Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 KTE  
 Szeged  
2017/10/20 18:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 Kaposvár  
2017/10/20 18:45
Férfi NB I. B Piros
 NYKK  
 MTK  
2017/10/20 16:30
Férfi NB I. B Piros
 Veszprém  
 Vásárhely  
2017/10/20 17:00
Férfi NB I. B Piros
 Oroszlány  
 Nagykőrös  
2017/10/20 19:00
Férfi NB I. B Piros
 Bonyhád  
 Tehetséges Fia.  
2017/10/20 19:30
Férfi NB I. B Zöld
 SMAFC  
 Alba Fehérvár  
2017/10/20 17:30
Férfi NB I. B Zöld
 Beszterce KK  
 Budafok  
2017/10/20 19:00
Amatőr Női NB Piros
 NyKS  
 ELTE Fortis  
2017/10/20 18:00
Amatőr Női NB Piros
 TFSE  
 DEAC  
2017/10/20 18:45
Férfi NB II. Kelet
 NYIKSE  
 Mezőberényi KK.  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Kelet
 Vásárhelyi Kos.  
 Szolnoki Olaj  
2017/10/20 20:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 MOGAAC  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Kap.  
 Dombóvár  
2017/10/20 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 PTE-PEAC  
 SZOESE  
2017/10/20 20:00
Férfi NB II. Közép A
 FSzSE  
 BLF KK  
2017/10/20 20:20
Férfi NB II. Közép B
 SZPA-Cserpes T.  
 BKG-Veresegyhá.  
2017/10/20 19:40
NB I. A, Fiú U20
 KTE  
 Szeged  
2017/10/20 14:30
NB I. A, Fiú U20
 Sopron  
 Kaposvár  
2017/10/20 16:00
NB I. B Piros, F U20
 Oroszlány  
 Nagykőrös  
2017/10/20 16:30
NB I. B Piros, F U20
 Bonyhád  
 Tehetséges Fia.  
2017/10/20 17:30
NB I. B Piros, F U20
 Veszprém  
 Vásárhely  
2017/10/20 19:00
NB I. B Piros, F U20
 NYKK  
 MTK  
2017/10/20 19:00
NB I. B Zöld, F U20
 Beszterce KK  
 Budafok  
2017/10/20 16:30
Fiú Junior, Nyugat
 Körmendi Törpö.  
 Budaörsi DSE/A.  
2017/10/20 20:00
Fiú Junior, Regionális
 SZEDEÁK/B  
 Félegyházi TSI.  
2017/10/20 18:15
Fiú Kadett, Kelet
 Debreceni KA/A  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 16:30
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 MAFC/B  
2017/10/20 19:00
Leány Junior
 Zalaegerszegi  
 Szombathelyi S.  
2017/10/20 15:00
Leány Junior
 Szolnoki MÁV S.  
 KSC Szekszárd  
2017/10/20 15:30
Leány Junior
 BEAC-Újbuda KA.  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 17:10
Leány Junior
 Bajai NKK  
 Dávid Kornél  
2017/10/20 18:00
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Kecskeméti KA/.  
2017/10/20 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Szeged KE  
 Mez?berényi KK.  
2017/10/20 15:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 Kiss Lenke KS  
2017/10/20 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Mez?berényi KK.  
2017/10/20 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Szeged KE  
 Félegyházi TSI.  
2017/10/20 17:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2017/10/20 14:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2017/10/20 15:45
Leány Serdülő - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése







      "A" csoport - Leány Serdülő      
"A" csoport - Pécs, Széchenyi István Ált. Isk. és Gimnázium
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Szeged KE2014.10.04 - 11:00szombat96 - 71
  Szeged KE - Atomerőmű KSC Szekszárd2014.10.04 - 15:00szombat39 - 110
  Atomerőmű KSC Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2014.10.04 - 19:00szombat87 - 77

      "B" csoport - Leány Serdülő      
"B" csoport - Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium
  Debreceni KA - DSI/A - DVTK-ÉLKSK/A2014.10.04 - 11:00szombat45 - 58
  Kecskeméti KA/A - Debreceni KA - DSI/A2014.10.04 - 14:00szombat65 - 51
  DVTK-ÉLKSK/A - Kecskeméti KA/A2014.10.04 - 17:00szombat59 - 60

      "C" csoport - Leány Serdülő      
"C" csoport - Budapest, Pasaréti Sportcentrum
  Vasas Akadémia/A - Széchenyi KA/A2014.10.05 - 11:00vasárnap92 - 33
  Széchenyi KA/A - Soproni Darazsak Akadémia/A2014.10.05 - 13:00vasárnap57 - 83
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Vasas Akadémia/A2014.10.05 - 15:00vasárnap55 - 80

      "D" csoport - Leány Serdülő      
"D" csoport - Budapest, Csata Csarnok
  Csata DSE/A - Török Flóris - Törekvés SE/A2014.10.04 - 10:00szombat100 - 41
  Török Flóris - Törekvés SE/A - BEAC -Újbuda KA/A2014.10.04 - 12:00szombat43 - 66
  BEAC -Újbuda KA/A - Csata DSE/A2014.10.04 - 14:00szombat53 - 86

      "E" csoport - Leány Serdülő      
"E" csoport - Pécs, Széchenyi István Ált. Isk. és Gimnázium
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Pécsi VSK2014.10.04 - 09:00szombat54 - 103
  Bajai NKK - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2014.10.04 - 13:00szombat88 - 34
  Pécsi VSK - Bajai NKK2014.10.04 - 17:00szombat58 - 67

      "F" csoport - Leány Serdülő      
"F" csoport - Kaposvár, KE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  Gyakorló DSE - Mágusok Egyesület2014.10.04 - 11:00szombat74 - 55
  Kanizsa DKK - Gyakorló DSE2014.10.09 - 18:30csütörtök69 - 49
  Mágusok Egyesület - Kanizsa DKK2014.10.16 - 17:45csütörtök74 - 77

      "G" csoport - Leány Serdülő      
"G" csoport - Zalaegerszeg, Ostoros Munkacsarnok
  Szombathelyi SI - Zala Volán TE2014.10.04 - 11:00szombat60 - 83
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Szombathelyi SI2014.10.04 - 14:00szombat91 - 53
  Zala Volán TE - Soproni Darazsak Akadémia/B2014.10.04 - 17:00szombat72 - 55

      "H" csoport - Leány Serdülő      
"H" csoport - Székesfehérvár, Tóvárosi Ált. Isk.
  Százhalombattai KSE - Dávid Kornél KA/B2014.10.04 - 10:30szombat78 - 29
  Széchenyi KA/B - Dávid Kornél KA/A2014.10.04 - 12:30szombat28 - 138
  Dávid Kornél KA/B - Széchenyi KA/B2014.10.04 - 15:00szombat40 - 82
  Dávid Kornél KA/A - Százhalombattai KSE2014.10.04 - 17:00szombat117 - 27

      "I" csoport - Leány Serdülő      
"I" csoport - Budapest, Grosics Gyula Ált. Isk.
  BEAC-MAFC Újbuda KA - Újpest-MT2014.10.04 - 10:00szombat74 - 23
  MTK Budapest - BEAC Alapítvány - Montensi2014.10.04 - 12:00szombat140 - 14
  Újpest-MT - BEAC Alapítvány - Montensi2014.10.04 - 14:00szombat109 - 23
  MTK Budapest - BEAC-MAFC Újbuda KA2014.10.04 - 16:00szombat70 - 72

      "J" csoport - Leány Serdülő      
"J" csoport - Budapest, Kinizsi utca
  Vasas Akadémia/B - Kiss Lenke-BLF2014.10.04 - 09:00szombat86 - 50
  BEAC - Újbuda KA/B - Vasas Akadémia/B2014.10.04 - 10:40szombat41 - 90
  Kiss Lenke-BLF - BEAC - Újbuda KA/B2014.10.04 - 12:20szombat57 - 69

      "K" csoport - Leány Serdülő      
"K" csoport - Budapest, Zsiros Tibor Kosárlabda Csarnok
  Csata DSE/B - Zsíros Akadémia Kőbánya2014.10.04 - 10:00szombat93 - 25
  JKC-FKE - Csata DSE/B2014.10.04 - 12:00szombat27 - 126
  Zsíros Akadémia Kőbánya - JKC-FKE2014.10.04 - 14:00szombat88 - 47

      "L" csoport - Leány Serdülő      
"L" csoport - Szolnok, Véső úti sporttelep
  Nyíregyházi Kosársuli/B - Debreceni KA-DSI/B2014.10.04 - 10:00szombat81 - 6
  Szolnoki Sportcentrum/A - Nyíregyházi Kosársuli/B2014.10.04 - 11:30szombat77 - 16
  Debreceni KA-DSI/B - Szolnoki Sportcentrum/A2014.10.04 - 13:30szombat6 - 131

      "M" csoport - Leány Serdülő      
"M" csoport - Mezőberény, Molnár Miklós Sportcsarnok
  Mezőberényi KK - Szolnoki Sportcentrum/B2014.10.05 - 10:00vasárnap46 - 43
  Nyíregyházi Kosársuli/A - DVTK-ÉLKSK/B2014.10.05 - 11:45vasárnap85 - 10
  Szolnoki Sportcentrum/B - DVTK-ÉLKSK/B2014.10.05 - 14:15vasárnap37 - 34
  Mezőberényi KK - Nyíregyházi Kosársuli/A2014.10.05 - 16:00vasárnap16 - 83

      "N" csoport - Leány Serdülő      
"N" csoport - Budapest, Török Flóris Ált. Isk.
  Török Flóris-Törekvés SE/B - CEKK2014.10.04 - 12:00szombat59 - 86
  CEKK - Kecskeméti KA/B2014.10.04 - 14:00szombat82 - 47
  Kecskeméti KA/B - Török Flóris-Törekvés SE/B2014.10.04 - 16:00szombat48 - 80

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok