Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 KTE  
 Szeged  
2017/10/20 18:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 Kaposvár  
2017/10/20 18:45
Férfi NB I. B Piros
 NYKK  
 MTK  
2017/10/20 16:30
Férfi NB I. B Piros
 Veszprém  
 Vásárhely  
2017/10/20 17:00
Férfi NB I. B Piros
 Oroszlány  
 Nagykőrös  
2017/10/20 19:00
Férfi NB I. B Piros
 Bonyhád  
 Tehetséges Fia.  
2017/10/20 19:30
Férfi NB I. B Zöld
 SMAFC  
 Alba Fehérvár  
2017/10/20 17:30
Férfi NB I. B Zöld
 Beszterce KK  
 Budafok  
2017/10/20 19:00
Amatőr Női NB Piros
 NyKS  
 ELTE Fortis  
2017/10/20 18:00
Amatőr Női NB Piros
 TFSE  
 DEAC  
2017/10/20 18:45
Férfi NB II. Kelet
 NYIKSE  
 Mezőberényi KK.  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Kelet
 Vásárhelyi Kos.  
 Szolnoki Olaj  
2017/10/20 20:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 MOGAAC  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Kap.  
 Dombóvár  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 PTE-PEAC  
 SZOESE  
2017/10/20 20:00
Férfi NB II. Közép A
 FSzSE  
 BLF KK  
2017/10/20 20:20
Férfi NB II. Közép B
 SZPA-Cserpes T.  
 BKG-Veresegyhá.  
2017/10/20 19:40
NB I. A, Fiú U20
 KTE  
 Szeged  
2017/10/20 14:30
NB I. A, Fiú U20
 Sopron  
 Kaposvár  
2017/10/20 16:00
NB I. B Piros, F U20
 Oroszlány  
 Nagykőrös  
2017/10/20 16:30
NB I. B Piros, F U20
 Bonyhád  
 Tehetséges Fia.  
2017/10/20 17:30
NB I. B Piros, F U20
 Veszprém  
 Vásárhely  
2017/10/20 19:00
NB I. B Piros, F U20
 NYKK  
 MTK  
2017/10/20 19:00
NB I. B Zöld, F U20
 Beszterce KK  
 Budafok  
2017/10/20 16:30
Fiú Junior, Nyugat
 Körmendi Törpö.  
 Budaörsi DSE/A.  
2017/10/20 20:00
Fiú Junior, Regionális
 SZEDEÁK/B  
 Félegyházi TSI.  
2017/10/20 18:15
Fiú Kadett, Kelet
 Debreceni KA/A  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 16:30
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 MAFC/B  
2017/10/20 19:00
Leány Junior
 Zalaegerszegi  
 Szombathelyi S.  
2017/10/20 15:00
Leány Junior
 Szolnoki MÁV S.  
 KSC Szekszárd  
2017/10/20 15:30
Leány Junior
 BEAC-Újbuda KA.  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 17:10
Leány Junior
 Bajai NKK  
 Dávid Kornél  
2017/10/20 18:00
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Kecskeméti KA/.  
2017/10/20 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Szeged KE  
 Mez?berényi KK.  
2017/10/20 15:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Mez?berényi KK.  
2017/10/20 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Szeged KE  
 Félegyházi TSI.  
2017/10/20 17:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2017/10/20 14:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2017/10/20 15:45
Leány Serdülő - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Leány Serdülő      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Csata DSE/A  4  0  357  180  177  1.983  10  (31)    2  
2.  Vasas Akadémia/A  4  0  340  171  169  1.988  10  (30)    2  
3.  Kecskeméti KA/A  4  0  261  218  43  1.197  10  (30)    2  
4.  Nyíregyházi Kosársuli/A  4  0  309  127  182  2.433  9  (26)    1  
5.  Soproni Darazsak Akadémia/A  2  2  272  262  10  1.038  8  (35)    2  
6.  BEAC -Újbuda KA/A  2  2  259  242  17  1.07  8  (34)    2  
7.  DVTK-ÉLKSK/A  2  2  226  219  7  1.032  8  (33)    2  
8.  Atomerőmű KSC Szekszárd  2  2  294  307  -13  0.958  8  (31)    2  
9.  Dávid Kornél KA/A  3  1  376  152  224  2.474  8  (28)    1  
10.  Vasas Akadémia/B  4  0  349  203  146  1.719  8  (23)    0  
Teljes tabella





      "A" csoport - Leány Serdülő      
"A" csoport - Budapest, Csata csarnok
  Atomerőmű KSC Szekszárd - Csata DSE/A2014.11.08 - 10:00szombat44 - 99
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Atomerőmű KSC Szekszárd2014.11.08 - 12:00szombat92 - 53
  Csata DSE/A - Soproni Darazsak Akadémia/A2014.11.08 - 14:00szombat72 - 42

      "B" csoport - Leány Serdülő      
"B" csoport - Gróf Széchenyi István Műszaki Szakközépiskola
  Vasas Akadémia/A - Dávid Kornél KA/A2014.10.08 - 09:00szombat54 - 48
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Vasas Akadémia/A2014.10.08 - 12:30szombat35 - 114
  Dávid Kornél KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2014.10.08 - 16:00szombat73 - 43

      "C" csoport - Leány Serdülő      
"C" csoport - Budapest, Újbudai Grosics Gyula Sport Ált. Isk.
  Kecskeméti KA/A - BEAC -Újbuda KA/A2014.11.08 - 11:00szombat62 - 55
  Csata DSE/B - Kecskeméti KA/A2014.11.08 - 13:00szombat53 - 74
  BEAC -Újbuda KA/A - Csata DSE/B2014.11.08 - 15:00szombat85 - 51

      "D" csoport - Leány Serdülő      
"D" csoport - Szolnok, Véső úti sporttelep
  DVTK-ÉLKSK/A - Szolnoki Sportcentrum/A2014.11.09 - 10:00vasárnap63 - 47
  Szolnoki Sportcentrum/A - Nyíregyházi Kosársuli/A2014.11.09 - 12:30vasárnap55 - 74
  Nyíregyházi Kosársuli/A - DVTK-ÉLKSK/A2014.11.09 - 15:00vasárnap67 - 46

      "E" csoport - Leány Serdülő      
"E" csoport - Baja, Türr István Sportcsarnok
  Mágusok Egyesület - Bajai NKK2014.11.08 - 10:00szombat52 - 82
  Zala Volán TE - Mágusok Egyesület2014.11.08 - 13:00szombat74 - 49
  Bajai NKK - Zala Volán TE2014.11.08 - 16:00szombat64 - 77

      "F" csoport - Leány Serdülő      
"F" csoport - Pécs, Gandhi Sportcsarnok
  Pécsi VSK - Gyakorló DSE2014.10.08 - 10:00szombat72 - 45
  Gyakorló DSE - Széchenyi KA/B2014.10.08 - 12:00szombat72 - 55
  Széchenyi KA/B - Pécsi VSK2014.10.08 - 14:00szombat36 - 93

      "G" csoport - Leány Serdülő      
"G" csoport - Nagykanizsa, Cserháti SZKI
  Kanizsa DKK - Széchenyi KA/A2014.11.08 - 10:30szombat60 - 106
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Kanizsa DKK2014.11.08 - 14:30szombat71 - 69
  Széchenyi KA/A - Soproni Darazsak Akadémia/B2014.11.08 - 16:30szombat112 - 46

      "H" csoport - Leány Serdülő      
"H" csoport - Nyíregyháza, NyKS Edzésközpont
  Debreceni KA - DSI/A - Nyíregyházi Kosársuli/B2014.11.08 - 11:00szombat83 - 19
  Mezőberényi KK - Debreceni KA - DSI/A2014.11.08 - 13:00szombat53 - 86
  Nyíregyházi Kosársuli/B - Mezőberényi KK2014.11.08 - 15:00szombat44 - 71

      "I" csoport - Leány Serdülő      
"I" csoport - Szeged, Topolya sori csarnok
  Szeged KE - CEKK2014.11.08 - 09:30szombat71 - 76
  Szolnoki Sportcentrum/B - Szeged KE2014.11.08 - 11:45szombat64 - 78
  CEKK - Szolnoki Sportcentrum/B2014.11.08 - 14:00szombat74 - 47

      "J" csoport - Leány Serdülő      
"J" csoport - Budapest, Török Flóris Ált. Isk.
  Török Flóris-Törekvés SE/B - Zsíros Akadémia Kőbánya2014.11.09 - 10:00vasárnap39 - 85
  Zsíros Akadémia Kőbánya - BEAC-MAFC Újbuda KA2014.11.09 - 12:00vasárnap55 - 66
  BEAC-MAFC Újbuda KA - Török Flóris-Törekvés SE/B2014.11.09 - 14:00vasárnap47 - 59

      "K" csoport - Leány Serdülő      
"K" csoport - Budapest, Városmajori MTK csarnok
  Vasas Akadémia/B - MTK Budapest2014.11.08 - 10:00szombat78 - 51
  Százhalombattai KSE - Vasas Akadémia/B2014.11.08 - 13:00szombat61 - 95
  MTK Budapest - Százhalombattai KSE2014.11.08 - 16:00szombat73 - 81

      "L" csoport - Leány Serdülő      
"L" csoport - Budapest, Karinthy Frigyes ÁMK
  Török Flóris - Törekvés SE/A - BEAC - Újbuda KA/B2014.11.08 - 11:00szombat80 - 39
  Újpest-MT - Török Flóris - Törekvés SE/A2014.11.08 - 13:00szombat7 - 135
  BEAC - Újbuda KA/B - Újpest-MT2014.11.08 - 15:00szombat108 - 33

      "M" csoport - Leány Serdülő      
"M" csoport - Gróf Széchenyi István Műszaki Szakközépiskola
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Dávid Kornél KA/B2014.11.08 - 10:45szombat61 - 58
  Szombathelyi SI - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2014.11.08 - 14:15szombat103 - 45
  Dávid Kornél KA/B - Szombathelyi SI2014.11.08 - 17:45szombat36 - 53

      "N" csoport - Leány Serdülő      
"N" csoport - Budapest, Kinizsi utca
  BEAC Alapítvány - Montensi - Kiss Lenke-BLF2014.11.09 - 12:00vasárnap18 - 127
  JKC-FKE - BEAC Alapítvány - Montensi2014.11.09 - 13:40vasárnap108 - 20
  Kiss Lenke-BLF - JKC-FKE2014.11.09 - 15:20vasárnap89 - 50

      "O" csoport - Leány Serdülő      
"O" csoport - Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
  Kecskeméti KA/B - DVTK-ÉLKSK/B2014.11.08 - 14:00szombat55 - 46
  Debreceni KA-DSI/B - Kecskeméti KA/B2014.11.08 - 16:00szombat0 - 20
  DVTK-ÉLKSK/B - Debreceni KA-DSI/B2014.11.08 - 18:00szombat20 - 0

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok