Név:
E-mail:
 Soproni Darazs.  
 Nevskaya Sport.  
2017/11/21 :
Férfi NB II. Közép A
 Budaörsi DSE  
 FSzSE  
2017/11/21 20:30
Leány egyetemi Nyugat
 SZKA Egyetemi  
 BME-MAFC  
2017/11/21 17:45
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/21 16:30
Fiú Junior, Regionális
 F?zf?i AK  
 Pápai KC  
2017/11/21 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Soproni Tigris.  
 VUKE - Veszpré.  
2017/11/21 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Egri VSI KOK  
 MEAFC/A  
2017/11/21 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kaposvári KK  
 Atomerőmű SE  
2017/11/21 19:10
Fiú Serdülő - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Dél-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Szuhay-Sportközpont
(7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - PVSK-Panthers/A2017.11.23 - 17:45csütörtök 
  Dombóvári Kosársuli KE - Bajai Bácska FKE2017.11.26 - 10:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 13:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 15:00vasárnap 
"B" csoport - Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
(7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
  Paksi Harcosok - Atomerőmű SE - Bonyhádi KSE2017.11.26 - 10:00vasárnap 
  Kaposvári KK/A - GYKSE Szekszárd2017.11.26 - 12:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 14:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 16:00vasárnap 
"C" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  PVSK-Panthers/B - Kozármisleny SE2017.11.25 - 08:00szombat 
  Kaposvári KK/B - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2017.11.25 - 10:00szombat 
   - 2017.11.25 - 12:00szombat 
   - 2017.11.25 - 14:00szombat 
"D" csoport - Vályi Péter Szakképző Intézet Sportcsarnoka
(7090 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.)
  Siófoki Kosársuli - Tamási Dámok2017.11.26 - 09:00vasárnap 
  Kanizsa KK - Siófoki Kosársuli2017.11.26 - 11:00vasárnap 
  Tamási Dámok - Kanizsa KK2017.11.26 - 13:00vasárnap 
"E" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa Gy. utca 15.)
  Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - Dunaújvárosi Sárkányok 20042017.11.25 - 10:00szombat 
  Dunaújvárosi Sárkányok 2004 - Marcali VSZSE2017.11.25 - 12:00szombat 
  Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Sárkányok 20052017.11.25 - 14:00szombat 

      Dél-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A2017.11.26 - 10:00vasárnap 
  Szolnoki Sportcentrum/A - Vásárhelyi Kobrák2017.11.26 - 12:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 14:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 16:00vasárnap 
"B" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Békéscsabai KK - Szentesi KK2017.11.25 - 10:00szombat 
  Kecskeméti KA/B - Szolnoki Sportcentrum/B2017.11.25 - 12:00szombat 
   - 2017.11.25 - 14:00szombat 
   - 2017.11.25 - 16:00szombat 
"C" csoport - Constantinum Sportcentrum
(6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
  Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/C2017.11.26 - 10:00vasárnap 
  Nagykőrösi Sólymok - Karcagi SE2017.11.26 - 12:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 14:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 16:00vasárnap 
"D" csoport - Deák Ferenc Gimnázium
(6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
  Békési SZSK - SZEDEÁK/B2017.11.25 - 10:00szombat 
  Pityke KSE - Szolnoki Sportcentrum/C2017.11.25 - 12:00szombat 
   - 2017.11.25 - 14:00szombat 
   - 2017.11.25 - 16:00szombat 
"E" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  SZEDEÁK/C - Vásárhelyi Bikák2017.11.26 - 09:00vasárnap 
  Gyulai SI - SZEDEÁK/C2017.11.26 - 11:00vasárnap 
  Vásárhelyi Bikák - Gyulai SI2017.11.26 - 13:00vasárnap 

      Észak-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
(4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.)
  Debreceni KA/A - Nyíregyházi Sportcentrum2017.11.25 - 10:00szombat 
  Lehel Kosársuli/A - MEAFC - Jezsuita2017.11.25 - 12:00szombat 
   - 2017.11.25 - 14:30szombat 
   - 2017.11.25 - 16:30szombat 
"B" csoport - Balassi Bálint Általános Iskola
(3300 Eger Malomárok utca 1.)
  Szerencs VSE - Hajdúböszörményi TE2017.11.26 - 10:00vasárnap 
  Nyíregyházi Kék Cápák - Egri VSI KOK/A2017.11.26 - 12:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 14:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 16:00vasárnap 
"C" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Debreceni KA DSI2017.11.26 - 09:00vasárnap 
  NYKK-Eötvös/A - Beszterce KK2017.11.26 - 11:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 13:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 15:00vasárnap 
"D" csoport - Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
(4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.)
  Mezőcsáti DSE - Lehel Kosársuli/B2017.11.26 - 10:30vasárnap 
  Salgótarjáni KI - Debreceni KA/B2017.11.26 - 12:30vasárnap 
   - 2017.11.26 - 14:30vasárnap 
   - 2017.11.26 - 16:30vasárnap 
"E" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MEAFC/B - Egri VSI KOK/B2017.11.25 - 10:00szombat 
  NYKK-Eötvös/B - Sunshine NYIKSE2017.11.25 - 12:00szombat 
   - 2017.11.25 - 14:00szombat 
   - 2017.11.25 - 16:00szombat 

      Észak-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  Soproni Sportiskola/A - Dávid Kornél KA/A2017.11.25 - 10:30szombat 
  Zalakerámia ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2017.11.25 - 12:30szombat 
   - 2017.11.25 - 15:00szombat 
   - 2017.11.25 - 17:00szombat 
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Lions/A - Győri KC2017.11.25 - 10:00szombat 
  Körmendi Törpördögök - Dávid Kornél KA/B2017.11.25 - 12:00szombat 
   - 2017.11.25 - 14:30szombat 
   - 2017.11.25 - 16:30szombat 
"C" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Tigrisek - Szombathelyi Sportiskola KA/B2017.11.26 - 09:30vasárnap 
  VUKE - Veszprém/A - Zalakerámia ZTE KK/B2017.11.26 - 11:30vasárnap 
   - 2017.11.26 - 13:30vasárnap 
   - 2017.11.26 - 15:30vasárnap 
"D" csoport - Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
  Soproni Sportiskola/B - Tatai SE2017.11.25 - 10:00szombat 
  Tapolcai Sziklák - Ifjú Sólymok2017.11.25 - 12:00szombat 
   - 2017.11.25 - 14:00szombat 
   - 2017.11.25 - 16:00szombat 
"E" csoport - Tóvárosi Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
  Alba Fehérvár - Sportopus - Dávid Kornél KA/C2017.12.02 - 10:00szombat 
  VUKE - Veszprém/B - Alba Fehérvár - Sportopus2017.12.02 - 12:00szombat 
  Dávid Kornél KA/C - VUKE - Veszprém/B2017.12.02 - 14:00szombat 
"F" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  MTE 1904 - OSE Lions/B2017.11.25 - 10:30szombat 
  Pápai KC - MTE 19042017.11.25 - 12:30szombat 
  OSE Lions/B - Pápai KC2017.11.25 - 14:30szombat 

      Közép régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Őrmezei utcai Általános Iskola
(1112 Budapest Menyecske utca 2.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd2017.11.25 - 11:00szombat 
  MAFC/A - Vasas Akadémia/A2017.11.25 - 13:00szombat 
   - 2017.11.25 - 15:00szombat 
   - 2017.11.25 - 17:00szombat 
"B" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Kaszások Akadémia - Gödi SE2017.11.26 - 10:00vasárnap 
  Vasas Akadémia/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/B2017.11.26 - 12:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 14:00vasárnap 
   - 2017.11.26 - 16:00vasárnap 
"C" csoport - Paduai Szent Antal Iskola
(2081 Piliscsaba Béla király utca 72.)
  PAFC Basket - MAFC/B2017.11.25 - 09:00szombat 
  Budaörsi DSE - Kiss Lenke KS2017.11.25 - 11:00szombat 
   - 2017.11.25 - 13:00szombat 
   - 2017.11.25 - 15:00szombat 
"D" csoport - Babits Mihály Gimnázium
(1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.)
  Újpest-MT - BLF KK2017.11.26 - 10:00vasárnap 
  KKS - Budafoki KK2017.11.26 - 11:45vasárnap 
   - 2017.11.26 - 13:30vasárnap 
   - 2017.11.26 - 15:15vasárnap 
"E" csoport - Szterényi József Sportcsarnok
(2200 Monor Ipar utca 2.)
  BKGDSE - Monori SE2017.11.25 - 09:00szombat 
  ELITE Basket Törökbálint - JKC2017.11.25 - 11:00szombat 
   - 2017.11.25 - 13:00szombat 
   - 2017.11.25 - 15:00szombat 
"F" csoport - Jókai Mór Általános Iskola
(1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)
  Ziccer KS - TFSE2017.11.25 - 09:00szombat 
  TFSE - Budapest Basket2017.11.25 - 10:30szombat 
  Budapest Basket - Ziccer KS2017.11.25 - 12:00szombat 

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok