Név:
E-mail:
Fiú Serdülő - 2018/2019
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Dél-Nyugati Régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Dombóvári Kosársuli KE - Bajai Bácska FKE2018.09.16 - 10:00vasárnap65 - 46
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A2018.09.16 - 12:00vasárnap43 - 86
  Bajai Bácska FKE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2018.09.16 - 14:00vasárnap71 - 77
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dombóvári Kosársuli KE2018.09.16 - 16:00vasárnap59 - 57
"B" csoport - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
  Atom City Atomerőmű SE - Kanizsa KK2018.09.16 - 11:00vasárnap73 - 42
  Kaposvári KK SE - GYKSE Szekszárd2018.09.16 - 12:45vasárnap74 - 43
  Kanizsa KK - GYKSE Szekszárd2018.09.16 - 14:30vasárnap74 - 72
  Atom City Atomerőmű SE - Kaposvári KK SE2018.09.16 - 16:15vasárnap76 - 66
"C" csoport - Krúdy Gyula Szakképző Iskola
(8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
  Kozármisleny SE - Bonyhádi KSE2018.09.15 - 09:30szombat66 - 74
  Siófoki Kosársuli - KASI Delfinek2018.09.15 - 11:30szombat104 - 43
  KASI Delfinek - Kozármisleny SE2018.09.15 - 13:30szombat33 - 111
  Siófoki Kosársuli - Bonyhádi KSE2018.09.15 - 15:30szombat32 - 82
"D" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
  Kaposvári KK SE/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B2018.09.15 - 10:00szombat70 - 64
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Dunaújvárosi Sárkányok 20052018.09.15 - 12:00szombat 
  PVSK Nemzeti Akadémia/B - Dunaújvárosi Sárkányok 20052018.09.15 - 14:00szombat58 - 53
  Kaposvári KK SE/B - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2018.09.15 - 16:00szombat 
"E" csoport - Marcali Városi Sportcarnok
(8700 Marcali Park utca 16.)
  Atom City Atomerőmű SE - Marcali VSZSE2018.09.15 - 11:00szombat79 - 64

      Dél-Keleti Régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Széchenyi István Gimnázium
(5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
  Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A2018.09.15 - 10:00szombat84 - 37
  Szolnoki KA/A - Vásárhelyi Bikák2018.09.15 - 12:00szombat92 - 23
  SZEDEÁK/A - Vásárhelyi Bikák2018.09.15 - 14:00szombat95 - 40
  Kecskeméti KA/A - Szolnoki KA/A2018.09.15 - 16:00szombat68 - 61
"B" csoport - Klauzál Gábor Általános Iskola
(6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
  Kecskeméti KA/B - Félegyházi TSI2018.09.16 - 10:00vasárnap77 - 66
  Békéscsabai KK - Szentesi KK2018.09.16 - 11:50vasárnap65 - 48
  Félegyházi TSI - Szentesi KK2018.09.16 - 13:40vasárnap84 - 37
  Kecskeméti KA/B - Békéscsabai KK2018.09.16 - 15:30vasárnap85 - 35
"C" csoport - Szegedi Kis István Református Gimnázium
(5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.)
  Békési SZSK - Pityke KSE2018.09.16 - 10:00vasárnap2 - 0
  Nagykőrösi Sólymok - SZEDEÁK/B2018.09.16 - 12:00vasárnap69 - 82
  Pityke KSE - Nagykőrösi Sólymok2018.09.16 - 14:00vasárnap0 - 2
  Békési SZSK - SZEDEÁK/B2018.09.16 - 16:00vasárnap83 - 76
"D" csoport - Széchenyi István Gimnázium
(5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
  Szolnoki KA/B - Vásárhelyi Cápák2018.09.16 - 10:00vasárnap57 - 96
  Kecskeméti KA/C - SZEDEÁK/C2018.09.16 - 12:00vasárnap60 - 20
  Szolnoki KA/B - SZEDEÁK/C2018.09.16 - 14:00vasárnap0 - 2
  Vásárhelyi Cápák - Kecskeméti KA/C2018.09.16 - 16:00vasárnap39 - 69
"E" csoport - Molnár Miklós Sportcsarnok
(5650 Mezőberény Luther tér 1.)
  CEKK - Kisújszállási SE2018.09.15 - 09:30szombat0 - 20
  Mezőberényi KK - CEKK2018.09.15 - 11:30szombat20 - 0
  Kisújszállási SE - Mezőberényi KK2018.09.15 - 13:30szombat51 - 73

      Észak-Keleti Régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Apponyi Általános Iskola
(5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
  Debreceni KA/A - Nyíregyházi Sportcentrum KA A2018.09.16 - 10:00vasárnap178 - 11
  MEAFC - Jezsuita - Lehel Kosársuli/A2018.09.16 - 12:00vasárnap96 - 99
  Nyíregyházi Sportcentrum KA A - MEAFC - Jezsuita2018.09.16 - 14:00vasárnap71 - 85
  Debreceni KA/A - Lehel Kosársuli/A2018.09.16 - 16:00vasárnap142 - 48
"B" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - Tiszaújvárosi Phoenix KKGergely Csaba - Remete Roland2018.09.16 - 10:00vasárnap90 - 82
  NYKK-Eötvös/A - Egri VSI KOK/AGergely Csaba - Remete Richárd2018.09.16 - 12:00vasárnap56 - 110
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - NYKK-Eötvös/AZalai Ákos István2018.09.16 - 14:00vasárnap74 - 70
  Nyíregyházi Kék Cápák - Egri VSI KOK/AZalai Ákos István - Ábri Nataniel Mihály2018.09.16 - 16:00vasárnap82 - 73
"C" csoport - Tóth Árpád Gimnázium
(4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
  Debreceni KA DSI - Szerencs VSE2018.09.16 - 10:00vasárnap82 - 47
  Szerencs VSE - Debreceni KA/B2018.09.16 - 12:00vasárnap52 - 69
  Debreceni KA/B - Debreceni KA DSI2018.09.16 - 14:00vasárnap40 - 98
"D" csoport - Miskolci Egyetem Szabadtéri Pálya
(3508 Miskolc Egyetem út 5. )
  Egri VSI KOK/B - MEAFC/B2018.09.15 - 09:30szombat91 - 64
  Salgótarjáni KI - Egri VSI KOK/B2018.09.15 - 11:15szombat54 - 90
  MAFC/B - Salgótarjáni KI2018.09.15 - 13:00szombat75 - 67
"E" csoport -
   - 0.. - 0: 

      Észak-Nyugati Régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Soproni Sportiskola KA/A - Dávid Kornél KA/A2018.09.16 - 10:00vasárnap68 - 99
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A2018.09.16 - 12:00vasárnap55 - 91
  Soproni Sportiskola KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2018.09.16 - 15:00vasárnap64 - 70
  Dávid Kornél KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A2018.09.16 - 17:00vasárnap81 - 95
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Lions/A - Soproni TigrisekVigh Balázs - Krisztián-Világos Tünde2018.09.16 - 11:30vasárnap92 - 64
  Körmendi Törpördögök - Dávid Kornél KA/BRácz Kristóf Ákos - Vigh Balázs2018.09.16 - 13:30vasárnap108 - 58
  Soproni Tigrisek - Dávid Kornél KA/BVigh Balázs - Krisztián-Világos Tünde2018.09.16 - 15:30vasárnap83 - 77
  OSE Lions/A - Körmendi TörpördögökKéri István - Rácz Kristóf Ákos2018.09.16 - 17:30vasárnap85 - 100
"C" csoport - Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
(9400 Sopron Ferenczy János utca 1-3.)
  Soproni Sportiskola KA/B - Győri KC2018.09.16 - 11:00vasárnap102 - 54
  OSE Lions/B - Tatai SE2018.09.16 - 13:00vasárnap42 - 80
  Győri KC - OSE Lions/B2018.09.16 - 15:00vasárnap71 - 39
  Tatai SE - Soproni Sportiskola KA/B2018.09.16 - 17:00vasárnap46 - 109
"D" csoport - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  Szombathelyi Sportiskola KA/B - Zalakerámia ZTE KK/B2018.09.15 - 10:00szombat48 - 77
  Alba Fehérvár - Sportopus - VUKE - Veszprém/A2018.09.15 - 12:00szombat2 - 0
  VUKE - Veszprém/A - Szombathelyi Sportiskola KA/B2018.09.15 - 14:00szombat0 - 2
  Zalakerámia ZTE KK/B - Alba Fehérvár - Sportopus2018.09.15 - 16:00szombat87 - 30
"E" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Tigrisek - Dávid Kornél KA/CFülöp András - Németh László2018.09.16 - 10:00vasárnap0 - 2
  VUKE - Veszprém/B - Tapolcai TigrisekFülöp András - Németh László2018.09.16 - 12:00vasárnap 
  Dávid Kornél KA/C - VUKE - Veszprém/BFülöp András - Németh László2018.09.16 - 14:00vasárnap2 - 0
"F" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
  Böjtös-Bau Ricsilla - Ifjú Sólymok2018.09.16 - 10:00vasárnap87 - 73
  Pápai KC - Böjtös-Bau Ricsilla2018.09.16 - 12:00vasárnap70 - 112
  Ifjú Sólymok - Pápai KC2018.09.16 - 14:00vasárnap103 - 80
"G" csoport - Rády József Sportcsarnok
(8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.)
  Fűzfői AK - MTE 1904Prieger Mihály - Béndek Gábor Miklós2018.09.16 - 09:30vasárnap2 - 0
  Tatabányai Titánok - Fűzfői AKPrieger Mihály - Béndek Gábor Miklós2018.09.16 - 11:30vasárnap77 - 61
  MTE 1904 - Tatabányai TitánokPrieger Mihály - Béndek Gábor Miklós2018.09.16 - 13:30vasárnap0 - 2

      Közép Régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Vasas Pasaréti Sportcentrum
(1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
  Vasas Akadémia/A - Kaszások AkadémiaGaál Norbert - Zádeczki Donát László2018.09.15 - 10:00szombat126 - 14
  MAFC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/AGaál Norbert - Zádeczki Donát László2018.09.15 - 12:00szombat61 - 59
  Kaszások Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya/ASimon Kristóf Kolos - Gruber Nikolett Lilla2018.09.15 - 14:00szombat37 - 66
  Vasas Akadémia/A - MAFC/ASimon Kristóf Kolos - Gruber Nikolett Lilla2018.09.15 - 16:00szombat106 - 42
"B" csoport - Simon János Kosárlabda Csarnok
(1134 Budapest Dózsa György út 53.)
  Budapesti Honvéd - Gödi SENAGY ISTVÁN - Rózsavölgyi Alexandra2018.09.15 - 10:00szombat82 - 56
  Vasas Akadémia/B - Kiss Lenke KSNAGY ISTVÁN - Rózsavölgyi Alexandra2018.09.15 - 12:00szombat38 - 93
  Vasas Akadémia/B - Gödi SEKozma Balázs - Szőts Dávid István2018.09.15 - 14:00szombat69 - 74
  Kiss Lenke KS - Budapesti HonvédKozma Balázs - Szőts Dávid István2018.09.15 - 16:00szombat77 - 74
"C" csoport - Babits Mihály Gimnázium
(1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.)
  Újpest-MT - PAFC BasketZádeczki Donát László - Winkler Áron2018.09.16 - 10:00vasárnap70 - 52
  KKS Boys - MAFC/BZádeczki Donát László - Winkler Áron2018.09.16 - 12:00vasárnap83 - 46
  PAFC Basket - MAFC/BGruber Nikolett Lilla - Paulus Bence Máté2018.09.16 - 14:00vasárnap85 - 68
  Újpest-MT - KKS BoysGruber Nikolett Lilla - Paulus Bence Máté2018.09.16 - 16:00vasárnap62 - 70
"D" csoport - Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
(1223 Budapest Rákóczi utca 16.)
  Budafoki KK - Monori SEHorváth Kinga - Győri Ferenc2018.09.15 - 08:30szombat85 - 40
  Budaörsi DSE - Zsíros Akadémia Kőbánya/BHorváth Kinga - Győri Ferenc2018.09.15 - 10:15szombat60 - 63
  Monori SE - Budaörsi DSEBujtor Péter - Szentpáli-Gavallér Csaba2018.09.15 - 12:00szombat55 - 75
  Budafoki KK - Zsíros Akadémia Kőbánya/BBujtor Péter - Szentpáli-Gavallér Csaba2018.09.15 - 14:00szombat92 - 48
"E" csoport - Simon János Kosárlabda Csarnok
(1134 Budapest Dózsa György út 53.)
  KKS - Budapesti Honvéd/BTahin András - Korompai Zsolt László2018.09.16 - 10:00vasárnap20 - 64
  ELITE Basket Törökbálint - BLF KKTahin András - Korompai Zsolt László2018.09.16 - 12:00vasárnap58 - 96
  KKS - ELITE Basket TörökbálintHorváth Kinga - Szabó István2018.09.16 - 14:00vasárnap38 - 77
  Budapesti Honvéd/B - BLF KKHorváth Kinga - Szabó István2018.09.16 - 16:00vasárnap74 - 84
"F" csoport - Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
(1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
  Ziccer KS - BKG Kos AkadémiaMatics Sándor - Szabó István2018.09.15 - 10:00szombat 
  Budapest Basket - Kiss Lenke KA/BMatics Sándor - Szabó István2018.09.15 - 12:00szombat 
   - Winkler Áron - Matóczay Bálint2018.09.15 - 14:00szombat 
   - Winkler Áron - Matóczay Bálint2018.09.15 - 16:00szombat 
"G" csoport - British International School
(1037 Budapest Kiscelli köz 17)
  Bikák KK - PAFC Basket/BMatóczay Bálint - Adjudani Dániel Pezsman2018.09.16 - 11:00vasárnap57 - 53
  JKC - Bikák KKSteiner Máté - Matóczay Bálint2018.09.16 - 13:00vasárnap45 - 58
  PAFC Basket/B - JKCSteiner Máté - Adjudani Dániel Pezsman2018.09.16 - 15:00vasárnap47 - 79
"H" csoport - HIT Park Labdacsarnok
(1103 Budapest Gergely utca 81.)
  DMTK Haraszti Sasok - SZPA-HSEBózsó Gábor - Steiner Máté2018.09.15 - 10:00szombat77 - 35
  Keresztúri SE - DMTK Haraszti SasokBózsó Gábor - Matejovics Márk2018.09.15 - 12:00szombat0 - 2
  SZPA-HSE - Keresztúri SESteiner Máté - Matejovics Márk2018.09.15 - 14:00szombat2 - 0
"I" csoport - TF E-terem
(1123 Budapest Alkotás út 44.)
  Budapest Csepel - Treff 07 SESzőts Dávid István - Lukács Rezső Tamás2018.09.16 - 12:00vasárnap 
  TFSE - Budapest CsepelSzőts Dávid István - Szőke Gábor2018.09.16 - 14:00vasárnap40 - 56
  Treff 07 SE - TFSESzőke Gábor - Lukács Rezső Tamás2018.09.16 - 16:00vasárnap 

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok