Név:
E-mail:
Leány tini regionális - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Felsőház - "A" csoport - Leány tini regionális      
Felsőház - "A" csoport - Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
(7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
  Atomerőmű Sportegyesület - Szeged KE/B2017.04.02 - 10:00vasárnap 
  Bajai NKK - CEKK2017.04.02 - 12:00vasárnap 
   - 2017.04.02 - 14:00vasárnap 
   - 2017.04.02 - 16:00vasárnap 

      Felsőház - "B" csoport - Leány tini regionális      
Felsőház - "B" csoport - Éltes Mátyás Általános Iskola
(2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/A - Tatabányai KC2017.03.25 - 09:30szombat 
  MTK Budapest - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.03.25 - 11:30szombat 
   - 2017.03.25 - 13:30szombat 
   - 2017.03.25 - 15:30szombat 

      Felsőház - "C" csoport - Leány tini regionális      
Felsőház - "C" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  Gyakorló DSE - Pécsi VSK Pumák2017.03.25 - 10:00szombat 
  Zalaegerszegi KTE - Mágusok Egyesület2017.03.25 - 12:00szombat 
   - 2017.03.25 - 14:00szombat 
   - 2017.03.25 - 16:00szombat 

      Felsőház - "D" csoport - Leány tini regionális      
Felsőház - "D" csoport - Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
(3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.)
  Szolnoki Sportcentrum - DVTK-ÉLKSK T2017.03.26 - 10:30vasárnap 
  Szeged KE/A - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia2017.03.26 - 12:30vasárnap 
   - 2017.03.26 - 14:30vasárnap 
   - 2017.03.26 - 16:30vasárnap 

      Alsóház - "A" csoport - Leány tini regionális      
Alsóház - "A" csoport - Városi Sportcsarnok
(3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
  BKGDSE - DVTK-ÉLKSK S2017.03.25 - 11:00szombat 
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B - DVTK-ÉLKSK Ó2017.03.25 - 13:00szombat 
   - 2017.03.25 - 15:00szombat 
   - 2017.03.25 - 17:00szombat 

      Alsóház - "B" csoport - Leány tini regionális      
Alsóház - "B" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa Gy. utca 15.)
  Pécsi VSK/B - Dunaújvárosi Vadkutyák2017.03.26 - 10:00vasárnap 
  Tapolcai Oroszlánok - Pécsi VSK/B2017.03.26 - 12:00vasárnap 
  Dunaújvárosi Vadkutyák - Tapolcai Oroszlánok2017.03.26 - 14:00vasárnap 

      Alsóház - "C" csoport - Leány tini regionális      
Alsóház - "C" csoport - Terem
()
  Karcagi SE - Szentesi KK2017.03.25 - 11:00szombat 
  Gödöllői SK - Gyöngyösi SI DSZSE2017.03.25 - 12:45szombat 
   - 2017.03.25 - 14:30szombat 
   - 2017.03.25 - 16:30szombat 

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok