Név:
E-mail:
 Basket Slovank.  
 Snatt?s Femeni.  
2017/11/21 :
 Nevskaya Sport.  
 Zkk Cinkarna C.  
2017/11/21 :
 Csata DSE  
 BS Riga  
2017/11/21 :
 Umana Reyer Ve.  
 Soproni Darazs.  
2017/11/21 :
Leány Tini - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése







      "A" csoport - Leány Tini      
"A" csoport - Sopron, Novomatic Aréna, Új Terem
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Dávid Kornél KA2016.10.16 - 11:00vasárnap95 - 31
  Dávid Kornél KA - Széchenyi KA2016.10.16 - 14:00vasárnap48 - 77
  Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia/A2016.10.16 - 17:00vasárnap53 - 80

      "B" csoport - Leány Tini      
"B" csoport - Budapest, Károlyi István Ált. Isk.
  Kiss Lenke KS - Török Flóris - Törekvés SE2016.10.16 - 09:30vasárnap57 - 83
  Török Flóris - Törekvés SE - Csata DSE2016.10.16 - 11:30vasárnap25 - 116
  Csata DSE - Kiss Lenke KS2016.10.16 - 13:30vasárnap131 - 30

      "C" csoport - Leány Tini      
"C" csoport - Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
  DVTK-ÉLKSK - MVSI Vadmacskák2016.10.16 - 11:00vasárnap66 - 39
  MVSI Vadmacskák - Ziccer Tigrisek2016.10.16 - 14:00vasárnap46 - 45
  Ziccer Tigrisek - DVTK-ÉLKSK2016.10.16 - 17:00vasárnap40 - 85

      "D" csoport - Leány Tini      
"D" csoport - Baja, Dr. Posta Sándor Sportcsarnok
  Bajai NKK - Szolnoki Sportcentrum2016.10.15 - 11:00szombat64 - 46
  Szolnoki Sportcentrum - Kosárlabda Akadémia Pécs2016.10.15 - 14:00szombat34 - 116
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Bajai NKK2016.10.15 - 17:00szombat74 - 56

      "E" csoport - Leány Tini      
"E" csoport - Kaposvár, Kaposvári Ált. Isk. és Gimn.
  Dunaújvárosi Vadkutyák - Gyakorló DSE2016.10.16 - 10:00vasárnap18 - 97
  Pécsi VSK - Dunaújvárosi Vadkutyák2016.10.16 - 12:00vasárnap170 - 8
  Gyakorló DSE - Pécsi VSK2016.10.16 - 14:00vasárnap38 - 113

      "F" csoport - Leány Tini      
"F" csoport - Kaposvár,Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium tornacsarnoka
  Mágusok Egyesület - Pécsi VSK/B2016.10.16 - 10:00vasárnap45 - 34
  Pécsi VSK/B - KSC Szekszárd2016.10.16 - 12:00vasárnap21 - 137
  KSC Szekszárd - Mágusok Egyesület2016.10.16 - 14:00vasárnap121 - 34

      "G" csoport - Leány Tini      
"G" csoport - Nagykanizsa, Cserháti Sándor Szakképző Iskola Sportcsarnoka
  Kanizsa DKK - Pécsi VSK Pumák2016.10.16 - 11:00vasárnap117 - 39
  Pécsi VSK Pumák - Zalaegerszegi KTE2016.10.16 - 14:00vasárnap29 - 96
  Zalaegerszegi KTE - Kanizsa DKK 2016.10.16 - 17:00vasárnap62 - 96

      "H" csoport - Leány Tini      
"H" csoport - Sopron, Novomatic Aréna, Nagyterem
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Ajka2016.10.16 - 10:00vasárnap2 - 0
  Ajka - Tapolcai Oroszlánok2016.10.16 - 12:00vasárnap0 - 2
  Tapolcai Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/B2016.10.16 - 14:00vasárnap20 - 64

      "I" csoport - Leány Tini      
"I" csoport - Budapest, MTK Csarnok
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B - MTK Budapest2016.10.16 - 09:00vasárnap54 - 76
  Vasas Akadémia - BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/B2016.10.16 - 11:30vasárnap133 - 30
  MTK Budapest - Vasas Akadémia2016.10.16 - 14:00vasárnap34 - 93

      "J" csoport - Leány Tini      
"J" csoport - Budapest, Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Tatabányai KC2016.10.16 - 10:00vasárnap197 - 16
  Tatabányai KC - BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/A2016.10.16 - 12:00vasárnap27 - 134
  BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.10.16 - 14:00vasárnap42 - 142

      "K" csoport - Leány Tini      
"K" csoport - Gödöllő, Petőfi Sándor Ált. Isk.
  BKGDSE - Gödöllői SK2016.10.16 - 10:00vasárnap49 - 101
  DVTK-ÉLKSK Ó - BKGDSE2016.10.16 - 12:00vasárnap103 - 47
  Gödöllői SK - DVTK-ÉLKSK Ó2016.10.16 - 14:00vasárnap67 - 55

      "L" csoport - Leány Tini      
"L" csoport - Szentes, Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
  Szentesi KK - CEKK2016.10.15 - 15:30szombat5 - 105
  CEKK - Szeged KE/A2016.10.15 - 17:15szombat48 - 49
  Szeged KE/A - Szentesi KK2016.10.15 - 19:00szombat104 - 6

      "M" csoport - Leány Tini      
"M" csoport - Paks, ASE csarnok
  Sárbogárdi KC - Atomerőmű Sportegyesület2016.10.16 - 10:30vasárnap0 - 2
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia - Szeged KE/B2016.10.16 - 12:30vasárnap76 - 39
  Sárbogárdi KC - Szeged KE/B2016.10.16 - 15:00vasárnap0 - 2
  Atomerőmű Sportegyesület - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia2016.10.16 - 17:00vasárnap63 - 48

      "N" csoport - Leány Tini      
"N" csoport - Nyíregyháza, Nyíregyházi Kosársuli Edzésközpont
  Nyíregyházi Kosársuli/A - Karcagi SE2016.10.16 - 13:00vasárnap129 - 22
  Karcagi SE - DVTK-ÉLKSK S2016.10.16 - 15:00vasárnap62 - 69
  DVTK-ÉLKSK S - Nyíregyházi Kosársuli/A2016.10.16 - 17:00vasárnap36 - 100

      "O" csoport - Leány Tini      
"O" csoport - Nyíregyháza, Nyíregyházi Kosársuli Edzésközpont
  Gyöngyösi SI DSZSE - Nyíregyházi Kosársuli/B2016.10.16 - 11:00vasárnap17 - 86
  DVTK-ÉLKSK T - Gyöngyösi SI DSZSE2016.10.16 - 14:00vasárnap83 - 18
  Nyíregyházi Kosársuli/B - DVTK-ÉLKSK T2016.10.16 - 17:00vasárnap68 - 52

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok