Név:
E-mail:
Amatőr Női NB Piros
 DEAC  
 TFSE  
2018/01/19 19:30
Férfi NB II. Kelet
 NYIKSE  
 Békési SZSK U2.  
2018/01/19 19:00
Férfi NB II. Kelet
 DEAC II.  
 Mezőberényi KK.  
2018/01/19 19:30
Férfi NB II. Kelet
 Békéscsaba  
 BKGDSE  
2018/01/19 19:30
Férfi NB II. Nyugat
 Siófok  
 Kozármisleny-F.  
2018/01/19 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 MOGAAC  
 ZTE  
2018/01/19 19:30
Férfi NB II. Nyugat
 Ricsilla Sport  
 Marcali  
2018/01/19 19:30
Férfi NB II. Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Dunaújváros  
2018/01/19 19:30
Férfi NB II. Közép A
 Monor  
 Újpest-MT  
2018/01/19 19:30
Hepp Kupa, Férfi
 Vasas  
 Beszterce KK  
2018/01/19 17:00
Hepp Kupa, Férfi
 Oroszlány  
 BKG-Príma SE  
2018/01/19 19:00
Fiú Kadett, Kelet
 Bajai Bácska  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/01/19 17:30
Fiú Kadett, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 Alba Fehérvár/.  
2018/01/19 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 BKGDSE  
 Treff 07  
2018/01/19 20:00
Leány Junior, Regionális
 Gyakorló DSE  
 Szombathelyi S.  
2018/01/19 17:15
Leány Kadett, Nyugat
 Széchenyi KA  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/19 14:30
Kenguru Kupa
 SZECSKA Szöcsk.  
 Szolnoki Kisba.  
2018/01/19 16:15
Kenguru Kupa
 Szolnoki Kisba.  
 Mez?túri Refor.  
2018/01/19 17:30
Kenguru Kupa
 Mez?túri Refor.  
 SZECSKA Szöcsk.  
2018/01/19 18:45
Leány Tini Reg. - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Felsőház - "A" csoport - Leány Tini Reg.      
Felsőház - "A" csoport - Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
(7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
  Atomerőmű Sportegyesület - Szeged KE/B2017.04.02 - 10:00vasárnap88 - 35
  Bajai NKK - CEKK2017.04.02 - 12:00vasárnap104 - 52
  Szeged KE/B - CEKK2017.04.02 - 14:00vasárnap27 - 65
  Atomerőmű Sportegyesület - Bajai NKK2017.04.02 - 16:00vasárnap47 - 78

      Felsőház - "B" csoport - Leány Tini Reg.      
Felsőház - "B" csoport - Éltes Mátyás Általános Iskola
(2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/A - Tatabányai KC2017.03.25 - 09:30szombat143 - 24
  MTK Budapest - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.03.25 - 11:30szombat57 - 61
  Tatabányai KC - MTK Budapest2017.03.25 - 13:30szombat30 - 78
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/A - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.03.25 - 15:30szombat77 - 36

      Felsőház - "C" csoport - Leány Tini Reg.      
Felsőház - "C" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  Gyakorló DSE - Pécsi VSK Pumák2017.03.25 - 10:00szombat70 - 47
  Zalaegerszegi KTE - Mágusok Egyesület2017.03.25 - 12:00szombat56 - 20
  Pécsi VSK Pumák - Mágusok Egyesület2017.03.25 - 14:00szombat39 - 52
  Gyakorló DSE - Zalaegerszegi KTE2017.03.25 - 16:00szombat76 - 70

      Felsőház - "D" csoport - Leány Tini Reg.      
Felsőház - "D" csoport - Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
(3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.)
  Szolnoki Sportcentrum - DVTK-ÉLKSK T2017.03.26 - 10:30vasárnap62 - 39
  Szeged KE/A - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia2017.03.26 - 12:30vasárnap51 - 37
  DVTK-ÉLKSK T - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia2017.03.26 - 14:30vasárnap58 - 44
  Szolnoki Sportcentrum - Szeged KE/A2017.03.26 - 16:30vasárnap56 - 42

      Alsóház - "A" csoport - Leány Tini Reg.      
Alsóház - "A" csoport - Városi Sportcsarnok
(3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
  BKGDSE - DVTK-ÉLKSK S2017.03.25 - 11:00szombat55 - 74
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B - DVTK-ÉLKSK Ó2017.03.25 - 13:00szombat83 - 51
  BKGDSE - DVTK-ÉLKSK Ó2017.03.25 - 15:00szombat51 - 60
  DVTK-ÉLKSK S - BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B2017.03.25 - 17:00szombat74 - 51

      Alsóház - "B" csoport - Leány Tini Reg.      
Alsóház - "B" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
  Pécsi VSK/B - Dunaújvárosi Vadkutyák2017.03.26 - 10:00vasárnap74 - 83
  Tapolcai Oroszlánok - Pécsi VSK/B2017.03.26 - 12:00vasárnap71 - 66
  Dunaújvárosi Vadkutyák - Tapolcai Oroszlánok2017.03.26 - 14:00vasárnap86 - 52

      Alsóház - "C" csoport - Leány Tini Reg.      
Alsóház - "C" csoport - Klauzál Gábor Általános Iskola
(6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
  Karcagi SE - Szentesi KK2017.03.25 - 11:00szombat109 - 29
  Gödöllői SK - Gyöngyösi SI DSZSE2017.03.25 - 12:45szombat42 - 51
  Szentesi KK - Gödöllői SK2017.03.25 - 14:30szombat28 - 76
  Karcagi SE - Gyöngyösi SI DSZSE2017.03.25 - 16:30szombat88 - 23

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok