Név:
E-mail:
Leány Serdülő - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése








      "A" csoport - Leány Serdülő      
"A" csoport - Vasas Pasaréti Sportcentrum
(1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
  Török Flóris-Törekvés SE/A - Vasas AkadémiaRózsavölgyi Alexandra - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.09.30 - 09:00szombat34 - 66
  Csata DSE - Török Flóris-Törekvés SE/AHorváth Kinga - Rózsavölgyi Alexandra2017.09.30 - 11:00szombat68 - 26
  Vasas Akadémia - Csata DSEHorváth Kinga - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.09.30 - 13:00szombat33 - 54

      "B" csoport - Leány Serdülő      
"B" csoport - Földes Ferenc Gimnázium
(3525 Miskolc Hősök tere 7.)
  MVSI Vadmacskák/A - DVTK Akadémia/A2017.10.07 - 09:30szombat64 - 43
  Zsíros Akadémia Kőbánya - MVSI Vadmacskák/A2017.10.07 - 12:00szombat77 - 62
  DVTK Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya2017.10.07 - 14:30szombat59 - 69

      "C" csoport - Leány Serdülő      
"C" csoport - Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
(7100 Szekszárd Rákóczi utca 1.)
  Pécsi VSK/A - KSC Szekszárd2017.09.30 - 10:00szombat65 - 53
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Pécsi VSK/A2017.09.30 - 12:30szombat65 - 61
  KSC Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2017.09.30 - 15:00szombat63 - 78

      "D" csoport - Leány Serdülő      
"D" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Dávid Kornél KA/A2017.09.30 - 11:00szombat98 - 48
  Dávid Kornél KA/A - Széchenyi KA2017.09.30 - 14:00szombat71 - 100
  Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia/A2017.09.30 - 17:00szombat71 - 108

      "E" csoport - Leány Serdülő      
"E" csoport - Móra Ferenc Általános Iskola
(8749 Zalakaros Liget utca 28.)
  MTE 1904 - Kanizsa DKK2017.09.30 - 11:00szombat0 - 2
  Soproni Darazsak Akadémia/B - MTE 19042017.09.30 - 14:00szombat2 - 0
  Kanizsa DKK - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.09.30 - 17:00szombat109 - 30

      "F" csoport - Leány Serdülő      
"F" csoport - Tóvárosi Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
  Tapolcai Oroszlánok - Dávid Kornél KA/B2017.09.30 - 10:00szombat46 - 54
  Zalaegerszegi KTE - Tapolcai Oroszlánok2017.09.30 - 12:00szombat97 - 15
  Dávid Kornél KA/B - Zalaegerszegi KTE2017.09.30 - 14:00szombat23 - 88

      "G" csoport - Leány Serdülő      
"G" csoport - Széchenyi körút-i Általános Iskola
(5000 Szolnok Széchenyi körút 10.)
  Szolnoki Sportcentrum - Kecskeméti KA/B2017.09.30 - 10:00szombat112 - 22
  Kecskeméti KA/B - DVTK-ÉLKSK M2017.09.30 - 12:00szombat41 - 44
  DVTK-ÉLKSK M - Szolnoki Sportcentrum2017.09.30 - 14:00szombat27 - 120

      "H" csoport - Leány Serdülő      
"H" csoport - Városi Sportcsarnok
(3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
  DVTK-ÉLKSK Z - Karcagi SE2017.09.30 - 10:00szombat42 - 75
  Karcagi SE - Debreceni KA/A2017.09.30 - 12:30szombat7 - 122
  Debreceni KA/A - DVTK-ÉLKSK Z2017.09.30 - 15:00szombat68 - 8

      "I" csoport - Leány Serdülő      
"I" csoport - Rendezvények Háza
(3561 Felsőzsolca Sport utca 1.)
  CEKK - MVSI Vadmacskák/B2017.10.01 - 10:00vasárnap53 - 34
  DVTK-ÉLKSK T - CEKK2017.10.01 - 12:15vasárnap64 - 66
  MVSI Vadmacskák/B - DVTK-ÉLKSK T2017.10.01 - 14:30vasárnap41 - 85

      "J" csoport - Leány Serdülő      
"J" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Gödöllői SK - Nyíregyházi KosársuliKoncz János - Nyíri Péter2017.09.30 - 11:00szombat16 - 111
  DVTK Akadémia/B - Gödöllői SKSzulics Zsolt - Nyíri Péter2017.09.30 - 14:00szombat69 - 57
  Nyíregyházi Kosársuli - DVTK Akadémia/BKoncz János - Szulics Zsolt2017.09.30 - 17:00szombat104 - 29

      "K" csoport - Leány Serdülő      
"K" csoport - Etelka sori csarnok
(6700 Szeged Etelka sor 3 .)
  Félegyházi TSI - Szeged KE/A2017.09.30 - 09:00szombat0 - 2
  Dunaújvárosi Vadkutyák - Félegyházi TSI2017.09.30 - 11:30szombat2 - 0
  Szeged KE/A - Dunaújvárosi Vadkutyák2017.09.30 - 14:00szombat141 - 23

      "L" csoport - Leány Serdülő      
"L" csoport - Etelka sori csarnok
(6700 Szeged Etelka sor 3 .)
  Szeged KE/B - Szentesi KK2017.10.01 - 10:00vasárnap103 - 22
  Szentesi KK - Kecskeméti KA/A2017.10.01 - 12:30vasárnap4 - 171
  Kecskeméti KA/A - Szeged KE/B2017.10.01 - 15:00vasárnap108 - 61

      "M" csoport - Leány Serdülő      
"M" csoport - Vasvár utcai Általános Iskola
(3600 Ózd Vasvár utca 37/a.)
  DVTK-ÉLKSK Ó - KKS2017.09.30 - 11:00szombat76 - 25
  KKS - MTK Budapest2017.09.30 - 14:00szombat24 - 99
  MTK Budapest - DVTK-ÉLKSK Ó2017.09.30 - 16:00szombat97 - 73

      "N" csoport - Leány Serdülő      
"N" csoport - Kocsis Sándor Sportközpont
(1107 Budapest Bihari utca 23.)
  Török Flóris-Törekvés SE/B - Pénzügyőr SEBózsó Gábor - Gere Kálmán2017.09.30 - 14:00szombat73 - 53
  Pénzügyőr SE - BEAC - Újbuda KA/ABózsó Gábor - Pál Roland2017.09.30 - 16:00szombat4 - 132
  BEAC - Újbuda KA/A - Török Flóris-Törekvés SE/BGere Kálmán - Pál Roland2017.09.30 - 18:00szombat108 - 15

      "O" csoport - Leány Serdülő      
"O" csoport - Éltes Mátyás Általános Iskola
(2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
  Tatabányai KC - Radobasket2017.09.30 - 10:00szombat20 - 102
  Radobasket - Kiss Lenke KS2017.09.30 - 12:00szombat35 - 166
  Kiss Lenke KS - Tatabányai KC2017.09.30 - 14:00szombat192 - 7

      "P" csoport - Leány Serdülő      
"P" csoport - Batthyány Kázmér Gimnázium
(2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-14.)
  BEAC - Újbuda KA/B - BKGDSESzokolainé Váradi Csilla - Tóth Richárd2017.09.30 - 09:00szombat55 - 60
  Kaszások Akadémia - BEAC - Újbuda KA/BSzokolainé Váradi Csilla - Forintos József2017.09.30 - 11:00szombat0 - 2
  BKGDSE - Kaszások AkadémiaForintos József - Tóth Richárd2017.09.30 - 13:00szombat2 - 0

      "Q" csoport - Leány Serdülő      
"Q" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  Pécsi VSK/B - Mágusok Egyesület2017.09.30 - 10:00szombat43 - 49
  Bajai NKK - Pécsi VSK/B2017.09.30 - 12:00szombat54 - 34
  Mágusok Egyesület - Bajai NKK2017.09.30 - 14:00szombat28 - 85

      "R" csoport - Leány Serdülő      
"R" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Pécsi VSK/C - Gyakorló DSE2017.09.30 - 09:30szombat28 - 120
  Dunaújvárosi Szitakötők - Pécsi VSK/C2017.09.30 - 11:30szombat0 - 2
  Gyakorló DSE - Dunaújvárosi Szitakötők2017.09.30 - 13:30szombat2 - 0

      "S" csoport - Leány Serdülő      
"S" csoport - Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
(7300 Komló Eszperantó tér 1.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Komló Sport KK2017.09.30 - 12:30szombat104 - 46
  Atomerőmű SE - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2017.09.30 - 14:30szombat72 - 59
  Komló Sport KK - Atomerőmű SE2017.09.30 - 16:30szombat37 - 106

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok