Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel I.  
 TF-BP U23  
2017/01/17 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Bp. Honvéd U23.  
 Közgáz SC és  
2017/01/17 19:40
Férfi NB II. Kö B
 Lehel Kosársul.  
 FSzSE  
2017/01/17 20:20
Fiú egyetemi, Nyugat
 Szombathelyi E.  
 Veszprémi Egye.  
2017/01/17 17:30
Hepp-kupa, férfi
 NYKK  
 Vásárhely  
2017/01/17 17:00
Fiú kadett - Kelet
 Nyírsuli Kosár.  
 DKA - DSI / A  
2017/01/17 14:00
Leány kadett Reg.
 BEAC -Újbuda K.  
 Újpest-MT  
2017/01/17 16:00
Kenguru Kupa
 Ziccer Tigrise.  
  Ziccer Tigris.  
2017/01/17 16:45
Fiú junior - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      "A" csoport - Fiú junior      
"A" csoport - Oroszlány, Krajnyik Akác András Sportcsarnok
  Budafoki KK - OSE Lions2016.09.17 - 11:00szombat61 - 87
  Atomerőmű SE - Budapesti Honvéd/B2016.09.17 - 12:45szombat77 - 82
  Budapesti Honvéd/B - Budafoki KK2016.09.17 - 17:00szombat124 - 65
  Atomerőmű SE - OSE Lions2016.09.17 - 18:45szombat83 - 78
  OSE Lions - Budapesti Honvéd/B2016.09.18 - 09:00vasárnap59 - 94
  Budafoki KK - Atomerőmű SE2016.09.18 - 10:45vasárnap69 - 100

     "A" csoport - Fiú junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Budapesti Honvéd/B30300201991.49256
2.Atomerőmű SE21260229311.13545
3.OSE Lions12224238-140.94124
4.Budafoki KK03195311-1160.62703



      "B" csoport - Fiú junior      
"B" csoport - Kiskunfélegyháza, Constantinum Intézmény Sportcentruma
  SZEDEÁK - Békési SzSK2016.09.17 - 10:00szombat 
  Nyíregyházi Sportcentrum KA/B - Félegyházi TSI2016.09.17 - 11:45szombat 
  Félegyházi TSI - SZEDEÁK2016.09.17 - 16:00szombat 
  Nyíregyházi Sportcentrum KA/B - Békési SzSK2016.09.17 - 17:45szombat 
  Békési SzSK - Félegyházi TSI2016.09.18 - 09:00vasárnap 
  SZEDEÁK - Nyíregyházi Sportcentrum KA/B2016.09.18 - 10:45vasárnap 

      "C" csoport - Fiú junior      
"C" csoport - Budapest, Kaszás Csarnok
  PVSK-Panthers - Kaszások Akadémia2016.09.17 - 11:00szombat120 - 74
  ELITE Basket Törökbálint - Budaörsi DSE/A2016.09.17 - 12:45szombat69 - 81
  Budaörsi DSE/A - PVSK-Panthers2016.09.17 - 17:00szombat67 - 83
  ELITE Basket Törökbálint - Kaszások Akadémia2016.09.17 - 18:45szombat73 - 85
  Kaszások Akadémia - Budaörsi DSE/A2016.09.18 - 09:00vasárnap71 - 75
  PVSK-Panthers - ELITE Basket Törökbálint2016.09.18 - 10:45vasárnap103 - 48

     "C" csoport - Fiú junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.PVSK-Panthers303061891171.61906
2.Budaörsi DSE/A2122322301.00005
3.Kaszások Akadémia12230268-380.85824
4.ELITE Basket Törökbálint03190269-790.70633



      "D" csoport - Fiú junior      
"D" csoport - Budapest, Babits Mihály Gimnázium és Karinthy Frigyes Ált. Isk.
  Kecskeméti KA - Budaörsi DSE/B2016.09.17 - 11:00szombat85 - 31
  Újpest - MT - ZTE KK2016.09.17 - 13:45szombat67 - 61
  ZTE KK - Kecskeméti KA2016.09.17 - 18:00szombat94 - 82
  Újpest - MT - Budaörsi DSE/B2016.09.17 - 19:45szombat121 - 27
  Budaörsi DSE/B - ZTE KK2016.09.18 - 10:00vasárnap33 - 123
  Kecskeméti KA - Újpest - MT 2016.09.18 - 11:45vasárnap65 - 75

     "D" csoport - Fiú junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Újpest - MT 302631531101.71906
2.ZTE KK21278182961.52755
3.Kecskeméti KA12232200321.16004
4.Budaörsi DSE/B0391329-2380.27663



 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok