Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 DEAC U23  
2018/02/23 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Budafok  
 Beszterce KK  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Kelet
 Mezőberényi KK.  
 PRIMA SE II.  
2018/02/23 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 NYIKSE  
2018/02/23 20:00
Férfi NB II. Nyugat
 Ricsilla Sport  
 PTE-PEAC  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Siófok  
 SZOESE  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Marcali  
2018/02/23 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Közgáz SC és  
2018/02/23 19:30
Férfi NB II. Közép B
 TFSE  
 MAFC-Csepel  
2018/02/23 20:00
NB I. B Piros, F U20
 Vásárhely  
 Veszprém  
2018/02/23 19:15
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/23 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/23 20:00
Fiú Kadett, Alsóház, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 AKMÉ Körmendi  
2018/02/23 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 Ajka  
 Ifjú Sólymok/A.  
2018/02/23 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Beszterce KK  
 Pityke KSE  
2018/02/23 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Soproni Tigris.  
 OSE Lions/A  
2018/02/23 17:30
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 OSE Lions/A  
2018/02/23 16:30
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/23 18:15
Leány Junior, Regionális
 Szombathelyi S.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2018/02/23 16:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/23 15:30
Fiú Kadett - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "A" csoport - Fiú Kadett      
"A" csoport - Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
(2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
  Alba Fehérvár/A - MEAFC/ACzupi Márton - Stoller Balázs2017.09.09 - 11:00szombat143 - 37
  Soproni Sportiskola / A - Budaörsi DSECzupi Márton - Stoller Balázs2017.09.09 - 12:45szombat107 - 44
  Budaörsi DSE - Alba Fehérvár/ANémeth Patrik - Krékity Kornél2017.09.09 - 17:00szombat61 - 138
  Soproni Sportiskola / A - MEAFC/ANémeth Patrik - Krékity Kornél2017.09.09 - 18:45szombat103 - 42
  MEAFC/A - Budaörsi DSEGyőrfy Ruben - Lázár Zs. György2017.09.10 - 09:30vasárnap77 - 61
  Alba Fehérvár/A - Soproni Sportiskola / AGyőrfy Ruben - Lázár Zs. György2017.09.10 - 11:15vasárnap74 - 68

     "A" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Alba Fehérvár/A303551661892.13866
2.Soproni Sportiskola / A212781601181.73755
3.MEAFC/A12156307-1510.50814
4.Budaörsi DSE03166322-1560.51553



      "B" csoport - Fiú Kadett      
"B" csoport - Széchenyi Gimnázium
(7632 Pécs Koller utca 4. )
  Szombathelyi SI KA/A - PVSK-Panthers/A2017.09.09 - 11:00szombat103 - 52
  Kiss Lenke KS - MAFC/B2017.09.09 - 12:45szombat101 - 52
  MAFC/B - Szombathelyi SI KA/A2017.09.09 - 17:00szombat34 - 93
  Kiss Lenke KS - PVSK-Panthers/A2017.09.09 - 18:45szombat100 - 41
  Szombathelyi SI KA/A - Kiss Lenke KS2017.09.10 - 09:30vasárnap60 - 67
  PVSK-Panthers/A - MAFC/B2017.09.10 - 11:15vasárnap49 - 65

     "B" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Kiss Lenke KS302681531151.75166
2.Szombathelyi SI KA/A212561531031.67325
3.MAFC/B12151243-920.62144
4.PVSK-Panthers/A03142268-1260.52993



      "C" csoport - Fiú Kadett      
"C" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Zalakerámia ZTE KK/A - Alba Fehérvár/B2017.09.09 - 11:00szombat80 - 58
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Atomerőmű SE2017.09.09 - 12:45szombat116 - 44
  Atomerőmű SE - Zalakerámia ZTE KK/A2017.09.09 - 17:00szombat46 - 109
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Alba Fehérvár/B2017.09.09 - 18:45szombat106 - 29
  Alba Fehérvár/B - Atomerőmű SE2017.09.10 - 09:30vasárnap149 - 38
  Zalakerámia ZTE KK/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2017.09.10 - 11:15vasárnap76 - 75

     "C" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Zalakerámia ZTE KK/A30265179861.48046
2.Zsíros Akadémia Kőbánya/A212971491481.99335
3.Alba Fehérvár/B12236224121.05364
4.Atomerőmű SE03128374-2460.34223



      "D" csoport - Fiú Kadett      
"D" csoport - Tóth Árpád Gimnázium
(4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
  Debreceni KA/A - Kecskeméti KATakács Zoltán - Sörlei Attila2017.09.09 - 11:00szombat99 - 56
  AKMÉ Körmendi Törpördögök - Békési SZSKBács Csaba - Fülöp Ádám2017.09.09 - 12:45szombat105 - 55
  Békési SZSK - Debreceni KA/ATakács Zoltán - Sörlei Attila2017.09.09 - 17:00szombat27 - 134
  AKMÉ Körmendi Törpördögök - Kecskeméti KABács Csaba - Fülöp Ádám2017.09.09 - 18:45szombat75 - 51
  Kecskeméti KA - Békési SZSKBács Csaba - Fülöp Ádám2017.09.10 - 09:30vasárnap91 - 49
  Debreceni KA/A - AKMÉ Körmendi TörpördögökTakács Zoltán - Sörlei Attila2017.09.10 - 11:15vasárnap76 - 48

     "D" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Debreceni KA/A303091311782.35886
2.AKMÉ Körmendi Törpördögök21228182461.25275
3.Kecskeméti KA12198223-250.88794
4.Békési SZSK03131330-1990.39703



      "E" csoport - Fiú Kadett      
"E" csoport - Széchenyi István Gimnázium
(5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
  Szolnoki Sportcentrum/A - Lehel Kosársuli2017.09.09 - 11:00szombat113 - 28
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - ELITE Basket Törökbálint2017.09.09 - 12:45szombat49 - 40
  ELITE Basket Törökbálint - Szolnoki Sportcentrum/A2017.09.09 - 17:00szombat47 - 91
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Lehel Kosársuli2017.09.09 - 18:45szombat89 - 51
  Lehel Kosársuli - ELITE Basket Törökbálint2017.09.10 - 09:30vasárnap45 - 70
  Szolnoki Sportcentrum/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2017.09.10 - 11:15vasárnap59 - 44

     "E" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szolnoki Sportcentrum/A302631191442.21016
2.Kosárlabda Akadémia Pécs/A21182150321.21335
3.ELITE Basket Törökbálint12157185-280.84864
4.Lehel Kosársuli03124272-1480.45593



      "F" csoport - Fiú Kadett      
"F" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Budapesti Honvéd / A - Békéscsabai KKVarga Zoltán - Bere Márton2017.09.09 - 11:00szombat88 - 44
  Vásárhelyi Kosársuli/A - Győri KCVarga Zoltán - Bere Márton2017.09.09 - 12:45szombat106 - 42
  Győri KC - Budapesti Honvéd / AVarga Zoltán - Borgula György2017.09.09 - 17:00szombat57 - 136
  Vásárhelyi Kosársuli/A - Békéscsabai KKBorgula György - Bere Márton2017.09.09 - 18:45szombat101 - 55
  Békéscsabai KK - Győri KCBorgula György - Schneider Bertold Antal2017.09.10 - 09:30vasárnap104 - 64
  Budapesti Honvéd / A - Vásárhelyi Kosársuli/ABorgula György - Schneider Bertold Antal2017.09.10 - 11:15vasárnap86 - 61

     "F" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Budapesti Honvéd / A303101621481.91366
2.Vásárhelyi Kosársuli/A21268183851.46455
3.Békéscsabai KK12203253-500.80244
4.Győri KC03163346-1830.47113



      "G" csoport - Fiú Kadett      
"G" csoport - Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
(6500 Baja Duna utca 33.)
  MAFC/A - OSE Lions/ACsallóközi Gábor - Fekete Csaba2017.09.09 - 11:00szombat101 - 35
  Bajai Bácska FKE - Ifjú Sólymok/ATóth Mihály - Kiss Máté László2017.09.09 - 12:45szombat111 - 26
  Ifjú Sólymok/A - MAFC/ACsallóközi Gábor - Tóth Mihály2017.09.09 - 17:00szombat33 - 123
  Bajai Bácska FKE - OSE Lions/AFekete Csaba - Kiss Máté László2017.09.09 - 18:45szombat96 - 52
  OSE Lions/A - Ifjú Sólymok/ACsallóközi Gábor - Kiss Máté László2017.09.10 - 09:30vasárnap55 - 26
  MAFC/A - Bajai Bácska FKETóth Mihály - Fekete Csaba2017.09.10 - 11:15vasárnap72 - 68

     "G" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.MAFC/A302961361602.17656
2.Bajai Bácska FKE212751501251.83335
3.OSE Lions/A12142223-810.63684
4.Ifjú Sólymok/A0385289-2040.29413



      "H" csoport - Fiú Kadett      
"H" csoport - Karinthy Frigyes ÁMK
(1046 Budapest Hajló utca 2-8.)
  Vasas Akadémia/A - Újpest-MT/AHorváth Csongor - Kruk Melinda2017.09.09 - 11:00szombat92 - 54
  Nyíregyházi Sportcentrum/A - Debreceni KA/BHorváth Csongor - Kruk Melinda2017.09.09 - 12:45szombat71 - 51
  Debreceni KA/B - Vasas Akadémia/ASzájer József - Novák Bence2017.09.09 - 17:00szombat58 - 104
  Nyíregyházi Sportcentrum/A - Újpest-MT/ASzájer József - Novák Bence2017.09.09 - 18:45szombat59 - 66
  Újpest-MT/A - Debreceni KA/B2017.09.10 - 09:30vasárnap70 - 48
  Vasas Akadémia/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A2017.09.10 - 11:15vasárnap90 - 40

     "H" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/A302861521341.88166
2.Újpest-MT/A21190199-90.95485
3.Nyíregyházi Sportcentrum/A12170207-370.82134
4.Debreceni KA/B03157245-880.64083



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok