Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 DEAC U23  
2018/02/23 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Budafok  
 Beszterce KK  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Kelet
 Mezőberényi KK.  
 PRIMA SE II.  
2018/02/23 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 NYIKSE  
2018/02/23 20:00
Férfi NB II. Nyugat
 Ricsilla Sport  
 PTE-PEAC  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Siófok  
 SZOESE  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Marcali  
2018/02/23 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Közgáz SC és  
2018/02/23 19:30
Férfi NB II. Közép B
 TFSE  
 MAFC-Csepel  
2018/02/23 20:00
NB I. B Piros, F U20
 Vásárhely  
 Veszprém  
2018/02/23 19:15
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/23 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/23 20:00
Fiú Kadett, Alsóház, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 AKMÉ Körmendi  
2018/02/23 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 Ajka  
 Ifjú Sólymok/A.  
2018/02/23 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Beszterce KK  
 Pityke KSE  
2018/02/23 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Soproni Tigris.  
 OSE Lions/A  
2018/02/23 17:30
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 OSE Lions/A  
2018/02/23 16:30
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/23 18:15
Leány Junior, Regionális
 Szombathelyi S.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2018/02/23 16:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/23 15:30
Fiú Junior - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése


  Legutóbb       Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház      
Debreceni KA - Alba Fehérvár 2018.02.21. szerda 63 - 61
Csarnok: Oláh Gábor utcai sportcsarnokJátékvezetők: -  Ellenőr: -
SZEDEÁK/A - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely 2018.02.21. szerda 77 - 80
Csarnok: Deák Ferenc GimnáziumJátékvezetők: Nyilas István, Tóth Cecília  Ellenőr: -
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Alba Fehérvár 2018.02.20. kedd 79 - 67
Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László SzakközépiskolájaJátékvezetők: Sallai István, Káré Gergő  Ellenőr: -
Budapesti Honvéd /A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018.02.17. szombat 93 - 83
Csarnok: Simon János Kosárlabda CsarnokJátékvezetők: -  Ellenőr: -
Vasas Akadémia/A - SZEDEÁK/A 2018.02.12. hétfő 64 - 36
Csarnok: Vasas Pasaréti SportcentrumJátékvezetők: -  Ellenőr: -
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2018.02.11. vasárnap 89 - 79
Csarnok: Nagy Lajos GimnáziumJátékvezetők: -  Ellenőr: -
Debreceni KA - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018.02.09. péntek 81 - 72
Csarnok: Tóth Árpád GimnáziumJátékvezetők: -  Ellenőr: -

  Következik       Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház      
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - SZEDEÁK/A 2018.02.24. szombat 14:30
Csarnok: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephelyJátékvezetők: -  Ellenőr: -
Vasas Akadémia/A - Debreceni KA 2018.02.25. vasárnap 13:00
Csarnok: Vasas Pasaréti SportcentrumJátékvezetők: Gaál Norbert, Makay Dániel  Ellenőr: -
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely - Budapesti Honvéd /A 2018.02.25. vasárnap 16:30
Csarnok: Sugár úti sportcsarnokJátékvezetők: -  Ellenőr: -
SZEDEÁK/A - Alba Fehérvár 2018.02.27. kedd 17:00
Csarnok: Deák Ferenc GimnáziumJátékvezetők: Nyilas István, Tóth Cecília  Ellenőr: -
Debreceni KA - Vasas Akadémia/A 2018.03.01. csütörtök 16:15
Csarnok: Oláh Gábor utcai sportcsarnokJátékvezetők: -  Ellenőr: -
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2018.03.01. csütörtök 17:00
Csarnok: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephelyJátékvezetők: -  Ellenőr: -
Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd /A 2018.03.03. szombat 15:00
Csarnok: Vasas Pasaréti SportcentrumJátékvezetők: -  Ellenőr: -
Alba Fehérvár - SZEDEÁK/A 2018.03.04. vasárnap 15:00
Csarnok: Alba Regia SportcsarnokJátékvezetők: -  Ellenőr: -
Nyíregyházi Sportcentrum/A - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely 2018.03.04. vasárnap 17:00
Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László SzakközépiskolájaJátékvezetők: -  Ellenőr: -
Debreceni KA - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely 2018.03.05. hétfő 14:00
Csarnok: Oláh Gábor utcai sportcsarnokJátékvezetők: -  Ellenőr: -

Részletes műsor

H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely 9 0.83 15 6 3 707 706 Gy3 2-0 1-0 3-0
2.  Nyíregyházi Sportcentrum/A 9 0.83 15 6 3 687 703 Gy1 2-0 0-1 2-1
3.  Debreceni KA 10 0.80 16 6 4 758 705 Gy2 2-0 1-1 3-1
4.  Vasas Akadémia/A 7 0.79 11 4 3 478 450 Gy1 1-0 0-0 1-0
5.  Budapesti Honvéd /A 8 0.75 12 4 4 587 580 Gy2 2-0 0-0 2-0
6.  Alba Fehérvár 10 0.75 15 5 5 707 684 V4 0-1 0-3 0-4
7.  SZEDEÁK/A 8 0.69 11 3 5 541 569 V2 0-1 0-1 0-2
8.  Kosárlabda Akadémia Pécs/A 9 0.56 10 1 8 643 711 V3 0-0 0-3 0-3

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok, 7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok