Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 DEAC II.  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/04/22 16:30
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 Szolnoki Olaj  
2018/04/22 18:00
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 BKG DSE  
2018/04/22 19:45
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 MAFC-Csepel  
2018/04/22 17:45
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 SZPA-Cserpes T.  
2018/04/22 18:00
Férfi NB II. Közép B
 GEAC-SZIE  
 Malév SC  
2018/04/22 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Kanizsa KK  
 Pápai KC  
2018/04/22 13:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentendrei KS.  
 Újpest-MT/B  
2018/04/22 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Gyulai SI  
 Szentesi KK  
2018/04/22 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA  
 PVSK - Panther.  
2018/04/22 10:30
Fiú Kadett, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Siófoki Kosárs.  
2018/04/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Marcali VSZSE  
2018/04/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alisca Sólymok.  
 Atomerőmű SE  
2018/04/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kanizsa KK  
 Kozármisleny S.  
2018/04/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Újpest-MT/B  
 Keresztúri SE  
2018/04/22 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kaposvári KK  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/04/22 12:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 OSE Lions/A  
2018/04/22 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 PVSK-Panthers/.  
 Dunaújvárosi  
2018/04/22 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödi SE  
 BKGDSE  
2018/04/22 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alba Fehérvár/.  
 Ifjú Sólymok/A.  
2018/04/22 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ajka  
2018/04/22 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Török Flóris  
 Vasas Akadémia.  
2018/04/22 11:45
Leány Serdülő, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Gyöngyösi SI  
2018/04/22 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 Debreceni KA/B  
2018/04/22 12:00
Leány Serdülő, Regionális
 Gyöngyösi SI  
 DVTK-ÉLKSK M  
2018/04/22 14:00
Kenguru Kupa
 Mórás Cápák  
 Téti Tigrisek  
2018/04/22 10:00
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Lackneros Dara.  
2018/04/22 11:00
Kenguru Kupa
 Villámló Kovác.  
 Mórás Cápák  
2018/04/22 11:15
Kenguru Kupa
 Lackneros Dara.  
 Győri KC Lovag.  
2018/04/22 12:15
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Villámló Kovác.  
2018/04/22 12:30
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Feketés Darazs.  
2018/04/22 13:30
Fiú Junior - 2015/2016
 



    Végeredmény       Fiú Junior     
Bajnok: Vasas Akadémia (Ábrahám Martin, Benke Bence, Bényi Máté, Csík Roland, Gáldi Marcell, Ignácz Géza, Imre Kristóf, Kara Balázs, Katona Bence, Keul Tamás, Király Zalán, Láng-Miticzky Dániel, Lewis Chester, Nshimba Kalau, Ordasi Dénes, Pálinkás András, Pálinkás Tamás, Schafarek Boldizsár, Somogyi Ádám, Steier Bence, Széphelyi Tamás, Völgyi Marcell, Zöldi Márton)

2. Kosárlabda Akadémia Pécs
3. Körmendi Törpördögök

4. MAFC, 5. Szombathelyi KA, 6. Budapesti Honvéd "A", 7. Soproni SI "A", 8. Szolnoki Olaj KK, 9. PVSK-Pannonpower, 10. DKKA-Compar97, 11. Nyíregyházi Sportcentrum KA "A", 12. Debreceni KA-DEAC, 13. SZEDEÁK, 14. ELITE Basket Törökbálint, 15. Békéscsabai KK, 16. Újpest-MT, 17. Kaposvári KK, 18. Kecskeméti KA, 19. Zsíros Akadémia Kőbánya, 20. Soproni Tigrisek

Selejtező   
Alapszakasz - Kelet   Alapszakasz - Nyugat   
Keresztjáték a 16-ba jutásért   
Rájátszás - Felsőház   Rájátszás - Alsóház, Kelet   Rájátszás - Alsóház, Nyugat   
Keresztjáték   
"B" Döntő   
Döntő   

      
Játékengedélyek letöltése





      "A" csoport - Fiú Junior      
"A" csoport - Budapest, Simon János Sportcsarnok
  Budapesti Honvéd /A - Soproni Sportiskola/A2016.04.21 - 13:00csütörtök66 - 50
  Vasas Akadémia - Kosárlabda Akadémia Pécs2016.04.21 - 15:00csütörtök95 - 71
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Budapesti Honvéd /A2016.04.22 - 09:00péntek97 - 93
  Vasas Akadémia - Soproni Sportiskola/A2016.04.22 - 11:00péntek74 - 63
  Soproni Sportiskola/A - Kosárlabda Akadémia Pécs2016.04.22 - 17:00péntek60 - 81
  Budapesti Honvéd /A - Vasas Akadémia2016.04.22 - 19:00péntek75 - 82

      "B" csoport - Fiú Junior      
"B" csoport - Budapest, Simon János Sportcsarnok
  Szolnoki Olaj KK - Szombathelyi Kosárlabda Akadémia2016.04.21 - 09:00csütörtök44 - 48
  Körmendi Törpördögök - MAFC2016.04.21 - 11:00csütörtök81 - 63
  Szolnoki Olaj KK - MAFC2016.04.21 - 17:30csütörtök37 - 69
  Szombathelyi Kosárlabda Akadémia - Körmendi Törpördögök2016.04.21 - 19:30csütörtök66 - 73
  MAFC - Szombathelyi Kosárlabda Akadémia2016.04.22 - 13:00péntek64 - 60
  Körmendi Törpördögök - Szolnoki Olaj KK2016.04.22 - 15:00péntek57 - 71

      Keresztjáték - Fiú Junior      
Keresztjáték - Budapest, Simon János Sportcsarnok
  Szombathelyi Kosárlabda Akadémia - Soproni Sportiskola/A2016.04.23 - 10:00szombat85 - 61
  Budapesti Honvéd /A - Szolnoki Olaj KK2016.04.23 - 12:00szombat66 - 63
  Körmendi Törpördögök - Kosárlabda Akadémia Pécs2016.04.23 - 14:00szombat64 - 75
  Vasas Akadémia - MAFC2016.04.23 - 16:00szombat78 - 64

      Helyosztók - Fiú Junior      
Helyosztók - Budapest, Simon János Sportcsarnok
  Soproni Sportiskola/A - Szolnoki Olaj KK2016.04.24 - 09:00vasárnap98 - 64
  Szombathelyi Kosárlabda Akadémia - Budapesti Honvéd /A2016.04.24 - 11:00vasárnap91 - 69
  Körmendi Törpördögök - MAFC2016.04.24 - 13:00vasárnap91 - 67
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Vasas Akadémia2016.04.24 - 15:00vasárnap74 - 77

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok