Név:
E-mail:
Fiú Kadett - 2018/2019
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "A" csoport - Fiú Kadett      
"A" csoport - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  Alba Fehérvár/A - GYKSE Szekszárd2018.09.08 - 11:00szombat81 - 45
  Zalakerámia ZTE KK/A - Óbudai Kosárlabda Akadémia2018.09.08 - 12:45szombat120 - 29
  Óbudai Kosárlabda Akadémia - Alba Fehérvár/A2018.09.08 - 17:00szombat47 - 88
  Zalakerámia ZTE KK/A - GYKSE Szekszárd2018.09.08 - 18:45szombat75 - 48
  GYKSE Szekszárd - Óbudai Kosárlabda Akadémia2018.09.09 - 09:30vasárnap74 - 44
  Alba Fehérvár/A - Zalakerámia ZTE KK/A2018.09.09 - 11:15vasárnap54 - 65

     "A" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Zalakerámia ZTE KK/A302601311291.98476
2.Alba Fehérvár/A21223157661.42045
3.GYKSE Szekszárd12167200-330.83504
4.Óbudai Kosárlabda Akadémia03120282-1620.42553



      "B" csoport - Fiú Kadett      
"B" csoport - Széchenyi Gimnázium
(7632 Pécs Koller utca 4. )
  Vásárhelyi Kosársuli/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A2018.09.08 - 11:00szombat88 - 76
  Bajai Bácska FKE - MEAFC/A2018.09.08 - 12:45szombat52 - 90
  MEAFC/A - Vásárhelyi Kosársuli/A2018.09.08 - 17:00szombat40 - 98
  Bajai Bácska FKE - PVSK Nemzeti Akadémia/A2018.09.08 - 18:45szombat50 - 112
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - MEAFC/A2018.09.09 - 09:30vasárnap60 - 50
  Vásárhelyi Kosársuli/A - Bajai Bácska FKE2018.09.09 - 11:15vasárnap93 - 37

     "B" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vásárhelyi Kosársuli/A302791531261.82356
2.PVSK Nemzeti Akadémia/A21248188601.31915
3.MEAFC/A12180210-300.85714
4.Bajai Bácska FKE03139295-1560.47123



      "C" csoport - Fiú Kadett      
"C" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - OSE Lions/APécsi Zsolt - Szőcs Péter2018.09.08 - 11:00szombat121 - 66
  Kecskeméti KA - PAFC BasketKéri István - Kaposi Renátó2018.09.08 - 12:45szombat58 - 47
  PAFC Basket - Zsíros Akadémia Kőbánya/AKaposi Renátó - Magyari Viktor2018.09.08 - 17:00szombat67 - 96
  Kecskeméti KA - OSE Lions/AMagyari Viktor - Erős Florentina2018.09.08 - 18:45szombat69 - 38
  OSE Lions/A - PAFC BasketSzőcs Péter - Koller István2018.09.09 - 09:30vasárnap74 - 67
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kecskeméti KAKaposi Renátó - Magyari Viktor2018.09.09 - 11:15vasárnap62 - 61

     "C" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Zsíros Akadémia Kőbánya/A30279194851.43816
2.Kecskeméti KA21188147411.27895
3.OSE Lions/A12178257-790.69264
4.PAFC Basket03181228-470.79393



      "D" csoport  - Fiú Kadett      
"D" csoport - Tóth Árpád Gimnázium
(4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
  Debreceni KA/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A2018.09.08 - 11:00szombat85 - 44
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Dávid Kornél KA/A2018.09.08 - 12:45szombat104 - 47
  Dávid Kornél KA/A - Debreceni KA/A2018.09.08 - 17:00szombat49 - 116
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A2018.09.08 - 18:45szombat113 - 36
  Nyíregyházi Sportcentrum/A - Dávid Kornél KA/A2018.09.09 - 09:30vasárnap67 - 64
  Debreceni KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2018.09.09 - 11:15vasárnap78 - 61

     "D" csoport  - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Debreceni KA/A302791541251.81176
2.Kosárlabda Akadémia Pécs/A212781611171.72675
3.Nyíregyházi Sportcentrum/A12147262-1150.56114
4.Dávid Kornél KA/A03160287-1270.55753



      "E" csoport - Fiú Kadett      
"E" csoport - Arena Savaria Munkacsarnoka
(9700 Szombathely Sugár út 18.)
  Szombathelyi SI KA/A - Dombóvári Kosársuli KE2018.09.08 - 11:00szombat79 - 40
  AKMÉ Körmendi Törpördögök - Újpest-MT/A2018.09.08 - 12:45szombat86 - 34
  Újpest-MT/A - Szombathelyi SI KA/A2018.09.08 - 17:00szombat46 - 104
  AKMÉ Körmendi Törpördögök - Dombóvári Kosársuli KE2018.09.08 - 18:45szombat81 - 37
  Dombóvári Kosársuli KE - Újpest-MT/A2018.09.09 - 09:30vasárnap74 - 59
  Szombathelyi SI KA/A - AKMÉ Körmendi Törpördögök2018.09.09 - 11:15vasárnap57 - 64

     "E" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.AKMÉ Körmendi Törpördögök302311281031.80476
2.Szombathelyi SI KA/A21240150901.60005
3.Dombóvári Kosársuli KE12151219-680.68954
4.Újpest-MT/A03139264-1250.52653



      "F" csoport - Fiú Kadett      
"F" csoport - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.)
  Soproni Sportiskola KA/A - Nagykőrösi Sólymok KE/ALázár Zsigmond György - Krékity Kornél2018.09.08 - 11:00szombat91 - 49
  Kiss Lenke KS - Szombathelyi SI KA/BLázár Zsigmond György - Jurászik László2018.09.08 - 12:45szombat104 - 48
  Szombathelyi SI KA/B - Soproni Sportiskola KA/AKrékity Kornél - Jurászik László2018.09.08 - 17:00szombat29 - 118
  Kiss Lenke KS - Nagykőrösi Sólymok KE/ALázár Zsigmond György - Krékity Kornél2018.09.08 - 18:45szombat86 - 76
  Nagykőrösi Sólymok KE/A - Szombathelyi SI KA/BKáré Gergő - Stoller Balázs2018.09.09 - 09:30vasárnap70 - 44
  Soproni Sportiskola KA/A - Kiss Lenke KSKáré Gergő - Stoller Balázs2018.09.09 - 11:15vasárnap86 - 58

     "F" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Soproni Sportiskola KA/A302951361592.16916
2.Kiss Lenke KS21248210381.18105
3.Nagykőrösi Sólymok KE/A12195221-260.88244
4.Szombathelyi SI KA/B03121292-1710.41443



      "G" csoport - Fiú Kadett      
"G" csoport - Simon János Kosárlabda Csarnok
(1134 Budapest Dózsa György út 53.)
  Vasas Akadémia/A - Lehel Kosársuli2018.09.08 - 11:00szombat91 - 39
  Budapesti Honvéd / A - Kaposvári KK2018.09.08 - 12:45szombat82 - 71
  Kaposvári KK - Vasas Akadémia/A2018.09.08 - 17:00szombat59 - 93
  Budapesti Honvéd / A - Lehel Kosársuli2018.09.08 - 18:45szombat100 - 44
  Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd / A2018.09.09 - 09:30vasárnap107 - 71
  Lehel Kosársuli - Kaposvári KK2018.09.09 - 11:15vasárnap55 - 103

     "G" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/A302911691221.72196
2.Budapesti Honvéd / A21253222311.13965
3.Kaposvári KK1223323031.01304
4.Lehel Kosársuli03138294-1560.46943



      "H" csoport - Fiú Kadett      
"H" csoport - Őrmezei Általános Iskola
(1112 Budapest Menyecske utca 2.)
  MAFC/A - Budaörsi DSEKapros Roland - Makay Dániel József2018.09.08 - 11:00szombat83 - 43
  Szolnoki Sportcentrum/A - Győri KCKapros Roland - Makay Dániel József2018.09.08 - 12:45szombat85 - 28
  Győri KC - MAFC/AMagyar Zoltán - Matics Sándor2018.09.08 - 17:00szombat17 - 125
  Szolnoki Sportcentrum/A - Budaörsi DSEMagyar Zoltán - Matics Sándor2018.09.08 - 18:45szombat65 - 48
  Budaörsi DSE - Győri KCJankovics Viktor Zsolt - Rózsavölgyi Alexandra2018.09.09 - 09:30vasárnap82 - 55
  MAFC/A - Szolnoki Sportcentrum/AJankovics Viktor Zsolt - Rózsavölgyi Alexandra2018.09.09 - 11:15vasárnap99 - 50

     "H" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.MAFC/A303071101972.79096
2.Szolnoki Sportcentrum/A21200175251.14295
3.Budaörsi DSE12173203-300.85224
4.Győri KC03100292-1920.34253



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok