Név:
E-mail:
Fiú serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      "A" csoport - Fiú serdülő      
"A" csoport - Constantinum Sportcentrum
(6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
  Vásárhelyi Rakéták - Vasas Akadémia/A2017.05.06 - 11:00szombat 
  Dávid Kornél KA /A - MAFC/A2017.05.06 - 12:45szombat 
  MAFC/A - Vásárhelyi Rakéták2017.05.06 - 17:00szombat 
  Dávid Kornél KA /A - Vasas Akadémia/A2017.05.06 - 18:45szombat 
  Vasas Akadémia/A - MAFC/A2017.05.07 - 09:30vasárnap 
  Vásárhelyi Rakéták - Dávid Kornél KA /A2017.05.07 - 11:15vasárnap 

      "B" csoport - Fiú serdülő      
"B" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  Debreceni KA - DSI - Nyíregyházi Kék Cápák2017.05.06 - 11:00szombat 
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2017.05.06 - 12:45szombat 
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Debreceni KA - DSI2017.05.06 - 17:00szombat 
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Nyíregyházi Kék Cápák2017.05.06 - 18:45szombat 
  Nyíregyházi Kék Cápák - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2017.05.07 - 09:30vasárnap 
  Debreceni KA - DSI - Zsíros Akadémia Kőbánya2017.05.07 - 11:15vasárnap 

      "C" csoport - Fiú serdülő      
"C" csoport - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
(9400 Sopron Ady Endre utca 5.)
  Soproni Sportiskola/A - ZTE KK/A2017.05.06 - 11:00szombat 
  Szolnoki Sportcentrum/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2017.05.06 - 12:45szombat 
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Soproni Sportiskola/A2017.05.06 - 17:00szombat 
  Szolnoki Sportcentrum/A - ZTE KK/A2017.05.06 - 18:45szombat 
  ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2017.05.07 - 09:30vasárnap 
  Soproni Sportiskola/A - Szolnoki Sportcentrum/A2017.05.07 - 11:15vasárnap 

      "D" csoport - Fiú serdülő      
"D" csoport - Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
(6500 Baja Szent Antal utca 96.)
  PVSK-Panthers/A - Dávid Kornél KA /B2017.05.06 - 11:00szombat 
  Budapesti Honvéd - Bajai Bácska FKE2017.05.06 - 12:45szombat 
  Bajai Bácska FKE - PVSK-Panthers/A2017.05.06 - 17:00szombat 
  Budapesti Honvéd - Dávid Kornél KA /B2017.05.06 - 18:45szombat 
  Dávid Kornél KA /B - Bajai Bácska FKE2017.05.07 - 09:30vasárnap 
  PVSK-Panthers/A - Budapesti Honvéd2017.05.07 - 11:15vasárnap 

      "E" csoport - Fiú serdülő      
"E" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  Körmendi Törpördögök - Kiss Lenke KS2017.05.06 - 11:00szombat 
  Kaposvári KK/A - JKSE Kosársuli2017.05.06 - 12:45szombat 
  JKSE Kosársuli - Körmendi Törpördögök2017.05.06 - 17:00szombat 
  Kaposvári KK/A - Kiss Lenke KS2017.05.06 - 18:45szombat 
  Kiss Lenke KS - JKSE Kosársuli2017.05.07 - 09:30vasárnap 
  Körmendi Törpördögök - Kaposvári KK/A2017.05.07 - 11:15vasárnap 

      "F" csoport - Fiú serdülő      
"F" csoport - GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
(6000 Kecskemét Izsáki út 10. )
  Kecskeméti KA/A - OSE Lions2017.05.06 - 11:00szombat 
  Egri KOK VSI - Budaörsi DSE2017.05.06 - 12:45szombat 
  Budaörsi DSE - Kecskeméti KA/A2017.05.06 - 17:00szombat 
  Egri KOK VSI - OSE Lions2017.05.06 - 18:45szombat 
  Kecskeméti KA/A - Egri KOK VSI2017.05.07 - 09:30vasárnap 
  OSE Lions - Budaörsi DSE2017.05.07 - 11:15vasárnap 

      "G" csoport  - Fiú serdülő      
"G" csoport - Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
(2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
  Pityke KSE - Nagykőrösi Sólymok2017.05.06 - 11:00szombat 
  GYKSE Szekszárd - Dombóvári KS 2017.05.06 - 12:45szombat 
  Dombóvári KS - Pityke KSE2017.05.06 - 17:00szombat 
  GYKSE Szekszárd - Nagykőrösi Sólymok2017.05.06 - 18:45szombat 
  Nagykőrösi Sólymok - Dombóvári KS 2017.05.07 - 09:30vasárnap 
  Pityke KSE - GYKSE Szekszárd2017.05.07 - 11:15vasárnap 

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok