Név:
E-mail:
   
   
2017/08/18 :
   
   
2017/08/18 :
Fiú Serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "Q" csoport - Fiú Serdülő      
"Q" csoport - Vasas Pasaréti Sportcentrum
(1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
  Vásárhelyi Rakéták - Szolnoki Sportcentrum/AHartai Tamás - Simon Kristóf2017.04.08 - 11:00szombat107 - 42
  Vasas Akadémia/A - Debreceni KA - DSIHartai Tamás - Simon Kristóf2017.04.08 - 12:45szombat74 - 48
  Debreceni KA - DSI - Vásárhelyi RakétákNepp László - Jankovics Viktor2017.04.08 - 17:00szombat47 - 80
  Vasas Akadémia/A - Szolnoki Sportcentrum/ANepp László - Jankovics Viktor2017.04.08 - 18:45szombat79 - 52
  Szolnoki Sportcentrum/A - Debreceni KA - DSIGaál Norbert - Makay Dániel2017.04.09 - 09:30vasárnap41 - 78
  Vásárhelyi Rakéták - Vasas Akadémia/AGaál Norbert - Makay Dániel2017.04.09 - 11:15vasárnap71 - 59

     "Q" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



      "R" csoport - Fiú Serdülő      
"R" csoport - Tóvárosi Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
  Dávid Kornél KA /A - MAFC/ARácz István - Béndek Gábor2017.04.08 - 11:00szombat85 - 71
  Soproni Sportiskola/A - Zsíros Akadémia Kőbánya2017.04.08 - 12:45szombat62 - 65
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Dávid Kornél KA /ASzőcs Péter - Béndek Gábor2017.04.08 - 17:00szombat44 - 96
  Soproni Sportiskola/A - MAFC/A2017.04.08 - 18:45szombat74 - 66
  MAFC/A - Zsíros Akadémia KőbányaPécsi Zsolt - Szőcs Péter2017.04.09 - 09:30vasárnap90 - 51
  Dávid Kornél KA /A - Soproni Sportiskola/APécsi Zsolt - Béndek Gábor2017.04.09 - 11:15vasárnap97 - 71

     "R" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Dávid Kornél KA /A30278186921.49466
2.MAFC/A12227210171.08104
3.Soproni Sportiskola/A12207228-210.90794
4.Zsíros Akadémia Kőbánya12160248-880.64524



      "S" csoport - Fiú Serdülő      
"S" csoport - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
(4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - PVSK-Panthers/ALónáth László - Takács Zoltán2017.04.08 - 11:00szombat67 - 53
  GYKSE Szekszárd - OSE LionsZalai Ákos - Makrai Márton2017.04.08 - 12:45szombat58 - 55
  OSE Lions - Nyíregyházi Kék CápákLónáth László - Takács Zoltán2017.04.08 - 17:00szombat36 - 66
  GYKSE Szekszárd - PVSK-Panthers/AMolnár Péter Zoltán - Tóth Kitti2017.04.08 - 18:45szombat35 - 63
  PVSK-Panthers/A - OSE LionsKáré Gergő - Makrai Márton2017.04.09 - 09:30vasárnap72 - 50
  Nyíregyházi Kék Cápák - GYKSE SzekszárdLónáth László - Takács Zoltán2017.04.09 - 11:15vasárnap54 - 33

     "S" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Nyíregyházi Kék Cápák30187122651.53286
2.PVSK-Panthers/A21188152361.23685
3.GYKSE Szekszárd12126172-460.73264
4.OSE Lions03141196-550.71943



      "T" csoport - Fiú Serdülő      
"T" csoport - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  Körmendi Törpördögök - ZTE KK/A2017.04.08 - 11:00szombat60 - 71
  Egri KOK VSI - Dávid Kornél KA /B2017.04.08 - 12:45szombat99 - 76
  Dávid Kornél KA /B - Körmendi Törpördögök2017.04.08 - 17:00szombat52 - 110
  Egri KOK VSI - ZTE KK/A2017.04.08 - 18:45szombat69 - 88
  ZTE KK/A - Dávid Kornél KA /B2017.04.09 - 09:30vasárnap112 - 35
  Körmendi Törpördögök - Egri KOK VSI2017.04.09 - 11:15vasárnap97 - 71

     "T" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.ZTE KK/A302711641071.65246
2.Körmendi Törpördögök21267194731.37635
3.Egri KOK VSI12239261-220.91574
4.Dávid Kornél KA /B03163321-1580.50783



      "V" csoport - Fiú Serdülő      
"V" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Kaposvári KK/AKollár Tamás - Ács Dezső2017.04.08 - 11:00szombat107 - 53
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA/ABorovszki György - Lakos Koppány2017.04.08 - 12:45szombat45 - 49
  Kecskeméti KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/ABorovszki György - Lakos Koppány2017.04.08 - 17:00szombat59 - 74
  Nagykőrösi Sólymok - Kaposvári KK/AKollár Tamás - Ács Dezső2017.04.08 - 18:45szombat77 - 83
  Kaposvári KK/A - Kecskeméti KA/AKollár Tamás - Ács Dezső2017.04.09 - 09:30vasárnap69 - 83
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Nagykőrösi SólymokLakos Koppány - Borovszki György2017.04.09 - 11:15vasárnap92 - 24

     "V" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Kosárlabda Akadémia Pécs/A302731361372.00746
2.Kecskeméti KA/A2119118831.01605
3.Kaposvári KK/A12205267-620.76784
4.Nagykőrösi Sólymok03146224-780.65183



      "W" csoport - Fiú Serdülő      
"W" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Pityke KSE - Budapesti HonvédTóth Kálmán - Esztergályos Róbert2017.04.08 - 11:00szombat67 - 47
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Kiss Lenke KSHernicz Balázs - Rudasits Ákos2017.04.08 - 12:45szombat92 - 44
  Kiss Lenke KS - Pityke KSEHernicz Balázs - Rudasits Ákos2017.04.08 - 17:00szombat62 - 83
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Budapesti HonvédHernicz Balázs - Rudasits Ákos2017.04.08 - 18:45szombat78 - 52
  Budapesti Honvéd - Kiss Lenke KSEsztergályos Róbert - Polyák Máté2017.04.09 - 09:30vasárnap79 - 56
  Pityke KSE - Szombathelyi Sportiskola KA/AHernicz Balázs - Kovács Zoltán Sop2017.04.09 - 11:15vasárnap57 - 87

     "W" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szombathelyi Sportiskola KA/A302571531041.67976
2.Pityke KSE21207196111.05615
3.Budapesti Honvéd12178201-230.88564
4.Kiss Lenke KS03162254-920.63783



      "X" csoport - Fiú Serdülő      
"X" csoport - Deák Ferenc Gimnázium
(6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
  SZEDEÁK/A - JKSE KosársuliSimon Tamás - Kiss Máté László2017.04.08 - 11:00szombat44 - 52
  Bajai Bácska FKE - MEAFC/ATörök Daniella - Angyal Frigyes2017.04.08 - 12:45szombat68 - 56
  JKSE Kosársuli - Bajai Bácska FKEKovács Gergely - Vezsenyi Zoltán2017.04.08 - 17:00szombat66 - 82
  SZEDEÁK/A - MEAFC/ASimon Tamás - Kiss Máté László2017.04.08 - 18:45szombat64 - 53
  MEAFC/A - JKSE KosársuliNyilas István - Kátay Csaba András2017.04.09 - 09:30vasárnap53 - 67
  Bajai Bácska FKE - SZEDEÁK/ASimon Tamás - Kiss Máté László2017.04.09 - 11:15vasárnap53 - 48

     "X" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Bajai Bácska FKE30203170331.19416
2.JKSE Kosársuli2118517961.03355
3.SZEDEÁK/A12156158-20.98734
4.MEAFC/A03162199-370.81413



      "Y" csoport - Fiú Serdülő      
"Y" csoport - Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
(2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
  Budaörsi DSE - Kaszások AkadémiaNagy-Pál Petra - Mészáros Anna2017.04.08 - 11:00szombat2 - 0
  Dombóvári KS - Nyíregyházi Sportcentrum KANagy-Pál Petra - Novák Bence2017.04.08 - 12:45szombat56 - 46
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Budaörsi DSEMészáros Anna - Novák Bence2017.04.08 - 17:00szombat40 - 97
  Dombóvári KS - Kaszások AkadémiaNagy-Pál Petra - Mészáros Anna2017.04.08 - 18:45szombat80 - 83
  Kaszások Akadémia - Nyíregyházi Sportcentrum KANémeth Patrik - Stoller Balázs2017.04.09 - 09:30vasárnap84 - 57
  Budaörsi DSE - Dombóvári KS Németh Patrik - Stoller Balázs2017.04.09 - 11:15vasárnap95 - 72

     "Y" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Budaörsi DSE30194112821.73216
2.Kaszások Akadémia21167139281.20144
3.Dombóvári KS 12208224-160.92864
4.Nyíregyházi Sportcentrum KA03143237-940.60343



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok