Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel I.  
 TF-BP U23  
2017/01/17 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Bp. Honvéd U23.  
 Közgáz SC és  
2017/01/17 19:40
Férfi NB II. Kö B
 Lehel Kosársul.  
 FSzSE  
2017/01/17 20:20
Fiú egyetemi, Nyugat
 Szombathelyi E.  
 Veszprémi Egye.  
2017/01/17 17:30
Hepp-kupa, férfi
 NYKK  
 Vásárhely  
2017/01/17 17:00
Fiú kadett - Kelet
 Nyírsuli Kosár.  
 DKA - DSI / A  
2017/01/17 14:00
Leány kadett Reg.
 BEAC -Újbuda K.  
 Újpest-MT  
2017/01/17 16:00
Kenguru Kupa
 Ziccer Tigrise.  
  Ziccer Tigris.  
2017/01/17 16:45
Leány tini - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Leány tini      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Csata DSE  6  0  591  204  387  2.897  15  (70)    3  
2.  Soproni Darazsak Akadémia/A  5  1  474  317  157  1.495  14  (72)    3  
3.  Török Flóris - Törekvés SE  4  2  366  410  -44  0.893  13  (73)    3  
4.  DVTK-ÉLKSK  4  2  405  270  135  1.5  13  (72)    3  
5.  Széchenyi KA  4  2  458  383  75  1.196  13  (72)    3  
6.  Zsíros Akadémia Kőbánya  5  1  627  292  335  2.147  13  (68)    2  
7.  Kosárlabda Akadémia Pécs  4  2  482  399  83  1.208  13  (68)    3  
8.  Vasas Akadémia  6  0  608  237  371  2.565  13  (61)    1  
9.  MVSI Vadmacskák  3  3  325  382  -57  0.851  12  (75)    3  
10.  Kanizsa DKK   4  2  546  366  180  1.492  11  (63)    1  
Teljes tabella





      "A" csoport - Leány tini      
"A" csoport - Pécs, POTE csarnok
(7624 Pécs Jakabhegyi út 6.)
  Pécsi VSK - Kosárlabda Akadémia Pécs2017.01.14 - 09:00szombat81 - 68
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Csata DSE2017.01.14 - 11:00szombat39 - 125
  Csata DSE - Pécsi VSK2017.01.14 - 13:00szombat98 - 28

      "B" csoport - Leány tini      
"B" csoport - Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.)
  Kanizsa DKK - Vasas Akadémia2017.01.14 - 11:00szombat83 - 77
  Vasas Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia/A2017.01.14 - 14:00szombat67 - 80
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Kanizsa DKK 2017.01.14 - 17:00szombat46 - 65

      "C" csoport - Leány tini      
"C" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  MVSI Vadmacskák - Zsíros Akadémia Kőbánya2017.01.14 - 11:00szombat70 - 74
  Török Flóris - Törekvés SE - MVSI Vadmacskák2017.01.14 - 13:00szombat63 - 79
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Török Flóris - Törekvés SE2017.01.14 - 15:30szombat107 - 53

      "D" csoport - Leány tini      
"D" csoport - Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
(1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
  Kiss Lenke KS - Széchenyi KA2017.01.14 - 11:00szombat54 - 90
  Széchenyi KA - DVTK-ÉLKSK2017.01.14 - 13:00szombat61 - 74
  DVTK-ÉLKSK - Kiss Lenke KS2017.01.14 - 16:00szombat94 - 52

      "E" csoport - Leány tini      
"E" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Dunaújvárosi Vadkutyák - Gyakorló DSE2017.01.15 - 10:00vasárnap15 - 121
  Dávid Kornél KA - Dunaújvárosi Vadkutyák2017.01.15 - 12:00vasárnap124 - 13
  Gyakorló DSE - Dávid Kornél KA2017.01.15 - 14:00vasárnap52 - 66

      "F" csoport - Leány tini      
"F" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek - Nyíregyházi Kosársuli/B2017.01.15 - 10:00vasárnap98 - 10
  Nyíregyházi Kosársuli/B - Szolnoki Sportcentrum2017.01.15 - 12:15vasárnap37 - 59
  Szolnoki Sportcentrum - Ziccer Tigrisek2017.01.15 - 14:30vasárnap26 - 66

      "G" csoport - Leány tini      
"G" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Nyíregyházi Kosársuli/A - MTK Budapest2017.01.14 - 11:00szombat99 - 36
  MTK Budapest - DVTK-ÉLKSK S2017.01.14 - 14:00szombat 
  DVTK-ÉLKSK S - Nyíregyházi Kosársuli/A2017.01.14 - 17:00szombat 

      "H" csoport - Leány tini      
"H" csoport - Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
(7100 Szekszárd Rákóczi utca 1.)
  KSC Szekszárd - Mágusok Egyesület2017.01.21 - 11:00szombat 
  Mágusok Egyesület - Zalaegerszegi KTE2017.01.21 - 13:00szombat 
  Zalaegerszegi KTE - KSC Szekszárd2017.01.21 - 15:00szombat 

      "I" csoport - Leány tini      
"I" csoport - Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
(7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/A - Atomerőmű Sportegyesület2017.01.15 - 14:00vasárnap85 - 41
  Atomerőmű Sportegyesület - DVTK-ÉLKSK Ó2017.01.21 - 12:00szombat 
  DVTK-ÉLKSK Ó - BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/A2017.01.21 - 17:00szombat 

      "J" csoport - Leány tini      
"J" csoport - Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
(6500 Baja Oltványi utca 14.)
  Bajai NKK - Pécsi VSK Pumák2017.01.15 - 10:00vasárnap82 - 25
  Pécsi VSK Pumák - Szeged KE/A2017.01.15 - 13:00vasárnap29 - 34
  Szeged KE/A - Bajai NKK2017.01.15 - 16:00vasárnap41 - 60

      "K" csoport - Leány tini      
"K" csoport - Batthyány Kázmér Gimnázium
(2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-14.)
  BKGDSE - Szentesi KK2017.01.14 - 11:00szombat86 - 23
  Szentesi KK - CEKK2017.01.14 - 13:00szombat3 - 121
  CEKK - BKGDSE2017.01.14 - 15:00szombat61 - 34

      "L" csoport - Leány tini      
"L" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Oroszlánok - Tatabányai KC2017.01.15 - 10:00vasárnap44 - 43
  Tatabányai KC - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.01.15 - 12:00vasárnap26 - 67
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Tapolcai Oroszlánok2017.01.15 - 14:00vasárnap58 - 52

      "M" csoport - Leány tini      
"M" csoport - Grosics Gyula Általános Iskola
(1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B - Ajka2017.01.14 - 11:00szombat20 - 0
  Ajka - Pécsi VSK/B2017.01.14 - 13:00szombat0 - 20
  Pécsi VSK/B - BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B2017.01.14 - 15:00szombat35 - 110

      "N" csoport - Leány tini      
"N" csoport - Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
(3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.)
  DVTK-ÉLKSK T - Karcagi SE2017.01.22 - 10:00vasárnap 
  Karcagi SE - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia2017.01.22 - 12:00vasárnap 
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia - DVTK-ÉLKSK T2017.01.22 - 14:00vasárnap 

      "O" csoport - Leány tini      
"O" csoport - Petőfi Sándor Általános Iskola
(2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)
  Gödöllői SK - Gyöngyösi SI DSZSE2017.01.15 - 10:00vasárnap91 - 39
  Gyöngyösi SI DSZSE - Szeged KE/B2017.01.15 - 12:00vasárnap39 - 88
  Szeged KE/B - Gödöllői SK2017.01.15 - 14:00vasárnap53 - 62

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok