Név:
E-mail:
Női NB I. A 1-8.
 UNIQA Sopron  
 Szekszárd  
2017/04/28 18:00
Női NB I. A 1-8.
 Vasas  
 ZTE NKK  
2017/04/28 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Veszprém  
 MEAFC  
2017/04/28 17:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Győr  
 Vásárhely  
2017/04/28 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 DEAC  
 Oroszlány  
2017/04/28 19:00
Férfi NB I. B 9-16.
 TF-BP  
 PVSK - Kronosz  
2017/04/28 18:30
Férfi NB I. B 9-16.
 Tiszaújváros  
 Nagykőrös  
2017/04/28 18:30
Férfi NB II. Ny
 Kozármisleny-P.  
 Dombóvár  
2017/04/28 20:15
Férfi NB II. Kö A
 SZPA-Cserpes T.  
 Toldy Viziváro.  
2017/04/28 20:00
Férfi NB II. Kö B
 Monori SE  
 Budafok  
2017/04/28 19:00
Férfi NB II. Kö B
 TFSE  
 Kandó FSC  
2017/04/28 19:00
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Lehel Kosársul.  
2017/04/28 20:20
Am. Női NB I. 17-20.
 Kiss Lenke  
 Tata  
2017/04/28 17:00
Fiú junior
 Debreceni KA -.  
 Szombathelyi S.  
2017/04/28 12:00
Fiú junior
 Alba Fehérvár  
 Budapesti Honv.  
2017/04/28 13:00
Fiú junior
 Nyírsuli Kosár.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/04/28 14:00
Fiú junior
 PVSK-Panthers  
 Atomerőmű SE  
2017/04/28 15:00
Fiú junior
 Soproni Sporti.  
 Budapesti Honv.  
2017/04/28 16:00
Fiú junior
 Körmendi Törpö.  
 Tiszaújvárosi  
2017/04/28 17:00
Fiú junior
 Szolnoki Olaj  
 Zalakerámia ZT.  
2017/04/28 19:00
Fiú junior Reg.
 MEAFC - Jezsui.  
 Nyíradonyi VVT.  
2017/04/28 17:15
Fiú junior Reg.
 Nyíradonyi VVT.  
 MEAFC - Jezsui.  
2017/04/28 19:15
Fiú kadett reg.
 Pápai KC  
 Veszprémi UKE  
2017/04/28 16:15
Fiú kadett reg.
 ELITE Basket T.  
 BLF - Ziccer  
2017/04/28 17:30
Fiú kadett reg.
 Szentesi KK  
 Mez?berényi KK.  
2017/04/28 17:50
Fiú kadett reg.
 F?zf?i AK  
 Alba Fehérvár/.  
2017/04/28 18:10
Fiú kadett reg.
 Ifjú Sólymok  
 Alba Fehérvár/.  
2017/04/28 18:15
Leány tini
 MVSI Vadmacská.  
 KSC Szekszárd  
2017/04/28 11:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Kanizsa DKK /  
2017/04/28 11:00
Leány tini
 Török Flóris  
 Soproni Darazs.  
2017/04/28 13:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 Kiss Lenke KS  
2017/04/28 13:00
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Csata DSE  
2017/04/28 15:00
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Kiss Lenke KS  
2017/04/28 15:00
Leány tini
 KSC Szekszárd  
 Dávid Kornél  
2017/04/28 17:00
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Ziccer Tigrise.  
2017/04/28 17:00
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/04/28 19:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 DVTK-ÉLKSK  
2017/04/28 19:00
Leány tini regionális - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Felsőház - "A" csoport - Leány tini regionális      
Felsőház - "A" csoport - Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
(7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
  Atomerőmű Sportegyesület - Szeged KE/B2017.04.02 - 10:00vasárnap88 - 35
  Bajai NKK - CEKK2017.04.02 - 12:00vasárnap104 - 52
  Szeged KE/B - CEKK2017.04.02 - 14:00vasárnap27 - 65
  Atomerőmű Sportegyesület - Bajai NKK2017.04.02 - 16:00vasárnap47 - 78

      Felsőház - "B" csoport - Leány tini regionális      
Felsőház - "B" csoport - Éltes Mátyás Általános Iskola
(2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/A - Tatabányai KC2017.03.25 - 09:30szombat143 - 24
  MTK Budapest - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.03.25 - 11:30szombat57 - 61
  Tatabányai KC - MTK Budapest2017.03.25 - 13:30szombat30 - 78
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/A - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.03.25 - 15:30szombat77 - 36

      Felsőház - "C" csoport - Leány tini regionális      
Felsőház - "C" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  Gyakorló DSE - Pécsi VSK Pumák2017.03.25 - 10:00szombat70 - 47
  Zalaegerszegi KTE - Mágusok Egyesület2017.03.25 - 12:00szombat56 - 20
  Pécsi VSK Pumák - Mágusok Egyesület2017.03.25 - 14:00szombat39 - 52
  Gyakorló DSE - Zalaegerszegi KTE2017.03.25 - 16:00szombat76 - 70

      Felsőház - "D" csoport - Leány tini regionális      
Felsőház - "D" csoport - Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
(3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.)
  Szolnoki Sportcentrum - DVTK-ÉLKSK T2017.03.26 - 10:30vasárnap62 - 39
  Szeged KE/A - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia2017.03.26 - 12:30vasárnap51 - 37
  DVTK-ÉLKSK T - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia2017.03.26 - 14:30vasárnap58 - 44
  Szolnoki Sportcentrum - Szeged KE/A2017.03.26 - 16:30vasárnap56 - 42

      Alsóház - "A" csoport - Leány tini regionális      
Alsóház - "A" csoport - Városi Sportcsarnok
(3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
  BKGDSE - DVTK-ÉLKSK S2017.03.25 - 11:00szombat55 - 74
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B - DVTK-ÉLKSK Ó2017.03.25 - 13:00szombat83 - 51
  BKGDSE - DVTK-ÉLKSK Ó2017.03.25 - 15:00szombat51 - 60
  DVTK-ÉLKSK S - BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B2017.03.25 - 17:00szombat74 - 51

      Alsóház - "B" csoport - Leány tini regionális      
Alsóház - "B" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa Gy. utca 15.)
  Pécsi VSK/B - Dunaújvárosi Vadkutyák2017.03.26 - 10:00vasárnap74 - 83
  Tapolcai Oroszlánok - Pécsi VSK/B2017.03.26 - 12:00vasárnap71 - 66
  Dunaújvárosi Vadkutyák - Tapolcai Oroszlánok2017.03.26 - 14:00vasárnap86 - 52

      Alsóház - "C" csoport - Leány tini regionális      
Alsóház - "C" csoport - Terem
()
  Karcagi SE - Szentesi KK2017.03.25 - 11:00szombat109 - 29
  Gödöllői SK - Gyöngyösi SI DSZSE2017.03.25 - 12:45szombat42 - 51
  Szentesi KK - Gödöllői SK2017.03.25 - 14:30szombat28 - 76
  Karcagi SE - Gyöngyösi SI DSZSE2017.03.25 - 16:30szombat88 - 23

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok