Név:
E-mail:
 Szchenyi KA  
 KA Pcs/A  
2018/01/19 :
Férfi NB II. Kelet
 DEAC II.  
 Mezőberényi KK.  
2018/01/19 19:30
Férfi NB II. Kelet
 Békéscsaba  
 BKGDSE  
2018/01/19 19:30
Férfi NB II. Nyugat
 Siófok  
 Kozármisleny-F.  
2018/01/19 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 MOGAAC  
 ZTE  
2018/01/19 19:30
Férfi NB II. Nyugat
 Ricsilla Sport  
 Marcali  
2018/01/19 19:30
Férfi NB II. Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Dunaújváros  
2018/01/19 19:30
Férfi NB II. Közép A
 Monor  
 Újpest-MT  
2018/01/19 19:30
Fiú Kadett, Regionális
 BKGDSE  
 Treff 07  
2018/01/19 20:00
Leány Junior, Regionális
 Gyakorló DSE  
 Szombathelyi S.  
2018/01/19 17:15
Leány Kadett, Nyugat
 Széchenyi KA  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/19 14:30
Kenguru Kupa
 SZECSKA Szöcsk.  
 Szolnoki Kisba.  
2018/01/19 16:15
Kenguru Kupa
 Szolnoki Kisba.  
 Mez?túri Refor.  
2018/01/19 17:30
Kenguru Kupa
 Mez?túri Refor.  
 SZECSKA Szöcsk.  
2018/01/19 18:45
Leány Tini Reg. - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      "A" csoport - Leány Tini Reg.      
"A" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Oroszlánok - Mágusok Egyesület2017.02.26 - 10:30vasárnap40 - 39
  Mágusok Egyesület - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.02.26 - 12:30vasárnap48 - 41
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Tapolcai Oroszlánok2017.02.26 - 14:30vasárnap49 - 39

      "B" csoport - Leány Tini Reg.      
"B" csoport - Bolyai János Gimnázium
(6000 Kecskemét Irinyi utca 49.)
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia - Gödöllői SK2017.02.25 - 11:00szombat67 - 54
  Gödöllői SK - Szentesi KK2017.02.25 - 13:00szombat75 - 30
  Szentesi KK - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia2017.02.25 - 15:00szombat12 - 112

      "C" csoport - Leány Tini Reg.      
"C" csoport - Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
(3950 Sárospatak Arany János utca 7.)
  DVTK-ÉLKSK S - Gyöngyösi SI DSZSE2017.02.25 - 10:00szombat82 - 25
  CEKK - DVTK-ÉLKSK Ó2017.02.25 - 12:00szombat82 - 56
  Gyöngyösi SI DSZSE - DVTK-ÉLKSK Ó2017.02.25 - 14:00szombat48 - 113
  DVTK-ÉLKSK S - CEKK2017.02.25 - 16:00szombat40 - 50

      "D" csoport - Leány Tini Reg.      
"D" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
  Dunaújvárosi Vadkutyák - Pécsi VSK Pumák2017.02.25 - 10:00szombat45 - 128
  Pécsi VSK Pumák - Szeged KE/B2017.02.25 - 12:00szombat75 - 57
  Szeged KE/B - Dunaújvárosi Vadkutyák2017.02.25 - 14:00szombat101 - 60

      "E" csoport - Leány Tini Reg.      
"E" csoport - Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
(3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.)
  Karcagi SE - DVTK-ÉLKSK T2017.03.05 - 10:00vasárnap40 - 41
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B - Karcagi SE2017.03.05 - 12:00vasárnap70 - 49
  DVTK-ÉLKSK T - BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B2017.03.05 - 14:00vasárnap57 - 49

      "F" csoport - Leány Tini Reg.      
"F" csoport - Éltes Mátyás Általános Iskola
(2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
  Tatabányai KC - BKGDSE2017.02.25 - 10:00szombat2 - 0
  BKGDSE - Pécsi VSK/B2017.02.25 - 11:45szombat0 - 2
  Pécsi VSK/B - Tatabányai KC2017.02.25 - 13:30szombat66 - 79

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok