Név:
E-mail:
Leány serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése








      "A" csoport - Leány serdülő      
"A" csoport -
  Kecskeméti KA/A - DVTK-ÉLKSKArató Balázs - Kiss Máté László2016.10.08 - 11:00szombat36 - 73
  DVTK-ÉLKSK - Csata DSEArató Balázs - Tóth Mihály2016.10.08 - 13:00szombat25 - 127
  Csata DSE - Kecskeméti KA/ATóth Mihály - Fekete Csaba2016.10.08 - 15:00szombat115 - 35

      "B" csoport - Leány serdülő      
"B" csoport -
  Vasas Akadémia - MTK BudapestMakay Dániel - Csoma Viktor2016.10.08 - 09:00szombat71 - 66
  BEAC - Újbuda KA/A - Vasas AkadémiaLövei László - Forintos József2016.10.08 - 11:30szombat46 - 68
  MTK Budapest - BEAC - Újbuda KA/AMakay Dániel - Csoma Viktor2016.10.08 - 14:00szombat54 - 64

      "C" csoport - Leány serdülő      
"C" csoport - Tóvárosi Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
  Dávid Kornél KA - Török Flóris - Törekvés SE/ASzőcs Péter - Ács Péter2016.10.08 - 11:00szombat54 - 75
  Török Flóris - Törekvés SE/A - KSC SzekszárdÁcs Péter - Poór Tamás2016.10.08 - 14:00szombat70 - 111
  KSC Szekszárd - Dávid Kornél KASzőcs Péter - Poór Tamás2016.10.08 - 17:00szombat97 - 51

      "D" csoport - Leány serdülő      
"D" csoport -
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Zalaegerszegi KTEFarkas Dávid - Rudasits Ákos2016.10.08 - 11:00szombat97 - 40
  Zalaegerszegi KTE - Széchenyi KAFarkas Dávid - Rudasits Ákos2016.10.08 - 14:00szombat61 - 92
  Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia/AFarkas Dávid - Rudasits Ákos2016.10.08 - 17:00szombat58 - 82

      "E" csoport - Leány serdülő      
"E" csoport - Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna
  Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/B2016.10.08 - 10:00szombat38 - 86
  Kecskeméti KA/B - Bajai NKK/A2016.10.08 - 12:00szombat29 - 129
  Bajai NKK/A - Félegyházi TSI2016.10.08 - 14:00szombat98 - 33

      "F" csoport - Leány serdülő      
"F" csoport -
  Nyíregyházi Kosársuli - DVTK-ÉLKSK MTLakatos István - Molnár Péter Zoltán2016.10.08 - 10:00szombat115 - 29
  DVTK-ÉLKSK MT - DVTK-ÉLKSK ÓSKáré Gergő - Molnár Péter Zoltán2016.10.08 - 12:00szombat71 - 68
  DVTK-ÉLKSK ÓS - Nyíregyházi Kosársuli2016.10.08 - 14:00szombat33 - 127

      "G" csoport - Leány serdülő      
"G" csoport - Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
  DVTK-ÉLKSK MB - MVSI Vadmacskák2016.10.08 - 10:30szombat36 - 47
  Debreceni KA - DSI - DVTK-ÉLKSK MC2016.10.08 - 12:30szombat109 - 30
  DVTK-ÉLKSK MB - DVTK-ÉLKSK MC2016.10.08 - 15:30szombat48 - 40
  MVSI Vadmacskák - Debreceni KA - DSI2016.10.08 - 17:30szombat36 - 75

      "H" csoport - Leány serdülő      
"H" csoport -
  CEKK - Szolnoki Sportcentrum2016.10.08 - 10:00szombat31 - 126
  Szolnoki Sportcentrum - Százhalombattai KSEMile Gábor - Halmai Norbert2016.10.08 - 12:00szombat78 - 60
  Százhalombattai KSE - CEKK2016.10.08 - 14:00szombat97 - 41

      "I" csoport - Leány serdülő      
"I" csoport - Budapest, Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
  Zsíros Akadémia Kőbánya - KKS2016.10.08 - 10:00szombat116 - 15
  KKS - BEAC - Újbuda KA/B2016.10.08 - 12:00szombat51 - 46
  BEAC - Újbuda KA/B - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.10.08 - 14:00szombat22 - 145

      "J" csoport - Leány serdülő      
"J" csoport - Nagykanizsa, Cserháti Sándor Szakképző Iskola Sportcsarnoka
  Kanizsa DKK - Soproni Darazsak Akadémia/C2016.10.08 - 11:00szombat101 - 50
  Soproni Darazsak Akadémia/C - Szombathelyi SI2016.10.08 - 14:00szombat52 - 64
  Szombathelyi SI - Kanizsa DKK2016.10.08 - 17:00szombat50 - 88

      "K" csoport - Leány serdülő      
"K" csoport - Békés, Dr. Hepp Ferenc Ált. Isk.
  Mezőberényi KK - Békési SZSK2016.10.08 - 09:30szombat74 - 28
  Szeged KE - Mezőberényi KK2016.10.08 - 11:30szombat75 - 31
  Békési SZSK - Szeged KE2016.10.08 - 13:30szombat15 - 102

      "L" csoport - Leány serdülő      
"L" csoport - Kaposvár, Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
  Pécsi VSK/B - Gyakorló DSE2016.10.08 - 11:00szombat44 - 52
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Pécsi VSK/B2016.10.08 - 14:00szombat87 - 52
  Gyakorló DSE - Kosárlabda Akadémia Pécs2016.10.08 - 17:00szombat52 - 106

      "M" csoport - Leány serdülő      
"M" csoport - Pécs, Gandhi Sportcsarnok
  Pécsi VSK/A - Bajai NKK/B2016.10.08 - 10:00szombat83 - 46
  Mágusok Egyesület - Pécsi VSK/C2016.10.08 - 12:00szombat29 - 88
  Bajai NKK/B - Mágusok Egyesület2016.10.08 - 14:00szombat90 - 26
  Pécsi VSK/A - Pécsi VSK/C2016.10.08 - 16:00szombat107 - 24

      "N" csoport - Leány serdülő      
"N" csoport - Piliscsaba, Paduai Szent Antal Iskola tornaterme
  PAFC - Tatabányai KC2016.10.08 - 10:00szombat52 - 28
  Tatabányai KC - Soproni Darazsak Akadémia/B2016.10.08 - 12:00szombat33 - 79
  Soproni Darazsak Akadémia/B - PAFC2016.10.08 - 14:00szombat65 - 40

      "O" csoport - Leány serdülő      
"O" csoport - Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont
  SZPA-HSE - Török Flóris-Törekvés SE/B2016.10.08 - 10:00szombat34 - 84
  Kiss Lenke KS - SZPA-HSE2016.10.08 - 12:00szombat114 - 52
  Török Flóris-Törekvés SE/B - Kiss Lenke KS2016.10.08 - 14:00szombat63 - 75

      "P" csoport - Leány serdülő      
"P" csoport - Budaörs, Herman Ottó Ált. Isk.
  Radobasket - Újpest-MT2016.10.08 - 10:00szombat87 - 49
  Újpest-MT - BEAC-Farkasrét Újbuda KA2016.10.08 - 12:00szombat41 - 77
  BEAC-Farkasrét Újbuda KA - Radobasket2016.10.08 - 14:00szombat69 - 80

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok