVTK Akadémia/.  
2018/02/18 14:30
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Far.  
 MP Sport Timis.  
2018/02/18 90:0
Gyermek Kupa
 MP Sport Timis.  
 Kisújszállási  
2018/02/18 10:30
Gyermek Kupa
 Kisújszállási  
 Vásárhelyi Far.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Ugrómókus.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 Marcali Szürke.  
2018/02/18 13:15
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/18 14:30
Leány Serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Leány Serdülő      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Vasas Akadémia  4  0  307  230  77  1.335  10  (30)    2  
2.  Csata DSE  4  0  495  134  361  3.694  10  (29)    2  
3.  KSC Szekszárd  4  0  418  227  191  1.841  10  (29)    2  
4.  Soproni Darazsak Akadémia/A  4  0  334  182  152  1.835  10  (29)    2  
5.  BEAC - Újbuda KA/A  2  2  204  299  -95  0.682  8  (34)    2  
6.  Török Flóris - Törekvés SE/A  2  2  269  305  -36  0.882  8  (33)    2  
7.  DVTK-ÉLKSK  2  2  227  282  -55  0.805  8  (33)    2  
8.  Bajai NKK/A  3  1  351  202  149  1.738  8  (26)    1  
9.  Kanizsa DKK  4  0  384  175  209  2.194  8  (23)    0  
10.  Debreceni KA - DSI  4  0  322  154  168  2.091  8  (23)    0  
Teljes tabella






      "A" csoport - Leány Serdülő      
"A" csoport - Csata utcai Általános Iskola
(1135 Budapest Csata utca 20.)
  Csata DSE - BEAC - Újbuda KA/AGaál Norbert - Bános Csaba2016.10.29 - 11:00szombat124 - 29
  BEAC - Újbuda KA/A - Széchenyi KAGaál Norbert - Bános Csaba2016.10.29 - 13:00szombat65 - 53
  Széchenyi KA - Csata DSEBózsó Gábor - Gruber Nikolett2016.10.29 - 15:00szombat45 - 129

      "B" csoport - Leány Serdülő      
"B" csoport - Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
(7629 Pécs Dobó István utca 93.)
  Bajai NKK/A - Pécsi VSK/ATéczely Roland - Székely Bernadett2016.10.29 - 13:00szombat73 - 50
  KSC Szekszárd - Bajai NKK/ATéczely Roland - Lovász Balázs2016.10.29 - 15:00szombat90 - 51
  Pécsi VSK/A - KSC SzekszárdTéczely Roland - Lovász Balázs2016.10.29 - 17:00szombat55 - 120

      "C" csoport - Leány Serdülő      
"C" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Török Flóris - Törekvés SE/AOláh Márk - Szentpáli-Gavallér Csaba2016.10.29 - 10:00szombat75 - 80
  Török Flóris - Törekvés SE/A - Soproni Darazsak Akadémia/AOláh Márk - Szentpáli-Gavallér Csaba2016.10.29 - 12:00szombat44 - 65
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Zsíros Akadémia KőbányaBárány Levente - Forintos József2016.10.29 - 14:00szombat90 - 40

      "D" csoport - Leány Serdülő      
"D" csoport - Generali Aréna
(3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.)
  Nyíregyházi Kosársuli - DVTK-ÉLKSKLónáth László - Marton Péter2016.10.29 - 10:30szombat38 - 65
  Vasas Akadémia - Nyíregyházi KosársuliLónáth László - Marton Péter2016.10.29 - 12:30szombat87 - 54
  DVTK-ÉLKSK - Vasas AkadémiaLónáth László - Marton Péter2016.10.29 - 15:30szombat64 - 81

      "E" csoport - Leány Serdülő      
"E" csoport - Paduai Szent Antal Iskola
(2081 Piliscsaba Béla király utca 72.)
  PAFC - Dávid Kornél KASzundy Gábor - Benke Balázs2016.10.29 - 10:00szombat32 - 85
  Dávid Kornél KA - Kosárlabda Akadémia PécsStoller Balázs - Benke Balázs2016.10.29 - 13:00szombat52 - 91
  Kosárlabda Akadémia Pécs - PAFCStoller Balázs - Szundy Gábor2016.10.29 - 15:00szombat98 - 44

      "F" csoport - Leány Serdülő      
"F" csoport - Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.)
  Kanizsa DKK - Gyakorló DSESzabó Tibor - Lovas Dávid2016.10.29 - 11:00szombat71 - 54
  Gyakorló DSE - Pécsi VSK/CSzabó Tibor - Lovas Dávid2016.10.29 - 14:00szombat62 - 28
  Pécsi VSK/C - Kanizsa DKKSzabó Tibor - Lovas Dávid2016.10.29 - 17:00szombat21 - 124

      "G" csoport - Leány Serdülő      
"G" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Zalaegerszegi KTE - Soproni Darazsak Akadémia/BSzalai Zsolt - Lovas Péter2016.10.30 - 11:00vasárnap79 - 48
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Szombathelyi SISzalai Zsolt - Lovas Péter2016.10.30 - 14:00vasárnap54 - 59
  Szombathelyi SI - Zalaegerszegi KTESzalai Zsolt - Lovas Péter2016.10.30 - 17:00vasárnap35 - 61

      "H" csoport - Leány Serdülő      
"H" csoport - Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
(5650 Mezőberény Petőfi út 13-15.)
  Mezőberényi KK - MVSI VadmacskákSzikora Balázs András - Szikora Zsóka2016.10.29 - 11:00szombat40 - 52
  MVSI Vadmacskák - Szolnoki SportcentrumSzikora Zsóka - Bere Márton2016.10.29 - 13:00szombat49 - 94
  Szolnoki Sportcentrum - Mezőberényi KKSzikora Balázs András - Bere Márton2016.10.29 - 15:00szombat87 - 50

      "I" csoport - Leány Serdülő      
"I" csoport - Tóth Árpád Gimnázium
(4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
  Debreceni KA - DSI - DVTK-ÉLKSK MBBács Csaba - Fülöp Ádám2016.10.30 - 09:00vasárnap66 - 45
  DVTK-ÉLKSK MB - Kecskeméti KA/ABács Csaba - Barabási István2016.10.30 - 11:00vasárnap50 - 75
  Kecskeméti KA/A - Debreceni KA - DSIBács Csaba - Barabási István2016.10.30 - 13:00vasárnap43 - 72

      "J" csoport - Leány Serdülő      
"J" csoport - Etelka sori csarnok
(6700 Szeged Etelka sor 3 .)
  Szeged KE - Kecskeméti KA/BCzékmán Csaba - Horgos Péter2016.10.29 - 09:30szombat105 - 42
  Kecskeméti KA/B - Bajai NKK/BAngyal Frigyes - Czékmán Csaba2016.10.29 - 11:30szombat54 - 94
  Bajai NKK/B - Szeged KEHorgos Péter - Angyal Frigyes2016.10.29 - 13:30szombat41 - 98

      "K" csoport - Leány Serdülő      
"K" csoport - Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
(1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
  Kiss Lenke KS - BEAC-Farkasrét Újbuda KAHorváth Péter - Kukhely Zoltán2016.10.29 - 11:00szombat84 - 63
  BEAC-Farkasrét Újbuda KA - MTK BudapestHorváth Péter - Kukhely Zoltán2016.10.29 - 14:00szombat26 - 111
  MTK Budapest - Kiss Lenke KSHorváth Kinga - Bános Csaba2016.10.29 - 17:00szombat116 - 38

      "L" csoport - Leány Serdülő      
"L" csoport - Török Flóris Általános Iskola
(1237 Budapest Dinnyehegyi köz 2.)
  Török Flóris-Törekvés SE/B - Százhalombattai KSESzőke Gábor - Németh Péter2016.10.29 - 11:00szombat58 - 53
  Százhalombattai KSE - RadobasketSzőke Gábor - Tóth Richárd2016.10.29 - 13:00szombat74 - 66
  Radobasket - Török Flóris-Törekvés SE/BTóth Richárd - Németh Péter2016.10.29 - 15:00szombat87 - 63

      "M" csoport - Leány Serdülő      
"M" csoport - Széchenyi istván Katolikus Közgazdasági Szakközépiskola
(3600 Ózd 48-as út 6.)
  Félegyházi TSI - DVTK-ÉLKSK ÓS2016.10.29 - 11:00szombat49 - 64
  KKS - Félegyházi TSI2016.10.29 - 13:00szombat69 - 28
  DVTK-ÉLKSK ÓS - KKS2016.10.29 - 15:00szombat60 - 56

      "N" csoport - Leány Serdülő      
"N" csoport - Éltes Mátyás Általános Iskola
(2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
  Tatabányai KC - Mágusok EgyesületKrisztián-Világos Tünde - Rácz Ákos2016.10.29 - 11:00szombat66 - 40
  Mágusok Egyesület - Pécsi VSK/BKrisztián-Világos Tünde - Rácz Ákos2016.10.29 - 12:45szombat23 - 116
  Pécsi VSK/B - Tatabányai KCRácz Ákos - Krisztián-Világos Tünde2016.10.29 - 14:30szombat93 - 38

      "O" csoport - Leány Serdülő      
"O" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  DVTK-ÉLKSK MT - Békési SZSKTakács Zoltán - Stefán Attila2016.10.29 - 10:30szombat64 - 36
  DVTK-ÉLKSK MC - CEKKTakács Zoltán - Stefán Attila2016.10.29 - 12:30szombat83 - 21
  Békési SZSK - CEKKTakács Zoltán - Stefán Attila2016.10.29 - 15:30szombat70 - 39
  DVTK-ÉLKSK MT - DVTK-ÉLKSK MCTakács Zoltán - Stefán Attila2016.10.29 - 17:30szombat50 - 70

      "P" csoport - Leány Serdülő      
"P" csoport - Karinthy Frigyes ÁMK
(1046 Budapest Hajló utca 2-8.)
  SZPA-HSE - Újpest-MTNepp László - Magyar Zoltán2016.10.29 - 09:00szombat0 - 2
  BEAC - Újbuda KA/B - Soproni Darazsak Akadémia/CNepp László - Magyar Zoltán2016.10.29 - 11:00szombat30 - 67
  BEAC - Újbuda KA/B - SZPA-HSERózsavölgyi Alexandra - Bujtor Péter2016.10.29 - 13:00szombat2 - 0
  Újpest-MT - Soproni Darazsak Akadémia/CRózsavölgyi Alexandra - Bujtor Péter2016.10.29 - 15:00szombat28 - 62

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok