Név:
E-mail:
Hepp Kupa, Férfi
 BKG-Veresegyhá.  
 Monor  
2017/09/24 15:00
Hepp Kupa, Férfi
 Kandó FSC  
 Bp. Honvéd U23.  
2017/09/24 16:00
Hepp Kupa, Férfi
 BKG-VMG DSE  
 KKS  
2017/09/24 16:00
Hepp Kupa, Férfi
 Zuglói Sasok  
 Közgáz SC és  
2017/09/24 18:00
Hepp Kupa, Férfi
 GEAC-SZIE  
 Budaörsi DSE  
2017/09/24 18:30
Hepp Kupa, Férfi
 Darazsak Oldbo.  
 Gödi SE  
2017/09/24 19:00
Hepp Kupa, Férfi
 Dunaújváros  
 BLF KK  
2017/09/24 19:30
Hepp Kupa, Férfi
 MAFC OB  
 Dunaharaszti  
2017/09/24 19:45
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 NYKK-Eötvös/B  
2017/09/24 10:30
Fiú Serdülő
 Salgótarjáni  
 Lehel Kosársul.  
2017/09/24 12:30
Fiú Serdülő
 NYKK-Eötvös/B  
 Salgótarjáni  
2017/09/24 14:30
Fiú Kadett - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "A" csoport - Fiú Kadett      
"A" csoport - Pécs, TÁSI Csarnok
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Soproni Sportiskola / A2016.09.10 - 11:00szombat92 - 48
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Budapesti Honvéd / B2016.09.10 - 12:45szombat100 - 19
  Budapesti Honvéd / B - Kosárlabda Akadémia Pécs2016.09.10 - 17:00szombat34 - 112
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Soproni Sportiskola / A2016.09.10 - 18:45szombat93 - 43
  Soproni Sportiskola / A - Budapesti Honvéd / B2016.09.11 - 09:00vasárnap101 - 41
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.09.11 - 10:45vasárnap65 - 71

     "A" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Zsíros Akadémia Kőbánya302641271372.07876
2.Kosárlabda Akadémia Pécs212691531161.75825
3.Soproni Sportiskola / A12192226-340.84964
4.Budapesti Honvéd / B0394313-2190.30033



      "B" csoport - Fiú Kadett      
"B" csoport - Sopron, Vas- és Villamosipari Szakképző és Gimnázium
  Szolnoki Sportcentrum/A - Kiss Lenke KS2016.09.10 - 11:00szombat102 - 54
  SZEDEÁK/A - Soproni Tigrisek 2016.09.10 - 12:45szombat112 - 42
  Soproni Tigrisek - Szolnoki Sportcentrum/A2016.09.10 - 17:00szombat61 - 103
  SZEDEÁK/A - Kiss Lenke KS2016.09.10 - 18:45szombat83 - 54
  Kiss Lenke KS - Soproni Tigrisek 2016.09.11 - 09:00vasárnap76 - 67
  Szolnoki Sportcentrum/A - SZEDEÁK/A2016.09.11 - 10:45vasárnap85 - 59

     "B" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szolnoki Sportcentrum/A302901741161.66676
2.SZEDEÁK/A21254181731.40335
3.Kiss Lenke KS12184252-680.73024
4.Soproni Tigrisek 03170291-1210.58423



      "C" csoport - Fiú Kadett      
"C" csoport - Oroszlány, Krajnyik Akác András Sportcsarnok
  Vasas Akadémia - Atomerőmű SE2016.09.10 - 11:00szombat87 - 54
  OSE Lions - MAFC/B2016.09.10 - 12:45szombat111 - 64
  MAFC/B - Vasas Akadémia2016.09.10 - 17:00szombat67 - 101
  OSE Lions - Atomerőmű SE2016.09.10 - 18:45szombat95 - 64
  Atomerőmű SE - MAFC/B2016.09.11 - 09:00vasárnap102 - 59
  Vasas Akadémia - OSE Lions2016.09.11 - 10:45vasárnap99 - 77

     "C" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia30287198891.44956
2.OSE Lions21283227561.24675
3.Atomerőmű SE12220241-210.91294
4.MAFC/B03190314-1240.60513



      "D" csoport - Fiú Kadett      
"D" csoport - Kiskunfélegyháza, Constantinum Intézmény Sportcentruma
  MAFC/A - ELITE Basket Törökbálint2016.09.10 - 11:00szombat117 - 57
  Szombathelyi Sportiskola KA - Félegyházi TSI2016.09.10 - 12:45szombat120 - 33
  Félegyházi TSI - MAFC/A2016.09.10 - 17:00szombat36 - 138
  Szombathelyi Sportiskola KA - ELITE Basket Törökbálint2016.09.10 - 18:45szombat100 - 47
  ELITE Basket Törökbálint - Félegyházi TSI2016.09.11 - 09:00vasárnap86 - 48
  MAFC/A - Szombathelyi Sportiskola KA2016.09.11 - 10:45vasárnap87 - 93

     "D" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szombathelyi Sportiskola KA303131671461.87436
2.MAFC/A213421861561.83875
3.ELITE Basket Törökbálint12190265-750.71704
4.Félegyházi TSI03117344-2270.34013



      "E" csoport - Fiú Kadett      
"E" csoport - Zalaegerszeg, Ostoros Csarnok
  ZTE KK - Kaposvári KK2016.09.10 - 11:00szombat90 - 81
  Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA2016.09.10 - 12:45szombat109 - 73
  Kecskeméti KA - ZTE KK2016.09.10 - 17:00szombat57 - 87
  Bajai Bácska FKE - Kaposvári KK2016.09.10 - 18:45szombat77 - 90
  Kaposvári KK - Kecskeméti KA2016.09.11 - 09:00vasárnap90 - 49
  ZTE KK - Bajai Bácska FKE2016.09.11 - 10:45vasárnap89 - 72

     "E" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.ZTE KK30266210561.26676
2.Kaposvári KK21261216451.20835
3.Bajai Bácska FKE1225825261.02384
4.Kecskeméti KA03179286-1070.62593



      "F" csoport - Fiú Kadett      
"F" csoport - Székesfehérvár, Vodafone Sportcentrum
  Alba Fehérvár/A - Debreceni KA - DSI / B2016.09.10 - 11:00szombat112 - 44
  Budaörsi DSE - Nyíregyházi Sportcentrum KA/ B2016.09.10 - 12:45szombat80 - 53
  Nyíregyházi Sportcentrum KA/ B - Alba Fehérvár/A2016.09.10 - 17:00szombat27 - 192
  Budaörsi DSE - Debreceni KA - DSI / B2016.09.10 - 18:45szombat61 - 60
  Debreceni KA - DSI / B - Nyíregyházi Sportcentrum KA/ B2016.09.11 - 09:00vasárnap75 - 33
  Alba Fehérvár/A - Budaörsi DSE2016.09.11 - 10:45vasárnap93 - 36

     "F" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Alba Fehérvár/A303971072903.71036
2.Budaörsi DSE21177206-290.85925
3.Debreceni KA - DSI / B12179206-270.86894
4.Nyíregyházi Sportcentrum KA/ B03113347-2340.32563



      "G" csoport - Fiú Kadett      
"G" csoport - Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium
  Körmendi Törpördögök - Békési SZSK2016.09.10 - 11:00szombat60 - 38
  Debreceni KA - DSI / A - Újpest-MT2016.09.10 - 12:45szombat64 - 60
  Újpest-MT - Körmendi Törpördögök2016.09.10 - 17:00szombat64 - 71
  Debreceni KA - DSI / A - Békési SZSK2016.09.10 - 18:45szombat97 - 66
  Békési SZSK - Újpest-MT2016.09.11 - 09:00vasárnap52 - 77
  Körmendi Törpördögök - Debreceni KA - DSI / A2016.09.11 - 10:45vasárnap59 - 83

     "G" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Debreceni KA - DSI / A30244185591.31896
2.Körmendi Törpördögök2119018551.02705
3.Újpest-MT12201187141.07494
4.Békési SZSK03156234-780.66673



      "H" csoport - Fiú Kadett      
"H" csoport - Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
  Budapesti Honvéd / A - Vásárhelyi Kosársuli 2016.09.10 - 11:00szombat110 - 41
  Nyíregyházi Sportcentrum KA/ A - Ifjú Sólymok2016.09.10 - 12:45szombat100 - 55
  Ifjú Sólymok - Budapesti Honvéd / A2016.09.10 - 17:00szombat47 - 112
  Nyíregyházi Sportcentrum KA/ A - Vásárhelyi Kosársuli 2016.09.10 - 18:45szombat87 - 48
  Vásárhelyi Kosársuli - Ifjú Sólymok2016.09.11 - 09:30vasárnap52 - 72
  Budapesti Honvéd / A - Nyíregyházi Sportcentrum KA/ A2016.09.11 - 11:15vasárnap80 - 54

     "H" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Budapesti Honvéd / A303021421602.12686
2.Nyíregyházi Sportcentrum KA/ A21241183581.31695
3.Ifjú Sólymok12174264-900.65914
4.Vásárhelyi Kosársuli 03141269-1280.52423



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok