Név:
E-mail:
Fiú Kadett - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "A" csoport - Fiú Kadett      
"A" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  Alba Fehérvár/A - MAFC/BNagy Viktor - Bognár Domokos2017.09.30 - 11:00szombat122 - 35
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Lehel KosársuliNagy Viktor - Bognár Domokos2017.09.30 - 12:45szombat107 - 61
  Lehel Kosársuli - Alba Fehérvár/ASzilágyi Bálint - Tahin András2017.09.30 - 17:00szombat39 - 124
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/BSzilágyi Bálint - Tahin András2017.09.30 - 18:45szombat102 - 55
  MAFC/B - Lehel KosársuliGaál István - Forintos József2017.10.01 - 09:30vasárnap85 - 58
  Alba Fehérvár/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/AGaál István - Forintos József2017.10.01 - 11:15vasárnap71 - 63

     "A" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Alba Fehérvár/A303171371802.31396
2.Zsíros Akadémia Kőbánya/A21272187851.45455
3.MAFC/B12175282-1070.62064
4.Lehel Kosársuli03158316-1580.50003



      "B" csoport - Fiú Kadett      
"B" csoport - Tóth Árpád Gimnázium
(4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
  Debreceni KA/A - MEAFC/AZalai Ákos - Molnár Péter Zoltán2017.09.30 - 11:00szombat104 - 46
  Vásárhelyi Kosársuli/A - Atomerőmű SEFülöp Ádám - Nemes Gábor2017.09.30 - 12:45szombat145 - 52
  Atomerőmű SE - Debreceni KA/AZalai Ákos - Molnár Péter Zoltán2017.09.30 - 17:00szombat43 - 123
  Vásárhelyi Kosársuli/A - MEAFC/AKokas Sándor - Szűcs Balázs2017.09.30 - 18:45szombat90 - 41
  MEAFC/A - Atomerőmű SEHegedűs Imre - Kiss Gabriella2017.10.01 - 09:30vasárnap86 - 59
  Debreceni KA/A - Vásárhelyi Kosársuli/AZalai Ákos - Tóth Kitti2017.10.01 - 11:15vasárnap101 - 76

     "B" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Debreceni KA/A303281651631.98796
2.Vásárhelyi Kosársuli/A213111941171.60315
3.MEAFC/A12173253-800.68384
4.Atomerőmű SE03154354-2000.43503



      "C" csoport - Fiú Kadett      
"C" csoport - Karinthy Frigyes ÁMK
(1046 Budapest Hajló utca 2-8.)
  Budapesti Honvéd / A - ELITE Basket TörökbálintVarga Fanni Erzsébet - Makay Dániel2017.09.30 - 11:00szombat113 - 40
  Újpest-MT/A - Budaörsi DSEVarga Fanni Erzsébet - Makay Dániel2017.09.30 - 12:45szombat105 - 60
  Budaörsi DSE - Budapesti Honvéd / AMatics Sándor - Jankovics Viktor2017.09.30 - 17:00szombat50 - 123
  Újpest-MT/A - ELITE Basket TörökbálintMatics Sándor - Jankovics Viktor2017.09.30 - 18:45szombat97 - 72
  ELITE Basket Törökbálint - Budaörsi DSEKozma Balázs - Komlódi Benedek2017.10.01 - 09:30vasárnap87 - 55
  Budapesti Honvéd / A - Újpest-MT/AKozma Balázs - Komlódi Benedek2017.10.01 - 11:15vasárnap105 - 67

     "C" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Budapesti Honvéd / A303411571842.17206
2.Újpest-MT/A21269237321.13505
3.ELITE Basket Törökbálint12199265-660.75094
4.Budaörsi DSE03165315-1500.52383



      "D" csoport - Fiú Kadett      
"D" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Vasas Akadémia/A - Békéscsabai KKBere Márton - Schneider Bertold Antal2017.09.30 - 10:00szombat117 - 38
  Szombathelyi SI KA/A - Békési SZSKArató Balázs - Kiss Máté László2017.09.30 - 11:45szombat121 - 38
  Békési SZSK - Vasas Akadémia/ABere Márton - Kiss Máté László2017.09.30 - 16:00szombat35 - 160
  Szombathelyi SI KA/A - Békéscsabai KKBorgula György - Kiss Máté László2017.09.30 - 17:45szombat79 - 26
  Békéscsabai KK - Békési SZSKBere Márton - Schneider Bertold Antal2017.10.01 - 09:30vasárnap90 - 45
  Vasas Akadémia/A - Szombathelyi SI KA/AArató Balázs - Kiss Máté László2017.10.01 - 11:15vasárnap62 - 52

     "D" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/A303391252142.71206
2.Szombathelyi SI KA/A212521261262.00005
3.Békéscsabai KK12154241-870.63904
4.Békési SZSK03118371-2530.31813



      "E" csoport - Fiú Kadett      
"E" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Zalakerámia ZTE KK/A - Nyíregyházi Sportcentrum/ABenedek Zoltán - Lovas Péter2017.09.30 - 11:00szombat71 - 58
  Soproni Sportiskola KA/A - Ifjú Sólymok/AFöldesi Ádám - Kocsis Tamás2017.09.30 - 12:45szombat112 - 33
  Ifjú Sólymok/A - Zalakerámia ZTE KK/ABenedek Zoltán - Lovas Péter2017.09.30 - 17:00szombat40 - 88
  Soproni Sportiskola KA/A - Nyíregyházi Sportcentrum/AFöldesi Ádám - Kocsis Tamás2017.09.30 - 18:45szombat75 - 70
  Nyíregyházi Sportcentrum/A - Ifjú Sólymok/ABenedek Zoltán - Kocsis Tamás2017.10.01 - 09:30vasárnap79 - 48
  Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola KA/ABenedek Zoltán - Lovas Péter2017.10.01 - 11:15vasárnap54 - 90

     "E" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Soproni Sportiskola KA/A302771571201.76436
2.Zalakerámia ZTE KK/A21213188251.13305
3.Nyíregyházi Sportcentrum/A12207194131.06704
4.Ifjú Sólymok/A03121279-1580.43373



      "F" csoport - Fiú Kadett      
"F" csoport - Széchenyi István Gimnázium
(5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
  Szolnoki Sportcentrum/A - Kecskeméti KAPohánka Balázs - Komlódi Benedek2017.09.30 - 11:00szombat82 - 60
  Bajai Bácska FKE - Debreceni KA/BKovács Csaba - Pál-Szabó Dávid2017.09.30 - 12:45szombat78 - 57
  Debreceni KA/B - Szolnoki Sportcentrum/APohánka Balázs - Komlódi Benedek2017.09.30 - 17:00szombat50 - 96
  Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KASzőcs Béla - Pál-Szabó Dávid2017.09.30 - 18:45szombat77 - 62
  Kecskeméti KA - Debreceni KA/BDrenyovszki Dániel - Zahorán Kitti Mária2017.10.01 - 09:30vasárnap64 - 69
  Szolnoki Sportcentrum/A - Bajai Bácska FKEPohánka Balázs - Jankovics Viktor2017.10.01 - 11:15vasárnap68 - 37

     "F" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szolnoki Sportcentrum/A30246147991.67356
2.Bajai Bácska FKE2119218751.02675
3.Debreceni KA/B12176238-620.73954
4.Kecskeméti KA03186228-420.81583



      "G" csoport - Fiú Kadett      
"G" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  MAFC/A - Alba Fehérvár/BÁcs Dezső - Téczely Roland2017.09.30 - 11:00szombat96 - 56
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - PVSK Nemzeti Akadémia/AÁcs Dezső - Téczely Roland2017.09.30 - 12:45szombat95 - 51
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - MAFC/AFleischmann Krisztián - Kollár Tamás2017.09.30 - 17:00szombat45 - 108
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Alba Fehérvár/BFleischmann Krisztián - Kollár Tamás2017.09.30 - 18:45szombat91 - 61
  Alba Fehérvár/B - PVSK Nemzeti Akadémia/AFleischmann Krisztián - Kollár Tamás2017.10.01 - 09:30vasárnap83 - 67
  MAFC/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/AFleischmann Krisztián - Kollár Tamás2017.10.01 - 11:15vasárnap97 - 61

     "G" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.MAFC/A303011621391.85806
2.Kosárlabda Akadémia Pécs/A21247209381.18185
3.Alba Fehérvár/B12200254-540.78744
4.PVSK Nemzeti Akadémia/A03163286-1230.56993



      "H" csoport - Fiú Kadett      
"H" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  Kiss Lenke KS - OSE Lions/ABognár Tamás - Nagy Zoltán2017.09.30 - 11:00szombat97 - 51
  AKMÉ Körmendi Törpördögök - Győri KCBognár Tamás - Szabó Dávid2017.09.30 - 12:45szombat125 - 53
  Győri KC - Kiss Lenke KSNagy Zoltán - Szabó Dávid2017.09.30 - 17:00szombat33 - 145
  AKMÉ Körmendi Törpördögök - OSE Lions/ABognár Tamás - Nagy Zoltán2017.09.30 - 18:45szombat102 - 37
  OSE Lions/A - Győri KCEsztergályos Róbert - Magyar Gyöngyi2017.10.01 - 09:30vasárnap77 - 64
  Kiss Lenke KS - AKMÉ Körmendi TörpördögökEsztergályos Róbert - Magyar Gyöngyi2017.10.01 - 11:15vasárnap82 - 57

     "H" csoport - Fiú Kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Kiss Lenke KS303241411832.29796
2.AKMÉ Körmendi Törpördögök212841721121.65125
3.OSE Lions/A12165263-980.62744
4.Győri KC03150347-1970.43233



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok