Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 MAFC BME  
 Toldy Viziváro.  
2017/03/30 20:20
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz SC és  
 BC Csepel I.  
2017/03/30 18:45
Amatőr Női NB I. K
 Kecskemét  
 NKE SE  
2017/03/30 19:30
Fiú egyetemi, Nyugat
 PTE-PEAC  
 Mosonmagyaróvá.  
2017/03/30 20:15
Fiú junior - Felsőház
 Vasas Akadémia.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/03/30 19:50
Fiú junior Reg.
 Veszprémi UKE  
 OSE Lions  
2017/03/30 17:45
Fiú junior Reg.
 Soproni Tigris.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2017/03/30 18:00
Fiú junior Reg.
 Békési SzSK  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/03/30 18:00
Fiú kadett reg.
 Nyíregyházi Ké.  
 Tiszaújvárosi  
2017/03/30 16:30
Fiú kadett reg.
 Treff 07  
 Újpest-MT/B  
2017/03/30 18:00
Fiú kadett reg.
 BKGDSE  
 Százhalombatta.  
2017/03/30 18:45
Fiú kadett reg.
 PVSK - Panther.  
 Atomerőmű SE  
2017/03/30 19:00
Kenguru Kupa
 Győri KC Vizsl.  
 Feketés Darazs.  
2017/03/30 14:00
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Soproni Sporti.  
2017/03/30 15:00
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Győri KC Vizsl.  
2017/03/30 16:00
Fiú kadett - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "A" csoport - Fiú kadett      
"A" csoport - Pécs, Babtista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi csarnok
  Vasas Akadémia - Bajai Bácska FKE2016.09.24 - 11:00szombat79 - 53
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Nyíregyházi Sportcentrum KA/ B2016.09.24 - 12:45szombat98 - 35
  Nyíregyházi Sportcentrum KA/ B - Vasas Akadémia2016.09.24 - 17:00szombat21 - 101
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Bajai Bácska FKE2016.09.24 - 18:45szombat89 - 72
  Bajai Bácska FKE - Nyíregyházi Sportcentrum KA/ B2016.09.25 - 09:00vasárnap82 - 42
  Vasas Akadémia - Kosárlabda Akadémia Pécs2016.09.25 - 10:45vasárnap85 - 65

     "A" csoport - Fiú kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia302651391261.90656
2.Kosárlabda Akadémia Pécs21252192601.31255
3.Bajai Bácska FKE12207210-30.98574
4.Nyíregyházi Sportcentrum KA/ B0398281-1830.34883



      "B" csoport - Fiú kadett      
"B" csoport - Sopron, Vas- és Villamosipari Szakképző és Gimnázium
  ZTE KK - Soproni Sportiskola / A2016.10.01 - 11:00szombat84 - 60
  Nyíregyházi Sportcentrum KA/ A - Félegyházi TSI2016.10.01 - 12:45szombat87 - 52
  Félegyházi TSI - ZTE KK2016.10.01 - 17:00szombat43 - 122
  Nyíregyházi Sportcentrum KA/ A - Soproni Sportiskola / A2016.10.01 - 18:45szombat59 - 49
  Soproni Sportiskola / A - Félegyházi TSI2016.10.02 - 09:00vasárnap79 - 48
  ZTE KK - Nyíregyházi Sportcentrum KA/ A2016.10.02 - 10:45vasárnap89 - 56

     "B" csoport - Fiú kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.ZTE KK302951591361.85536
2.Nyíregyházi Sportcentrum KA/ A21202190121.06325
3.Soproni Sportiskola / A12188191-30.98434
4.Félegyházi TSI03143288-1450.49653



      "C" csoport - Fiú kadett      
"C" csoport - Kaposvár, Kaposvári Ált. Isk. és Gimn.
  Szombathelyi Sportiskola KA - Kiss Lenke KS2016.10.01 - 11:00szombat94 - 64
  Kaposvári KK - Budapesti Honvéd / B2016.10.01 - 12:45szombat92 - 35
  Budapesti Honvéd / B - Szombathelyi Sportiskola KA2016.10.01 - 17:00szombat37 - 127
  Kaposvári KK - Kiss Lenke KS2016.10.01 - 18:45szombat96 - 60
  Kiss Lenke KS - Budapesti Honvéd / B2016.10.02 - 09:00vasárnap79 - 31
  Szombathelyi Sportiskola KA - Kaposvári KK2016.10.02 - 10:45vasárnap83 - 78

     "C" csoport - Fiú kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szombathelyi Sportiskola KA303041791251.69836
2.Kaposvári KK21266178881.49445
3.Kiss Lenke KS12203221-180.91864
4.Budapesti Honvéd / B03103298-1950.34563



      "D" csoport - Fiú kadett      
"D" csoport - Kecskemét, Bolyai Gimnázium
  Budaörsi DSE - Kecskeméti KA2016.10.01 - 11:00szombat82 - 77
  Debreceni KA - DSI / A - Ifjú Sólymok2016.10.01 - 12:45szombat97 - 43
  Budaörsi DSE - Ifjú Sólymok2016.10.01 - 17:00szombat88 - 39
  Kecskeméti KA - Debreceni KA - DSI / A2016.10.01 - 18:45szombat52 - 93
  Ifjú Sólymok - Kecskeméti KA2016.10.02 - 09:00vasárnap43 - 96
  Debreceni KA - DSI / A - Budaörsi DSE2016.10.02 - 10:45vasárnap71 - 43

     "D" csoport - Fiú kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Debreceni KA - DSI / A302611381231.89136
2.Budaörsi DSE21213187261.13905
3.Kecskeméti KA1222521871.03214
4.Ifjú Sólymok03125281-1560.44483



      "E" csoport - Fiú kadett      
"E" csoport - Budapest, Karinthy Frigyes Ált. Isk.
  Budapesti Honvéd / A - Újpest-MT2016.10.01 - 11:00szombat78 - 63
  SZEDEÁK/A - MAFC/B2016.10.01 - 12:45szombat103 - 23
  MAFC/B - Budapesti Honvéd / A2016.10.01 - 17:00szombat44 - 100
  SZEDEÁK/A - Újpest-MT2016.10.01 - 18:45szombat77 - 57
  Újpest-MT - MAFC/B2016.10.02 - 09:00vasárnap89 - 38
  Budapesti Honvéd / A - SZEDEÁK/A2016.10.02 - 10:45vasárnap89 - 61

     "E" csoport - Fiú kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Budapesti Honvéd / A30267168991.58936
2.SZEDEÁK/A21241169721.42605
3.Újpest-MT12209193161.08294
4.MAFC/B03105292-1870.35963



      "F" csoport - Fiú kadett      
"F" csoport - Székesfehérvár, Alba Regia Sportcsarnok
  Alba Fehérvár/A - ELITE Basket Törökbálint2016.10.01 - 11:00szombat129 - 39
  OSE Lions - Soproni Tigrisek 2016.10.01 - 12:45szombat88 - 54
  Soproni Tigrisek - Alba Fehérvár/A2016.10.01 - 17:00szombat47 - 137
  OSE Lions - ELITE Basket Törökbálint2016.10.01 - 18:45szombat76 - 53
  ELITE Basket Törökbálint - Soproni Tigrisek 2016.10.02 - 09:00vasárnap67 - 62
  Alba Fehérvár/A - OSE Lions2016.10.02 - 10:45vasárnap87 - 57

     "F" csoport - Fiú kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Alba Fehérvár/A303531432102.46856
2.OSE Lions21221194271.13925
3.ELITE Basket Törökbálint12159267-1080.59554
4.Soproni Tigrisek 03163292-1290.55823



      "G" csoport - Fiú kadett      
"G" csoport - Szolnok, Tiszavirág Aréna
  Szolnoki Sportcentrum/A - Debreceni KA - DSI / B2016.10.01 - 11:00szombat83 - 61
  Körmendi Törpördögök - Vásárhelyi Kosársuli 2016.10.01 - 12:45szombat74 - 26
  Vásárhelyi Kosársuli - Szolnoki Sportcentrum/A2016.10.01 - 17:00szombat52 - 114
  Körmendi Törpördögök - Debreceni KA - DSI / B2016.10.01 - 18:45szombat79 - 59
  Debreceni KA - DSI / B - Vásárhelyi Kosársuli 2016.10.02 - 09:00vasárnap86 - 65
  Szolnoki Sportcentrum/A - Körmendi Törpördögök2016.10.02 - 10:45vasárnap63 - 78

     "G" csoport - Fiú kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Körmendi Törpördögök30231148831.56086
2.Szolnoki Sportcentrum/A21260191691.36135
3.Debreceni KA - DSI / B12206227-210.90754
4.Vásárhelyi Kosársuli 03143274-1310.52193



      "H" csoport - Fiú kadett      
"H" csoport - Budapest, Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Atomerőmű SE2016.10.01 - 11:00szombat83 - 36
  MAFC/A - Békési SZSK2016.10.01 - 12:45szombat80 - 53
  MAFC/A - Atomerőmű SE2016.10.01 - 14:45szombat80 - 54
  Békési SZSK - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.10.01 - 17:00szombat33 - 84
  Atomerőmű SE - Békési SZSK2016.10.02 - 09:00vasárnap64 - 54
  Zsíros Akadémia Kőbánya - MAFC/A2016.10.02 - 10:45vasárnap57 - 72

     "H" csoport - Fiú kadett      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.MAFC/A30232164681.41466
2.Zsíros Akadémia Kőbánya21224141831.58875
3.Atomerőmű SE12154217-630.70974
4.Békési SZSK03140228-880.61403



 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok