Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
 KÖRM  
 KTE  
2018/05/22 18:00
Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
 ZTE  
 FALC  
2018/05/22 18:00
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 BAJA  
 SOP  
2018/05/22 18:00
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 SMAF  
 MAFC  
2018/05/22 19:30
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 Kecskemét  
 AJKA - Cserpes.  
2018/05/22 17:45
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 Szeged  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2018/05/22 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/B  
 Bikák KK  
2018/05/22 18:30
Fiú Serdülő - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "Q" csoport - Fiú Serdülő      
"Q" csoport - Őrmezei Általános Iskola
(1112 Budapest Menyecske utca 2.)
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Debreceni KA/A2018.05.05 - 11:00szombat86 - 52
  Vasas Akadémia/A - MAFC/A2018.05.05 - 12:45szombat79 - 73
  MAFC/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2018.05.05 - 17:00szombat64 - 84
  Vasas Akadémia/A - Debreceni KA/A2018.05.05 - 18:45szombat64 - 48
  Debreceni KA/A - MAFC/A2018.05.06 - 09:30vasárnap56 - 98
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Vasas Akadémia/A2018.05.06 - 11:15vasárnap69 - 67

     "Q" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szombathelyi Sportiskola KA/A30239183561.30606
2.Vasas Akadémia/A21210190201.10535
3.MAFC/A12235219161.07314
4.Debreceni KA/A03156248-920.62903



      "R" csoport - Fiú Serdülő      
"R" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  Dombóvári Kosársuli KE - Szolnoki Sportcentrum/A2018.05.05 - 11:00szombat73 - 67
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2018.05.05 - 12:45szombat61 - 51
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Dombóvári Kosársuli KE2018.05.05 - 17:00szombat62 - 57
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Szolnoki Sportcentrum/A2018.05.05 - 18:45szombat67 - 55
  Szolnoki Sportcentrum/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2018.05.06 - 09:30vasárnap92 - 72
  Dombóvári Kosársuli KE - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2018.05.06 - 11:15vasárnap70 - 69

     "R" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Dombóvári Kosársuli KE2120019821.01015
2.Zsíros Akadémia Kőbánya/A21197176211.11935
3.Szolnoki Sportcentrum/A1221421221.00944
4.Kosárlabda Akadémia Pécs/A12185210-250.88104



      "S" csoport - Fiú Serdülő      
"S" csoport - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
(9400 Sopron Ady Endre utca 5.)
  Soproni Sportiskola KA/A - Kecskeméti KA/A2018.05.05 - 11:00szombat88 - 61
  Zalakerámia ZTE KK/A - Vásárhelyi Kobrák2018.05.05 - 12:45szombat78 - 50
  Vásárhelyi Kobrák - Soproni Sportiskola KA/A2018.05.05 - 17:00szombat63 - 100
  Zalakerámia ZTE KK/A - Kecskeméti KA/A2018.05.05 - 18:45szombat65 - 62
  Kecskeméti KA/A - Vásárhelyi Kobrák2018.05.06 - 09:30vasárnap85 - 70
  Soproni Sportiskola KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A2018.05.06 - 11:15vasárnap70 - 57

     "S" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Soproni Sportiskola KA/A30258181771.42546
2.Zalakerámia ZTE KK/A21200182181.09895
3.Kecskeméti KA/A12208223-150.93274
4.Vásárhelyi Kobrák03183263-800.69583



      "T" csoport - Fiú Serdülő      
"T" csoport - Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka
(6500 Baja Pázmány Péter utca 6.)
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - OSE Lions/A2018.05.05 - 11:00szombat75 - 93
  SZEDEÁK/A - Bajai Bácska FKE2018.05.05 - 12:45szombat54 - 71
  Bajai Bácska FKE - PVSK Nemzeti Akadémia/A2018.05.05 - 17:00szombat63 - 85
  SZEDEÁK/A - OSE Lions/A2018.05.05 - 18:45szombat55 - 101
  OSE Lions/A - Bajai Bácska FKE2018.05.06 - 09:30vasárnap83 - 63
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - SZEDEÁK/A2018.05.06 - 11:15vasárnap84 - 60

     "T" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.OSE Lions/A30277193841.43526
2.PVSK Nemzeti Akadémia/A21244216281.12965
3.Bajai Bácska FKE12197222-250.88744
4.SZEDEÁK/A03169256-870.66023



      "V" csoport - Fiú Serdülő      
"V" csoport - Simon János Kosárlabda Csarnok
(1134 Budapest Dózsa György út 53.)
  Budapesti Honvéd - Dávid Kornél KA/A2018.05.05 - 11:00szombat47 - 73
  Kaszások Akadémia - MEAFC - Jezsuita2018.05.05 - 12:45szombat86 - 51
  MEAFC - Jezsuita - Budapesti Honvéd2018.05.05 - 17:00szombat52 - 73
  Kaszások Akadémia - Dávid Kornél KA/A2018.05.05 - 18:45szombat49 - 95
  Dávid Kornél KA/A - MEAFC - Jezsuita2018.05.06 - 09:30vasárnap92 - 51
  Budapesti Honvéd - Kaszások Akadémia2018.05.06 - 11:15vasárnap59 - 74

     "V" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Dávid Kornél KA/A302601471131.76876
2.Kaszások Akadémia2120920541.01955
3.Budapesti Honvéd12179199-200.89954
4.MEAFC - Jezsuita03154251-970.61353



      "W" csoport - Fiú Serdülő      
"W" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  Szerencs VSE - Kiss Lenke KS2018.05.05 - 11:00szombat102 - 77
  Kaposvári KK/A - Lehel Kosársuli/A2018.05.05 - 12:45szombat90 - 69
  Kiss Lenke KS - Kaposvári KK/A2018.05.05 - 17:00szombat70 - 113
  Szerencs VSE - Lehel Kosársuli/A2018.05.05 - 18:45szombat80 - 74
  Lehel Kosársuli/A - Kiss Lenke KS2018.05.06 - 09:30vasárnap68 - 64
  Kaposvári KK/A - Szerencs VSE2018.05.06 - 11:15vasárnap77 - 81

     "W" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szerencs VSE30263228351.15356
2.Kaposvári KK/A21280220601.27275
3.Lehel Kosársuli/A12211234-230.90174
4.Kiss Lenke KS03211283-720.74563



      "X" csoport - Fiú Serdülő      
"X" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  Vasas Akadémia/B - Nyíregyházi Sportcentrum2018.05.05 - 11:00szombat121 - 40
  Körmendi Törpördögök - Paksi Harcosok - Atomerőmű SE2018.05.05 - 12:45szombat108 - 41
  Paksi Harcosok - Atomerőmű SE - Vasas Akadémia/B2018.05.05 - 17:00szombat51 - 110
  Körmendi Törpördögök - Nyíregyházi Sportcentrum2018.05.05 - 18:45szombat126 - 43
  Nyíregyházi Sportcentrum - Paksi Harcosok - Atomerőmű SE2018.05.06 - 09:30vasárnap68 - 96
  Vasas Akadémia/B - Körmendi Törpördögök2018.05.06 - 11:15vasárnap 

      "Y" csoport - Fiú Serdülő      
"Y" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Kecskeméti KA/B - Nyíregyházi Kék Cápák2018.05.05 - 17:30szombat49 - 59
  Dávid Kornél KA/B - Békéscsabai KK2018.05.05 - 19:15szombat56 - 63
  Dávid Kornél KA/B - Kecskeméti KA/B2018.05.06 - 09:00vasárnap46 - 59
  Békéscsabai KK - Nyíregyházi Kék Cápák2018.05.06 - 10:45vasárnap53 - 79
  Nyíregyházi Kék Cápák - Dávid Kornél KA/B2018.05.06 - 13:30vasárnap79 - 60
  Kecskeméti KA/B - Békéscsabai KK2018.05.06 - 15:15vasárnap60 - 59

     "Y" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Nyíregyházi Kék Cápák30217162551.33956
2.Kecskeméti KA/B2116816441.02445
3.Békéscsabai KK12175195-200.89744
4.Dávid Kornél KA/B03162201-390.80603



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok