Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, 1-8.
 Körmend  
 Falco  
2017/05/27 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Bp. Honvéd  
 PVSK - Kronosz  
2017/05/27 16:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Békési SzSK  
 Nagykőrös  
2017/05/27 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 MAFC  
 SMAFC  
2017/05/27 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 MAFC BME  
2017/05/27 18:00
Am. Női NB I. 1-8.
 ELTE-BEAC Újbu.  
 TFSE  
2017/05/27 16:00
Am. Női NB I. 17-20.
 Szolnok  
 Szombathely  
2017/05/27 15:00
Am. Női NB I. 17-20.
 NKE SE  
 Tata  
2017/05/27 18:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/05/27 10:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Soproni Sporti.  
2017/05/27 12:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Szolnoki Sport.  
2017/05/27 12:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC/A  
2017/05/27 14:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Pityke KSE  
2017/05/27 14:00
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Rak.  
 Dávid Kornél  
2017/05/27 16:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Egri KOK VSI  
2017/05/27 16:00
Fiú serdülő reg.
 Győri KC 03  
 Félegyházi TSI.  
2017/05/27 12:45
Fiú serdülő reg.
 Félegyházi TSI.  
 Atomerőmű SE  
2017/05/27 17:00
Fiú serdülő reg.
 Győri KC 03  
 PCSLE PAFC  
2017/05/27 18:45
Leány kadett
 Szolnoki Sport.  
 Dávid Kornél  
2017/05/27 12:00
Leány kadett
 Török Flóris  
 Nyíregyházi Ko.  
2017/05/27 14:00
Leány kadett
 KSC Szekszárd  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/05/27 16:00
Leány kadett Reg.
 Monori SE  
 Bajai NKK  
2017/05/27 11:00
Leány kadett Reg.
 Zalaegerszegi  
 MTK Budapest  
2017/05/27 12:45
Leány kadett Reg.
 MTK Budapest  
 Monori SE  
2017/05/27 17:00
Leány kadett Reg.
 Zalaegerszegi  
 Bajai NKK  
2017/05/27 18:45
Leány serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése




      "I" csoport - Leány serdülő      
"I" csoport - Garay János Gimnázium
(7100 Szekszárd Szent István tér 7-9.)
  KSC Szekszárd - Soproni Darazsak Akadémia/A2017.04.08 - 11:00szombat91 - 56
  Csata DSE - Vasas Akadémia2017.04.08 - 12:45szombat89 - 44
  Vasas Akadémia - KSC Szekszárd2017.04.08 - 17:00szombat73 - 75
  Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia/A2017.04.08 - 18:45szombat93 - 45
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Vasas Akadémia2017.04.09 - 09:30vasárnap57 - 96
  KSC Szekszárd - Csata DSE2017.04.09 - 11:15vasárnap48 - 103

     "I" csoport - Leány serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Csata DSE302851371482.08036
2.KSC Szekszárd21214232-180.92245
3.Vasas Akadémia12213221-80.96384
4.Soproni Darazsak Akadémia/A03158280-1220.56433



      "J" csoport - Leány serdülő      
"J" csoport - Grosics Gyula Általános Iskola
(1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
  Török Flóris - Törekvés SE/A - Széchenyi KA2017.04.08 - 11:00szombat70 - 74
  BEAC - Újbuda KA/A - Debreceni KA - DSI2017.04.08 - 12:45szombat100 - 58
  Debreceni KA - DSI - Török Flóris - Törekvés SE/A2017.04.08 - 17:00szombat52 - 98
  BEAC - Újbuda KA/A - Széchenyi KA2017.04.08 - 18:45szombat53 - 74
  Széchenyi KA - Debreceni KA - DSI2017.04.09 - 09:30vasárnap78 - 59
  Török Flóris - Törekvés SE/A - BEAC - Újbuda KA/A2017.04.09 - 11:15vasárnap71 - 61

     "J" csoport - Leány serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Széchenyi KA30226182441.24186
2.Török Flóris - Törekvés SE/A21239187521.27815
3.BEAC - Újbuda KA/A12214203111.05424
4.Debreceni KA - DSI03169276-1070.61233



      "K" csoport - Leány serdülő      
"K" csoport - Móra Ferenc Általános Iskola
(8749 Zalakaros Liget utca 28.)
  DVTK-ÉLKSK - MTK Budapest2017.04.08 - 11:00szombat63 - 54
  Bajai NKK/A - Kanizsa DKK2017.04.08 - 12:45szombat73 - 60
  Kanizsa DKK - DVTK-ÉLKSK2017.04.08 - 17:00szombat36 - 79
  Bajai NKK/A - MTK Budapest2017.04.08 - 18:45szombat49 - 59
  MTK Budapest - Kanizsa DKK2017.04.09 - 09:30vasárnap58 - 48
  DVTK-ÉLKSK - Bajai NKK/A2017.04.09 - 11:15vasárnap63 - 62

     "K" csoport - Leány serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.DVTK-ÉLKSK30205152531.34876
2.MTK Budapest21171160111.06885
3.Bajai NKK/A1218418221.01104
4.Kanizsa DKK03144210-660.68573



 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok