Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
 KÖRM  
 KTE  
2018/05/22 18:00
Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
 ZTE  
 FALC  
2018/05/22 18:00
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 BAJA  
 SOP  
2018/05/22 18:00
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 SMAF  
 MAFC  
2018/05/22 19:30
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 Kecskemét  
 AJKA - Cserpes.  
2018/05/22 17:45
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 Szeged  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2018/05/22 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/B  
 Bikák KK  
2018/05/22 18:30
Fiú Serdülő - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "A" csoport - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Szolnoki Sportcentrum/A2018.03.10 - 16:00szombat80 - 57
  MAFC/A - Budapesti Honvéd2018.03.10 - 17:45szombat118 - 48
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - MAFC/A2018.03.11 - 09:30vasárnap96 - 64
  Szolnoki Sportcentrum/A - Budapesti Honvéd2018.03.11 - 11:15vasárnap90 - 64
  Budapesti Honvéd - Szombathelyi Sportiskola KA/A2018.03.11 - 15:30vasárnap56 - 93
  Szolnoki Sportcentrum/A - MAFC/A2018.03.11 - 17:15vasárnap75 - 77

     "A" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szombathelyi Sportiskola KA/A30269177921.51986
2.MAFC/A21259219401.18265
3.Szolnoki Sportcentrum/A1222222111.00454
4.Budapesti Honvéd03168301-1330.55813



      "B" csoport - Fiú Serdülő      
"B" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  Soproni Sportiskola KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A2018.03.10 - 11:00szombat77 - 64
  Kecskeméti KA/A - Kaszások Akadémia2018.03.10 - 12:45szombat102 - 53
  Kaszások Akadémia - Soproni Sportiskola KA/A2018.03.10 - 17:00szombat51 - 79
  Kecskeméti KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A2018.03.10 - 18:45szombat55 - 59
  Zalakerámia ZTE KK/A - Kaszások Akadémia2018.03.11 - 09:30vasárnap92 - 48
  Soproni Sportiskola KA/A - Kecskeméti KA/A2018.03.11 - 11:15vasárnap66 - 58

     "B" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Soproni Sportiskola KA/A30222173491.28326
2.Zalakerámia ZTE KK/A21215180351.19445
3.Kecskeméti KA/A12215178371.20794
4.Kaszások Akadémia03152273-1210.55683



      "C" csoport - Fiú Serdülő      
"C" csoport - PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
(7632 Pécs Jakabhegyi út 6. )
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - Debreceni KA/A2018.03.10 - 17:30szombat61 - 76
  Vasas Akadémia/A - SZEDEÁK/A2018.03.10 - 19:15szombat92 - 49
  Debreceni KA/A - SZEDEÁK/A2018.03.11 - 09:00vasárnap96 - 42
  Vasas Akadémia/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A2018.03.11 - 10:45vasárnap94 - 54
  SZEDEÁK/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A2018.03.11 - 15:00vasárnap45 - 79
  Debreceni KA/A - Vasas Akadémia/A2018.03.11 - 16:45vasárnap70 - 55

     "C" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Debreceni KA/A30242158841.53166
2.Vasas Akadémia/A21241173681.39315
3.PVSK Nemzeti Akadémia/A12194215-210.90234
4.SZEDEÁK/A03136267-1310.50943



      "D" csoport - Fiú Serdülő      
"D" csoport - Szuhay-Sportközpont
(7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vásárhelyi Kobrák2018.03.10 - 11:00szombat102 - 66
  Dombóvári Kosársuli KE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2018.03.10 - 12:45szombat78 - 46
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2018.03.10 - 17:00szombat50 - 73
  Dombóvári Kosársuli KE - Vásárhelyi Kobrák2018.03.10 - 18:45szombat113 - 77
  Vásárhelyi Kobrák - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2018.03.11 - 09:30vasárnap66 - 89
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Dombóvári Kosársuli KE2018.03.11 - 11:15vasárnap70 - 66

     "D" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Zsíros Akadémia Kőbánya/A30245182631.34626
2.Dombóvári Kosársuli KE21257193641.33165
3.Kosárlabda Akadémia Pécs/A12185217-320.85254
4.Vásárhelyi Kobrák03209304-950.68753



      "E" csoport - Fiú Serdülő      
"E" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  Körmendi Törpördögök - Bajai Bácska FKE2018.03.10 - 11:00szombat77 - 44
  Lehel Kosársuli/A - Nyíregyházi Sportcentrum2018.03.10 - 12:45szombat61 - 53
  Nyíregyházi Sportcentrum - Körmendi Törpördögök2018.03.10 - 17:00szombat52 - 76
  Lehel Kosársuli/A - Bajai Bácska FKE2018.03.10 - 18:45szombat53 - 78
  Bajai Bácska FKE - Nyíregyházi Sportcentrum2018.03.11 - 09:30vasárnap74 - 45
  Körmendi Törpördögök - Lehel Kosársuli/A2018.03.11 - 11:15vasárnap73 - 39

     "E" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Körmendi Törpördögök30226135911.67416
2.Bajai Bácska FKE21196175211.12005
3.Lehel Kosársuli/A12153204-510.75004
4.Nyíregyházi Sportcentrum03150211-610.71093



      "F" csoport - Fiú Serdülő      
"F" csoport - Tóvárosi Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
  Békéscsabai KK - Kiss Lenke KS2018.03.10 - 15:00szombat69 - 72
  Dávid Kornél KA/A - Kaposvári KK/A2018.03.10 - 16:15szombat92 - 81
  Kiss Lenke KS - Dávid Kornél KA/A2018.03.11 - 09:30vasárnap71 - 101
  Békéscsabai KK - Kaposvári KK/A2018.03.11 - 11:15vasárnap50 - 107
  Dávid Kornél KA/A - Békéscsabai KK2018.03.11 - 15:30vasárnap107 - 57
  Kaposvári KK/A - Kiss Lenke KS2018.03.11 - 17:15vasárnap115 - 62

     "F" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Dávid Kornél KA/A30300209911.43546
2.Kaposvári KK/A21303204991.48535
3.Kiss Lenke KS12205285-800.71934
4.Békéscsabai KK03176286-1100.61543



      "G" csoport - Fiú Serdülő      
"G" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  Szerencs VSE - Nyíregyházi Kék CápákBene Szilárd2018.03.10 - 11:00szombat106 - 53
  OSE Lions/A - Paksi Harcosok - Atomerőmű SESándor Ivett2018.03.10 - 12:45szombat119 - 61
  Paksi Harcosok - Atomerőmű SE - Szerencs VSETakács Zoltán2018.03.10 - 17:00szombat66 - 100
  OSE Lions/A - Nyíregyházi Kék Cápák2018.03.10 - 18:45szombat122 - 56
  Nyíregyházi Kék Cápák - Paksi Harcosok - Atomerőmű SETakács Zoltán - Bene Szilárd2018.03.11 - 09:30vasárnap62 - 91
  Szerencs VSE - OSE Lions/ATakács Zoltán - Bene Szilárd2018.03.11 - 11:15vasárnap61 - 97

     "G" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.OSE Lions/A303381781601.89896
2.Szerencs VSE21267216511.23615
3.Paksi Harcosok - Atomerőmű SE12218281-630.77584
4.Nyíregyházi Kék Cápák03171319-1480.53613



      "H" csoport - Fiú Serdülő      
"H" csoport - Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
(3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
  MEAFC - Jezsuita - Kecskeméti KA/BKokas Sándor - Szűcs Balázs2018.03.10 - 11:00szombat71 - 63
  Vasas Akadémia/B - Dávid Kornél KA/BLónáth László - Molnár Krisztián2018.03.10 - 12:45szombat109 - 60
  Dávid Kornél KA/B - MEAFC - JezsuitaMarton Péter - Kokas Sándor2018.03.10 - 17:00szombat69 - 86
  Vasas Akadémia/B - Kecskeméti KA/BLónáth László - Molnár Krisztián2018.03.10 - 18:45szombat88 - 60
  Kecskeméti KA/B - Dávid Kornél KA/BVaszi Ádám - Marton Péter2018.03.11 - 09:30vasárnap71 - 60
  MEAFC - Jezsuita - Vasas Akadémia/BDomán István - Marton Péter2018.03.11 - 11:15vasárnap53 - 64

     "H" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/B30261173881.50876
2.MEAFC - Jezsuita21210196141.07145
3.Kecskeméti KA/B12194219-250.88584
4.Dávid Kornél KA/B03189266-770.71053



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok