Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 JKSE  
 Falco  
2017/12/12 19:00
Férfi NB II. Közép A
 Ziccer KS  
 Gödi SE  
2017/12/12 19:20
Férfi NB II. Közép A
 Bikák KK U23  
 Monor  
2017/12/12 19:30
Fiú Junior, Kelet
 MAFC  
 Szolnoki Sport.  
2017/12/12 19:00
Fiú Junior, Regionális
 Bikák KK  
 Budapesti Honv.  
2017/12/12 18:00
Fiú Junior, Regionális
 F?zf?i AK  
 Soproni Sporti.  
2017/12/12 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC/A  
2017/12/12 19:20
Fiú Kadett, Regionális
 Atomerőmű SE  
 GYKSE Szekszár.  
2017/12/12 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 VUKE - Veszpré.  
 Pápai KC  
2017/12/12 19:30
Leány Kadett, Regionális
 Pénzügy?r SE  
 SZPA-HSE  
2017/12/12 17:15
Fiú Serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "I" csoport - Fiú Serdülő      
"I" csoport - Őrmezei utcai Általános Iskola
(1112 Budapest Menyecske utca 2.)
  Vásárhelyi Rakéták - Nyíregyházi Kék CápákBognár Domokos - Simon Kristóf2017.03.11 - 11:00szombat81 - 34
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - MAFC/ABognár Domokos - Simon Kristóf2017.03.11 - 12:45szombat53 - 76
  MAFC/A - Vásárhelyi RakétákGaál Norbert - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.03.11 - 17:00szombat78 - 92
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Nyíregyházi Kék CápákGaál Norbert - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.03.11 - 18:45szombat53 - 65
  Nyíregyházi Kék Cápák - MAFC/AHartai Tamás - Csoma Viktor2017.03.12 - 09:30vasárnap43 - 84
  Vásárhelyi Rakéták - Szombathelyi Sportiskola KA/AHartai Tamás - Csoma Viktor2017.03.12 - 11:15vasárnap87 - 56

     "I" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



      "J" csoport - Fiú Serdülő      
"J" csoport - Széchenyi István Gimnázium
(5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
  Szolnoki Sportcentrum/A - Nagykőrösi SólymokDrenyovszki Dániel - Szőcs Béla2017.03.11 - 11:00szombat84 - 73
  Dávid Kornél KA /A - Körmendi TörpördögökKovács Csaba - Szabó László2017.03.11 - 12:45szombat82 - 52
  Körmendi Törpördögök - Szolnoki Sportcentrum/ADrenyovszki Dániel - Szőcs Béla2017.03.11 - 17:00szombat70 - 78
  Dávid Kornél KA /A - Nagykőrösi SólymokRácz Zsolt - Czakó Martin2017.03.11 - 18:45szombat98 - 46
  Nagykőrösi Sólymok - Körmendi TörpördögökPál-Szabó Dávid - Rideg László2017.03.12 - 09:30vasárnap50 - 64
  Szolnoki Sportcentrum/A - Dávid Kornél KA /ADrenyovszki Dániel - Mile Gábor2017.03.12 - 11:15vasárnap61 - 90

     "J" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Dávid Kornél KA /A302701591111.69816
2.Szolnoki Sportcentrum/A21223233-100.95715
3.Körmendi Törpördögök12186210-240.88574
4.Nagykőrösi Sólymok03169246-770.68703



      "K" csoport - Fiú Serdülő      
"K" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Vasas Akadémia/A - Egri KOK VSISzalóki Bence - Téczely Roland2017.03.11 - 11:00szombat91 - 67
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Kosárlabda Akadémia Pécs/AKoncsek Balázs - Farkas Roland2017.03.11 - 12:45szombat68 - 65
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Vasas Akadémia/AKoncsek Balázs - Farkas Roland2017.03.11 - 17:00szombat73 - 90
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Egri KOK VSIKoncsek Balázs - Danka Péter2017.03.11 - 18:45szombat92 - 65
  Egri KOK VSI - Kosárlabda Akadémia Pécs/AKoncsek Balázs - Farkas Roland2017.03.12 - 09:30vasárnap33 - 145
  Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia KőbányaDanka Péter - Téczely Roland2017.03.12 - 11:15vasárnap63 - 47

     "K" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/A30244187571.30486
2.Zsíros Akadémia Kőbánya21207193141.07255
3.Kosárlabda Akadémia Pécs/A12283191921.48174
4.Egri KOK VSI03165328-1630.50303



      "L" csoport - Fiú Serdülő      
"L" csoport - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
(4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
  Pityke KSE - Debreceni KA - DSILengyel Ádám - Mészáros Balázs2017.03.11 - 11:00szombat64 - 72
  Soproni Sportiskola/A - GYKSE SzekszárdFülöp Ádám - Barabási István2017.03.11 - 12:45szombat82 - 35
  GYKSE Szekszárd - Pityke KSEFülöp Ádám - Barabási István2017.03.11 - 17:00szombat58 - 97
  Soproni Sportiskola/A - Debreceni KA - DSILengyel Ádám - Mészáros Balázs2017.03.11 - 18:45szombat65 - 60
  Debreceni KA - DSI - GYKSE SzekszárdMészáros Balázs - Lengyel Ádám2017.03.12 - 09:30vasárnap65 - 35
  Pityke KSE - Soproni Sportiskola/AFülöp Ádám - Barabási István2017.03.12 - 11:15vasárnap66 - 90

     "L" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Soproni Sportiskola/A30237161761.47206
2.Debreceni KA - DSI21197164331.20125
3.Pityke KSE1222722071.03184
4.GYKSE Szekszárd03128244-1160.52463



      "M" csoport - Fiú Serdülő      
"M" csoport - PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
(7632 Pécs Jakabhegyi út 6. )
  Kiss Lenke KS - Kaszások AkadémiaFleischmann Krisztián - Korhetz Szilárd2017.03.11 - 11:00szombat67 - 54
  PVSK-Panthers/A - Bajai Bácska FKEKollár Tamás - Farkas Péter Gábor2017.03.11 - 12:45szombat93 - 58
  Bajai Bácska FKE - Kiss Lenke KSFarkas Péter Gábor - Korhetz Szilárd2017.03.11 - 17:00szombat73 - 65
  PVSK-Panthers/A - Kaszások AkadémiaFleischmann Krisztián - Kollár Tamás2017.03.11 - 18:45szombat57 - 56
  Kaszások Akadémia - Bajai Bácska FKEFleischmann Krisztián - Korhetz Szilárd2017.03.12 - 09:30vasárnap63 - 74
  Kiss Lenke KS - PVSK-Panthers/AFarkas Péter Gábor - Kollár Tamás2017.03.12 - 11:15vasárnap67 - 60

     "M" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.PVSK-Panthers/A21210181291.16025
2.Kiss Lenke KS21199187121.06425
3.Bajai Bácska FKE21205221-160.92765
4.Kaszások Akadémia03173198-250.87373



      "N" csoport - Fiú Serdülő      
"N" csoport - Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
(2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
  Kecskeméti KA/A - MEAFC/ANagy-Pál Petra - Mészáros Anna2017.03.11 - 11:00szombat83 - 54
  ZTE KK/A - Budaörsi DSENagy-Pál Petra - Mészáros Anna2017.03.11 - 12:45szombat69 - 56
  Budaörsi DSE - Kecskeméti KA/AHorváth Csongor - Magyar Zoltán2017.03.11 - 17:00szombat58 - 71
  ZTE KK/A - MEAFC/AHorváth Csongor - Magyar Zoltán2017.03.11 - 18:45szombat84 - 46
  MEAFC/A - Budaörsi DSESzájer József - Németh Patrik2017.03.12 - 09:30vasárnap67 - 93
  Kecskeméti KA/A - ZTE KK/ASzájer József - Németh Patrik2017.03.12 - 11:15vasárnap39 - 64

     "N" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.ZTE KK/A30217141761.53906
2.Kecskeméti KA/A21193176171.09665
3.Budaörsi DSE1220720701.00004
4.MEAFC/A03167260-930.64233



      "O" csoport - Fiú Serdülő      
"O" csoport - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
(4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
  SZEDEÁK/A - Nyíregyházi Sportcentrum KABács Csaba - Kokas Sándor2017.03.11 - 11:00szombat58 - 43
  Kaposvári KK/A - Dávid Kornél KA /BKáré Gergő - Molnár Péter Zoltán2017.03.11 - 13:15szombat86 - 54
  Dávid Kornél KA /B - SZEDEÁK/AKáré Gergő - Tóth Kitti2017.03.11 - 17:00szombat64 - 59
  Kaposvári KK/A - Nyíregyházi Sportcentrum KAHegedűs Imre - Kokas Sándor2017.03.11 - 18:45szombat71 - 37
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Dávid Kornél KA /BBács Csaba - Kokas Sándor2017.03.12 - 09:30vasárnap46 - 52
  SZEDEÁK/A - Kaposvári KK/AKáré Gergő - Molnár Péter Zoltán2017.03.12 - 11:15vasárnap59 - 74

     "O" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Kaposvári KK/A30231150811.54006
2.Dávid Kornél KA /B21170191-210.89015
3.SZEDEÁK/A12176181-50.97244
4.Nyíregyházi Sportcentrum KA03126181-550.69613



      "P" csoport - Fiú Serdülő      
"P" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  Budapesti Honvéd - JKSE KosársuliMagyari Viktor - Krisztián-Világos Tünde2017.03.11 - 11:00szombat20 - 0
  Dombóvári KS - OSE LionsKaposi Renátó - Rácz Ákos2017.03.11 - 12:45szombat57 - 77
  OSE Lions - Budapesti HonvédKaposi Renátó - Rácz Ákos2017.03.11 - 17:00szombat57 - 63
  Dombóvári KS - JKSE Kosársuli2017.03.11 - 18:45szombat20 - 0
  JKSE Kosársuli - OSE Lions2017.03.12 - 09:30vasárnap0 - 20
  Budapesti Honvéd - Dombóvári KS Bognár Tibor - Rácz Ákos2017.03.12 - 11:15vasárnap84 - 55

     "P" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Budapesti Honvéd30167112551.49116
2.OSE Lions21154120341.28335
3.Dombóvári KS 12132161-290.81994
4.JKSE Kosársuli03060-600.00003



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok