Név:
E-mail:
Hepp Kupa, Férfi
 Békéscsaba  
 Szentesi KK  
2017/09/20 17:30
Hepp Kupa, Férfi
 MEAFC II.  
 DKA-DEAC  
2017/09/20 19:30
NB I. B Zöld, F U20
 BKG-Príma SE  
 Alba Fehérvár  
2017/09/20 19:00
Fiú Kadett - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "A" csoport - Fiú Kadett      
"A" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  Alba Fehérvár/A - MAFC/B2017.09.30 - 11:00szombat 
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Lehel Kosársuli2017.09.30 - 12:45szombat 
  Lehel Kosársuli - Alba Fehérvár/A2017.09.30 - 17:00szombat 
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/B2017.09.30 - 18:45szombat 
  MAFC/B - Lehel Kosársuli2017.10.01 - 09:30vasárnap 
  Alba Fehérvár/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2017.10.01 - 11:15vasárnap 

      "B" csoport - Fiú Kadett      
"B" csoport - Tóth Árpád Gimnázium
(4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
  Debreceni KA/A - MEAFC/A2017.09.30 - 11:00szombat 
  Vásárhelyi Kosársuli - Atomerőmű SE2017.09.30 - 12:45szombat 
  Atomerőmű SE - Debreceni KA/A2017.09.30 - 17:00szombat 
  Vásárhelyi Kosársuli - MEAFC/A2017.09.30 - 18:45szombat 
  MEAFC/A - Atomerőmű SE2017.10.01 - 09:30vasárnap 
  Debreceni KA/A - Vásárhelyi Kosársuli2017.10.01 - 11:15vasárnap 

      "C" csoport - Fiú Kadett      
"C" csoport - Karinthy Frigyes ÁMK
(1046 Budapest Hajló utca 2-8.)
  Budapesti Honvéd / A - ELITE Basket Törökbálint2017.09.30 - 11:00szombat 
  Újpest-MT - Budaörsi DSE2017.09.30 - 12:45szombat 
  Budaörsi DSE - Budapesti Honvéd / A2017.09.30 - 17:00szombat 
  Újpest-MT - ELITE Basket Törökbálint2017.09.30 - 18:45szombat 
  ELITE Basket Törökbálint - Budaörsi DSE2017.10.01 - 09:30vasárnap 
  Budapesti Honvéd / A - Újpest-MT2017.10.01 - 11:15vasárnap 

      "D" csoport - Fiú Kadett      
"D" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Vasas Akadémia/A - Békéscsabai KK2017.09.30 - 11:00szombat 
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Békési SZSK2017.09.30 - 12:45szombat 
  Békési SZSK - Vasas Akadémia/A2017.09.30 - 17:00szombat 
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Békéscsabai KK2017.09.30 - 18:45szombat 
  Békéscsabai KK - Békési SZSK2017.10.01 - 09:30vasárnap 
  Vasas Akadémia/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2017.10.01 - 11:15vasárnap 

      "E" csoport - Fiú Kadett      
"E" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Zalakerámia ZTE KK/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A2017.09.30 - 11:00szombat 
  Soproni Sportiskola / A - Ifjú Sólymok/A2017.09.30 - 12:45szombat 
  Ifjú Sólymok/A - Zalakerámia ZTE KK/A2017.09.30 - 17:00szombat 
  Soproni Sportiskola / A - Nyíregyházi Sportcentrum/A2017.09.30 - 18:45szombat 
  Nyíregyházi Sportcentrum/A - Ifjú Sólymok/A2017.10.01 - 09:30vasárnap 
  Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola / A2017.10.01 - 11:15vasárnap 

      "F" csoport - Fiú Kadett      
"F" csoport - Széchenyi István Gimnázium
(5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
  Szolnoki Sportcentrum/A - Kecskeméti KA2017.09.30 - 11:00szombat 
  Bajai Bácska FKE - Debreceni KA/B2017.09.30 - 12:45szombat 
  Debreceni KA/B - Szolnoki Sportcentrum/A2017.09.30 - 17:00szombat 
  Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA2017.09.30 - 18:45szombat 
  Kecskeméti KA - Debreceni KA/B2017.10.01 - 09:30vasárnap 
  Szolnoki Sportcentrum/A - Bajai Bácska FKE2017.10.01 - 11:15vasárnap 

      "G" csoport - Fiú Kadett      
"G" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  MAFC/A - Alba Fehérvár/B2017.09.30 - 11:00szombat 
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - PVSK - Panthers2017.09.30 - 12:45szombat 
  PVSK - Panthers - MAFC/A2017.09.30 - 17:00szombat 
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Alba Fehérvár/B2017.09.30 - 18:45szombat 
  Alba Fehérvár/B - PVSK - Panthers2017.10.01 - 09:30vasárnap 
  MAFC/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2017.10.01 - 11:15vasárnap 

      "H" csoport - Fiú Kadett      
"H" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  Kiss Lenke KS - OSE Lions/A2017.09.30 - 11:00szombat 
  AKMÉ Körmendi Törpördögök - Győri KC2017.09.30 - 12:45szombat 
  Győri KC - Kiss Lenke KS2017.09.30 - 17:00szombat 
  AKMÉ Körmendi Törpördögök - OSE Lions/A2017.09.30 - 18:45szombat 
  OSE Lions/A - Győri KC2017.10.01 - 09:30vasárnap 
  Kiss Lenke KS - AKMÉ Körmendi Törpördögök2017.10.01 - 11:15vasárnap 

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok