Név:
E-mail:
Leány Tini - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Leány Tini      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Csata DSE  4  0  405  132  273  3.068  10  (30)    2  
2.  DVTK-ÉLKSK  4  0  301  147  154  2.048  10  (30)    2  
3.  Soproni Darazsak Akadémia/A  3  1  313  210  103  1.49  9  (32)    2  
4.  Széchenyi KA  3  1  282  259  23  1.089  9  (32)    2  
5.  Kosárlabda Akadémia Pécs  3  1  348  238  110  1.462  9  (29)    2  
6.  Zsíros Akadémia Kőbánya  4  0  490  185  305  2.649  9  (26)    1  
7.  MVSI Vadmacskák  2  2  202  239  -37  0.845  8  (34)    2  
8.  Török Flóris - Törekvés SE  2  2  216  312  -96  0.692  8  (34)    2  
9.  Kanizsa DKK   4  0  417  210  207  1.986  8  (23)    0  
10.  Vasas Akadémia  4  0  466  134  332  3.478  8  (22)    0  
Teljes tabella





      "A" csoport - Leány Tini      
"A" csoport - Földes Ferenc Gimnázium
(3525 Miskolc Hősök tere 7.)
  MVSI Vadmacskák - Csata DSE2016.11.19 - 11:00szombat39 - 68
  Csata DSE - Bajai NKK2016.11.19 - 13:15szombat90 - 38
  Bajai NKK - MVSI Vadmacskák2016.11.19 - 15:30szombat60 - 78

      "B" csoport - Leány Tini      
"B" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  KSC Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs2016.11.20 - 09:30vasárnap63 - 79
  Széchenyi KA - KSC Szekszárd2016.11.20 - 11:30vasárnap67 - 52
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Széchenyi KA2016.11.20 - 13:30vasárnap79 - 85

      "C" csoport - Leány Tini      
"C" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Pécsi VSK2016.11.19 - 11:00szombat73 - 59
  Pécsi VSK - Soproni Darazsak Akadémia/A2016.11.19 - 13:00szombat48 - 70
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.11.19 - 15:00szombat68 - 78

      "D" csoport - Leány Tini      
"D" csoport - Török Flóris Általános Iskola
(1237 Budapest Dinnyehegyi köz 2.)
  Nyíregyházi Kosársuli/A - Török Flóris - Törekvés SE2016.11.20 - 11:00vasárnap56 - 71
  DVTK-ÉLKSK - Nyíregyházi Kosársuli/A2016.11.20 - 13:00vasárnap67 - 31
  Török Flóris - Törekvés SE - DVTK-ÉLKSK2016.11.20 - 16:00vasárnap37 - 83

      "E" csoport - Leány Tini      
"E" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek - Nyíregyházi Kosársuli/B2016.11.20 - 10:00vasárnap154 - 2
  Nyíregyházi Kosársuli/B - DVTK-ÉLKSK S2016.11.20 - 12:00vasárnap23 - 84
  DVTK-ÉLKSK S - Ziccer Tigrisek2016.11.20 - 14:00vasárnap19 - 125

      "F" csoport - Leány Tini      
"F" csoport - Grosics Gyula Általános Iskola
(1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
  Vasas Akadémia - BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/A2016.11.20 - 12:00vasárnap93 - 47
  DVTK-ÉLKSK Ó - Vasas Akadémia2016.11.20 - 14:00vasárnap23 - 147
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/A - DVTK-ÉLKSK Ó2016.11.20 - 16:00vasárnap88 - 22

      "G" csoport - Leány Tini      
"G" csoport - Petőfi Sándor Általános Iskola
(2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)
  Gödöllői SK - DVTK-ÉLKSK T2016.11.19 - 11:00szombat46 - 68
  DVTK-ÉLKSK T - CEKK2016.11.19 - 14:00szombat60 - 73
  CEKK - Gödöllői SK2016.11.19 - 17:00szombat71 - 39

      "H" csoport - Leány Tini      
"H" csoport - Bolyai János Gimnázium
(6000 Kecskemét Irinyi utca 49.)
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia - Kiss Lenke KS2016.11.19 - 11:00szombat62 - 119
  Kiss Lenke KS - Szeged KE/A2016.11.19 - 14:00szombat96 - 30
  Szeged KE/A - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia2016.11.19 - 17:00szombat59 - 42

      "I" csoport - Leány Tini      
"I" csoport - Széchenyi körút-i Általános Iskola
(5000 Szolnok Széchenyi körút 10.)
  Szeged KE/B - Szolnoki Sportcentrum2016.11.19 - 11:00szombat42 - 80
  Atomerőmű Sportegyesület - Szeged KE/B2016.11.19 - 14:00szombat86 - 14
  Szolnoki Sportcentrum - Atomerőmű Sportegyesület2016.11.19 - 17:00szombat55 - 66

      "J" csoport - Leány Tini      
"J" csoport - MTK Kosárlabda Csarnok
(1122 Budapest Acsády Ignác utca 3.)
  MTK Budapest - Gyakorló DSE2016.11.19 - 11:00szombat44 - 59
  Gyakorló DSE - Kanizsa DKK 2016.11.19 - 13:00szombat75 - 102
  Kanizsa DKK - MTK Budapest2016.11.19 - 15:00szombat102 - 34

      "K" csoport - Leány Tini      
"K" csoport - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  Zalaegerszegi KTE - Dávid Kornél KA2016.11.19 - 11:00szombat38 - 47
  Dávid Kornél KA - Soproni Darazsak Akadémia/B2016.11.19 - 14:00szombat35 - 25
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Zalaegerszegi KTE2016.11.19 - 17:00szombat40 - 51

      "L" csoport - Leány Tini      
"L" csoport - Batthyány Kázmér Gimnázium
(2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-14.)
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B - BKGDSE2016.11.19 - 10:00szombat85 - 58
  Ajka - BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B2016.11.19 - 12:00szombat0 - 2
  BKGDSE - Ajka2016.11.19 - 14:00szombat2 - 0

      "M" csoport - Leány Tini      
"M" csoport - Nemzeti Edzőközpontok, C épület
(3233 Mátraháza, Erdész utca 2.)
  Szentesi KK - Gyöngyösi SI DSZSE2016.11.19 - 10:00szombat19 - 58
  Karcagi SE - Szentesi KK2016.11.19 - 11:45szombat108 - 4
  Gyöngyösi SI DSZSE - Karcagi SE2016.11.19 - 13:30szombat17 - 81

      "N" csoport - Leány Tini      
"N" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tatabányai KC - Tapolcai Oroszlánok2016.11.20 - 10:30vasárnap39 - 50
  Mágusok Egyesület - Tatabányai KC2016.11.20 - 12:30vasárnap80 - 28
  Tapolcai Oroszlánok - Mágusok Egyesület2016.11.20 - 14:30vasárnap44 - 46

      "O" csoport - Leány Tini      
"O" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa Gy. utca 15.)
  Pécsi VSK/B - Dunaújvárosi Vadkutyák2016.11.20 - 11:30vasárnap70 - 88
  Pécsi VSK Pumák - Pécsi VSK/B2016.11.20 - 13:30vasárnap95 - 40
  Dunaújvárosi Vadkutyák - Pécsi VSK Pumák2016.11.20 - 15:30vasárnap45 - 136
   - 0.. - 0: 

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok