Név:
E-mail:
Fiú Serdülő - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "I" csoport - Fiú Serdülő      
"I" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Zalakerámia ZTE KK/ACsák Máté Károly - Pál Balázs2018.04.07 - 11:00szombat78 - 55
  Debreceni KA/A - Dombóvári Kosársuli KEEsztergályos Róbert - Bognár Tamás2018.04.07 - 12:45szombat70 - 58
  Dombóvári Kosársuli KE - Szombathelyi Sportiskola KA/ACsák Máté Károly - Pál Balázs2018.04.07 - 17:00szombat53 - 70
  Debreceni KA/A - Zalakerámia ZTE KK/ABognár Tamás - Magyar Gyöngyi2018.04.07 - 18:45szombat57 - 66
  Zalakerámia ZTE KK/A - Dombóvári Kosársuli KENémeth András - Magyar Gyöngyi2018.04.08 - 09:30vasárnap54 - 68
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Debreceni KA/ACsák Máté Károly - Pál Balázs2018.04.08 - 11:15vasárnap65 - 52

     "I" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szombathelyi Sportiskola KA/A30213160531.33136
2.Debreceni KA/A12179189-100.94714
3.Dombóvári Kosársuli KE12179194-150.92274
4.Zalakerámia ZTE KK/A12175203-280.86214



      "J" csoport - Fiú Serdülő      
"J" csoport - Vasas Pasaréti Sportcentrum
(1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
  Soproni Sportiskola KA/A - MAFC/AKozma Balázs - Gruber Nikolett2018.04.07 - 11:00szombat60 - 77
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia/AKozma Balázs - Gruber Nikolett2018.04.07 - 12:45szombat54 - 69
  Vasas Akadémia/A - Soproni Sportiskola KA/AMatics Sándor - Zádeczki Donát László2018.04.07 - 17:00szombat61 - 49
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/AMatics Sándor - Zádeczki Donát László2018.04.07 - 18:45szombat47 - 72
  MAFC/A - Vasas Akadémia/AGaál Norbert - Rózsavölgyi Alexandra2018.04.08 - 09:30vasárnap46 - 48
  Soproni Sportiskola KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/AGaál Norbert - Rózsavölgyi Alexandra2018.04.08 - 11:15vasárnap54 - 43

     "J" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/A30178149291.19466
2.MAFC/A21195155401.25815
3.Soproni Sportiskola KA/A12163181-180.90064
4.Zsíros Akadémia Kőbánya/A03144195-510.73853



      "K" csoport - Fiú Serdülő      
"K" csoport - Kaszások Sportcsarnok
(1037 Budapest Rádl árok utca 1.)
  Szolnoki Sportcentrum/A - Kaszások AkadémiaHartai Tamás - Tahin András2018.04.07 - 11:00szombat83 - 58
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - Vásárhelyi KobrákHartai Tamás - Tahin András2018.04.07 - 12:45szombat63 - 77
  Vásárhelyi Kobrák - Szolnoki Sportcentrum/ANagy István - Jankovics Viktor2018.04.07 - 17:00szombat65 - 83
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kaszások AkadémiaNagy István - Jankovics Viktor2018.04.07 - 18:45szombat83 - 71
  Szolnoki Sportcentrum/A - PVSK Nemzeti Akadémia/AMagyar Zoltán - Paulus Bence Máté2018.04.08 - 09:30vasárnap71 - 55
  Kaszások Akadémia - Vásárhelyi KobrákMagyar Zoltán - Paulus Bence Máté2018.04.08 - 11:15vasárnap72 - 80

     "K" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szolnoki Sportcentrum/A30237178591.33156
2.Vásárhelyi Kobrák2122221841.01835
3.PVSK Nemzeti Akadémia/A12201219-180.91784
4.Kaszások Akadémia03201246-450.81713



      "L" csoport - Fiú Serdülő      
"L" csoport - Simon János Kosárlabda Csarnok
(1134 Budapest Dózsa György út 53.)
  Kecskeméti KA/A - Budapesti HonvédGaál Norbert - Komlódi Benedek2018.04.07 - 11:00szombat57 - 24
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - SZEDEÁK/AGaál Norbert - Komlódi Benedek2018.04.07 - 12:45szombat75 - 53
  SZEDEÁK/A - Kecskeméti KA/AMakay Dániel - Simon Kristóf2018.04.07 - 17:00szombat35 - 82
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Budapesti HonvédMakay Dániel - Simon Kristóf2018.04.07 - 18:45szombat75 - 69
  Budapesti Honvéd - SZEDEÁK/AHartai Tamás - Horváth Kinga2018.04.08 - 09:30vasárnap61 - 52
  Kecskeméti KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/AHartai Tamás - Horváth Kinga2018.04.08 - 11:15vasárnap68 - 44

     "L" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Kecskeméti KA/A302071031042.00976
2.Kosárlabda Akadémia Pécs/A2119419041.02115
3.Budapesti Honvéd12154184-300.83704
4.SZEDEÁK/A03140218-780.64223



      "M" csoport - Fiú Serdülő      
"M" csoport - Klebelsberg Kunó Középiskolai Kollégium
(7400 Kaposvár Álmos vezér utca 1.)
  Körmendi Törpördögök - Kaposvári KK/A2018.04.07 - 11:00szombat77 - 82
  OSE Lions/A - MEAFC - Jezsuita2018.04.07 - 12:45szombat83 - 63
  MEAFC - Jezsuita - Körmendi Törpördögök2018.04.07 - 17:00szombat60 - 63
  OSE Lions/A - Kaposvári KK/A2018.04.07 - 18:45szombat104 - 65
  Kaposvári KK/A - MEAFC - Jezsuita2018.04.08 - 09:30vasárnap85 - 90
  Körmendi Törpördögök - OSE Lions/A2018.04.08 - 11:15vasárnap57 - 79

     "M" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.OSE Lions/A30266185811.43786
2.MEAFC - Jezsuita12213231-180.92214
3.Kaposvári KK/A12232271-390.85614
4.Körmendi Törpördögök12197221-240.89144



      "N" csoport - Fiú Serdülő      
"N" csoport - Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka
(6500 Baja Pázmány Péter utca 6.)
  Dávid Kornél KA/A - Bajai Bácska FKE2018.04.07 - 11:00szombat75 - 71
  Vasas Akadémia/B - Szerencs VSE2018.04.07 - 12:45szombat73 - 54
  Szerencs VSE - Dávid Kornél KA/A2018.04.07 - 17:00szombat51 - 87
  Vasas Akadémia/B - Bajai Bácska FKE2018.04.07 - 18:45szombat37 - 78
  Bajai Bácska FKE - Szerencs VSE2018.04.08 - 09:30vasárnap71 - 58
  Dávid Kornél KA/A - Vasas Akadémia/B2018.04.08 - 11:15vasárnap85 - 68

     "N" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Dávid Kornél KA/A30247190571.30006
2.Bajai Bácska FKE21220170501.29415
3.Vasas Akadémia/B12178217-390.82034
4.Szerencs VSE03163231-680.70563



      "O" csoport - Fiú Serdülő      
"O" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Lehel Kosársuli/A - Békéscsabai KK2018.04.06 - 16:00péntek76 - 48
  Paksi Harcosok - Atomerőmű SE - Dávid Kornél KA/B2018.04.06 - 17:45péntek94 - 87
  Dávid Kornél KA/B - Lehel Kosársuli/A2018.04.07 - 09:30szombat78 - 84
  Paksi Harcosok - Atomerőmű SE - Békéscsabai KK2018.04.07 - 11:15szombat73 - 51
  Lehel Kosársuli/A - Paksi Harcosok - Atomerőmű SE2018.04.07 - 15:30szombat77 - 58
  Békéscsabai KK - Dávid Kornél KA/B2018.04.07 - 17:15szombat55 - 65

     "O" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Lehel Kosársuli/A30237184531.28806
2.Paksi Harcosok - Atomerőmű SE21225215101.04655
3.Dávid Kornél KA/B12230233-30.98714
4.Békéscsabai KK03154214-600.71963



      "P" csoport - Fiú Serdülő      
"P" csoport - Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény
(4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.)
  Kiss Lenke KS - Nyíregyházi SportcentrumHegedűs Imre - Kokas Sándor2018.04.07 - 11:00szombat81 - 71
  Kecskeméti KA/B - Nyíregyházi Kék CápákHegedűs Imre - Kokas Sándor2018.04.07 - 12:45szombat68 - 63
  Nyíregyházi Kék Cápák - Kiss Lenke KSTakács Zoltán - Marton Péter2018.04.07 - 17:00szombat52 - 69
  Kecskeméti KA/B - Nyíregyházi SportcentrumTakács Zoltán - Marton Péter2018.04.07 - 18:45szombat54 - 70
  Nyíregyházi Sportcentrum - Nyíregyházi Kék CápákMolnár Péter Zoltán - Nyíri Péter2018.04.08 - 09:30vasárnap76 - 58
  Kiss Lenke KS - Kecskeméti KA/BMolnár Péter Zoltán - Dr. Marjay Péter2018.04.08 - 11:15vasárnap74 - 78

     "P" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Nyíregyházi Sportcentrum21217193241.12445
2.Kiss Lenke KS21224201231.11445
3.Kecskeméti KA/B21200207-70.96625
4.Nyíregyházi Kék Cápák03173213-400.81223



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok