Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Piros
 MEAFC  
 Bp. Honvéd  
2017/12/13 17:30
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 Pápai KC  
2017/12/13 17:45
Férfi NB II. Kelet
 PRIMA SE II.  
 DEAC II.  
2017/12/13 21:00
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 BKG-Veresegyhá.  
2017/12/13 19:15
Hepp Kupa, Női
 Csata DSE  
 ZTE NKK II.  
2017/12/13 18:00
NB I. B Piros, F U20
 MEAFC  
 Bp. Honvéd  
2017/12/13 19:30
NB I. B Zöld, F U20
 EKE Eger KOK  
 Pápai KC  
2017/12/13 19:30
Fiú Junior, Kelet
 ELITE Basket T.  
 Kaszások Akadé.  
2017/12/13 16:30
Fiú Junior, Nyugat
 FALCO KC Szomb.  
 Alba Fehérvár  
2017/12/13 15:00
Fiú Junior, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 Körmendi Törpö.  
2017/12/13 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/13 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ké.  
 Nyíradonyi VVT.  
2017/12/13 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/12/13 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 Békési SzSK  
2017/12/13 18:40
Fiú Junior, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/13 18:45
Fiú Junior, Regionális
 Lehel Kosársul.  
 Szolnoki Olaj  
2017/12/13 19:30
Fiú Kadett, Regionális
 MEAFC/B  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Egri VSI KOK  
2017/12/13 16:30
Leány Junior
 MTK Budapest  
 Török Flóris  
2017/12/13 17:40
Leány Junior
 Debreceni KA  
 Monori SE  
2017/12/13 19:30
Leány Tini - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Leány Tini      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Csata DSE  4  0  367  159  208  2.308  10  (31)    2  
2.  Atomerőmű KSC Szekszárd  4  0  453  157  296  2.885  10  (30)    2  
3.  Soproni Darazsak Akadémia / A  4  0  302  189  113  1.598  10  (30)    2  
4.  Vasas Akadémia  3  1  287  261  26  1.1  9  (33)    2  
5.  BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia / A  3  1  268  221  47  1.213  9  (31)    2  
6.  Bajai NKK  2  2  209  209  0  1  8  (34)    2  
7.  Széchenyi KA  2  2  286  296  -10  0.966  8  (34)    2  
8.  Ziccer Tigrisek  2  2  194  235  -41  0.826  8  (33)    2  
9.  Soproni Darazsak Akadémia/C  4  0  324  136  188  2.382  8  (23)    0  
10.  Zsíros Akadémia Kőbánya  4  0  266  156  110  1.705  8  (22)    0  
Teljes tabella






      "A" csoport - Leány Tini      
"A" csoport - Szekszárd, PTE-IFK tornaterme
  Atomerőmű KSC Szekszárd - Százhalombattai KSE2014.11.15 - 11:00szombat123 - 34
  Százhalombattai KSE - Széchenyi KA2014.11.15 - 13:00szombat38 - 88
  Széchenyi KA - Atomerőmű KSC Szekszárd2014.11.15 - 15:00szombat55 - 109

      "B" csoport - Leány Tini      
"B" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  Ziccer Tigrisek - DVTK-ÉLKSK2014.11.16 - 11:00vasárnap58 - 34
  DVTK-ÉLKSK - Csata DSE2014.11.16 - 13:00vasárnap29 - 98
  Csata DSE - Ziccer Tigrisek2014.11.16 - 15:00vasárnap94 - 23

      "C" csoport - Leány Tini      
"C" csoport - Budapest, Városmajori MTK csarnok
  MTK Budapest - Vasas Akadémia2014.11.16 - 11:00vasárnap44 - 87
  Vasas Akadémia - BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia / A2014.11.16 - 13:00vasárnap78 - 74
  BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia / A - MTK Budapest2014.11.16 - 15:00vasárnap59 - 52

      "D" csoport - Leány Tini      
"D" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  Soproni Darazsak Akadémia / A - Bajai NKK2014.11.16 - 13:00vasárnap62 - 41
  Bajai NKK - Dávid Kornél KA2014.11.16 - 15:00vasárnap62 - 38
  Dávid Kornél KA - Soproni Darazsak Akadémia / A2014.11.16 - 17:00vasárnap28 - 79

      "E" csoport - Leány Tini      
"E" csoport - Budapest, Török Flóris Ált. Isk.
  Török Flóris - Törekvés SE /A - BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B2014.11.15 - 10:00szombat102 - 11
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B - Óbudai Kaszások Akadémia2014.11.15 - 12:00szombat15 - 80
  Óbudai Kaszások Akadémia - Török Flóris - Törekvés SE /A2014.11.15 - 14:00szombat27 - 127

      "F" csoport - Leány Tini      
"F" csoport - Kaposvár, KE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  Gyakorló DSE - Pécsi VSK2014.11.16 - 11:00vasárnap50 - 72
  Pécsi VSK - Szeged KE2014.11.16 - 14:00vasárnap19 - 66
  Szeged KE - Gyakorló DSE2014.11.16 - 17:00vasárnap68 - 29

      "G" csoport - Leány Tini      
"G" csoport - Paks, Városi Sportcsarnok
  Atomerőmű Sportegyesület - Mágusok Egyesület2014.11.16 - 10:30vasárnap61 - 67
  Mágusok Egyesület - Kosárlabda Akadémia Pécs2014.11.16 - 12:30vasárnap62 - 92
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Atomerőmű Sportegyesület2014.11.16 - 14:30vasárnap93 - 47

      "H" csoport - Leány Tini      
"H" csoport - Budapest, Török Flóris Ált. Isk.
  Török Flóris - Törekvés SE/B - Tatabányai KC2014.11.16 - 10:00vasárnap77 - 51
  Tatabányai KC - Soproni Darazsak Akadémia/C2014.11.16 - 12:00vasárnap12 - 104
  Soproni Darazsak Akadémia/C - Török Flóris - Törekvés SE/B2014.11.16 - 14:00vasárnap77 - 35

      "I" csoport - Leány Tini      
"I" csoport - Budapest, Zrínyi Gimnázium
  DVTK-ÉLKSK M - Zsíros Akadémia Kőbánya2014.11.15 - 10:00szombat41 - 60
  BEAC-MAFC Újbuda Kosárlabda Akadémia - DVTK-ÉLKSK M2014.11.15 - 12:00szombat46 - 29
  Zsíros Akadémia Kőbánya - BEAC-MAFC Újbuda Kosárlabda Akadémia2014.11.15 - 14:00szombat50 - 40

      "J" csoport - Leány Tini      
"J" csoport - Nyíregyháza, NyKS Edzésközpont
  Szolnoki Sportcentrum - Nyíregyházi Kosársuli2014.11.16 - 10:30vasárnap40 - 72
  DVTK-ÉLKSK Ó - Szolnoki Sportcentrum2014.11.16 - 12:30vasárnap31 - 94
  Nyíregyházi Kosársuli - DVTK-ÉLKSK Ó2014.11.16 - 14:30vasárnap147 - 12

      "K" csoport - Leány Tini      
"K" csoport - Sárospatak, Árpád vezér Gimnázium
  DVTK-ÉLKSK S - Mezőberényi KK2014.11.16 - 11:00vasárnap85 - 67
  Mezőberényi KK - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia2014.11.16 - 13:00vasárnap13 - 111
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia - DVTK-ÉLKSK S2014.11.16 - 15:00vasárnap115 - 38

      "L" csoport - Leány Tini      
"L" csoport - Zalaegerszeg, Eötvös József Általános Iskola, Kauzli J. tornaterem
  Zala Volán TE - Szombathelyi SI2014.11.15 - 09:00szombat87 - 38
  Szombathelyi SI - Pécsi VSK/B2014.11.15 - 11:00szombat87 - 49
  Pécsi VSK/B - Zala Volán TE2014.11.15 - 13:00szombat31 - 128

      "M" csoport - Leány Tini      
"M" csoport - Nyíregyháza, Sipkay Barna Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakiskola
  DVTK-ÉLKSK T - Nyíregyházi Sportcentrum2014.11.15 - 09:30szombat26 - 36
  Beszterce KK - DVTK-ÉLKSK T2014.11.15 - 11:30szombat41 - 21
  Nyíregyházi Sportcentrum - Beszterce KK2014.11.15 - 13:30szombat29 - 55

      "N" csoport - Leány Tini      
"N" csoport - Piliscsaba, Paduai Szent Antal Iskola
  PCSLE-PAFC - CEKK2014.11.16 - 10:00vasárnap2 - 0
  CEKK - Jövő Bajnokai DSE2014.11.16 - 12:00vasárnap0 - 2
  Jövő Bajnokai DSE - PCSLE-PAFC2014.11.16 - 14:00vasárnap49 - 44

      "O" csoport - Leány Tini      
"O" csoport - Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
  KKS - JKC-FKE2014.11.16 - 10:00vasárnap26 - 73
  JKC-FKE - Szent Pál Akadémia2014.11.16 - 12:00vasárnap39 - 37
  Szent Pál Akadémia - KKS2014.11.16 - 14:00vasárnap105 - 14

      "P" csoport - Leány Tini      
"P" csoport - Komló, Városi Sportközpont
  Kanizsa DKK - PINKK-Komló Sport2014.11.15 - 10:00szombat100 - 44
  Soproni Darazsak Akadémia / B - Kanizsa DKK 2014.11.15 - 12:00szombat54 - 129
  PINKK-Komló Sport - Soproni Darazsak Akadémia / B2014.11.15 - 14:00szombat69 - 65

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok