Név:
E-mail:
Férfi NB II. Nyugat
 Kap.  
 MOGAAC  
2017/12/15 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Kozármisleny-F.  
2017/12/15 19:30
Férfi NB II. Közép A
 FSzSE  
 Újpest-MT  
2017/12/15 20:20
Fiú Junior, Regionális
 Pápai KC  
 Szombathelyi S.  
2017/12/15 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Vásárhelyi Kos.  
 Félegyházi TSI.  
2017/12/15 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2017/12/15 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Gödöll?i SK  
 Kiss Lenke KS  
2017/12/15 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Pityke KSE  
 Békési SZSK  
2017/12/15 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2017/12/15 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Soproni Sporti.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/12/15 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Sp.  
 MEAFC/A  
2017/12/15 17:30
Leány Junior
 BEAC-Újbuda KA.  
 Pénzügy?r SE  
2017/12/15 17:10
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/12/15 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Török Flóris  
2017/12/15 19:00
Fiú Serdülő - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése






      Dél-kelet - A csoport - Fiú Serdülő      
Dél-kelet - A csoport - Szeged, Deák Gimnázium
  SZEDEÁK/A - Vásárhelyi KS2014.11.23 - 09:00vasárnap 
  JKSE Kosársuli - Szolnoki VSI/A2014.11.23 - 11:00vasárnap 
  Szolnoki VSI/A - SZEDEÁK/A2014.11.23 - 14:00vasárnap 
  Vásárhelyi KS - JKSE Kosársuli2014.11.23 - 16:00vasárnap 
2. forduló - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Szolnoki VSI/A - Vásárhelyi KS2014.12.14 - 10:00vasárnap 
  SZEDEÁK/A - JKSE Kosársuli2014.12.14 - 12:00vasárnap 
  Vásárhelyi KS - SZEDEÁK/A2014.12.14 - 14:00vasárnap 
  Szolnoki VSI/A - JKSE Kosársuli2014.12.14 - 16:00vasárnap 
3. forduló - Szolnok, Széchenyi körúti Ált. Isk.
  SZEDEÁK/A - Szolnoki VSI/A2014.12.21 - 10:00vasárnap 
  JKSE Kosársuli - Vásárhelyi KS2014.12.21 - 12:00vasárnap 
  Vásárhelyi KS - Szolnoki VSI/A2014.12.21 - 14:00vasárnap 
  JKSE Kosársuli - SZEDEÁK/A2014.12.21 - 16:00vasárnap 

      Dél-kelet - B csoport - Fiú Serdülő      
Dél-kelet - B csoport - Békés, Szegedi Kis. Ref. Gimn. tornaterme
  Békési SZSK - Jövő Bajnokai DSE2014.11.23 - 10:00vasárnap 
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/A - Szentesi KK2014.11.23 - 12:00vasárnap 
  Jövő Bajnokai DSE - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/A2014.11.23 - 15:00vasárnap 
  Szentesi KK - Békési SZSK2014.11.23 - 17:00vasárnap 
2. forduló - Kecskemét, Bolyai Gimnázium
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/A - Jövő Bajnokai DSE2014.12.14 - 08:30vasárnap 
  Békési SZSK - Szentesi KK2014.12.14 - 10:15vasárnap 
  Jövő Bajnokai DSE - Szentesi KK2014.12.14 - 12:15vasárnap 
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/A - Békési SZSK2014.12.14 - 14:00vasárnap 
3. forduló - Békés, Dr. Hepp Ferenc Ált. Isk.
  Békési SZSK - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/A2014.12.21 - 10:00vasárnap 
  Szentesi KK - Jövő Bajnokai DSE2014.12.21 - 12:00vasárnap 
  Szentesi KK - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/A2014.12.21 - 15:00vasárnap 
  Jövő Bajnokai DSE - Békési SZSK2014.12.21 - 17:00vasárnap 

     Dél-kelet - B csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Békési SZSK51424329951.288811
2.Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/A424333321011.304210
3.Jövő Bajnokai DSE33408350581.16579
4.Szentesi KK06224478-2540.46866



      Dél-kelet - C csoport - Fiú Serdülő      
Dél-kelet - C csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  SZEDEÁK/B - Vásárhelyi KS /B2014.11.23 - 10:00vasárnap 
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/B - Mezőberényi KK2014.11.23 - 12:00vasárnap 
  Mezőberényi KK - SZEDEÁK/B2014.11.23 - 14:00vasárnap 
  Vásárhelyi KS /B - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/B2014.11.23 - 16:00vasárnap 
2. forduló - Kecskemét, Bolyai Gimnázium
  Mezőberényi KK - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/B2014.11.30 - 12:00vasárnap 
  Mezőberényi KK - Vásárhelyi KS /B2014.11.30 - 14:00vasárnap 
  Vásárhelyi KS /B - SZEDEÁK/B2014.11.30 - 16:00vasárnap 
  SZEDEÁK/B - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/B2014.11.30 - 18:00vasárnap 
3. forduló - Kecskemét, Bolyai Gimnázium
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/B - SZEDEÁK/B2014.12.20 - 09:30szombat 
  SZEDEÁK/B - Mezőberényi KK2014.12.20 - 11:30szombat 
  Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/B - Vásárhelyi KS /B2014.12.20 - 13:30szombat 
  Vásárhelyi KS /B - Mezőberényi KK2014.12.20 - 15:30szombat 

     Dél-kelet - C csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.SZEDEÁK/B515143871271.328211
2.Kecskeméti Kosárlabda Akadémia/B42501452491.108410
3.Vásárhelyi KS /B33510476341.07149
4.Mezőberényi KK06353563-2100.62706



      Dél-kelet - D csoport - Fiú Serdülő      
Dél-kelet - D csoport - Békéscsaba, Lencsési Ált. Isk.
  Békéscsabai KK - Nagykőrösi Sólymok2014.11.24 - 15:00hétfő 
  Nagykőrösi Sólymok - Gyulai Sportiskola2014.11.24 - 16:15hétfő 
  Gyulai Sportiskola - Békéscsabai KK2014.11.24 - 17:30hétfő 
2. forduló - Nagykőrös, Kossuth Iskola
  Nagykőrösi Sólymok - Gyulai Sportiskola2014.12.14 - 11:00vasárnap 
  Gyulai Sportiskola - Békéscsabai KK2014.12.14 - 12:45vasárnap 
  Békéscsabai KK - Nagykőrösi Sólymok2014.12.14 - 14:30vasárnap 

      Észak-nyugat - Fiú Serdülő      
Észak-nyugat - Körmend, Városi Sportcsarnok
  Körmendi Törpördögök/B - Szombathelyi Kosárlabda Akadémia/B2014.12.21 - 10:00vasárnap 
  Soproni Tigrisek - Kanizsa KK2014.12.21 - 12:00vasárnap 
  Körmendi Törpördögök/B - Kanizsa KK2014.12.21 - 15:00vasárnap 
  Szombathelyi Kosárlabda Akadémia/B - Soproni Tigrisek 2014.12.21 - 17:00vasárnap 

      Dél-nyugat - Fiú Serdülő      
Dél-nyugat - Zomba, Ált. Isk. tornaterme
  Alisca Sólymok - Siófoki Kosársuli2014.12.21 - 10:00vasárnap 
  PVSK-Panthers - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2014.12.21 - 12:00vasárnap 
  Siófoki Kosársuli - PVSK-Panthers2014.12.21 - 14:00vasárnap 
  Alisca Sólymok - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2014.12.21 - 16:00vasárnap 

      Közép - Fiú Serdülő      
Közép régió - Székesfehérvár, Tóvárosi Ált. Isk.
  Széchenyi KA Győri KC/A - Veszprémi UKE2014.12.20 - 11:00szombat 
  Dávid Kornél KA /B - Fűzfői Atlétikai Klub2014.12.20 - 13:00szombat 
  Veszprémi UKE - Fűzfői Atlétikai Klub2014.12.20 - 15:00szombat 
  Széchenyi KA Győri KC/A - Dávid Kornél KA /B2014.12.20 - 17:00szombat 

      Észak-kelet - Fiú Serdülő      
Észak-kelet - Szolnok, Széchenyi István Gimnázium Csarnoka
  Szolnoki VSI/B - Egri KOK VSI2014.12.20 - 10:00szombat 
  Ziccer Tigrisek KS - Salgótarjáni KI2014.12.20 - 12:00szombat 
  Szolnoki VSI/B - Ziccer Tigrisek KS2014.12.20 - 15:00szombat 
  Egri KOK VSI - Salgótarjáni KI2014.12.20 - 17:00szombat 

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok