Név:
E-mail:
Férfi NB II. Közép A
 Bp. Honvéd U23.  
 Dunaharaszti  
2017/12/16 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Szentendrei KS.  
 Ziccer KS  
2017/12/16 18:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Budafok  
2017/12/16 18:30
Fiú Junior, Regionális
 BLF KK  
 Budapesti Honv.  
2017/12/16 90:0
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/A  
 Bikák KK  
2017/12/16 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Győri KC  
 VUKE - Veszpré.  
2017/12/16 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Budapest Csepe.  
 Szentendrei KS.  
2017/12/16 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Újpest-MT/C  
2017/12/16 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Százhalombatta.  
 Budaörsi DSE/B.  
2017/12/16 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Siófoki Kosárs.  
2017/12/16 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 BLF KK  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/16 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 GYKSE Szekszár.  
 PVSK - Panther.  
2017/12/16 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/12/16 12:00
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 Szolnoki Sport.  
2017/12/16 91:5
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Kaposvári KK D.  
2017/12/16 11:00
Fiú Serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 OSE Lions/A  
2017/12/16 11:00
Fiú Serdülő
 Szombathelyi S.  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/16 11:00
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Ké.  
 Kiss Lenke KS  
2017/12/16 11:00
Fiú Serdülő
 Békéscsabai KK.  
 Kecskeméti Kos.  
2017/12/16 11:00
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/12/16 11:00
Fiú Serdülő
 Soproni Sporti.  
 Dávid Kornél  
2017/12/16 12:45
Fiú Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Bajai Bácska F.  
2017/12/16 12:45
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 Dávid Kornél  
2017/12/16 12:45
Fiú Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Szerencs VSE  
2017/12/16 12:45
Fiú Serdülő
 MEAFC - Jezsui.  
 Kecskeméti Kos.  
2017/12/16 12:45
Fiú Serdülő
 Soproni Sporti.  
 Kaposvári KK D.  
2017/12/16 17:00
Fiú Serdülő
 Bajai Bácska F.  
 Dombóvári Kosá.  
2017/12/16 17:00
Fiú Serdülő
 Dávid Kornél  
 Szombathelyi S.  
2017/12/16 17:00
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Szerencs VSE  
2017/12/16 17:00
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Budapesti Honv.  
2017/12/16 17:00
Fiú Serdülő
 Dávid Kornél  
 PVSK-Panthers/.  
2017/12/16 18:45
Fiú Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 OSE Lions/A  
2017/12/16 18:45
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/16 18:45
Fiú Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Békéscsabai KK.  
2017/12/16 18:45
Fiú Serdülő
 MEAFC - Jezsui.  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/12/16 18:45
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Kiss Lenke KS  
2017/12/16 90:0
Leány Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/16 12:00
Leány Serdülő - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése







      "A" csoport - Leány Serdülő      
"A" csoport - Pécs, Széchenyi István Ált. Isk. és Gimnázium
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Szeged KE2014.10.04 - 11:00szombat96 - 71
  Szeged KE - Atomerőmű KSC Szekszárd2014.10.04 - 15:00szombat39 - 110
  Atomerőmű KSC Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2014.10.04 - 19:00szombat87 - 77

      "B" csoport - Leány Serdülő      
"B" csoport - Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium
  Debreceni KA - DSI/A - DVTK-ÉLKSK/A2014.10.04 - 11:00szombat45 - 58
  Kecskeméti KA/A - Debreceni KA - DSI/A2014.10.04 - 14:00szombat65 - 51
  DVTK-ÉLKSK/A - Kecskeméti KA/A2014.10.04 - 17:00szombat59 - 60

      "C" csoport - Leány Serdülő      
"C" csoport - Budapest, Pasaréti Sportcentrum
  Vasas Akadémia/A - Széchenyi KA/A2014.10.05 - 11:00vasárnap92 - 33
  Széchenyi KA/A - Soproni Darazsak Akadémia/A2014.10.05 - 13:00vasárnap57 - 83
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Vasas Akadémia/A2014.10.05 - 15:00vasárnap55 - 80

      "D" csoport - Leány Serdülő      
"D" csoport - Budapest, Csata Csarnok
  Csata DSE/A - Török Flóris - Törekvés SE/A2014.10.04 - 10:00szombat100 - 41
  Török Flóris - Törekvés SE/A - BEAC -Újbuda KA/A2014.10.04 - 12:00szombat43 - 66
  BEAC -Újbuda KA/A - Csata DSE/A2014.10.04 - 14:00szombat53 - 86

      "E" csoport - Leány Serdülő      
"E" csoport - Pécs, Széchenyi István Ált. Isk. és Gimnázium
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Pécsi VSK2014.10.04 - 09:00szombat54 - 103
  Bajai NKK - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2014.10.04 - 13:00szombat88 - 34
  Pécsi VSK - Bajai NKK2014.10.04 - 17:00szombat58 - 67

      "F" csoport - Leány Serdülő      
"F" csoport - Kaposvár, KE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  Gyakorló DSE - Mágusok Egyesület2014.10.04 - 11:00szombat74 - 55
  Kanizsa DKK - Gyakorló DSE2014.10.09 - 18:30csütörtök69 - 49
  Mágusok Egyesület - Kanizsa DKK2014.10.16 - 17:45csütörtök74 - 77

      "G" csoport - Leány Serdülő      
"G" csoport - Zalaegerszeg, Ostoros Munkacsarnok
  Szombathelyi SI - Zala Volán TE2014.10.04 - 11:00szombat60 - 83
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Szombathelyi SI2014.10.04 - 14:00szombat91 - 53
  Zala Volán TE - Soproni Darazsak Akadémia/B2014.10.04 - 17:00szombat72 - 55

      "H" csoport - Leány Serdülő      
"H" csoport - Székesfehérvár, Tóvárosi Ált. Isk.
  Százhalombattai KSE - Dávid Kornél KA/B2014.10.04 - 10:30szombat78 - 29
  Széchenyi KA/B - Dávid Kornél KA/A2014.10.04 - 12:30szombat28 - 138
  Dávid Kornél KA/B - Széchenyi KA/B2014.10.04 - 15:00szombat40 - 82
  Dávid Kornél KA/A - Százhalombattai KSE2014.10.04 - 17:00szombat117 - 27

      "I" csoport - Leány Serdülő      
"I" csoport - Budapest, Grosics Gyula Ált. Isk.
  BEAC-MAFC Újbuda KA - Újpest-MT2014.10.04 - 10:00szombat74 - 23
  MTK Budapest - BEAC Alapítvány - Montensi2014.10.04 - 12:00szombat140 - 14
  Újpest-MT - BEAC Alapítvány - Montensi2014.10.04 - 14:00szombat109 - 23
  MTK Budapest - BEAC-MAFC Újbuda KA2014.10.04 - 16:00szombat70 - 72

      "J" csoport - Leány Serdülő      
"J" csoport - Budapest, Kinizsi utca
  Vasas Akadémia/B - Kiss Lenke-BLF2014.10.04 - 09:00szombat86 - 50
  BEAC - Újbuda KA/B - Vasas Akadémia/B2014.10.04 - 10:40szombat41 - 90
  Kiss Lenke-BLF - BEAC - Újbuda KA/B2014.10.04 - 12:20szombat57 - 69

      "K" csoport - Leány Serdülő      
"K" csoport - Budapest, Zsiros Tibor Kosárlabda Csarnok
  Csata DSE/B - Zsíros Akadémia Kőbánya2014.10.04 - 10:00szombat93 - 25
  JKC-FKE - Csata DSE/B2014.10.04 - 12:00szombat27 - 126
  Zsíros Akadémia Kőbánya - JKC-FKE2014.10.04 - 14:00szombat88 - 47

      "L" csoport - Leány Serdülő      
"L" csoport - Szolnok, Véső úti sporttelep
  Nyíregyházi Kosársuli/B - Debreceni KA-DSI/B2014.10.04 - 10:00szombat81 - 6
  Szolnoki Sportcentrum/A - Nyíregyházi Kosársuli/B2014.10.04 - 11:30szombat77 - 16
  Debreceni KA-DSI/B - Szolnoki Sportcentrum/A2014.10.04 - 13:30szombat6 - 131

      "M" csoport - Leány Serdülő      
"M" csoport - Mezőberény, Molnár Miklós Sportcsarnok
  Mezőberényi KK - Szolnoki Sportcentrum/B2014.10.05 - 10:00vasárnap46 - 43
  Nyíregyházi Kosársuli/A - DVTK-ÉLKSK/B2014.10.05 - 11:45vasárnap85 - 10
  Szolnoki Sportcentrum/B - DVTK-ÉLKSK/B2014.10.05 - 14:15vasárnap37 - 34
  Mezőberényi KK - Nyíregyházi Kosársuli/A2014.10.05 - 16:00vasárnap16 - 83

      "N" csoport - Leány Serdülő      
"N" csoport - Budapest, Török Flóris Ált. Isk.
  Török Flóris-Törekvés SE/B - CEKK2014.10.04 - 12:00szombat59 - 86
  CEKK - Kecskeméti KA/B2014.10.04 - 14:00szombat82 - 47
  Kecskeméti KA/B - Török Flóris-Törekvés SE/B2014.10.04 - 16:00szombat48 - 80

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok