Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 Sopron KC-Spor.  
 Falco KC U23  
2017/10/18 19:30
Férfi NB II. Kelet
 DEAC  
 Békéscsaba  
2017/10/18 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 Zuglói Sasok  
2017/10/18 19:15
Leány egyetemi Kelet
 Miskolci Egyet.  
 Debreceni Egye.  
2017/10/18 19:15
Fiú Junior, Regionális
 Szerencs VSE  
 Tiszaújvárosi  
2017/10/18 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 PVSK-Panthers  
2017/10/18 16:30
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Sp.  
 MEAFC/A  
2017/10/18 17:00
Fiú Kadett, Nyugat
 AKMÉ Körmendi  
 Szombathelyi S.  
2017/10/18 15:30
Fiú Kadett, Regionális
 OSE Lions/A  
 Soproni Tigris.  
2017/10/18 18:30
Leány Tini - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése





      "A" csoport - Leány Tini      
"A" csoport - Budapest, Pasaréti Sportcentrum
  Atomerőmű KSC Szekszárd - Széchenyi KA2015.05.07 - 13:00csütörtök93 - 37
  Vasas Akadémia - Török Flóris - Törekvés SE /A2015.05.07 - 15:00csütörtök83 - 66
  Török Flóris - Törekvés SE /A - Atomerőmű KSC Szekszárd2015.05.08 - 09:00péntek77 - 84
  Vasas Akadémia - Széchenyi KA2015.05.08 - 11:00péntek93 - 64
  Széchenyi KA - Török Flóris - Törekvés SE /A2015.05.08 - 17:00péntek45 - 68
  Atomerőmű KSC Szekszárd - Vasas Akadémia2015.05.08 - 19:00péntek70 - 78

     "A" csoport - Leány Tini      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Széchenyi KA03146254-1080.57483
2.Török Flóris - Törekvés SE /A12211212-10.99534
3.Atomerőmű KSC Szekszárd21247192551.28655
4.Vasas Akadémia30254200541.27006



      "B" csoport - Leány Tini      
"B" csoport - Budapest, Pasaréti Sportcentrum
  Csata DSE - Bajai NKK2015.05.07 - 09:00csütörtök89 - 51
  BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia / A - Soproni Darazsak Akadémia / A2015.05.07 - 11:00csütörtök68 - 52
  Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia / A2015.05.07 - 17:00csütörtök78 - 41
  Bajai NKK - BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia / A2015.05.07 - 19:00csütörtök42 - 80
  Soproni Darazsak Akadémia / A - Bajai NKK2015.05.08 - 13:00péntek66 - 60
  BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia / A - Csata DSE2015.05.08 - 15:00péntek30 - 82

     "B" csoport - Leány Tini      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Bajai NKK03153235-820.65113
2.Soproni Darazsak Akadémia / A12159206-470.77184
3.BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia / A2117817621.01145
4.Csata DSE302491221272.04106



      Keresztjáték - Leány Tini      
Keresztjáték - Budapest, Pasaréti Sportcentrum
  Soproni Darazsak Akadémia / A - Széchenyi KA2015.05.09 - 10:00szombat81 - 43
  Török Flóris - Törekvés SE /A - Bajai NKK2015.05.09 - 12:00szombat64 - 67
  Csata DSE - Atomerőmű KSC Szekszárd2015.05.09 - 14:00szombat79 - 57
  Vasas Akadémia - BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia / A2015.05.09 - 16:00szombat59 - 55

      Helyosztók - Leány Tini      
Helyosztók - Budapest, Pasaréti Sportcentrum
  Széchenyi KA - Török Flóris - Törekvés SE /A2015.05.10 - 09:00vasárnap59 - 74
  Soproni Darazsak Akadémia / A - Bajai NKK2015.05.10 - 11:00vasárnap86 - 52
  Atomerőmű KSC Szekszárd - BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia / A2015.05.10 - 13:00vasárnap86 - 76
  Csata DSE - Vasas Akadémia2015.05.10 - 15:00vasárnap90 - 43

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok