Név:
E-mail:
   
   
2017/08/18 :
   
   
2017/08/18 :
Fiú Serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      "A" csoport - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Constantinum Sportcentrum
(6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
  Vásárhelyi Rakéták - Vasas Akadémia/AMester Ferenc - Hegedűs Csaba2017.05.06 - 11:00szombat77 - 63
  Dávid Kornél KA /A - MAFC/AVarga Zoltán - Fekete Csaba2017.05.06 - 12:45szombat68 - 66
  MAFC/A - Vásárhelyi RakétákVarga Zoltán - Mester Ferenc2017.05.06 - 17:00szombat65 - 94
  Dávid Kornél KA /A - Vasas Akadémia/AFekete Csaba - Hegedűs Csaba2017.05.06 - 18:45szombat90 - 81
  Vasas Akadémia/A - MAFC/AMester Ferenc - Fekete Csaba2017.05.07 - 09:30vasárnap85 - 54
  Vásárhelyi Rakéták - Dávid Kornél KA /AFekete Csaba - Hegedűs Csaba2017.05.07 - 11:15vasárnap86 - 62

     "A" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



      "B" csoport - Fiú Serdülő      
"B" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  Debreceni KA - DSI - Nyíregyházi Kék CápákNagy István - Sebestyén Richárd2017.05.06 - 11:00szombat68 - 63
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Kosárlabda Akadémia Pécs/ANagy István - Sebestyén Richárd2017.05.06 - 12:45szombat61 - 52
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Debreceni KA - DSIPohánka Balázs - Gaál Norbert2017.05.06 - 17:00szombat71 - 72
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Nyíregyházi Kék CápákPohánka Balázs - Gaál Norbert2017.05.06 - 18:45szombat66 - 44
  Nyíregyházi Kék Cápák - Kosárlabda Akadémia Pécs/AJankovics Viktor - Simon Kristóf2017.05.07 - 09:30vasárnap58 - 66
  Debreceni KA - DSI - Zsíros Akadémia KőbányaJankovics Viktor - Simon Kristóf2017.05.07 - 11:15vasárnap58 - 64

     "B" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Zsíros Akadémia Kőbánya30191154371.24036
2.Debreceni KA - DSI2119819801.00005
3.Kosárlabda Akadémia Pécs/A12189191-20.98954
4.Nyíregyházi Kék Cápák03165200-350.82503



      "C" csoport - Fiú Serdülő      
"C" csoport - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
(9400 Sopron Ady Endre utca 5.)
  Soproni Sportiskola/A - ZTE KK/AEsztergályos Róbert - Magyari Tibor2017.05.06 - 11:00szombat83 - 51
  Szolnoki Sportcentrum/A - Szombathelyi Sportiskola KA/AHernicz Balázs - Buzai Patrik2017.05.06 - 12:45szombat69 - 70
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Soproni Sportiskola/AEsztergályos Róbert - Hernicz Balázs2017.05.06 - 17:00szombat52 - 68
  Szolnoki Sportcentrum/A - ZTE KK/AMagyari Tibor - Buzai Patrik2017.05.06 - 18:45szombat55 - 63
  ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/AHernicz Balázs - Buzai Patrik2017.05.07 - 09:30vasárnap64 - 73
  Soproni Sportiskola/A - Szolnoki Sportcentrum/AMagyari Tibor - Esztergályos Róbert2017.05.07 - 11:15vasárnap84 - 47

     "C" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Soproni Sportiskola/A30235150851.56676
2.Szombathelyi Sportiskola KA/A21195201-60.97015
3.ZTE KK/A12178211-330.84364
4.Szolnoki Sportcentrum/A03171217-460.78803



      "D" csoport - Fiú Serdülő      
"D" csoport - Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka
(6500 Baja Pázmány Péter utca 6.)
  PVSK-Panthers/A - Dávid Kornél KA /BCsallóközi Gábor - Kónya Levente2017.05.06 - 11:00szombat75 - 52
  Budapesti Honvéd - Bajai Bácska FKEArató Balázs - Simon Tamás2017.05.06 - 12:45szombat58 - 43
  Bajai Bácska FKE - PVSK-Panthers/AArató Balázs - Kónya Levente2017.05.06 - 17:00szombat48 - 74
  Budapesti Honvéd - Dávid Kornél KA /BCsallóközi Gábor - Simon Tamás2017.05.06 - 18:45szombat71 - 36
  Dávid Kornél KA /B - Bajai Bácska FKESimon Tamás - Kónya Levente2017.05.07 - 09:30vasárnap55 - 79
  PVSK-Panthers/A - Budapesti HonvédCsallóközi Gábor - Arató Balázs2017.05.07 - 11:15vasárnap58 - 56

     "D" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.PVSK-Panthers/A30207156511.32696
2.Budapesti Honvéd21185137481.35045
3.Bajai Bácska FKE12170187-170.90914
4.Dávid Kornél KA /B03143225-820.63563



      "E" csoport - Fiú Serdülő      
"E" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  Körmendi Törpördögök - Kiss Lenke KSTóth Kálmán - Magyar Gyöngyi2017.05.06 - 11:00szombat91 - 51
  Kaposvári KK/A - JKSE KosársuliTóth Kálmán - Bognár Tamás2017.05.06 - 12:45szombat70 - 80
  JKSE Kosársuli - Körmendi TörpördögökBognár Tamás - Magyar Gyöngyi2017.05.06 - 17:00szombat39 - 107
  Kaposvári KK/A - Kiss Lenke KSBognár Tamás - Magyar Gyöngyi2017.05.06 - 18:45szombat69 - 101
  Kiss Lenke KS - JKSE KosársuliTóth Kálmán - Bognár Tamás2017.05.07 - 09:30vasárnap80 - 60
  Körmendi Törpördögök - Kaposvári KK/ATóth Kálmán - Bognár Tamás2017.05.07 - 11:15vasárnap72 - 47

     "E" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Körmendi Törpördögök302701371331.97086
2.Kiss Lenke KS21232220121.05455
3.JKSE Kosársuli12179257-780.69654
4.Kaposvári KK/A03186253-670.73523



      "F" csoport - Fiú Serdülő      
"F" csoport - GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
(6000 Kecskemét Izsáki út 10. )
  Kecskeméti KA/A - OSE LionsKovács Gergely - Angyal Frigyes2017.05.06 - 11:00szombat56 - 53
  Egri KOK VSI - Budaörsi DSETóth Mihály - Maráz András2017.05.06 - 12:45szombat84 - 77
  Budaörsi DSE - Kecskeméti KA/AKovács Gergely - Angyal Frigyes2017.05.06 - 17:00szombat67 - 83
  Egri KOK VSI - OSE LionsTóth Mihály - Maráz András2017.05.06 - 18:45szombat81 - 66
  Kecskeméti KA/A - Egri KOK VSIKovács Gergely - Angyal Frigyes2017.05.07 - 09:30vasárnap66 - 77
  OSE Lions - Budaörsi DSETóth Mihály - Maráz András2017.05.07 - 11:15vasárnap69 - 77

     "F" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Egri KOK VSI30242209331.15796
2.Kecskeméti KA/A2120519781.04065
3.Budaörsi DSE12221236-150.93644
4.OSE Lions03188214-260.87853



      "G" csoport  - Fiú Serdülő      
"G" csoport - Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
(2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
  Pityke KSE - Nagykőrösi SólymokSzájer József - Lázár Zs. György2017.05.06 - 11:00szombat83 - 52
  GYKSE Szekszárd - Dombóvári KS Szájer József - Magda János2017.05.06 - 12:45szombat89 - 49
  Dombóvári KS - Pityke KSELázár Zs. György - Magda János2017.05.06 - 17:00szombat60 - 98
  GYKSE Szekszárd - Nagykőrösi SólymokSzájer József - Lázár Zs. György2017.05.06 - 18:45szombat95 - 68
  Nagykőrösi Sólymok - Dombóvári KS Szájer József - Magda János2017.05.07 - 09:30vasárnap62 - 56
  Pityke KSE - GYKSE SzekszárdLázár Zs. György - Magda János2017.05.07 - 11:15vasárnap68 - 52

     "G" csoport  - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Pityke KSE30249164851.51836
2.GYKSE Szekszárd21236185511.27575
3.Nagykőrösi Sólymok12182234-520.77784
4.Dombóvári KS 03165249-840.66273



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok