Név:
E-mail:
Fiú egyetemi, Kelet
 NyFSE  
 Debreceni Egye.  
2017/02/28 17:30
Fiú egyetemi, Nyugat
 Veszprémi Egye.  
 TFSE  
2017/02/28 19:20
Leány egyetemi, Kelet
 EKE EVSI  
 MAFC-BME  
2017/02/28 18:20
Fiú junior - Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 Budapesti Honv.  
2017/02/28 18:00
Fiú junior Reg.
 Nyíregyháza Bl.  
 Salgótarjáni  
2017/02/28 15:00
Fiú junior Reg.
 Salgótarjáni  
 Nyíregyháza Bl.  
2017/02/28 17:00
Fiú junior Reg.
 Százhalombatta.  
 BKGDSE  
2017/02/28 18:00
Fiú junior Reg.
 Veszprémi UKE  
 Soproni Sporti.  
2017/02/28 20:00
Fiú kadett reg.
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI / B  
2017/02/28 16:30
Leány tini regionális - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      "A" csoport - Leány tini regionális      
"A" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Oroszlánok - Mágusok Egyesület2017.02.26 - 10:30vasárnap40 - 39
  Mágusok Egyesület - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.02.26 - 12:30vasárnap48 - 41
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Tapolcai Oroszlánok2017.02.26 - 14:30vasárnap49 - 39

      "B" csoport - Leány tini regionális      
"B" csoport - Bolyai János Gimnázium
(6000 Kecskemét Irinyi utca 49.)
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia - Gödöllői SK2017.02.25 - 11:00szombat 
  Gödöllői SK - Szentesi KK2017.02.25 - 13:00szombat 
  Szentesi KK - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia2017.02.25 - 15:00szombat 

      "C" csoport - Leány tini regionális      
"C" csoport - Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
(3950 Sárospatak Arany János utca 7.)
  DVTK-ÉLKSK S - Gyöngyösi SI DSZSE2017.02.25 - 10:00szombat82 - 25
  CEKK - DVTK-ÉLKSK Ó2017.02.25 - 12:00szombat82 - 56
  Gyöngyösi SI DSZSE - DVTK-ÉLKSK Ó2017.02.25 - 14:00szombat48 - 113
  DVTK-ÉLKSK S - CEKK2017.02.25 - 16:00szombat40 - 50

      "D" csoport - Leány tini regionális      
"D" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa Gy. utca 15.)
  Dunaújvárosi Vadkutyák - Pécsi VSK Pumák2017.02.25 - 10:00szombat45 - 128
  Pécsi VSK Pumák - Szeged KE/B2017.02.25 - 12:00szombat75 - 57
  Szeged KE/B - Dunaújvárosi Vadkutyák2017.02.25 - 14:00szombat101 - 60

      "E" csoport - Leány tini regionális      
"E" csoport - Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
(3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.)
  Karcagi SE - DVTK-ÉLKSK T2017.03.05 - 10:00vasárnap 
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B - Karcagi SE2017.03.05 - 12:00vasárnap 
  DVTK-ÉLKSK T - BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B2017.03.05 - 14:00vasárnap 

      "F" csoport - Leány tini regionális      
"F" csoport - Éltes Mátyás Általános Iskola
(2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
  Tatabányai KC - BKGDSE2017.02.25 - 10:00szombat2 - 0
  BKGDSE - Pécsi VSK/B2017.02.25 - 11:45szombat0 - 2
  Pécsi VSK/B - Tatabányai KC2017.02.25 - 13:30szombat66 - 79

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok