Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 Sopron KC-Spor.  
 Falco KC U23  
2017/10/18 19:30
Férfi NB II. Kelet
 DEAC  
 Békéscsaba  
2017/10/18 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 Zuglói Sasok  
2017/10/18 19:15
NB I. A, Fiú U20
 JKSE  
 Falco  
2017/10/18 16:15
Leány egyetemi Kelet
 Miskolci Egyet.  
 Debreceni Egye.  
2017/10/18 19:15
Fiú Junior, Kelet
 Nyíregyházi Sp.  
 Szolnoki Sport.  
2017/10/18 17:30
Fiú Junior, Nyugat
 Kosárlabda Aka.  
 Soproni Sporti.  
2017/10/18 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Szerencs VSE  
 Tiszaújvárosi  
2017/10/18 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 PVSK-Panthers  
2017/10/18 16:30
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Sp.  
 MEAFC/A  
2017/10/18 17:00
Fiú Kadett, Nyugat
 AKMÉ Körmendi  
 Szombathelyi S.  
2017/10/18 15:30
Fiú Kadett, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 Budapesti Honv.  
2017/10/18 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 OSE Lions/A  
 Soproni Tigris.  
2017/10/18 18:30
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 Debreceni KA/B  
2017/10/18 10:00
Fiú Serdülő
 Egri VSI KOK/B  
 Sunshine NYIKS.  
2017/10/18 12:00
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 Egri VSI KOK/B  
2017/10/18 14:00
Fiú Serdülő
 Debreceni KA/B  
 Sunshine NYIKS.  
2017/10/18 16:00
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti KC  
2017/10/18 18:00
Fiú Serdülő - 2011/2012
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Fiú Serdülő      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
Teljes tabella





      A csoport - Fiú Serdülő      
A csoport - Sopron, Vas- és Villamosipari SZKI
  Soproni Sportiskola/A - Tarczy DSK2011.10.08 - 10:00szombat137 - 31
  Szombathelyi SI - Soproni Tigrisek2011.10.08 - 12:00szombat80 - 44
  Tarczy DSK - Soproni Tigrisek2011.10.08 - 15:00szombat39 - 70
  Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi SI2011.10.08 - 17:00szombat77 - 39

     A csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Soproni Sportiskola/A20214701443.05714
2.Szombathelyi SI11119121-20.98353
3.Soproni Tigrisek11114119-50.95802
4.Tarczy DSK0270207-1370.33821



      B csoport - Fiú Serdülő      
B csoport - Körmend, Városi Sportcsarnok
  Kanizsa KK - Zalakerámia ZTE KK2011.10.09 - 09:30vasárnap62 - 73
  Körmendi Törpördögök/A - KASI Delfinek2011.10.09 - 11:15vasárnap144 - 44
  Kanizsa KK - KASI Delfinek2011.10.09 - 13:15vasárnap43 - 61
  Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK2011.10.09 - 15:00vasárnap144 - 17

     B csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Körmendi Törpördögök/A20288612274.72134
2.Zalakerámia ZTE KK1190206-1160.43693
3.KASI Delfinek11105187-820.56152
4.Kanizsa KK02105134-290.78361



      C csoport - Fiú Serdülő      
C csoport - Budapest, BHSE csarnok
  Vasas MKB Euroleasing/A - Kőbányai Darazsak2011.10.08 - 10:00szombat122 - 31
  MAFC - Bp. Honvéd2011.10.08 - 12:00szombat60 - 67
  Kőbányai Darazsak - MAFC2011.10.08 - 15:00szombat46 - 115
  Vasas MKB Euroleasing/A - Bp. Honvéd2011.10.08 - 17:00szombat70 - 55

     C csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas MKB Euroleasing/A20192861062.23264
2.Bp. Honvéd11122130-80.93853
3.MAFC11175113621.54872
4.Kőbányai Darazsak0277237-1600.32491



      D csoport - Fiú Serdülő      
D csoport - Nyíregyháza, Zelk terem
  Debreceni SC-SI/A - Tiszaújvárosi Phoenix KK2011.10.08 - 10:00szombat109 - 9
  Nyírsuli - GKS Nyíregyháza - Ziccer Tigrisek'982011.10.08 - 12:00szombat88 - 32
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Ziccer Tigrisek'982011.10.08 - 15:00szombat34 - 78
  Nyírsuli - GKS Nyíregyháza - Debreceni SC-SI/A2011.10.08 - 17:00szombat56 - 64

     D csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Debreceni SC-SI/A20173651082.66154
2.Nyírsuli - GKS Nyíregyháza1114496481.50003
3.Ziccer Tigrisek'9811110122-120.90162
4.Tiszaújvárosi Phoenix KK0243187-1440.22991



      E csoport - Fiú Serdülő      
E csoport - Szentes, Klauzál Gábor Ált. Isk.
  Szentesi KK - Kecskeméti SI/A2011.10.09 - 10:00vasárnap67 - 74
  Szolnoki VSI - Viharsarki Farkasok/B2011.10.09 - 12:00vasárnap124 - 28
  Szentesi KK - Viharsarki Farkasok/B2011.10.09 - 15:00vasárnap76 - 28
  Kecskeméti SI/A - Szolnoki VSI2011.10.09 - 17:00vasárnap54 - 78

     E csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szolnoki VSI20202821202.46344
2.Kecskeméti SI/A11128145-170.88283
3.Szentesi KK11143102411.40202
4.Viharsarki Farkasok/B0256200-1440.28001



      F csoport - Fiú Serdülő      
F csoport - Pécs, TÁSI
  Bajai Bácska FKE - Pécsi Sportiskola/B2011.10.09 - 10:00vasárnap152 - 20
  Pécsi Sportiskola/A - Dombóvári KS2011.10.09 - 12:00vasárnap98 - 59
  Pécsi Sportiskola/B - Dombóvári KS2011.10.09 - 15:00vasárnap47 - 83
  Bajai Bácska FKE - Pécsi Sportiskola/A2011.10.09 - 17:00vasárnap138 - 43

     F csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Bajai Bácska FKE20290632274.60324
2.Pécsi Sportiskola/A11141197-560.71573
3.Dombóvári KS11142145-30.97932
4.Pécsi Sportiskola/B0267235-1680.28511



      G csoport - Fiú Serdülő      
G csoport - Székesfehérvár, Vodafone Sportcentrum
  Atomerőmű SE - DKKS2011.10.09 - 10:00vasárnap98 - 51
  Albacomp - Kecskeméti SI/B2011.10.09 - 12:00vasárnap128 - 44
  DKKS - Kecskeméti SI/B2011.10.09 - 15:00vasárnap55 - 98
  Albacomp - Atomerőmű SE2011.10.09 - 17:00vasárnap93 - 42

     G csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Albacomp20221861352.56984
2.Atomerőmű SE11140144-40.97223
3.Kecskeméti SI/B11142183-410.77602
4.DKKS02106196-900.54081



      H csoport - Fiú Serdülő      
H csoport - Nyíregyháza, Bánki Iskola
  NyKK Nyírsuli - Egri KOK VSI/A2011.10.08 - 10:00szombat51 - 56
  Egri KOK VSI/A - Debreceni SC-SI/B2011.10.08 - 13:00szombat65 - 32
  NyKK Nyírsuli - Debreceni SC-SI/B2011.10.08 - 15:15szombat64 - 38

     H csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Egri KOK VSI/A2012183381.45784
2.NyKK Nyírsuli1111594211.22343
3.Debreceni SC-SI/B0270129-590.54262



      I csoport - Fiú Serdülő      
I csoport - Győr, Jedlik Ányos Szakközépiskola
  Ifjú Sólymok KSE - Soproni Sportiskola/B2011.10.09 - 10:00vasárnap36 - 69
  Győrszol Győri KC - Flextronics KSzC Sárvár2011.10.09 - 12:00vasárnap105 - 25
  Ifjú Sólymok KSE - Flextronics KSzC Sárvár2011.10.09 - 15:00vasárnap42 - 30
  Győrszol Győri KC - Soproni Sportiskola/B2011.10.09 - 17:00vasárnap85 - 62

     I csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Győrszol Győri KC20190871032.18394
2.Soproni Sportiskola/B11131121101.08263
3.Ifjú Sólymok KSE117899-210.78792
4.Flextronics KSzC Sárvár0255147-920.37411



      J csoport - Fiú Serdülő      
J csoport - Marcali, Városi Sportcsarnok
   - Siófoki KS2011.10.08 - 10:00szombat120 - 40
  Marcali VSzSE - Veszprémi UKE2011.10.08 - 12:00szombat104 - 25
  Siófoki KS - Veszprémi UKE2011.10.08 - 15:00szombat20 - 97
  Marcali VSzSE - 2011.10.08 - 17:00szombat64 - 68

     J csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.20188104841.80774
2.Marcali VSzSE1116893751.80653
3.Veszprémi UKE11122124-20.98392
4.Siófoki KS0260217-1570.27651



      K csoport - Fiú Serdülő      
K csoport - Szeged, Deák Ferenc Gimnázium
  Nagykőrösi Sólymok - Viharsarki Farkasok/A2011.10.09 - 10:00vasárnap102 - 42
  Vásárhelyi KS - NATURTEX SZTE-Szedeák2011.10.09 - 12:00vasárnap59 - 82
  Viharsarki Farkasok/A - Vásárhelyi KS2011.10.09 - 15:00vasárnap21 - 108
  Nagykőrösi Sólymok - NATURTEX SZTE-Szedeák2011.10.09 - 17:00vasárnap41 - 117

     K csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.NATURTEX SZTE-Szedeák20199100991.99004
2.Nagykőrösi Sólymok11143159-160.89943
3.Vásárhelyi KS11167103641.62142
4.Viharsarki Farkasok/A0263210-1470.30001



      L csoport - Fiú Serdülő      
L csoport - Salgótarján, Madách Imre Gimnázium
  Óbudai Kaszások - Budai XI. SE2011.10.09 - 10:00vasárnap153 - 4
  Vasas MKB Euroleasing/B - Salgótarjáni KI2011.10.09 - 12:00vasárnap150 - 16
  Budai XI. SE - Salgótarjáni KI2011.10.09 - 15:00vasárnap54 - 81
  Vasas MKB Euroleasing/B - Óbudai Kaszások2011.10.09 - 17:00vasárnap47 - 81

     L csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Óbudai Kaszások20234511834.58824
2.Vasas MKB Euroleasing/B11197971002.03093
3.Salgótarjáni KI1197204-1070.47552
4.Budai XI. SE0258234-1760.24791



      M csoport - Fiú Serdülő      
M csoport - Kozármisleny
  Kozármisleny SE - Szekszárdi Sólymok2011.10.08 - 09:15szombat26 - 50
  Bonyhádi KSE - Szekszárdi Sólymok2011.10.08 - 11:15szombat28 - 55
  Kozármisleny SE - Bonyhádi KSE2011.10.08 - 13:15szombat62 - 12

     M csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szekszárdi Sólymok2010554511.94444
2.Kozármisleny SE118862261.41943
3.Bonyhádi KSE0240117-770.34192



      N csoport - Fiú Serdülő      
N csoport - Szerencs, Kulcsár Anita Sportcsarnok
  Szerencs VSE - Miskolci Sportiskola SC2011.10.08 - 09:30szombat52 - 87
  Miskolci Sportiskola SC - JKSE Kosársuli2011.10.08 - 11:30szombat64 - 43
  JKSE Kosársuli - Szerencs VSE2011.10.08 - 13:30szombat79 - 76

     N csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Miskolci Sportiskola SC2015195561.58954
2.JKSE Kosársuli11122140-180.87143
3.Szerencs VSE02128166-380.77112



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok