Név:
E-mail:
Hepp Kupa, Férfi
 BKG-Veresegyhá.  
 Monor  
2017/09/24 15:00
Hepp Kupa, Férfi
 Kandó FSC  
 Bp. Honvéd U23.  
2017/09/24 16:00
Hepp Kupa, Férfi
 BKG-VMG DSE  
 KKS  
2017/09/24 16:00
Hepp Kupa, Férfi
 Zuglói Sasok  
 Közgáz SC és  
2017/09/24 18:00
Hepp Kupa, Férfi
 GEAC-SZIE  
 Budaörsi DSE  
2017/09/24 18:30
Hepp Kupa, Férfi
 Darazsak Oldbo.  
 Gödi SE  
2017/09/24 19:00
Hepp Kupa, Férfi
 Dunaújváros  
 BLF KK  
2017/09/24 19:30
Hepp Kupa, Férfi
 MAFC OB  
 Dunaharaszti  
2017/09/24 19:45
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 NYKK-Eötvös/B  
2017/09/24 10:30
Fiú Serdülő
 Salgótarjáni  
 Lehel Kosársul.  
2017/09/24 12:30
Fiú Serdülő
 NYKK-Eötvös/B  
 Salgótarjáni  
2017/09/24 14:30
Leány Serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése








      "A" csoport - Leány Serdülő      
"A" csoport - Bolyai János Gimnázium
(6000 Kecskemét Irinyi utca 49.)
  Kecskeméti KA/A - DVTK-ÉLKSKArató Balázs - Kiss Máté László2016.10.08 - 11:00szombat36 - 73
  DVTK-ÉLKSK - Csata DSEArató Balázs - Tóth Mihály2016.10.08 - 13:00szombat25 - 127
  Csata DSE - Kecskeméti KA/ATóth Mihály - Fekete Csaba2016.10.08 - 15:00szombat115 - 35

      "B" csoport - Leány Serdülő      
"B" csoport - MTK Kosárlabda Csarnok
(1122 Budapest Acsády Ignác utca 3.)
  Vasas Akadémia - MTK BudapestMakay Dániel - Csoma Viktor2016.10.08 - 09:00szombat71 - 66
  BEAC - Újbuda KA/A - Vasas AkadémiaLövei László - Forintos József2016.10.08 - 11:30szombat46 - 68
  MTK Budapest - BEAC - Újbuda KA/AMakay Dániel - Csoma Viktor2016.10.08 - 14:00szombat54 - 64

      "C" csoport - Leány Serdülő      
"C" csoport - Tóvárosi Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
  Dávid Kornél KA - Török Flóris - Törekvés SE/ASzőcs Péter - Ács Péter2016.10.08 - 11:00szombat54 - 75
  Török Flóris - Törekvés SE/A - KSC SzekszárdÁcs Péter - Poór Tamás2016.10.08 - 14:00szombat70 - 111
  KSC Szekszárd - Dávid Kornél KASzőcs Péter - Poór Tamás2016.10.08 - 17:00szombat97 - 51

      "D" csoport - Leány Serdülő      
"D" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Zalaegerszegi KTEFarkas Dávid - Rudasits Ákos2016.10.08 - 11:00szombat97 - 40
  Zalaegerszegi KTE - Széchenyi KAFarkas Dávid - Rudasits Ákos2016.10.08 - 14:00szombat61 - 92
  Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia/AFarkas Dávid - Rudasits Ákos2016.10.08 - 17:00szombat58 - 82

      "E" csoport - Leány Serdülő      
"E" csoport - KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
(6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
  Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/BKomáromi Péter - Baukó Ferenc2016.10.08 - 10:00szombat38 - 86
  Kecskeméti KA/B - Bajai NKK/AKomáromi Péter - Hegedűs Csaba2016.10.08 - 12:00szombat29 - 129
  Bajai NKK/A - Félegyházi TSIBaukó Ferenc - Hegedűs Csaba2016.10.08 - 14:00szombat98 - 33

      "F" csoport - Leány Serdülő      
"F" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Nyíregyházi Kosársuli - DVTK-ÉLKSK MTLakatos István - Molnár Péter Zoltán2016.10.08 - 10:00szombat115 - 29
  DVTK-ÉLKSK MT - DVTK-ÉLKSK ÓSKáré Gergő - Molnár Péter Zoltán2016.10.08 - 12:00szombat71 - 68
  DVTK-ÉLKSK ÓS - Nyíregyházi KosársuliKáré Gergő - Nyíri Péter2016.10.08 - 14:00szombat33 - 127

      "G" csoport - Leány Serdülő      
"G" csoport - Földes Ferenc Gimnázium
(3525 Miskolc Hősök tere 7.)
  DVTK-ÉLKSK MB - MVSI VadmacskákLónáth László - Marton Péter2016.10.08 - 10:30szombat36 - 47
  Debreceni KA - DSI - DVTK-ÉLKSK MCBene Szilárd - Sörlei Attila2016.10.08 - 12:30szombat109 - 30
  DVTK-ÉLKSK MB - DVTK-ÉLKSK MCMarton Péter - Sörlei Attila2016.10.08 - 15:30szombat48 - 40
  MVSI Vadmacskák - Debreceni KA - DSILónáth László - Bene Szilárd2016.10.08 - 17:30szombat36 - 75

      "H" csoport - Leány Serdülő      
"H" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  CEKK - Szolnoki SportcentrumHalmai Norbert - Fenyvesi Zénó2016.10.08 - 10:00szombat31 - 126
  Szolnoki Sportcentrum - Százhalombattai KSEMile Gábor - Halmai Norbert2016.10.08 - 12:00szombat78 - 60
  Százhalombattai KSE - CEKKMile Gábor - Fenyvesi Zénó2016.10.08 - 14:00szombat97 - 41

      "I" csoport - Leány Serdülő      
"I" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya - KKSSzőke Gábor - Bujtor Péter2016.10.08 - 10:00szombat116 - 15
  KKS - BEAC - Újbuda KA/BSzőke Gábor - Bujtor Péter2016.10.08 - 12:00szombat51 - 46
  BEAC - Újbuda KA/B - Zsíros Akadémia KőbányaIfj. László Zsolt - Komlódi Benedek2016.10.08 - 14:00szombat22 - 145

      "J" csoport - Leány Serdülő      
"J" csoport - Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.)
  Kanizsa DKK - Soproni Darazsak Akadémia/CLovas Péter - Lovas Dávid2016.10.08 - 11:00szombat101 - 50
  Soproni Darazsak Akadémia/C - Szombathelyi SILovas Péter - Lovas Dávid2016.10.08 - 14:00szombat52 - 64
  Szombathelyi SI - Kanizsa DKKLovas Péter - Lovas Dávid2016.10.08 - 17:00szombat50 - 88

      "K" csoport - Leány Serdülő      
"K" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Mezőberényi KK - Békési SZSKDrenyovszki Dániel - Magyar Bálint László2016.10.08 - 09:30szombat74 - 28
  Szeged KE - Mezőberényi KKDrenyovszki Dániel - Szikora Zsóka2016.10.08 - 11:30szombat75 - 31
  Békési SZSK - Szeged KESzikora Zsóka - Magyar Bálint László2016.10.08 - 13:30szombat15 - 102

      "L" csoport - Leány Serdülő      
"L" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Pécsi VSK/B - Gyakorló DSEKoncsek Balázs - Farkas Roland2016.10.08 - 11:00szombat44 - 52
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Pécsi VSK/BFarkas Roland - Koncsek Balázs2016.10.08 - 14:00szombat87 - 52
  Gyakorló DSE - Kosárlabda Akadémia PécsKoncsek Balázs - Farkas Roland2016.10.08 - 17:00szombat52 - 106

      "M" csoport - Leány Serdülő      
"M" csoport - Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
(7629 Pécs Dobó István utca 93.)
  Pécsi VSK/A - Bajai NKK/BKorhetz Szilárd - Sági Zoltán2016.10.08 - 10:00szombat83 - 46
  Mágusok Egyesület - Pécsi VSK/CKorhetz Szilárd - Földvári Tamás2016.10.08 - 12:00szombat29 - 88
  Bajai NKK/B - Mágusok EgyesületSági Zoltán - Földvári Tamás2016.10.08 - 14:00szombat90 - 26
  Pécsi VSK/A - Pécsi VSK/CKorhetz Szilárd - Sági Zoltán2016.10.08 - 16:00szombat107 - 24

      "N" csoport - Leány Serdülő      
"N" csoport - Paduai Szent Antal Iskola
(2081 Piliscsaba Béla király utca 72.)
  PAFC - Tatabányai KCKruk Melinda - Lázár Zs. György2016.10.08 - 10:00szombat52 - 28
  Tatabányai KC - Soproni Darazsak Akadémia/BKruk Melinda - Krékity Kornél2016.10.08 - 12:00szombat33 - 79
  Soproni Darazsak Akadémia/B - PAFCLázár Zs. György - Krékity Kornél2016.10.08 - 14:00szombat65 - 40

      "O" csoport - Leány Serdülő      
"O" csoport - Kocsis Sándor Sportközpont
(1107 Budapest Bihari út 31.)
  SZPA-HSE - Török Flóris-Törekvés SE/BSzőke Attila - Gaál Krisztián2016.10.08 - 10:00szombat34 - 84
  Kiss Lenke KS - SZPA-HSESzőke Attila - Gaál Krisztián2016.10.08 - 12:00szombat114 - 52
  Török Flóris-Törekvés SE/B - Kiss Lenke KSMatóczay Bálint - Német Tamás2016.10.08 - 14:00szombat63 - 75

      "P" csoport - Leány Serdülő      
"P" csoport - Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
(2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
  Radobasket - Újpest-MTStoller Balázs - Szundy Gábor2016.10.08 - 10:00szombat87 - 49
  Újpest-MT - BEAC-Farkasrét Újbuda KACzupi Márton - Stoller Balázs2016.10.08 - 12:00szombat41 - 77
  BEAC-Farkasrét Újbuda KA - RadobasketCzupi Márton - Szundy Gábor2016.10.08 - 14:00szombat69 - 80

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok